320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AAB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Tere Mayhem ,väga hea ,et selline mäng, kus kõik eestlased ilmselt platsil ka.
    Teengi siin üleskutse ,et kes konkreetselt oleks Taani sõidust
    huvitatud, andke endast märku. Tean ,et Lua-Lua oli üks
    kes tahtis eelmine aasta sõita ,Anti-Anti ja võibolla Jaanus
    tahab. Arvestameväikse mikrobussiga s.o. 11 kohta koos
    juhiga. 28.aprill on pühapäev. Väljasõit oleks sel juhul
    reede õhtul,et laup. hommik rootsis olla. Sealt siis juba Taani
    Üks öö tuleb olla kas hostelis või telgid kaasa ja ka bussis saab magada. Tagasi tulles aga peame jõudma esmasp.
    hommikuse praami peale.
    Hakkan asja täpsemalt uurima ning esitan lähipäevil ka mingi
    kalkulatsiooni.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #47
      Orginally posted by ROOTSI KUNN
      Teengi siin üleskutse ,et kes konkreetselt oleks Taani sõidust
      huvitatud, andke endast märku. Tean ,et Lua-Lua oli üks
      kes tahtis eelmine aasta sõita ,Anti-Anti ja võibolla Jaanus
      tahab. Arvestameväikse mikrobussiga s.o. 11 kohta koos
      juhiga.
      Mina olin ka 1 neist kes tahtsid sõita ja seda ka sel aastal, niiet minuga võib täiesti arvestada.

      Kommentaar


        #48
        olenevalt kalkulatsioonist ka vibu võib-olla tulija, kui teatrist ära lastakse....
        keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

        Kommentaar


          #49
          Ma siis arvestan sinuga,Vibu!
          FCF Forever

          Kommentaar


            #50
            TEADE!
            Kõigile kes on huvitatud Aalborgi sõidust. Täpse reisikirjelduse ja sõiduhinna saan teile teatada alles siis ,kui
            olen saanud vastuse nii Taanist kui ka bussi maksumuse
            (võibolla saab tasuta) siis tuleb maksta ainult bensiin ja ülesõit. Ka öömaja on praegu veel lahtine.
            Nii,et palun veidi veel kannatust.
            FCF Forever

            Kommentaar


              #51
              Kui mäng kevadel, siis telgid püsti ja asi sellega ühelpool! Ongi lõbusam.... Väiksed õlled, tantsud kohalike näitsikutega ja siis teadagi mis...
              keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

              Kommentaar


                #52
                ... seoses Taanimaale Aalborgi sõiduga küsimus foorumlastele..Kas kellelgi oleks soodsalt(loe:tasuta näiteks) välja pakkuda väike-bussi... kuni 12 inimest mahutavat... koos juhiga soovitavalt..kes ka ise jalkahuviline võiks olla mitte boxija...sõiduks 26-29 aprill Jyytiamaale Aalborgi-Mitylandi mängu kaemiseks ... läbi Rootsi (sest Rootsi Kunn tuleb ka) ja Paldiski...? Kõik pakkumised teretulnud..kõik huvilised teretulnud samuti...
                RummaBastards!

                Kommentaar


                  #53
                  Allborgi minekust olin ka mina huvitet ja olen seda siiani. Nii et kui ruumi veel on siis sooviksin sellest osa enda jaoks broneerida
                  League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                  Kommentaar


                    #54
                    Kõige olulisem on praegu see,et aidake leida soodsalt väikebussi. Kohti võiks olla kuni 12 persooni.
                    Juba on ka Aalborgi fännidelt vastus käes, kuid enne ei tahaks midagi rääkida ,kui ei saa kogu reisipaketti üles riputada. Bussi taga asi kinni. Kel vähegi mingit infot, andke teada.
                    P.S. praegu on 5-6 kindlat tulijat,ruumi veel on.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      #55
                      Orginally posted by ROOTSI KUNN

                      Kõige olulisem on praegu see,et aidake leida soodsalt väikebussi. Kohti võiks olla kuni 12 persooni.
                      Tõstatan JÄLLE selle küsimuse. Kas 12-kohaga buss ei ole enam mitte sõiduk vaid juba siis buss, mis omakorda tähendaks seda, et kaasas peab olema KAKS bussijuhi(!) paberitega inimest.

                      Mäletan nagu, et kui me sõitsima Andorra-Iirimaad (mina, Ott, Pob jne...), siis mingi selline teema tõusis esile, et maksimum inimeste arv oli 9 ning sellest edasi muutus ka sõiduk juba bussiks või midagi toalist.

                      Kui segast peksan ning niisama paanikat tekitan, siis sry, kuid igaks juhuks võiksite ikka kontrollida. Pärast jama vähem.

                      P.S. Sõidust olen ise kah huvitatud.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #56
                        Vaataks kah heameelega Opi & Co tegemised kohapeal üle.
                        Rise and rise again until lambs become lions!

                        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                        Kommentaar


                          #57
                          Martin....

                          see kahe bussijuhi värk siis, kui pikamaaotsad, kus sõidetakse ööpäev läbi...
                          keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                          Kommentaar


                            #58
                            Hetke seisuga on siis peaaegu kindlad tulijad:
                            1. R.Kunn
                            2. Jansa
                            3. vosjem-noll
                            4.Mayhem
                            5.Okuzuna
                            6. Vibu
                            7. Martin
                            8.Anti-anti
                            9.Lua-Lua
                            Ebakindlad tulijad on Strike,Ilus-Ivar,Kosk(kui ma ei eksi)
                            ja veel 2-3 inimest. Kordan s.o. hetkel.
                            Nüüd bussist,juht võiks olla ja piisab ühest sest sõit ei kujune nii pikaks ,et 2-te vaja. Samas võib osa seltskonnast viimasel hetkel loobuda ja siis saab 9-kohalisega hakkama.
                            Arvan siiski ,et saame arvu täis. Ja ikkagi andke infot kust saaks odavalt bussi rentida või on keegi kel oma buss ja tahaks ühtlasi jalkat vaatama tulla.
                            Sellisel juhul saaks meie kulul sõita(mõtlen bensiini).
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #59
                              olenevalt kalkulatsioonist ka vibu võib-olla tulija, kui teatrist ära lastakse....
                              -----------------------------
                              keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....


                              Tõesti vabandan, kui tehti valed järeldused. Kosk siin juba kritiseeris mind, et olen rohkem lubaja mees, kui tegija mees. see postitus seda just tähendaski seda, et olenevalt kalkulatsioonist, mis te seal Tallinnas välja mõtlete (et kui mu väikse riigiametniku rahakoti peale liialt tõsiselt ei mõju) ja et kui teatris erakorralisi ja edasilükkamatuid asju pole siis tulen. Nii, et minu puhul tõenäosusprotsent, et tulen mitte üle 50ne. Tahtmise poolest oleks sada, kuid võimaluste poolest...


                              keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                              Kommentaar


                                #60
                                Ka mina oleks Taanimaa reisist huvitatud.
                                Jalgpallihaigla liige

                                Kommentaar

                                Working...
                                X