320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

mõttetu klubi mõttetu mängija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mõttetu klubi mõttetu mängija

    mõned kasutajad siin loobivad selliseid väljended nagu täiesti mõttetu klubi või mängija. palun seletage kuidas on mängja kes on teist parem mõttetu ja mis moodi on mõni klubi mõttetu ja nagu lugesin mõni on mitte-mõttetu

    #2
    minu väljend kusjuures, et Fulham on mitte-mõttetu
    kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

    Kommentaar


      #3
      nu näiteks Kanu Arsenalist on ikka suht mõttetu mees.Talvel kui inglismaal miinuskraadid on siis sellele neiule mängida ei kõlba ja siis veel hiljem pistiitab et saab vähe mängida ja kui rohkem mängida saama ei hakka tahab klubi vahetada....samas saatis vist mees fulhami pikalt kui too teda arsenalist kätte üritas saada.Aga noh samas meest kes lööb Chelsea vastu väikese ajaga 3 väravat, lööb Kahnile karistusalast väljast püüdmatu palli ja on nii mõnegi iluvärava löönud, ei saa nüüd just mõttetuks meheks nimetada...ah mai tea mulle see monkey lihtsalt ei meeldi.Panin jälle teemast ka mööda jah?

      Kommentaar


        #4
        Minu väljend on siis mõttetu mees. See on selline mees, kelle eksisteerimine MINU jaoks mingit mõtet ei oma. Siin kuskil oli mingi thread, kus kirjutati mingist eidest, kes kukkus lennukiga alla, ja siis oli seal, et pohhui, kui ta surma oleks saand. Vat see oleks siis ka minu def. järgi mõtetu eit olnud.
        Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

        Kommentaar


          #5
          küsisin just sellepärast et ega minu jaoks ei oma mingi manku või reali mängja ka eriti mõtet aga ega ma kohe ei ütle et ta mõtetu on. sest eks tal ikka mingi mõte on kuigi see minu jaoks mingit tähtsust ei oma

          Kommentaar


            #6
            Klubidest mõttetuim on Chelsea
            ja mängijatest Tore Andre Flo

            Kommentaar


              #7
              Klubidest - Lazio
              Mängijatest - Mihaljovic (vab. õigekirja pärast)
              See kiri siin on all

              Kommentaar


                #8
                miNU vASTUS

                Mõttetu klubi - Aston Villa(Schmeichel välja arvata)
                Mõttetu mängija - Nicolas Anelka

                Kommentaar


                  #9
                  jeerum küll inbreadid... peale estoni teist postitust hakkasite te jälle nõmetsema ja teemast mööda panema........... kurat koristage need viimased kolm siit ära, ja del piero kui sul on mingit ütlemist siis palun saada privaatkiri....
                  Pärtel Tomberg

                  isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                  http://www.isepankur.ee
                  info@isepankur.ee

                  Kommentaar


                    #10
                    Saadaks küll, aga sa ju avalikustad selle. Nagu su vend Eston

                    Kommentaar


                      #11
                      kuule 11 aastane nolgist tattnokk (oi kui hea on nii kirjutada ) mina pole ühtegi kirja postinud ja kui sul seal kirjas mingit pedelikku armastusjuttu pole siis sul pole nagu midagi häbeneda kui see postitakse

                      NB! räägime nüüd nagu teemasse
                      Pärtel Tomberg

                      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                      http://www.isepankur.ee
                      info@isepankur.ee

                      Kommentaar


                        #12
                        Orginally posted by eestieest

                        ja kui sul seal kirjas mingit pedelikku armastusjuttu pole
                        Kle endast paljuarvav no*ik. Mne osta omale parem paar paari aluspü*e ja ole omadega rahul, et ültse siia sündisi*

                        by Artur: Alessandro Del Piero, "üldse" kirjutatakse nõrga d-ga.

                        Topic closed

                        Kommentaar

                        Working...
                        X