320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Valdur presidendiks!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Valdur presidendiks!!!

    tere-tere-tere

    täna oli taaskord see tähtis hetk, kus kogunesid kokku ports (türastund) riigimehi, tegelesid natuke protseduuriliste küsimustega ning ei suutnud taaskord Eestile presidenti valida. No mis sa teed?!

    Aga tegelt on asja mõte selles, et tahaks teada, kes lugupeetavate härade ja proude jalgpallifännide arvates saab/võiks saada Eesti järgmiseks presidendiks.

    ise arvan, et saab kas Savi või Tulviste, parem oleks kui Tulviste, sest savi on jätnud viimaste tele-esinemistega väga ülbe inimese mulje, samas kui näiteks tarand on oma aktsiaid minu silmis kõvasti tõstnud, aga tema võimalusi hinnatakse üsna väikesteks. Kreitzberg on ka ise-enesest p?ris tore mies, aga karta on, et liiga Savisaare k?pa all.

    ok, nii võiks veel pikalt jahuda.
    ootan arvamusi...

    poliitiline agitatsioon, mis on kinni makstud Tiit Toomsalu poolt

    #2
    tõesti ükskõik ega neil mingit erilist muud ülesannet pole kui riiki mingite babade kokkutulekutel esindada.

    Kommentaar


      #3
      mul suht pohhui, tahax, et meri olex veel paar aastat, aga ei saa siis jään kogu hingega lootma, et mingi troopar presidendix ei saa
      kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

      Kommentaar


        #4
        mul ka suht poogen, aga siiski on üsna huvitav seda kemplemist vaadata...

        meri on tõesti hea ja tegelt on mingi võimalus, et valijameeste kogu ka ei suuda, siis vist läheb uuesti parlamenti, kus ka ei suudeta ning kõik see aeg püsib meri pukis. päris tore, mis?

        Kommentaar


          #5
          Mina valiks iseenesest muidugi Suure Peetri (ehk Kreitzberg). Teine sümpaatne kuju on Väike Peeter (Tulviste) ning ülejäänud ei oma enam tähtsust.

          Miks Kreitzberg? Väha lihtne tegelikult. Enamiku jaoks on ta selline vastik kandidaat - Keskerakonna mees jne..., kuid samas on ta ka haritud ning omal ajal oli Pets ainuke minister, kes ei saanud opositsiooni käest sõimata, pigem isegi kiita hoopis. Ministriks oli ta hariduse alal - ehk siis Haridusminister ning pani Eestis siis selle värgi kuidagimoodi käima. Isiksuselt ka sümpaatne NING mis mulle eriti meeldib - oma väljaütlemistes ka otsekohene ja aus. Ei keeruta ümber palava pudru ning ei seleta, et "oi, oi, mian küll ei saa sellele nii vastata.". Seetõttu läheks minu hääl temale.

          Tulviste - ülejäänutest lihtsalt kõige sümpaatsem. Savi on ülbik ja suhtumisega on tal ka probleeme, Rüürel on kahjuks liiga vana, Tarand on küll naljamees ja muheda jutuga, kuid sõbrustab veits liiga palju alkoga (ma teaksin, kelle poolt Sen hääletaks, irw). Tombergid ja Pärt ja Aarnad on naljamehed/naine, neil pole lootustki.

          Seega vali ise - Suur Peeter või Väike Peeter, keegi teine olema juba natuke kehva valik.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by gaskoffmeri on tõesti hea ja tegelt on mingi võimalus, et valijameeste kogu ka ei suuda, siis vist läheb uuesti parlamenti, kus ka ei suudeta ning kõik see aeg püsib meri pukis. päris tore, mis?
            Päris nii se just pole...

            Süsteem: 3 hääletusvooru, kui nendes ei suudeta valida, siis valijameeste kogu. Esimene voor, kui ei joppa, siis kahe kandidaadiga teine voor. Üks peab saama valijameeste kogus 50% häältest. Kui ei jopasta ka siis, siis tuleb 14 päeva jooksul erakorraline valimine Riigikogus.

            Vot nii.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #7
              seadusemees, irwww.... hehe :P Okei aga ma olen ikkagi tulviste poolt (väikese Petsi, mitte suure poetsi poolt)
              kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by Martin

                Orginally posted by gaskoffmeri on tõesti hea ja tegelt on mingi võimalus, et valijameeste kogu ka ei suuda, siis vist läheb uuesti parlamenti, kus ka ei suudeta ning kõik see aeg püsib meri pukis. päris tore, mis?
                Päris nii se just pole...

                Süsteem: 3 hääletusvooru, kui nendes ei suudeta valida, siis valijameeste kogu. Esimene voor, kui ei joppa, siis kahe kandidaadiga teine voor. Üks peab saama valijameeste kogus 50% häältest. Kui ei jopasta ka siis, siis tuleb 14 päeva jooksul erakorraline valimine Riigikogus.

                Vot nii.
                umbes seda ma kirjutasingi

                Kommentaar


                  #9
                  Ma tean, et te kõik nõustute minuga, et parim president oleks Väino Sarnet.

                  Aa mul poohui. Niikaua kui Tarand ei saa. Krdi ahistaja, meelas vanamees.
                  Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                  Kommentaar


                    #10
                    kuigi savi on jah veidi imelikult k2itunud viimasel ajal, l2hex minu h22l ikka talle, kuna arvan, et antud kandidaatidest sobix tema k6ige rohkem, kreitzberg ei sobix nime p2rast( saxamaa oli ikka see, kes meid esimesena okupeeris ja p2ci t6rjus... ) ja teine valik olex tulviste, kuna tarandit ja ryytlit nigunii ei valita
                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      #11
                      arvan, et tulviste paneb asja kinni... viimasel meetril rebib savist ette ja viib trofee koju!
                      The other line moves faster.

                      Kommentaar


                        #12
                        No jah

                        Olen vist seda varemgi maininud, aga minust parim variant oleks olnud Tunne Kelam. No häda pärast käib ka Tulviste. No kuigi ma mäletan et Tulviste ajal käis TÜ alla. Loodame siis et EV-ga sarnaselt ei lähe.

                        Kommentaar


                          #13
                          Jälgisin seda va presidenditurniiri ja ausalt öeldes jäi kõige positiivsemalt silma Peeter Kreitzberg.
                          Savi on vana dopingukunn ja Tulviste keeras TÜ-s ikka väga palju asju p****e.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            #14
                            Kelam oleks parim, Kreitzberg (või kes iganes) on ju Keskerakonna oma ja Tarand on joodik. Savi kõlbaks kah, aga rüütel on uimane.
                            See kiri siin on all

                            Kommentaar


                              #15
                              tulviste on läinud liiga ülbex sellest ajast kui sai presidendi kanditaadix,seega läheb minu hääl savile.
                              ei,ei,ei taavi ei läinud sinna!!Tuli siis ta vä?Krt ta olex võind ikka ära maksta!Davai,saame siis kokku

                              Kommentaar

                              Working...
                              X