320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Millist naist tahad?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millist naist tahad?

    No nagu siin foorumis heaks tavaks on saanud, uuritakse mis vuti huvilistele meeldib. No milline muusika, mis jook, suss jne.

    Otsustasin siis ka omapoolse panuse panna ja uurida, milliseid omadusi meie pallivõlurid siis ka naistes hindavad.

    Enda kohta võin esialgu nii paljukest öelda, et juhtus nii, kui ma millalgi poolviduse peaga Senaatori pool need omadused üles lugesin, millele naine peab vastama, siis üks 13 aastane elukogenud Sen-i sõbranna kostitas mind rõõmsalt sellise väitega, et sellist naist polegi olemas.

    #2
    ideaalne naine (vähemalt väilmuselt)

    ma panen kohe siis pildi ka

    Kommentaar


      #3
      Orginally posted by eestieest

      loe need siin ka siis ette vaatame kas annab muretseda
      Küll ma loen, aga vaevalt sina mind aidata saad. Pealegi mul lihvimata teemant juba olemas

      Kommentaar


        #4
        Kle Eston, mis naine see siuke on ka?
        Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

        Kommentaar


          #5
          see on üks inglise modell

          nimi on holly mcguire

          Kommentaar


            #6
            päris kena tibi irw.......
            tundub nagu ta oleks alaealine

            Kommentaar


              #7
              kle eston,kus sa selle tibiga tuttavax said??
              ei,ei,ei taavi ei läinud sinna!!Tuli siis ta vä?Krt ta olex võind ikka ära maksta!Davai,saame siis kokku

              Kommentaar


                #8
                Kle Eston see naine on jah tibi.
                Aga samas on see veic lolli näoga naine.
                Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                Kommentaar


                  #9
                  selle peake tuleb meelde selline lugu: maitse üle ei vaielda ütles kukk ja nokkis tatti.

                  tak vot.

                  näeb välja küll nagu alaealine aga tegelt on 22 või 23

                  Kommentaar


                    #10
                    Võtke ennast kokku

                    No nagu näha olete te teemast "pisut" kõrvale kaldunud.

                    Tean ju küll, et väga ei tahaks nüüd kõike välja laduda, mille järele hing ihaleb, aga no midagi võiks ju poetada. No nätuke välimusest, iseloomust, harjumustest ja oskustest.

                    Pildil olev neiu on ilus, aga kahjuks modell-ilus, mitte armas-ilus. Üldiselt on mul jäänud mulje, et sellised inimesed peavad ennast ühiskonna aristokraatiaks, kellele tavalistele inimestele mõeldud reeglid ei kehti. No mõelge ise ennast tema kõrvale ja siis mõelge, kui kaua te suudaksite teda niimoodi köita, et teda enda juures hoida? Ahh? Tuleb uus rikkam, ilusam, huvitavam kutt ja läinud ta ongi

                    Seda teemat kirjutades mõtlesin ma siis sellist naist, keda te nats kauemaks, kui üheks ööks tahate.

                    Kommentaar


                      #11
                      sellist naist tahaks küll rohkem kui üheks ööks. Viieks vähemalt
                      Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                      Kommentaar


                        #12
                        noh jah kyps ka mina olin ju seni pool
                        ja need naised olid kohutavad
                        mäletad kui ma olin ukse juures maas ja nad mind ahistasid
                        f**k ma vihkan sellisesid peale ajajaid
                        see oli ikka pull küll kui üks nendest tüdrukutest pärast eesti-iiri mängu küsis et kas mängisid
                        vastuseks sai et mängisin jah ja kuidas siis mind ahistama hakati nagu ka seni ja kypsi markol vedas
                        aga minu ideaal naine :alecoq (kyps peaks teadma) suured rinnad kena tagumik brünett lahke hoolitsev jne jne kui ma kõik tema omadused ära räägiksin läheks pikakas
                        lincoln
                        keda on ahistatud
                        Jalgpallihaigla liige NR. 69

                        Kommentaar


                          #13
                          Laisale mehele virk naine

                          Mõõdukalt ilus ja mulle vääriline oma harituse poolest. Lolli naisega pole midagi peale hakata. Minu naine peab olema ka kodukana - tegema süüa, pesema ja triikima pesu, koristama jne. Eks aitan teda jõudumööda, mitte ei pane rakkesse. Mingit karjäärinaist ei taha (kui ta just ei suuda ühendada karjääri ja majapidamist, mis oleks eriti sheff variant ). Igasugused muud asjad on juba boonuseks
                          Jalgpallihaigla patsient #172
                          Diagnoos: raskekujuline futboliit

                          Kommentaar


                            #14
                            Mis sa ikka oskad pajatada aga üldiselt on ikka nii trehvanud, et hakkad naistele ikka siga kõvu nõudmisi esitama:
                            Esmapilgul vaatad ikka kuradile näkku, et mis past vastu vaatab kah - et kas ikka linnas sünnib koos näidata või tuleb raisale kott pähe tõmmata.
                            Edasi kisub juba (õlle kõrvale) näppimiseks. Tahtmatult eelistad ikka tselluliidile sääri, mis vähemalt korra nädalas jooksukosse näinud.
                            Aga kõigest sellest eelnevast on kuradi vähe tolku, kui tädi on täielik lammas ja inimese kombel midagi asjalikku suust välja ajada ei oska - ühesõnaga - soovitavalt võiks see sama treenitud tagumik ka paar kuud (aastat) koolipinki nühkinud olla. Veelparem STUDENT.

                            aga proovi sa sellist kuradit leida!

                            Kommentaar


                              #15
                              Orginally posted by jjriado

                              Mis sa ikka oskad pajatada aga üldiselt on ikka nii trehvanud, et hakkad naistele ikka siga kõvu nõudmisi esitama:
                              Esmapilgul vaatad ikka kuradile näkku, et mis past vastu vaatab kah - et kas ikka linnas sünnib koos näidata või tuleb raisale kott pähe tõmmata.
                              Edasi kisub juba (õlle kõrvale) näppimiseks. Tahtmatult eelistad ikka tselluliidile sääri, mis vähemalt korra nädalas jooksukosse näinud.
                              Aga kõigest sellest eelnevast on kuradi vähe tolku, kui tädi on täielik lammas ja inimese kombel midagi asjalikku suust välja ajada ei oska - ühesõnaga - soovitavalt võiks see sama treenitud tagumik ka paar kuud (aastat) koolipinki nühkinud olla. Veelparem STUDENT.

                              aga proovi sa sellist kuradit leida!
                              Selliseid on kyll. Olen isegi n2inud... Tuleb otsida.
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar

                              Working...
                              X