320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    heh, kui ma õieti mäletan, siis me suht hiljuti mängisime telefoni vastu, meid vist (Kõrvemaa JK) oli üks vähem aga me läksime minu kahest kobadega väravast 2:0 ette, poolaeg 2:2. Hiljem kaotasime küll 8:2 aga no supernaljakas vaade oli kuda na närvitsesid...
    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

    Kommentaar


      #17
      2 tulemust

      12.09.01

      fc kuristiku 1 jk piraaja 2
      kohtunik oli eriline munn selles mängus teist poolaega mängis niikaua kui piraaja suutis oma teise värava lüüa. kooku vist kestis teine poolaeg 55 minti

      16.09.01

      fc kuristiku 3 silja line 3
      sain ise ka jala valgeks

      Kommentaar


        #18
        tubli poiss, eston!

        Kommentaar


          #19
          IV liiga tulemused

          Aramis sul on mõnes asjas õigus.Ei ole tõesti eriti uhke meie mängu üle.Aga mis puutub võidu janusse, siis meil omad eesmärgid , mille poole me püüdleme.Ja selle nimel on vaja pingutada.Ja mõned meist seda ka teevad.Paraku ainult mõned.Minu meelest on meekond ilma eesmärgita suht mõtetu .

          Kommentaar


            #20
            Ka õige jutt.Kui te tõesti kahe tippliiga poole pürite ,siis võidujanu on oluline.Aga meie nn "õlleliigas" tundub ta nats kohatu.Mis meisse puutub ,siis me ennekõike naudime mängu, kuigi kui saax sellest Idast kuidagi välja ,siis võix samuti minna 2.Liigat jahtima.

            Kommentaar


              #21
              IV liiga Tulemused

              No eesmärk oleks küll 2 liiga.Tundub , 3 liiga Ida tsoon ei olegi nii väga tugev.Praeguse liidri FC Viimsiga on kunagi mängitud.Ja päris edukalt.Kuigi jah 3 Ida on puhtalt venekeelne(peale Viimsi).
              Ülejäänud 3 liiga tsoonid on minumeelest kah üsna tihedad.Ja ma ei saagi päris hästi aru , mille järgi otsustatakse millised Tallinna meeskonnad lähevad Ida ja millised Põhja tsooni.Minumeelest on Lasnamäe meeskonnad rohkem Ida pool , kui näiteks meie(kodustaadion Männikul)Kas keegi oskab vastata?

              Kommentaar


                #22
                IV LIIGA Tulemused

                F.C. infoabi 1188 jätkab edukalt juba ajaloost tuntud rada.Tähtis ei ole jalgpall vaid JALGPALL.
                Ükskord me ei kaota nii kui nii!
                KÕIK AHJU
                NÜÜD JA KOHE

                Kommentaar


                  #23
                  2 tulemust:
                  Piraaja vs Kristiine 3:0
                  Piraaja vs Goll 5:1

                  Kiitus Gollile, suutsid vähemuses mängides korralikult kaitsta terve esimese poolaja, alles teine poolaeg läks Piraaja oma teed.
                  Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                  http://www.jkpiraaja.ee/

                  Kommentaar


                    #24
                    ma ei saa üldse aru eesti telefoni sk mansast.jubedalt lõugavad-nägin männikul mängu aseri sk vastu.TÄIELIK JAMA ,neid ei pidurda ka kollased kaardid .soovitan sügavalt kohtunikele anda mölina eest ära paar punast ,vaatab kaua see möla seal käib.
                    kyhr

                    Kommentaar


                      #25
                      Ma vaatasin ka eelpool mainitud mängu ja võin öelda ,et Telefoni mehed mängisid seda täica korralikult ilma eriliste emotsioonipuhanguteta.Vähemalt kui nende tavalise olekuga võrrelda.Mingi kollase või paar said,muud midagi.

                      Kommentaar


                        #26
                        to: nwa

                        Möll tuleb emotsionaalusest ja suurest tahtmisest, see et teie mängite tuimalt nagu telliskivid (käsi püksi taskus) ei tähenda seda, et meie ka nii peame mängima. Üksteise peale karjumisest võib kõrvaltvaataja valesti aru saada, see ei tule vihast kaasamängija vastu. Väljaspool jalgpalli saame me kõik väga hästi läbi ja kui korraks platsil mõne peale röögid, siis sekundi pärast on asi unustatud. Samas tunnistan, et ropendamist on palju ja me oleme seda teemat ka arutanud.
                        Aramiselt tahan küsida, et kas mulin ja mõned roppused muudavad meid mõttetuks, mulle tundub, et teie olete mõttetud, kui oma kooskäimist õlleisutekitamisega vabandate. Meie mängime jalgapalli selleks et võita ja selleks et see meeldib meile. Kotkas juba mainis, et meil on eesmärk kõrgemas liigas mängida, aga kuskilt peab ju alustama - otse teisse liigasse ei lubata.
                        Peate meid lihtsalt ära kannatama.

                        Kommentaar


                          #27
                          Eesti Telefonis mängivad sel juhul väga "intelligentsed" mängijad, kui arvavad, et mölisemine ja sõimlemine mingiks moraali tõstvaks tegevuseks on.
                          Edu teile

                          Ahjaa, sa vist unustasid ennist mainida, et te veel olete omavahel head sõbrad, sest varsti pole te meeskonnavaimust haisugi järele ja sõimlete ka väljaspool platsi.


                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            #28
                            Pean Rollile vastama, et me peame võitu päris tähtsax(seda peax meie võitude arv näitama), aga me ei too ohvrix sellele omavahelist läbisaamist.Ja kus juures mina ei arvagi,et te omavahel head klemmid polex.Ma mängjana olen päris kindel ,et enamus mölinast unustataxe peale mängu ära.Aga sa saad aru, et teie vastu on imelik mängida - teie võidukirg on kaugele ylepingutatud.Ja kollased kaardid ju peax näitama ,et teil on midagi viltu.Mõttetu agressiivsus on väga ebameeldiv asi jalgpalli juures.Ma nyyd täpselt ei tea, aga ma arvan ,et te olete saanud a la 30 kollast ,kui meie sats ja enamus teisi tõenäoliselt 10-15.aga ma ametlikke numbreid ei tea ja vabandan kui exin.

                            Kommentaar


                              #29
                              Platsil mölisemine, vastaste, kohtuniku ja eelkõige oma meestega on lihtsalt halva distsipliini näitaja. Ettekäändeks tuua asja tõsiselt suhtumine on ausalt öeldes naljakas aga pigem rumal ja naeruväärne. Distsipliinita klubi ei jõua kuhugi.
                              Õiged klubid ja mängijad mängivad oma mängu, kui saavadki vastaselt "puuka" on vait ja teevad mängus tagasi, mitte ei pista röökima. Väga iseloomulik algajatele. Jah, nii mõnigi kord viskab ka endal üle, kuid tuleb endast võitu saada.
                              Aitäh tähelepanu eest.
                              Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                              http://www.jkpiraaja.ee/

                              Kommentaar


                                #30
                                Kollaste kohta ei tea ma ise ka kaasa r22kida, sest mul endal pole yhtegi. Suur osa kollaseid on saadud jutu eest. Roppe vigu pole tehtud, ei ole meelega jalga pandud voi midagi sarnast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X