320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tulevikutähed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tulevikutähed

    Eelkirjutajaid lugedes selgub , et Tarmo Kink on üks ütlemata andekas vend, kellest küll laiem üldsus alles nüüd on teada saanud.Ehk on selliseid noori talente veel ? Teadjamad võiksid neid tutvustada.
    299195

    #2
    Ragnar Klavan - Viljandi tulevik. OSav ja kiire sell, kes v6ib tegutseda nii 22rekaitsja kui ka poolkaitsjana.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      #3
      väga andekas ja osav sell on ka Heikki Talimaa, kes mängib hetkel FC Elva eest, kuid pääseb ka juba JK Tuleviku eest platsile.

      Kommentaar


        #4
        kui veel nooremateni minna, siis FCF-s mängib 89 vanuses edukalt Henri Anier (poiss ise on sünd dets.90). mina hoian temale pöialt!

        Kommentaar


          #5
          Ise nimetaksin veel kaks selli: juba eelisel aastal Tuleviku eest väljakule saanud Raiko Mutle, kes jättis endast suuremate ründajate vastu väga enesekindla ning hea mulje ning siis nüüd veel ka Valgas palliva Raido Raudnageli (Raio Piiroja kasuvend).

          Muidu: nimetatud meestest on suur enamus tegelikult vist kaitsjad (Mutle, Raudnagel, Klavan), mis iseensest on juba Eesti jaoks päris omapärane. Kuid vaja oleks just keskvälja maestrot.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by willane

            kui veel nooremateni minna, siis FCF-s mängib 89 vanuses edukalt Henri Anier (poiss ise on sünd dets.90). mina hoian temale pöialt!
            Kas sellel Anieril mitte vennas ei mängi FC Kotka rivistuses (vist oli 92 vanuses)?
            299195

            Kommentaar


              #7
              Vitali Gussev Narva Transist - p2ris h22 ryndaja. Meesteklassis ma teda m2ngimas n2inud ei ole kyll.

              Tihhon Shishov - Levadia kaitsja, kes meistriliigas debyteeris juba 17. aastaselt.

              Eduard Ratnikov on ka p2ris hea ryndem2ngija. TEma synniaasta on vist 1983.

              Levadia (v6i oli see Ajax) 86. aasta poiste hulgas on keskv2ljal tegija Oleg Maksimov.

              Siis veel Mirek Ryszkewicz (Ajax, kui ma ei eksi) 86. poiste seas. Normaalne tribla-mees (copyright Uno Piir).

              Yldiselt on muidugi vene poistega nii, et nad kipuvad varem arenema, mist6ttu neid on noorte hulgas kergem m2rgata.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #8
                Kas venelastest keegi teab?

                Hooaja avamisel Bonnys rääkis Narva treener ja esindaja
                Burdakov ,et neil on praegu peale kasvamas uus ja väga andekas plejaad noormängijaid. Peale eilset usun seda juttu täiega. Kas oskab keegi ka näit. teisi venelasi mujalt klubidest nimetada?
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #9
                  Raudnagel

                  Loodame, et ta muutub samasuguseks töörügajaks ja fanaatikuks kui seda Piiroja on (mis on Eestis muidugi harukordne).

                  Kui Raijo oli oma jalgpalluri tee algul ainult üks hale vari (puudus tehnika, füüsis ja tahtejõud - esimest pole tal siiani), siis Raudnagel oli kohe alguses meeskonna liider (võimete poolest).

                  Kuid samas on teda algusest saati hellitatud, papa Raudnagel oli ta esimene treener, ning ma arvan, et see värk - hellitamine - röövis temalt selle, mis Raijol on.

                  Nii et erilisi lootusi ma tema peale ei pane.
                  ...tore on!

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by ROOTSI KUNN

                    Hooaja avamisel Bonnys rääkis Narva treener ja esindaja
                    Burdakov ,et neil on praegu peale kasvamas uus ja väga andekas plejaad noormängijaid. Peale eilset usun seda juttu täiega. Kas oskab keegi ka näit. teisi venelasi mujalt klubidest nimetada?
                    Hmm. Eelmine aasta oli Transi treener Anatoli Belov ja Burdakov lihtsalt president. Kas nyyd siis taas treenerirollis j2lle?
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #11
                      Andrus Mitt - vähemalt Pärnu Levadia kõige lootustandvam mängija. Pääses ka eelmisel hooajal maardu levadia koosseisus platsile flora vastu ja oli väga aktiivne. Sünniaasta on 1981.

                      Kommentaar


                        #12
                        Andrus Mitt/Tarmo Kink

                        Ma pole küll Kink'i mängimas näinud (ainult väravat), kuid siit foorumist saadud info põhjal jääb mulje, et... kui kaks tilka vett.

                        Mõlemad on vasakjalgsed pommimeistrid palliväljakul ning paremat jalga eriti ei kipu kasutama. Peale selle on nad kiired, oskavad palli surmata ja sellega ümber käija. Lõpetuseks ka natukene iseloomust ehk siis staarihaigusest - ka see on (no Mitt on nüüd rahulikumaks muutunud) neil ühine.

                        Lugesin siit kusagilt, et Kink lõi eelmine hooaeg 35 kolli kusagil liigas, siis ka Mitt oli nooremana selline, kes lõi teistest ikka 2x rohkem väravaid.
                        ...tore on!

                        Kommentaar


                          #13
                          Originally posted by Jaan

                          Siis veel Mirek Ryszkewicz (Ajax, kui ma ei eksi) 86. poiste seas. Normaalne tribla-mees (copyright Uno Piir).
                          Nimi viitab justkui poola verele
                          Jalgpallihaigla patsient #172
                          Diagnoos: raskekujuline futboliit

                          Kommentaar


                            #14
                            Originally posted by Jaan


                            Vitali Gussev Narva Transist - p2ris h22 ryndaja. Meesteklassis ma teda m2ngimas n2inud ei ole kyll.
                            Mängis möödunud hooajal Meisrtiliigas TVMK satsis ja lõi seal ka mõned kollid.

                            Kommentaar


                              #15
                              daniil ratnikov (14) on ka lootustandev, tvmk vist praegu

                              Kommentaar

                              Working...
                              X