320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 ja U-19 Balti turniirid.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    U-17 ja U-19 Balti turniirid.

    Mõtlesin ,et alustan uut teemat .Esiteks selleks ,et see turniir on tradistsiooniline ja seekord on esimest korda osalemas ka Soome noored, mis on minu meelest väga tervitatav. Olen ise aastaid seda turniiri külastanud nii Lätis ,kui Leedus ja alati olen enam vähem posiitivse emotsiooni saanud. Seekord toimub turniir Eestis ja meie kõige uuematel staadionitel .Hea võimalus kõigil uusi staadione külastada ja ka meie järelkasvule kaasa elada.
    Plaan on võimalikult palju mänge vaadta. Kas ja kui palju leidub veel huvilisi.? Lööks kamba kokku ja käiks ära.
    FCF Forever

    #2
    Ajakavad siis ka:

    U-19:
    27.06.2011 18:00, Võru Linnastaadion, Võru, Läti - Eesti
    27.06.2011 18:00, Tamme staadion, Tartu, Soome - Leedu
    28.06.2011 18:00, Võru Linnastaadion, Võru, Läti - Soome
    28.06.2011 18:00, Viljandi Linnastaadion, Viljandi, Leedu - Eesti
    30.06.2011 18:00, Tamme staadion, Tartu, Eesti - Soome
    30.06.2011 18:00, Võru Linnastaadion, Võru, Leedu - Läti

    U-17:
    27.06.2011 14:00, Tehvandi staadion, Otepää, Läti - Eesti
    27.06.2011 14:00, Viljandi Linnastaadion, Viljandi, Soome - Leedu
    28.06.2011 14:00, Tehvandi staadion, Otepää, Läti - Soome
    28.06.2011 14:00, Tamme staadion, Tartu, Leedu - Eesti
    30.06.2011 14:00, Tehvandi staadion, Otepää, Leedu - Läti
    30.06.2011 14:00, Viljandi Linnastaadion, Viljandi, Eesti - Soome
    Rise and rise again until lambs become lions!

    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

    Kommentaar


      #3
      päris huvitav lahendus, kus kodumeeskonnad viiakse võimalikult erinevatele staadionitele.

      Kommentaar


        #4
        No nii turniir on lähenemas .Ons kah keegi minemas või pole siin soccernetis enam ühtegi tõelist jalkafänni vaid kõik niisama kaagutavad ja ajavad tarka mulli suust välja selle asemel ,et staadionitel kaasa elada . Mina olen igatahes mineja ja võtaks kedagi sleppi.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          No nii turniir on lähenemas .Ons kah keegi minemas või pole siin soccernetis enam ühtegi tõelist jalkafänni vaid kõik niisama kaagutavad ja ajavad tarka mulli suust välja selle asemel ,et staadionitel kaasa elada . Mina olen igatahes mineja ja võtaks kedagi sleppi.
          Need, kes jäänud on, need räägivad vaid publikuarvust. Paraku on see nii.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Need, kes jäänud on, need räägivad vaid publikuarvust. Paraku on see nii.

            Tore kui sulle meie olematud publikunumbrid rõõmu valmistavad
            FC Flora

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              No nii turniir on lähenemas .Ons kah keegi minemas või pole siin soccernetis enam ühtegi tõelist jalkafänni vaid kõik niisama kaagutavad ja ajavad tarka mulli suust välja selle asemel ,et staadionitel kaasa elada . Mina olen igatahes mineja ja võtaks kedagi sleppi.
              On on, Eesti-Läti U17 ja U19, 27 juuni Tallinn-Otepää-Võru-Tallinn. Täna lähen vaatan staadioni üle ja FC Otepää-Navi Vutiselts mängu

              Kommentaar


                #8
                muidugi lähen , ainult nendele mängudele mis tartus on põle võimalust mujal liikuda

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                  No nii turniir on lähenemas .Ons kah keegi minemas või pole siin soccernetis enam ühtegi tõelist jalkafänni vaid kõik niisama kaagutavad ja ajavad tarka mulli suust välja selle asemel ,et staadionitel kaasa elada . Mina olen igatahes mineja ja võtaks kedagi sleppi.
                  Ma ühineks hea meelega.
                  Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                  Kommentaar


                    #10
                    Lähen kah ja katsun vaadata võimalikult palju mänge, ega igapäev ei tooda mänge koju!
                    Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                    Kommentaar


                      #11
                      Jalkas tasuta piletid ja vähemalt Tartus võib küll täismaja tulla. Ise olen kindlasti Tammal kohal
                      Algselt postitas Cule
                      Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                      Kommentaar


                        #12
                        olen samuti minemas

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas norsk Vaata postitust
                          Ma ühineks hea meelega.
                          Tõmba traati lepime üksikasjad kokku.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            #14
                            Nüüd, kus turniiri alguseni on jäänud veel üksainus päev ja koondised arvatavasti oma mängupaikadesse kohale jõudnud on, ootaks huviga ka pressiteadet kõigi koondiste (lõpp)koosseisude kohta! Et ikka teaks, kes väljakul mürama hakkavad ka...

                            Kunn, Tartu ka tulete?

                            Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                            Kommentaar


                              #15
                              Mina vaatan Võru mänge aga võibolla on ka Tartus midagi huvitavat.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X