320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vastasugupool siin foorumis.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastasugupool siin foorumis.

    Kuna praegu on uusim liitunu siin foorumis keski Kadri(Tervitagem teda), siis tekkis küsimust, et kui palju üldse siis foorumis naissoo esindajaid on ja milliseid teemasid nad ka siin loeavad/otsivad vms.
    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

    #2
    madle

    paar päeva tagasi käisin naiste foorumis ja see oli masendav
    postitusi oli nii vähe või peaaegu üldseei olnud
    eesti naiste jalgpall on sügavas madalseisus
    ,lincoln
    Jalgpallihaigla liige NR. 69

    Kommentaar


      #3
      Miks Sa arvad, et on madalseisus? (okei tegelt on küll jah)
      Aga tegelikult tahtsin ma öelda seda, et kui sellest ei kirjutata ja ka netis (siin foorumis) on naistejalkats nii vähe juttu ei tähenda see ju mitte, et see oleks olematu. Ta on olemas, lihtsalt kõlapind on väike.
      See et eesti naiste võrkpalli ja korvpalli aegajalt telekast näidatakse ei tähenda ju, et need oleks mingil väga kõrgel tasemel... lihtsalt ajalugu on neil pikem (pean silmas just alaga tegelemist Eestis).
      See kuulub juba sinna korvpalli ja jalgpalli võrdlemise alla.

      Las ta olla. Sellepärast pole ka kommenteerimist, et vaevalt enamus siinsetest foorumi lugejatest üldse on naistejalgpalli käinud kunagi vaatamas. Nüüd on Teil see võimalus!

      Vot nii!

      Kommentaar


        #4
        pühapäeval pidi mingi mäng vist maarjamäel olema kui ma ei eksi
        andke andeks
        lincoln kes soovib naiste jalgpallile eestis edu
        mind üllatas(hästi) et kui ma käisin eesti küprose mängul oli seal palju naisfänne
        muuseas 2 sai ka lähemalt tuttavaks ja väga normaalset juttu rääkisid nad teemal eesti jalgpall
        niii et tervitan teid()nimesid kah´juks ei mäleta aga üks oli minu kunagine kooliõde
        lincoln
        Jalgpallihaigla liige NR. 69

        Kommentaar


          #5
          Kuule Lincoln
          Sul on nii pooliku mõttega ja pooliku ülesehitusega laused, et ma ei jaga üldse matsu lahti misasja sa seal kirjutad.


          Kommentaar


            #6
            vabandan püüan ennast parandada
            Jalgpallihaigla liige NR. 69

            Kommentaar


              #7
              teemadest loen kõike, mis seotud Eesti jalkaga, loomulikult vaatan ka inglise liigat jne...
              Off-topicut ka... yldiselt pole siin midagi imestada, et naissoo esindajad siin foorumis käivad ja yht-teist jalkast teada tahavad... või mis vastassugupool sellest arvab?
              I love Football. Football is my Life and I love my Life.

              Kommentaar


                #8
                See on igati tervitatav nähtus tegelikult. Vaata kui kahju, et kõik tidrikud sellised pole, vahest ei leagi ühist jututeemat, aga mis saab veel parem olla kui jalgpall
                Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                Kommentaar


                  #9
                  Me murrame me murrame me murrame

                  i don\\\'t want cos i just get

                  Kommentaar


                    #10
                    vastuseks kysimusele, et mida naised siit otsivad..puhtalt minu näitel

                    Oleks teil siuke vend nagu kyps, siis te teaks ise ka, miks teil koguaeg roheline virvendus silme ette lööb Aga peale selle, on jalgpallil ju vägagi palju erinevaid võlusid, mis mulle aastatega on koitnud, alljärgnevalt mõned neist:
                    1. Inglise liiga Sunderlandiga eesotsas
                    2. Eesti koondise mängud (tänaseks olen küll käinud kaemas vaid 5 koondise mängu) ja eesti jalgpall üldse
                    3. Nigeeria jalgpallurite siredad sääred ok-ok...see pole just kõige olulisem visuaalne efekt, mida jalgpalluritest ammutada - inglise liigas on nt ka mitmeid vastupandamatuid vaatamisväärsusi, nt sunderlandis mitu eksemplari
                    4. Jalgpall kui sport iseenesest - ja väravaid on ilgelt lahe lüüa - kunagi väiksena olin perfecto väravavaht, aga enam küll palliga pikki vahtimist ei tahaks saada
                    5. ja veel, peaaegu oleks unustanud - fantasy premier on ka äärmiselt amüsantne nähtus.
                    6. seltskondlik õllelibistamine inglise liiga taustal koos asjakohaste arutlustega jne
                    jne
                    7. jalgpalli MM-d ja EM-d on ka kena ajaviide.

                    siuke lugu lihtsalt. Kusjuures, pole neid jalgpallist huvituvaid mehi midagi nii palju - vaatavad imeliku näoga, kui mul vahel jalgpallist rääkides silmad põlema löövad

                    Kommentaar


                      #11
                      Üldse ei tea miks jalgpall mulle meeldib. Lihsalt juhtus nii. Olen erinevaid eestikeelseid foorumeid aasta algusest peale jälginud, siine tundub sobivat.

                      Kommentaar


                        #12
                        Kyll on kahju inimestest, kelle sinas6prus vutiga on tihedalt seotud Sunderlandiga. Isegi kui tegemist on vastassugupoolega (<-kirjapilt tunduvalt 6igem kui topicu nimes).
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          #13
                          jaan jaan

                          ei mõista samas, mis illusioonid peavad mehel peas valitsema, et newcastle'it oma lemmikuks pidada

                          Kommentaar


                            #14
                            See Pühadebiskviidi jutt ,et neid mehi palju polegi ,kes jalgpallist lugu peavad on niijanaa.On teatuid edumeelseid seltskondi ,kuid yldjoontes julgex väita ,et kui eesti vutt välja arvata, siis vast 20% meestest on nõus telekast inglise liigat jälgima.A la nagu minu vanamees ,kes mängust kunagi ei räägi, aga kui eesti peale premieri yle kandis ,siis tema seda ka vaatas.Ja mis spetsialistidesse puutub - siis sellega on täica tuuga majas.Minu vutisatsis on 23 mehest kuskil 5-6 meest võib asjatundjatex lugeda ja kusjuures arvan ,et see on eesti vutisatsides hea tulemus.

                            Kommentaar


                              #15
                              Sorry igax juhux parandan end ,et mitte oma tiimikaaslastele liiga teha - jalgpallist kui mängust on nad vägagi teadlikud, aga jutt käib just sellest mis toimub ümber maailma jalgpallis.Ja kui nyyd toopicust ka rääkida ,siis siin lootust pole

                              Kommentaar

                              Working...
                              X