320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

lihtsalt uudsihimust

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    lihtsalt uudsihimust

    prantsuse jalgpalli keegi nagu ei jälgigi vä?

    #2
    Jälgin, see aasta tundub nii, et Monaco kukuba välja või siis jõutakse enne see hädavajalik otsus teha ja Deschamps vallandatakse (mitte et mul midagi tema vastu oleks) ja samuti on Monaco maha müünud Riise, kes näe, liverpooli väga hästi sulanud on. Lens ja Auxerre peaksid see aasta tugevad olema, aga mitet tugevamad, kui PSG.
    See kiri siin on all

    Kommentaar


      #3
      kui nii edasi läheb nagu esimesd voorud näitavad kukavad monaco marseille ja nantes välja. nantesist on natuke kahju aga monaco ja marseille on nii ebasümpaatsed et kukkugu jah välja. ja marseille oleks pidanud juba eelmine aasta välja kukkuma kuid jäi üles sest st ettienneilt võeti seitse punkti ära ja seetõttu jäi ka marseille üles

      Kommentaar


        #4
        Prantsusmaa jalgpalli vaataks hea meelega aga pole palju valikuvõimalusi selle jälgimiseks. Nüüd,kus isegi Eurosporti pole ei näe ju isegi \"Eurogoalsi\"

        Sümpaatseim on sealt ilma suuremate kahtlusteta aastaid olnud Girondins de Bordeaux ning Nantes.

        Sel hooajal neil kahel on minemas paraku kehvasti,eriti eelmise hooaja võitjal Nantes\'l.

        Marseille president on järjekordselt vallandanud oma peatreeneri:Jose Anigo. Kehvade tulemuste tõttu hooaja esimestel mängudel. Lisaks olid Marseille president Tapie ning Anigo tülli läinud. Igatahes,Marseille\'d ei taba mingisugunegi edu,kuni nad ei saavuta mingisugustki püsivust peatreenerite osas. Kahju on seda näha,kuidas klubi juhatus on viimas klubi põhja,kui nad seal juba pole võttes arvesse,et alles mõne hooaja eest mängis Marseille UEFA Champions League\'i alagrupiturniiril.

        Monaco kukub välja või siis jõutakse enne see hädavajalik otsus teha ja Deschamps vallandatakse
        kas mitte Deschamps klubi tehniline direktor pole mitte peatreener? Või mõlemat? kusagilt sain ma sellised andmed.

        lihtsalt uudsihimust
        eino,tere tore. Peakirjad võiks ometi õieti kirjutada või üle kontrollida. Nii kiire ka pole!

        Kommentaar


          #5
          Prantsuse liiga on alati väga tasavägine, tihti on esikuuuik ka hooaja lõpupoole punktide poolest üsna lähestikku, tõsi eelmine aasta valitses Nantes.

          Põhifavoriidid:

          Nantes - tugev, ühtlane meeskond. Palju häid noori, eesotsas selle Tonga ründaja Maham Vahiruaga. Suurepärane väravaht ning keskvälja mängujuht Eric Carriere. Ründes lööb väravaid rumeenlane Viorel Moldovan. Uut hooaega on Kanaarid aga kehvalt alustanud.

          Lyon Üks liiga peafavoriite, tugev koosseis, võtmemängijad mängujuht Vikash Dhorasoo ning ründajad Sonny Andersson ja Steve Marlet, kes tõsi ilmselt peagi Fulhamisse müüakse.

          Bordeaux Kolme aasta tagune meister. Võtmemehed Prantsuse koondislased väravavaht Urlich Rame ja Christophe Dugarry ning Potugali ründaja Pauleta, kes ka Eestile Kadriorus värava lõi.

          Marseille Vahepealsetest majandusraskustest on ilmselt üle saadud, suuresti tänu varasema omaniku, skandaalse Bernard Tapie tagasitulekule. Tänu Tapie autoritaarse juhtimisstiili tõttu on kaheks kuu jookul juba kaks peatreenerit pidanud lahkma.

          PSG Eelmisel hooajal kalleid oste teinud PSG kõrbes täielikult, jäädes tabeli keskossa. Nicolas Anelka naases esialgsesse koduklubisse, lisaks saadi Brasiilia noor komeet Ronaldinho, kes liitub teise brassiründaja Christianiga. Koosseis tugev, saab näha kas teistkordselt peatreener olev Luiz Fernandez mehed mängima paneb.

          LensNelja aasta tegune meister on hooaega võimsalt alustanud, mis on ehk mõneti üllatav, koosseis neil väga tugev pole, saab näha, kas nad ka terve hooaja edukalt mängivad.

          Monaco Kahe aasta tagune meister palkas meeskonda juhtima endise Prantsuse koondise kapteni Didier Deschamps´i ning aeg näitab, kas ta ka platsi kõrval sama edukas, kui platsil on. Peale meistritiitli võitmist müüdi David Trezegeut Juvesse ja Barthez Manusse ning eelmine hooaeg oligi meeskond hamutu, jäädes tabeli keskossa.

          Kommentaar


            #6
            Värske uudis veel Monaco kohta, et Oliver Bierhoff läheb aastaks sinna.
            Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

            Kommentaar


              #7
              bierhoff ja Monacos, kahju, et ta Boltonisse ei läinud, Monaco eriline tegija ei ole.
              Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

              Kommentaar


                #8
                Mix ta Boltonisse pidi minema?
                Äkki ikka Fulham-i?

                btw,mix mul kakas postitust korraga tulid?
                Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

                Kommentaar


                  #9
                  Njah

                  Minu probleem seisneb pigem selles, et ma ei suuda valida millist mängu ma vaadata soovin. Nimelt asetseb mu kodus selline telekast, mis Prantsusmaa liiga ajal n"itab korraga umbes viite meistriliiga mängu korraga otseülekandes. Seega pean valima, kuid kunagi ei suuda nagu normaalselt.

                  Loomulikult nädalavahetustel saab prantslaste Canal+ ka vahtida, seega Prantsusmaa liigat saan küll täiega, kuigi minu jaoks see nii atraktiivne siiski pole.

                  Samas ära ka ei ütle :P
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #10
                    Niipalju, kui mina kuulnud olen, tegid peale Monaco pakkumise veel Bolton ja Southampton..
                    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                    Kommentaar


                      #11
                      kuradi hea telekas sul martin. oleks mul ka selline kust ainult jalka tuleb.

                      Kommentaar


                        #12

                        minul polegi kodus sellist kahju:P

                        Kommentaar


                          #13
                          Prantsuse liigat vaatan Eurogoalsist.
                          Nii et olen kursis.

                          PSG. võix tulla championiks , Anelka ikkagi

                          Kommentaar


                            #14
                            Anelka ikkagi? Anelka on juba varju jäänud tänu oma jubedale jonnakusele, mille läbi ta ei suutnud kohe omae klubi valida, igatahes PSG teevad minu meelest see hoaoeg eriti tugevaks hopis Dehu, Ronaldinho jne...
                            PSG on väga targalt ostnud see hooaeg
                            See kiri siin on all

                            Kommentaar


                              #15
                              Eespool olnud Kaareli kokkuvõttele liigast lisax ,et kuna Marlet läx Lyonist ,siis asemele saavad(või juba said) Nantesi rivistuses ära mainitud mehe Carrieri.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X