320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vastasugupool siin foorumis.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Kusjuures sinuga täiesti päri. Paljud sõbrad (ja ka oma vend), kes on jalgpalliplatsil tegijamad kui mina, on oma teadmistes kahjuks väga nigelad. Põhjenduseks tuuakse reeglina, et neid ei huvitagi, mis mujal toimub (kuidas saab mitte huvitada, mitte ei saa aru???); peaasi, et endal on hea mängida... Ja mängu nad naudivad
    Jalgpallihaigla patsient #172
    Diagnoos: raskekujuline futboliit

    Kommentaar


      #17
      kas me juba teemast natuke liiga palju kõrvale ei kandu
      lincoln
      Jalgpallihaigla liige NR. 69

      Kommentaar


        #18
        jõu jaan, ma väga vabandan siinkohal kirjavea pärast. sinu rõõmustamiseks näitan, et üritan ennast parandada:
        v-a-s-t-a-s-s-u-g-u-p-o-o-l. huh hakkama sain.
        Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

        Kommentaar


          #19
          aiFo räägib kah...

          aidjaah!

          kuna siin tiimikaaslaste kaitsmiseks läks, siis ma nimetan ära kohe kolm naesteraffa nime, kes viimase 2 aasta jooksul mul sydame soojaks on teinud:

          1.kätri (sunderland)
          2.kaida(yllatus-yllatus, jälle mackemid!)
          3.kata(ei saa mina aru, kuidas yhest "rumalast teenagerist" on saanud soccerneti crew yldine lemmik...??? mis seal salata, kata on yliväga tore tegelane ja pälvib minu imetluse!!!)

          siia juurde lisaks veel need 3 tartu tamme gymnaasiumi backgroundiga neidu, kes lätti balti turniirile hääletasid, kellega me pärast holland-eesti mängu konsiumi ees 6lut j6ime, kuid kes minust miskipärast enam välja ei tee...

          njaaa... naised ja algpall -- see k6lab uhkelt!!!
          Jalgpallihaigla liige
          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

          Kommentaar


            #20
            Orginally posted by aiFo




            njaaa... naised ja algpall -- see k6lab uhkelt!!!
            nojah, et inimesed halvasti m6tlema ei hakkaks... ma tahtsin öelda, et

            NAISED ja JALGPALL --- see k6lab uhkelt!!!

            ja nii ma m6tlesin kah! trahh!!!
            Jalgpallihaigla liige
            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

            Kommentaar


              #21
              mnjah kui juba lahti läks siis tuleb ka edasi minna
              1) ainukesed keda ma siin kaitsen on tüdrukud kes olid minu lauri ace koos küprose mängu ajal + veel A.le Coq
              lincoln
              Jalgpallihaigla liige NR. 69

              Kommentaar


                #22
                Mina kui naesterahvas võin kah kinnitada, et meeste hulgas pole eriti jalkahuvilisi. Igakord, kui mõnega tuttavaks saan ja ütlen, et olen jalka fänn, on tavaliselt vastuseks, et sorry, mina ei tea sest midagi...
                Ja veel: pole sugugi nii, et meeste/poiste hulgas on rohkem fänne kui naiste/tüdrukute hulgas. Mu endises klassis (kunagi keskkoolis ürgajal) oli 12 tütrukust fänni/vähem fänni ja poistest 2-3... nii et tytrukud ruulivad! (nagu ka tulevik
                tulevik ruulib

                Kommentaar


                  #23
                  mnjaa, ma vaatan, et tulevik võitis siin tvmk-d. Võib vist õnne soovida... Teadagi, kes meil siin värske tulevikufänn on:P
                  Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                  Kommentaar


                    #24
                    realismus


                    Orginally posted by Keedumuna

                    Mina kui naesterahvas võin kah kinnitada, et meeste hulgas pole eriti jalkahuvilisi. Igakord, kui mõnega tuttavaks saan ja ütlen, et olen jalka fänn, on tavaliselt vastuseks, et sorry, mina ei tea sest midagi...
                    njaaa... liigud vales seltskonnas... väga kurb lugu... jalkahuvi koha pealt peab kahjuks ikkagi nentima, et kui mänguks v6i mängu vaatamiseks läheb, siis on mehepojad ikkagi tugevas enamuses... aga noh... tydrikud on jälle mitmes teises asjas tublimad... ...vist...
                    Jalgpallihaigla liige
                    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                    Kommentaar


                      #25
                      ka mina olen tegelikult tuleviku fänn aga kahjuks ei olnud nii palju kannatust et ikoonide hulgast seda välja otsida
                      lincoln
                      Jalgpallihaigla liige NR. 69

                      Kommentaar


                        #26
                        muidugi võib
                        mul on wimbeldon FC
                        aga ma ei tea kumb panna kas eesti jalgpalli liidu märk või viljandi tulevik
                        mõnes mõttes oleks ju parem EJL ikoon sest sinna kuulub ka viljandi tulevik
                        tuleviku fänn olen ma eelkõige sellepärast et ma olen mulgimaalt pärit ja ka selle pärast et mulle meeldib nende mängustiil
                        lincoln
                        Jalgpallihaigla liige NR. 69

                        Kommentaar


                          #27
                          Jutt oli vastassugu pooltest nagu nimekirjast näha neid ikka on aga kahjux ei julge nad vist teemat ülesse võtta.
                          Jalgpallihaigla liige.

                          Kommentaar


                            #28
                            jätkame Off-topicus off-topicuga

                            mõnes mõttes oleks ju parem EJL ikoon sest sinna kuulub ka viljandi tulevik
                            tuleviku fänn olen ma eelkõige sellepärast et ma olen mulgimaalt pärit ja ka selle pärast et mulle meeldib nende mängustiil
                            Sul peab midagi logisema,et väita Viljandi Tulevik kuulub Eesti Jalgpalli Liidu alla

                            Ma lihtsalt huvi pärast...räägi mulle palun Viljandi Tuleviku mängustiilist...mind tõsiselt huvitab, kuna ei näinud õigupoolest ühtki Tuleviku mängu sel hooajal

                            Kommentaar


                              #29
                              neiud

                              Ei noh üldiselt on ikke nii,et naiste jalgpalli(ja minu)armastus on ikka olemas suuremal määral,asi on nii,et naistejalgpall uuema võitu ning sellest ei julgeta/taheta rääkida,kuigi tahtjaid on! Peale selle on päris lõbus nendega mängida
                              nt. kui ma käisin soomes ning rootsis ning öösel ühel platsil mängisime oli lõbus vaadata kuidas vähem kogenud meessoo esindajad paarimeetriseid lende tegid naiste tõttu ning kuidas mind taga aeti ning üritati kõditades palli saada ning muidu igat pidi(naistel võix kohe eraldi reeglid olla...nt.bikiinides muda sees nagu mudamaadlus )
                              Kuigi tõsiseid N-isikuid, kes mängida tahavad on mul vahest ikka asja uurida lasknud,kus saab mängida kuidas olukord on jne.

                              Kommentaar


                                #30
                                Sul peab midagi logisema,et väita Viljandi Tulevik kuulub Eesti Jalgpalli Liidu alla
                                neiu minu arvan et kui poleks EJL poleks ka sellist asja nagu Eesti Jalgpalli Liiga kui sa arvad vastupidist siis kirjuta...
                                jürgen
                                Jalgpallihaigla liige NR. 69

                                Kommentaar

                                Working...
                                X