320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kohtunikud

    ma toon n2ite mix peax olema ca noorte meistriv6istlustel ll liigas eesti jalgpalliliidu poolt m22ratud kohtunikud (esimeses on)

    meil oli m2ng ajax ll -ga ..nu alguses oli k6ik norm aga teisel poolajal hakkas ajax meie rynnakute pidurdamisex lihtsalt kasutama tooreid v6tteid iga rynnak mis algas l6petati nii et t6mmati kohe jalga 2ra..kohtunik ei teinud midagi kuna see oli ajaxi enda poolt m22ratud mingi idioot...suluseisu vilistas nii et seisis yhe v2rava juures ja kui ajaxi kaice t6stis k2e siis tema vilistas....njah saite aru kyll mida ma 8elda tahtsin selle jutuga....irww v6ibolla

    #2
    mis see peax nüüd mingi uudis olema... kui me mängisime ajaxiga, siis üks vend hakkas keset platsi niisama karjuma ja kukkus pikali, loomulikult sai meie mees kollase kaardi tra nende plats on vabshje mingi koarajunne täis (liialdasin 1 junn oli maas)
    kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

    Kommentaar


      #3
      krt meil vastane hyppas karistusalas pikali ja kisas nii mis kole....(muidex ca tavaliste pisikeste k6ksudega oli nii)
      ...njah igatahes meil oli nyyd loobumisv6it t2nu m2ngu katkestamisele

      Kommentaar


        #4
        ajax on mingi hästi noorena väga tugev, mingi vanus võitis isegi gothia cup´i ära aga kui nad vanemax saavad siis kaovad paremad mängijad 100% kuskil 15 asstasena ära...
        kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

        Kommentaar


          #5
          njah selles asi oligi et tegelt terve m2ngu meie hoidsime palli ..aga nu kohe kui j2lle rynnak tuli siis laxxxx

          Kommentaar


            #6
            ma toon n2ite mix peax olema ca noorte meistriv6istlustel ll liigas eesti jalgpalliliidu poolt m22ratud kohtunikud
            (esimeses on)

            meil oli m2ng ajax ll -ga ..nu alguses oli k6ik norm aga teisel poolajal hakkas ajax meie rynnakute pidurdamisex lihtsalt
            kasutama tooreid v6tteid iga rynnak mis algas l6petati nii et t6mmati kohe jalga 2ra..kohtunik ei teinud midagi kuna
            see oli ajaxi enda poolt m22ratud mingi idioot...suluseisu vilistas nii et seisis yhe v2rava juures ja kui ajaxi kaice t6stis
            k2e siis tema vilistas....njah saite aru kyll mida ma 8elda tahtsin selle jutuga....irww v6ibolla


            Hakka ise kohtunikuks, kui Sulle tundub, et vilemehed on sitad. Paku miks ei ole noorte II liigas kohtunikke? 1. Kohtunikke lihtsalt pole, pealegi on m2ngud enamasti t'o'oinimestele mittesobival ajal 2. Raha - pole pappi, et kohtunikele maksta 3. (isiklik p6hjus) Noorte 2. liiga - respect & no offence, aga minule ei pakuks noorte 2. liiga vilistamine mitte midagi. Puudub v2ljakutse, pinge. Kui ma seda teeksin, siis raha eest v6i lihtsalt n'o. missioonitundest, et kui ma juba kohtunik olen ja kutsutakse, siis peaks minema ka.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by Jaan

              2. Raha - pole pappi, et kohtunikele maksta
              Njah, kuuldavasti pole (madalamate liigade)kohtunikud lausa 5 kuud pappi saanud... Allikat ei kommenteeri.
              Jalgpallihaigla patsient #172
              Diagnoos: raskekujuline futboliit

              Kommentaar


                #8
                ajax

                Kas ajaxi eest mängivad põhiliselt venekeelsed tegelased?

                ja miks nad 15 aastaselt ära kaovad?
                kas hakkavad jooma?

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by martin007

                  1) Kas ajaxi eest mängivad põhiliselt venekeelsed tegelased?

                  2)ja miks nad 15 aastaselt ära kaovad?
                  kas hakkavad jooma?
                  1)jah
                  2)jah
                  see oli lühike vastus, aga tegelt nagu muud öelda polegi
                  kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                  Kommentaar


                    #10
                    njah ...irw sama siin
                    ..venelased k6ik seal ajaxis...ja teised k6ik sama v2rk...ei oska 8elda mix 2ra kaovad 15 a

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale 'kohtunikud'

                      Kulla sõber, ma mõistan su muret.Tean väga hästi sellised uroote, kes niimoodi vilistavad.
                      Must Panter - See ütleb kõik.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale 'kohtunikud'

                        Aga viimase mängu ajal Warrioriga oli meil 2. liigas väga hea kohtunik.Väga hästi vilistas, neutraalselt.Ta polnud mingi ära ostetav lits nagu enamus.
                        Must Panter - See ütleb kõik.

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale 'kohtunikud'

                          Kui need head mehed 15a ajaxist ära kaovad siis miks praegu ajax-86 paneb neljandas liigas üli kõvalt ja ka noorte meistriliigas on mingid 3 või 2 huvitav mis siis saaks kui neil veel "head" mängijad ka oleksid
                          fc pohmell

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale 'kohtunikud'

                            to chobram:ajax II-ga on jah sellised lood kui me kunagi veel nendega mängisime siis katkestati mäng ära kui juhtisime 13:0 ja väljakule jäi vaid 6 ajaxi mängijat kohtumis vilistas muideks meistriliiga kohtunik a jah see oli meie väljakul.

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale 'kohtunikud'

                              to chobram:ajax II-ga on jah sellised lood kui me kunagi veel nendega mängisime siis katkestati mäng ära kui juhtisime 13:0 ja väljakule jäi vaid 6 ajaxi mängijat kohtumis vilistas muideks meistriliiga kohtunik a jah see oli meie väljakul.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X