320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serie A - ootused ja lootused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Orginally posted by aojalgpall

    Esimene lootus oleks positiivne tulemus Brescialt, kes juba alustas üsna hästi, 2:2 AC Milani vastu. Milanis tegi põhikoosseisus kogu mängu kaasa ka Inzaghi. Kuuldavasti on aga rui costa ka üle kuu aja väljas.
    Milanile oli suur löök et Rui Costa juba esimeses mängus vigastada sai. Lõpuks suutsid nad ikkagi viigi välja võidelda aga Fatih Terim valati itaalia pressi poolt suure kriitikaga üle. Vahest oleks mõistlikum Rui Costa asemele panna Pirlo, sest mängu ajal on targem playmaker-playmakeri vastu vahetada ,mitte taktikat muutma hakata. Lisaks oli suur viga kaitsjate valik- Chamot oli täeilik pasahunnik (tänu tema veale paremalt äärelt tulidki Brescia 2 väravat). Täiesti arusaamatu miks Terim Chamot\'i usaldas kui ta pre-seasonil ei olnud ta kordagi põhikoosseisus ja tema kohta täitis hästyi Contra. Lõpuks vahetati Contra sisse ja mäng paranes märgatavalt. Contra tegi isegi nii ilusat tööd et valiti mängu üheks parimaks.
    Imelik oli ka see et viimasel veerand tunnil vahetati sisse Donati, kes on kaitse orientatsiooniga poolkaitsja. Oleks teravusi rohkem toonud kui oleks väljakule toodud Javi Moreno. Kui Juve ja Milani vahel toimuval Berlusconi Trophy\'l Moreno viimastel minutitel sise toodi suutis ta penalty teenida mistõttu Milan suutis viigistada, oleks võinud ju samamoodi teha Brescia vastu.
    Terim vastas pressile et tema õiget Milani nähtakse mängimas kuu aja pärast. Üks ebaõnnestunud kuu tähendab aja Itaalias seda et Scudettot on vääääga raske püüda. Arvan et meistriks ei tule kuid ta saab esimese nelja hulka.

    Orginally posted by aojalgpall
    Fiorentina tundub, olevat kuidagi veel nõrgem, kui eelmisel hooajal, 0:2 kaotus Chievole? Euro 2000 hiilanud nuno ei ole fiores eriti midagi korda saatnud vist.
    Fiorentina on kahjuks omadega -vabandab väljenduse eest- persses. Täna lugesin et neil on vaja 20 päevaga leida veel 43 miljonit naela, et pankrotist hoiduda. See tähendab et tuleb maha müüa Chiesa, Nuno Gomes ja veel keegi. Neid ootab ees tõeline kriis sest treener Mancini on lubanud oma postilt lahkuda kui Chiesa ära müüakse.See omakorda tähendab et Fioreninast on saamas täiesti tavalineklubi kes võitleb liigasse püsimajäämise pärast.

    Orginally posted by aojalgpall
    Inter oma staaridega (Toldo, Seedorf, Vieri, di Baggio jm.) vast liigat ei võida aga Meistrite liiga koha peaks hõivama.
    Ma ütleks et Inter on Roma kõrval teine klubi, kelledest saavad Juvele tõeline oht. Tänu Cúperile on meeskonna harmoonia nii kõvasti kasvanud et kombineerides selle mängijate individuaalsete omadustega, on Inter väga tõsine pretendent meistriks saamisele.

    Orginally posted by aojalgpall
    Juventusel siis Davidsi ja Zidane asemel Nedved ja Thuram. Inzaghi läks, kuid lisaks tuli Salas. Ma pakun ja loodan ka samas, et Juve oma kahe viimase hooaja liggapositsiooni parandab ja selleks on ainult üks võimalus. Juventuse üks probleem on ka see, millise taktikaga mängida, et mahutada platsile Del Piero, Trezeguet, Salas ja Nedved. Kuuldavasti mängitakse 3-4-1-2 või 4-3-1-2 süsteemis, kus Salas on Treze ja del Piero taga. Probleem seisneb aga sel juhul Nedvedi kasutamises, kuna tema roll peaks olema ründavam, kui kolme mehe taga olles...
    Davidsi bänn lõpeb juba 17 Oktoobril (eilne otsus) ning see tähendab ainult häid uudiseid Juvele. Tegelikult on nende poolkaitse väga hea ka ilma Davidsita, seda näitaks eelmine liigamäng mis võideti 4-0. Ilus algus uuele Lippi-ajastule. Nüüd on nede inimeste kord näppe närida kes ütlesid et Juve on Zidani meeskond, sest tänu Zidane\'i lahkumisele on Juve hoopiski paremini mängima hakanud. Ilma Davidsita hästi mängimine näitab meeskonna sügavust. See meeskond on ühtlane, hästi kontsentreeritud ja täis mängijaid kes koguaeg arenevad.
    Salase ostmine tõestas ennast ära juba 15 minutiga kui tema suurepärases esinemises leidus ka täpne väravasööt Del Pierole.
    Del Piero on alates selle aasta algusest päris mitu korda paremaks läinud ning tänu treenerile- kes ta alguses tippu viis- tõuseb ta varsti tagasi absoluutsesse tippu. 2 väravat ja 2 posti mängus räägivad enda eest.

    Kui Lippi playmakerit kasutab siis selleks on Del Piero, mitte Salas. Salas on ründaja, Del Piero on aga oma kärjääris mitmeid korda playmakerit mänginud. Ja Nedvedi mängimine pole mingi probleem sest ta mägib suurepäraselt ka kaitsvat kesk-poolkaitset. Ta ei ole puhas winger.

    Kokkuvõttes, nagu te arvatavasti juba aru saite, on Juve suurim tiitli-pretendent.

    Orginally posted by aojalgpall
    Laziol on nimede poolest ikka väga kõva meeskond, Mendieta, Nesta, Fiore, Inzaghi, Lopez, Crespo... Kui nüüd veel Stam ka toppida sinna juurde siis mine sa tea, mida Lazio korda saadab... Samas hooaja esimene mäng oli selge pettumus.
    Laziol tundub olevat teatud probleeme. Pre-seasonil mängiti 3-5-2 ning taheti sellega terve hooaeg mängida kuid viimasel hetkel muudeti tagasi 442-ks. Arvan et see, ja kaljukindlate keskpoolkaitsjate Nedvedi ja Veroni, on põhjuseks miks Lazio nii libedalt alustanud. Viik Piacenzaga ja vahepeal kaotati ka FC Copenhagenile 2-1.

    Peaks jääma esimesena 4 hulgast välja.

    Orginally posted by aojalgpall
    Parma tundub tõepoolest kõvasti nõrgem olevat, ei ootaks neilt eriti kõva tulemust.
    Parma on out. Nende situatsioonile ei viitsi ma isegi oma aega raisata.

    Orginally posted by aojalgpall
    Tiitlikaitsja Roma, pole samuti nõrk, Roma mängijad teevad häid mänge Itaalia koondises, peale selle veel Batistuta. Pakun, et ka Roma on järgmisel hooajal CL-is. Ka liitub Romaga kuuldavasti Argentiina U21 kaitsja Leandro Cufre.
    Väga hästi kokkumängiv meeskond suudab alati kaugle trügida. Põhikoosseisus ainuke muutus on sita väravavahi vahetamine parema vastu, kellel on veel tohutult potensiaali.(Pellizoli-21 aastane itallane).
    Lõpetab kindlalt esimese kolme hulgas.

    Orginally posted by aojalgpall
    Väljalangejaks oleks pidanud Veronat aga võta näpust, esimene mängu mängisid viiki Romaga! Eriti ei usu ka Venezia ja Lecce võimalustesse, kuid samas Lecce - Parma 1:1. Kõike võib juhtuda.
    Nooh Bolton on võitnud juba PLs 3 kohtumist 3 vooru järel aga ma usun et varsti kaob vorm ära ning seda enam tagasi ei saada.
    Roma mäng Veronaga näitas hoopiski seda et Roma ei olnud tasemel. Verona midagi erilist ei pidanudki tegema, lihtsalt oma mängu mängujoonist jälgima. Nii tuligi võit.

    Väljalangejaid on raske pakkuda, võimalused on Udinesel, Perugial, Venezial, Chievol, Veronal jne..(loodan siiralt et võõrmängijatest tulvil Udinese langeb ära)

    Kommentaar


      #17
      Orginally posted by erx

      1)Lazio
      2)A(ktsia)S(selts) Roma
      3)Ac Milan
      4)Juventus
      5)Parma

      aga minu ennustus on veel siuke, et Lazio pääseb see aasta poolfinaali ja Roma veerandfinaali
      Itaallased võivad ka mock-ida.
      A(ssociazione)S(portivo) Merko Ehitus

      Kommentaar


        #18
        ale, kui sa juba ni tark oled, 2kki oskaxid 6elda, mida see S.S. Lazzio nimes t2hendab(ka t6lge olex hea).
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          #19
          Tere M1ck,
          Ma ei ole küll 100% kindel kuid ma arvan et see on "Società Sportivo" ja see tähendab "spordiselts" või "spordiühing" kuidas tahad.

          Lähen kohe uurin kas mul on õige...

          Kommentaar


            #20
            Orginally posted by Ale

            Fiorentina on kahjuks omadega -vabandab väljenduse eest- persses. Täna lugesin et neil on vaja 20 päevaga leida veel 43 miljonit naela, et pankrotist hoiduda. See tähendab et tuleb maha müüa Chiesa, Nuno Gomes ja veel keegi.
            Arvatavasti müüakse ka need kolm meest: Kaitsja tsehh Tomas Repka(West Hami),ründaja portugaallane Nuno Gomes ja vist ka itaallasest kaitsja Alex Pierini. Need kolm meest on Fiorentina põhikoosseisu mehed. Chiesa minek Interisse on ka suht kindel. Kahju on vaadata klubi allakäiku, mille põhjuseks raha, ainus lootus, et keegi klubi ostaks...

            Ma ütleks et Inter on Roma kõrval teine klubi, kelledest saavad Juvele tõeline oht. Tänu Cúperile on meeskonna harmoonia nii kõvasti kasvanud et kombineerides selle mängijate individuaalsete omadustega, on Inter väga tõsine pretendent meistriks saamisele.
            Inter võitis viimati Scudetto 1989 aastal, nii et võidutahtest ei tohiks puudu tulla. Ka on Inter hooajaeelselt ostnud tohutu hulga mängijaid, kellest nimekamad on Conceicao, Paulo Costa, Toldo, Okan. Ka on tagasi Zanetti.

            Kui Lippi playmakerit kasutab siis selleks on Del Piero, mitte Salas. Salas on ründaja, Del Piero on aga oma kärjääris mitmeid korda playmakerit mänginud. Ja Nedvedi mängimine pole mingi probleem sest ta mägib suurepäraselt ka kaitsvat kesk-poolkaitset. Ta ei ole puhas winger.
            Jah, tunnistan oma eksimust loomulikult on DelPiero tagapool ja Salas ja Treze ees. Alexile see siiski eriti meeltmööda ei ole, ta eelistaks siiski ka Venezia vastu kasutusel olnud 4-4-2. Nedvedi kasutamine defensive midfielderina on minu arust küll ande raiskamine, mees peaks igal juhul rünnakul osalema...

            Parma on out. Nende situatsioonile ei viitsi ma isegi oma aega raisata.
            Mina Parmat siiski veel nii maha ei kannaks, kui näiteks Fiorentinat. On selge, et müüdi palju võtmemängijaid, kuid samas tehti ka paar ostu, Nakata, Frey ja Taffarel. Frey ja Taffareli ostmine üheaegselt jääb mulle veidi selgusetuks küll. CLis saadi küll juba avaringis Lillelt tappa aga no esikümnesse mahub Parma ehk ikka, niikaua, kui Cannavaro seal mängib. Thurami asemele osteti Monacost teine prantslane Martin Djetou, eks näis mis mees see on. Kahju on, et Milosevic, kes minu arust üks parimaid jugoslaalvlasi, seal eriti midagi ära ei tee, vähemalt CL-is ta ei üllatanud.

            Väga hästi kokkumängiv meeskond suudab alati kaugle trügida. Põhikoosseisus ainuke muutus on sita väravavahi vahetamine parema vastu, kellel on veel tohutult potensiaali.(Pellizoli-21 aastane itallane).
            Lõpetab kindlalt esimese kolme hulgas.
            Atalantast soetatud Pellizolist võib kujuneda omamoodi Iker Casillas(kui õige see kirjapilt nüid on?), kel ka vanust 20 kanti. Selline tohutu ründav kolmik nagu Totti-Montella-Batistuta on võivad igasugusest kaitsest läbi murda. Delvecchio muidugi lisaks. Peale selle kapis veel itaalia Superkarikas.
            Itaalia jalgpalli uue tõusu aluseks sobiks ilusti Juventuse ja Roma CL finaal, mille Juve loomulikult võidaks

            PS. Ale. Kas sa ise jälgid Serie A mänge ka laivis?
            Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

            Kommentaar


              #21
              Roma - Pelizolli on kahtlemata oluline lisa Roma tugevusele võrreldes eelmise aastaga, kuna Antonioli stabiilsus jättis soovida. Samas on meeskonda lisandunud üks Itaalia suurimaid noorstaare Antonio Cassano, kes juba pre-seasonil näitas milleks võimeline on.
              Paistab, et Romal on ka sel aastal kindel plaan Scudetto võita.

              Juventus - Mulle millegipärast tundub, et Zidane lahkumine hakkab Juvet mõjutama rohkem kui praegu arvatakse, sest hooaja esimese mängu põhjal, mis mängiti autsaiderite vastu, ei saa öelda, et Juve on tugevam kui eelmisel aastal. Näiteks pre-season läks neil täiesti aia taha, kui saadi lutti nii Interilt kui Milanilt ja suudeti kaotada meeskonnale, kes pole isegi Serie C-s. Arvan, et Scudetto jääb ka see aasta unistuseks.

              Lazio - Mängus võõrsil Copenhageni vastu näidati, et kaitse on neil ikka väga nõrk ja arvan, et Stami lisamine seda probleemi oluliselt ei paranda.
              Arvan, et Lazio saab suurest
              "viisikust" kõige nõrgem olema.

              Parma - Meeskond on oluliselt nõrgenenud ja arvan, et sel aastal tuleb kõvasti võidelda, et saavutada koht esikaheksas.

              Milan - Nende suurimaks nõrkuseks on kaitse ja seetõttu ei suudeta vist ka sel aastal Scudetto peale heidelda. Lisaks on veel Terimi tool juba kõikuma löönud ja räägitakse, et kui Fiorentina vastu korralikku mängu ei näidata, saab Terim kinga. Tema olukorda on veelgi raskendanud Rui Costa vigastus.

              Inter - Pre-seasoni põhjal kõige kindlam kandidaat Scudettole. Paistab, et Cuper on tõesti see mees, kes suudab meeskona tööle panna.

              Fiorentina - Otsustav päev saab olema 15. september, mil tribunal teeb oma otsuse ja siis on tulevikku juba natuke selgemalt näha. Igaljuhul usun, et pärast seda meeskond tugevneb ja suudetakse võidelda kõigiga.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                #22
                1.Parma
                2.Lazio
                3.AC Milan
                4.AS Roma
                5.Juventus
                6.Internazionale
                lincoln
                Jalgpallihaigla liige NR. 69

                Kommentaar


                  #23


                  1.AC Milan
                  2.Lazio
                  3.Juventus
                  4.Inter
                  5.AS Roma
                  6.Parma...( v6i keegi teine)

                  v6ibolla on hoopis nii, et juve ja roma kohad vahetuvad, Inter on aga neljas.

                  Fiorentinal tuleb see hooaeg v2ga raske, kuid arvan, et esikoha eest k2ib enneolematult suur v6istlus, k6ik ocustataxe viimases voorus.
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    #24
                    tekitasin siis tabeli arvamustest, mis siiamaani on tulnud, endalegi yllatusex, et Juve nii kindlalt ees oli( minu korjatud andmete j2rgi)
                    samas oli yllatav, et inter alles 5. kohal on.
                    tabelis on kasutatud vaid ennustuste esimest 5-te.

                    1. Juventus
                    2. S.S.Lazio
                    3. A.C. Milan
                    4. A.S. Roma
                    5. Internazionale
                    6. Parma
                    7. Fiorentina



                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      #25
                      Orginally posted by aojalgpall

                      Arvatavasti müüakse ka need kolm meest: Kaitsja tsehh Tomas Repka(West Hami),ründaja portugaallane Nuno Gomes ja vist ka itaallasest kaitsja Alex Pierini. Need kolm meest on Fiorentina põhikoosseisu mehed. Chiesa minek Interisse on ka suht kindel. Kahju on vaadata klubi allakäiku, mille põhjuseks raha, ainus lootus, et keegi klubi ostaks...
                      Ma ei saa lihtsalt aru mida peaks tegema üks klubi president et ta viiks ühe meeskonna 2 aastaga Itaalia Liiga meistrikandidaadist täiesti tavalisse seisusesse kus klubi võitleb kõrgliigasse püsimajäämise eest ning kellel on veel 43 miljonit NAELA võlgu. Uskumatu!
                      Aga sellega sai hakkama üks mees kelle nimi on Cecchi Gori.
                      Violast on tõesti kahju.

                      Inter võitis viimati Scudetto 1989 aastal, nii et võidutahtest ei tohiks puudu tulla. Ka on Inter hooajaeelselt ostnud tohutu hulga mängijaid, kellest nimekamad on Conceicao, Paulo Costa, Toldo, Okan. Ka on tagasi Zanetti.
                      Jaa, lisaks veel väga andekas noor türklane Emre ja eelmisel hooajal läbilöögi itaalia parimate keskkaitsjate hulka teinud Marco Materazzi. Aga huvitav ja märkimisväärne fakt on hoopis see et kui tavaliselt Inter sõna otseses mõttes lahmib raha välja suvaliste mängijate eest siis nüüd on tehtud ostud mis ennast tõesti õigustavad- kohe on nähe Cúperi efektiivsuse taset.

                      Üks küsimus: Kes on Paulo Costa?

                      Mina Parmat siiski veel nii maha ei kannaks, kui näiteks Fiorentinat. On selge, et müüdi palju võtmemängijaid, kuid samas tehti ka paar ostu, Nakata, Frey ja Taffarel. Frey ja Taffareli ostmine üheaegselt jääb mulle veidi selgusetuks küll. CLis saadi küll juba avaringis Lillelt tappa aga no esikümnesse mahub Parma ehk ikka, niikaua, kui Cannavaro seal mängib. Thurami asemele osteti Monacost teine prantslane Martin Djetou, eks näis mis mees see on. Kahju on, et Milosevic, kes minu arust üks parimaid jugoslaalvlasi, seal eriti midagi ära ei tee, vähemalt CL-is ta ei üllatanud.
                      Sul on väga õigus, Parma on Fiorentinast palju kõvem. Parma vastu ma aga sümpaatiat ei tunne ning sellepärast jätsingi selle meeskonna minu poolt kommenteerimata.

                      Atalantast soetatud Pellizolist võib kujuneda omamoodi Iker Casillas(kui õige see kirjapilt nüid on?), kel ka vanust 20 kanti.
                      Või nagu Buffon ise, kes oli ka juba 20 aastaselt Parmas vaieldamatult põhiväravaht.

                      Itaalia jalgpalli uue tõusu aluseks sobiks ilusti Juventuse ja Roma CL finaal, mille Juve loomulikult võidaks
                      Kas sa loed mu mõtteid?

                      PS. Ale. Kas sa ise jälgid Serie A mänge ka laivis?
                      Kahjuks väga harva, sest mul kodus sellist programmi pole kust seda tuleks.

                      Aga sa oled pidev jälgija?

                      Kommentaar


                        #26
                        Orginally posted by Maarek
                        Juventus - Mulle millegipärast tundub, et Zidane lahkumine hakkab Juvet mõjutama rohkem kui praegu arvatakse, sest hooaja esimese mängu põhjal, mis mängiti autsaiderite vastu, ei saa öelda, et Juve on tugevam kui eelmisel aastal. Näiteks pre-season läks neil täiesti aia taha, kui saadi lutti nii Interilt kui Milanilt ja suudeti kaotada meeskonnale, kes pole isegi Serie C-s. Arvan, et Scudetto jääb ka see aasta unistuseks.
                        Täiesti aia taha eelhooaeg küll ei läinud. Milani nad isegi võitsid ühes tounamendis ning oli ka sellisedi mänge kus seis oli 7-0 ja 5-0 Juve kasuks. Minuarust pole üldsegi paha võttes arvesse kohanemisega uue treeneriga ja täiesti uue taktikaga. Zidane-i näitas oma tõelist väärtust meeskonnale, kus ta mängib, Reali esimeses liigamängus- lihtsasti asendatav. Mina ei saa lihtsalt aru miks inimesed arvavad et Zidane on Juve hing, sest ta ei ole kunagi olnud. Olen andale põhjenduseks toonud et inimesed ei ole lihtsalt jalgpalli suhtes nii haritud ja eriti veel Juventuse erialal. Aga mulle tundub et sina vast ei klassifitseeruks nende alla ning ses suhtes on asi mulle arusaamatuks.
                        (EDITEDTegelikult sai mu isa juba enne mind aru et Zidane on ülehinnatud.

                        Kommentaar


                          #27
                          Ootused? Serie A puhtaks Milano ja Torino klubidest, medalitele Verona, Piacenza, Chievo. Tegelikult läheb niikuinii vastupidi ja isegi AC Torino ei kuku välja
                          Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                          Kommentaar


                            #28
                            Orginally posted by Ale

                            Zidane-i näitas oma tõelist väärtust meeskonnale, kus ta mängib, Reali esimeses liigamängus- lihtsasti asendatav. Mina ei saa lihtsalt aru miks inimesed arvavad et Zidane on Juve hing, sest ta ei ole kunagi olnud
                            Pole olemas asendamatuid inimesi, vaid kergemini ja raskemini asendatavad ja sinu arvamus, et ta on lihtsasti asendatav on pehmelt öeldes jabur. Tee palun oma silmad lahti ja ütle kuidas saab "lihtsasti" asendada meest, läbi kelle käis kogu Juventuse mäng. Ja ütle mulle, mis valemi kohaselt Reali esimene mäng näitas, et Zidane on lihtsasti asendatav.

                            Orginally posted by Ale

                            Olen andale põhjenduseks toonud et inimesed ei ole lihtsalt jalgpalli suhtes nii haritud ja eriti veel Juventuse erialal. Aga mulle tundub et sina vast ei klassifitseeruks nende alla ning ses suhtes on asi mulle arusaamatuks.
                            Küsimus ei ole harituses ei Juventuse ega ka jalgpalli kohalt, vaid selles, mis vaatenurga alt asja vaadata. Eks tulihingeline toetaja ikka leiab põhjuse, millega teatud asju õigustada.

                            Orginally posted by Ale
                            Milani nad isegi võitsid ühes tounamendis ning oli ka sellisedi mänge kus seis oli 7-0 ja 5-0 Juve kasuks.
                            Fiorentina võitis klubi nimega Fassa Calcio skooriga 24:0. Omad järeldused tee sellest ise.

                            Orginally posted by Ale
                            Tegelikult sai mu isa juba enne mind aru et Zidane on ülehinnatud.
                            Aga mulle ütles isa, et Del Piero on ülehinnatud

                            Orginally posted by Ale
                            kus klubi võitleb kõrgliigasse püsimajäämise eest ning kellel on veel 43 miljonit NAELA võlgu.
                            Ja see 43 miljonit peaks laekuma Milanilt ja Interilt, kes pole Rui Costa ja Toldo eest veel suutnud tasuda. (jääme ootama järgmist skandaali )

                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              #29
                              vaata see käib nii: müüdakse zizou maha ja pannakse tema asemele mägima uus mees: igatpidi kasulik sest zidani tõttu kasutati taktikat mis hästi teistele meestele ei sobinud ning teiseks zidane on viriseja
                              pärast tema lahkumist on meeskonna harmoonia on kõvasti edasi läinud:
                              kuidas reali mäng näitas? näteks võibolla nii et ta ei teinud platsis midagi ära; kas sa sellele oled mõelnud et see võib olla põhjus?

                              tegelt võtan oma sõnad tagasi; sa kvalifikatseerud kui osaliselt puudulik jalgpalli teadmistes; sest teises lõigus ajasid sa nii tüüpilist ja mõttetut juttu:

                              viola võitis fassa calciot üle kahekümne väravaga ja siis? mind ei huvita see sest sel pole juvega midagi pistmist

                              errmm kas sa mõtled tõsiselt seda rui costa ja toldo juttu? kas su huumorimeel on natuke korrast ära või sa tegelikult ka mõtlesid seda
                              enne paari mängija müümist olid nad sada mlj võlgu:
                              muidu nüüd on asi peaaegu lahenenud ning üsnagi tõonäoliselt on asjad varsti jälle omal kohal

                              Kommentaar


                                #30
                                Mõtlsin, et noriks veel natuke:

                                Orginally posted by Ale
                                vaata see käib nii: müüdakse zizou maha ja pannakse tema asemele mägima uus mees: igatpidi kasulik sest zidani tõttu kasutati taktikat mis hästi teistele meestele ei sobinud ning teiseks zidane on viriseja
                                pärast tema lahkumist on meeskonna harmoonia on kõvasti edasi läinud:
                                kuidas reali mäng näitas? näteks võibolla nii et ta ei teinud platsis midagi ära; kas sa sellele oled mõelnud et see võib olla põhjus?
                                Ja ära ütle, et see uus mees on Del Piero
                                Ega Real pole ka Juventus, sest erinevalt Juvest on seal on selliseid mehi, kes mängu oskavad juhtida, rohkem kui üks.

                                Orginally posted by Ale
                                tegelt võtan oma sõnad tagasi; sa kvalifikatseerud kui osaliselt puudulik jalgpalli teadmistes; sest teises lõigus ajasid sa nii tüüpilist ja mõttetut juttu
                                Loomulikult. Mitte keegi ei saa olla täiuslik jalgpalli alastes teadmistes. Arvan, et mitte ka sina. Tüüpilise ja mõttetu kohta niipalju, et tüüpiline ja mõttetu Juve fänni jutt.

                                Orginally posted by Ale
                                viola võitis fassa calciot üle kahekümne väravaga ja siis? mind ei huvita see sest sel pole juvega midagi pistmist
                                Pistmist on nii palju, et selliste meeskondade vastu saab isegi Fiorentina suuremaid skoore, sest Juventus on ju teada-tuntud meeskond, kelle tavaskoor on 1:0, mille värav löödud penaltist. Sel aastal vist läheb isegi natuke raskemaks, kuna Inzaghit enam pole.
                                (Eelpool jutt pole minu väljamõeldud, aga panin selle siia kirja kuna nõustun täiega)

                                Orginally posted by Ale
                                errmm kas sa mõtled tõsiselt seda rui costa ja toldo juttu? kas su huumorimeel on natuke korrast ära või sa tegelikult ka mõtlesid seda
                                enne paari mängija müümist olid nad sada mlj võlgu:
                                muidu nüüd on asi peaaegu lahenenud ning üsnagi tõonäoliselt on asjad varsti jälle omal kohal
                                Asjad on varsti kindlasti omal kohal, aga võibolla leiad mõnelt omale armsaks saanud saidilt artikli pealkirjaga "Itaalia Jalgpalliliit garanteerib Milani ja Interi võlga Fiorentinale", et Tribunali otsus oleks siiski positiivne.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X