320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Zidane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Zidane

    Vot see artikkel on väga päevakohane siin. Ma ei ole veel väsinud korrutamast et Zidane ei olnud Juve hing ja tast ei saa Reali hing. Ta ei ole liider. Mina ei saa aru kus kohast inimesed järsku arvavad et Zizou oli Juve hing ja nüüd on Juvel sitem võistkond.
    Zidane ei ole liider ja ta on lihtsasti asendatav.

    BARCELONA, Spain, Aug 29 (AFP)
    Bulgarian football legend Hristo Stoichkov believes Zinedine Zidane's arrival at Real Madrid will cause a dressing room split and leave the Frenchman as marginalised as Nicolas Anelka was during his stint in Madrid.
    The former Barcelona striker's comments came as the fiery Bulgarian was visiting his old team-mates at the Catalan side.
    "Zidane will end up like Anelka," he told Antena 3 TV station.
    "The fact that he's a world champion, European champion and the best player in the world will cause jealousy among the other players," he added.
    Zidane joined Real Madrid in a world record 65-million-dollar transfer from Juventus in the close season just a year after Madrid off-loaded Nicolas Anelka to Paris Saint Germain after he had spent an unhappy spell there.

    #2
    Bulgarian football legend Hristo Stoichkov can shoot himself dead
    Real Madrid forever!! M*nu sucks so does Barc*lona!!!

    Kommentaar


      #3
      ma arvan et kaks egot nagu Figo ja Zidane ühes meeskonnas mängida ei saa kas nad üksteisele üldse söödakski
      Pärtel Tomberg

      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
      http://www.isepankur.ee
      info@isepankur.ee

      Kommentaar


        #4
        jah, j2lle om Real raha loopimisel meca pannud, arvan minagi, et ega ta eriti kauax sinna ei j22, kysimus on aga selles, kuhu ta j2rgmisena siirdub. kas tagasi juvesse, kahtlen...
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          #5
          zidane peaks juvele peale maksma kui ta nendega uuesti liituda tahab

          aga arvatavasti läheb ta nagu Anelkagi kuskile oma prantsuse lapsepõlve klubisse kus aasta aja pärast enam teda keegi ei mäleta, nagu Anelkat.

          õigemini, kes Anelka???

          Kommentaar


            #6
            Petit ja veel prantslast olid Zidane'iga rääkinud ja tal olevat seal suur pinge peal ja nad loodavad , et ta sinna püsima jääb
            Pärtel Tomberg

            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
            http://www.isepankur.ee
            info@isepankur.ee

            Kommentaar


              #7
              Stoichkov leidis ka keda võrrelda. Kogenud staari ja noort nolki, kes lihtsalt pingele vastu ei pidanud ja kõrbes.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                #8
                Anelka

                Ei ytleks ,et keegi Anelkat ei maletaks.Ta on siiski ju veel noor, kes teab akki siirdub Anelka veelkord monda suurklubisse.

                Kommentaar


                  #9
                  See oli Ale poolt lihtsalt Zidane maha tegemine.
                  Ma ei usu ,et ta oma sõnu ise kah usub.Ajab lihtsalt vihast või masendusest sellist hAledat juttu.
                  Zidane ei pruukind olla Juve hing ,aga oli kahtlemata Juve parim mängija.
                  1.Zidane pole hetkel asendatav (vähemalt mitte ühe mehega)
                  2.Zidane on suur staar nagu Matthäus,keda mäletatakse kaua.
                  3.Egoga tal probleeme pole.Ta pole endast üldse heal arvamusel,nagu seda too bulgaarlane.

                  Kommentaar


                    #10
                    [quote]Orginally posted by Yazid
                    Zidane ei pruukind olla Juve hing ,aga oli kahtlemata Juve parim mängija.
                    [quote]

                    Kahtlemata Juventuse parim mangija?
                    Ma ei usu oma silmi.Mees, kas sa oled iial kuulnud sellisest mangijast nagu Alessandro Del Piero? See ,et Zizou oli sinu arust Juve parim on sinu arvamus, aga sellist kindlat fakti sa kyll esitada ei saa ,et Zinedine Zidane oli kahtlemate Juve parim.Ja veel yks asi, selle bulgaarlasel on nimi ka-Hristo Stoichkov.

                    Kommentaar


                      #11
                      Ma arvan ,et Zidane on suur mängja ,aga Realiga läheb tal väga raskeks.Mingil hetkel ta korrax särab, aga hispaania press on hullem kui itaalia oma ja kui meeskonnas on nii palju tähti ,siis on väga raske neist kogu aeg parem olla.Aga see ei tähenda ,et Real selle aasta yx ohtlikumaid satse polex.

                      Kommentaar


                        #12
                        Ma ei taha uskuda, et selline mees nagu Zidane ei pea vastu pingele. Euroopa meister, maailmameister jne, mänginud klubis, mida õigusega peetakse yheks maailma parimaks, ei saa lihtsalt olla nõrkade närvidega. Usun, et Zidane ei hakkagi niimoodi üksinda Realis särama, sest neil on palju mehi, kes suudavad mängu ära teha, ja alati ei ole selleks tema. Suure tõenäosusega leiab ta oma koha väljakul, ja mina kyll ei tahax Reali vastu mängiva võistkonna treener olla. Mis Zidane'i asendamisse puutub, siis võtaks mina iga kell Luis Figo, kui võimalik oleks, aga arvatavasti Juves palutakse Alexil (see on siis Del Pierol) rohkem seda creative ryndajat mängida.
                        s**t happens

                        Kommentaar


                          #13
                          kaad teem, mulle see zidane ei istu üldse, aga noh ega ma saa öelda, et mees mängida ei oska. Anelkat minu mäletamist mööda maailma parimaks valitud ei ole, ka pole ta tiitlivõistlustel, näiteks MM-il löönud finaalis kahte väravat. Sellist meest mäletatakse, selles pole kahtlust.
                          Isiklikult loodan siiski, et ta realis põrub ja sealt staarikambast võimalikult kähku jalga laseb...
                          Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                          Kommentaar


                            #14
                            Zidane (ja Figo, Raul jne.) on head ründajad küll, aga kahtlane, et nad midagi saavutavad, kui klubi parim kaitsja on 500 aasta vanune Hierro ja Helguera on pikaks ajaks audis. Barca suutis küll vanasti La Liga nii võita, et skoorid olid 5:3, s.o. lihtsalt löödi paar kolli vastasest rohkem, aga need ajad on vist igaveseks läbi. Barca sai oma puuduliku kaitse vitsad juba kätte, nüüd on Reali kord. Hea, kui nad viie hulka tulevad.
                            Mul on liiv ja sul on savi.

                            Kommentaar


                              #15
                              Sorry, nüid tuli vähe mõttetu kiri küll välja. Juvele on asi ikka tegelikult kasulik, sest nende tegevus pole enam nii etteaimatav. Ja enam pole nii, et Zidane'il paha päev-kogu mansa pees.
                              Mul on liiv ja sul on savi.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X