PDA

View Full Version : ManUnited

Leheküljed : [1] 2 3

vaikiv mees
02.04.02, 20:32
W.Brown on see hooaeg ebaõnnestunud, Blanc on hädavariant vallandatud Stami asendajaks...P.Neville näitas end paremal paremast küljest kui vasakul, aga mina eelistaks siiski Gary\'t .

----------v.NISTELROOY - SOLSKJÄR

GIGGS - KEANE - SCHOLES - BECKHAM

P.NEVILLE - SILVESTRE - JOHNSEN - G.NEVILLE

-----------------BARTHEZ

Kõik formatsioonimuutused jms olid tingitud VERONi sisseostmisest; kohe tekkisid probleemid, kes jääb algkooseisust välja. Viimase suurema vea tegi ta mängus Middlesbrough\'ga, kust tuli taas valus kaotus.

sicmic
02.04.02, 21:03
Tegelikult viimane aeg, et ManU-nimeline teema kah üles võtta...
sa vaikiv mees lootsid saada siia arvamusi kaitsest põhiliselt? või kogu meeskonnast? ma kirjutan kogu meeskonnast ikka :)
kaitse minu silmis:
Brown - Blanc - Johnsen - Silvestre

Brown: lihtsalt vigastustega kimpus
Blanc: pole ta nii sitt midagi...lihtsalt oli tarvis kõigil(k.a. minul) iniseda, kui Stam läks. Fergie isegi proovib teda saada uut kontrahti sõlmima.
Johnsen: ka vigastused kuid muidu äärmiselt sümpaatne ja hea mängija. :)
Silvestre: piisavalt hea vasakkaitse ning tema spurdid on korduvalt edu toonud.

keskväli:
Beckham - Keane - Scholes/Veron - Giggs

Beckham: tema söödud ja tsenderdused, karistuslöögid ja kornerid on ManUle hulga edu toonud ning toovad ka edaspidi.
Keane: meeskonna kapten ja hing, veidi temperamentne vaid.
Scholes/Veron: mõlemal sarnased head ja vead: sööt ja tehnika plussiks, vähesed väravad miinuseks. Veronil kohanemisega probleeme, siiski loodan, et ta suvel ei lahku.
Giggs: suurepärane vasak äär...tema spurdid ja söödud ja väravad...ei ole sõnu.

rünne:
Nistelrooy - Solskjaer.

Nistelrooy: igatpidi hinda väärt, alati oma ülesannetega hakkama saama, vahel õnnest puudujääk.
Solskjaer: lõpuks ometi pingilt püsti saanud ja seda põhjusega, norrakal on igati hea ja resultatiivne hooaeg.

Miq
04.04.02, 18:07
Noh, paar sõna siis ka ManUst:

Sel aastal väga imelik hooaeg olnud, algul lasti endale pea et kõige rohkem väravaid liigas lüüa, siis pandi aga puur lukku, vaatamata sellele, et vahepeal oli olukord, kus enamvähem kõik keskkaitsjad väljas olid.

Minu kaitseliini eelistus:
Vasakul äärel kindlalt Silvestre - kuigi kaitsetegevuses pole võib olla maailma parim, siis rünnakuabistamisel on asendamatu tüüp a la Roberto Carlos.
Paremal ääres Phil Neville - kaitsetegevus jällegi jätab vahel soovida, aga hooaja keskpaik näitas, et suudab nii väravaid lüüa kui sööte anda.
Keskkaitsepaar oleks siis Gary Neville ja Blanc - üks ülihea peamängija ja ülikogenud mees, teine näitas, et suudab vajadusel keskkaitses väga hästi mängida. Vahetuseks oleks Ronny Johnsen, kelle karjääri on kahjuks vigastusekuradid ära rikkunud ja John O'Shea, kes vaatamata noorusele tegi PL-s täiesti häid mänge vahepeal. Järgmiseks hooajaks jah Blanc vist enam ei jää, kuigi Fergie seebib teda jätkuvalt, aga ootaks sellist meest nagu Hoflandi PSV-st, pikk ja jõuline keskkaitsja.

Poolkaitse - kui aasta tagasi polnud absoluutselt kahtlust, kes mängib, siis seoses Veroni tuleku ja Butti üllatavate mängudega on ka seal konkurents tihenenud. Vasakule äärele loomulikult Giggs, täiesti asendamatu mees oma kiiruse, tehnika ja löökidega. Kaitsev poolkaitsja ehk vastaste mängu lõhkuja on nagu ikka kapten Keano, ManU hing ja mängu ehitaja. Paremale äärele vist ka Becksi asemele ikka asendajat pole, eriti veel nüüd, kus Beckham minu arust on aastaga rohkem arenenud kui kogu elu kokku (vasak jalg, dribling, töövõime jne). Ja nüüd jääbki vabaks see ründava poolkaitsja koht, kus Veron ja Scholes suht võrdsed mehed, kuid tänu Veroni kohanemisvõimetusele (no ok, aastatki pole ju veel möödas, mis sa hing ikka ihaldad) ja Scholes lemmiklapse rollile nii Fergia kui ManU fännide silmis on rohkem mänginud ikka Scholes. Samas kui Veron kohaneks ja oma vigastuse lõpuks terveks raviks, oleks ta vist asendamatu mees oma tehnika ja löögiosavusega, kes suudaks vahetada nii Beckhamit, Keane'i kui Scholesi. Sel hooajal on suht hea come backi teinud ka Nicki Butt, vahepeal suht kadunud mees, kes tõestad, et suudab väärikalt asendada nii Keane'i kui Scholesi. Panekski siis Veroni ja Butti esialgu veel varumeeste pingile, kuid samas vigastuste korral ja tänu ManU mänguderohkusele on nad vist ikka rohkem platsil kui pingil.

Ründesse sel hooajal kahtlust pole - Ruud van Niestelrooy, kes nii mõnegi treeneri sõnul väärib iga penni oma hinnast ja sobib ideaalselt ManU mängujoonisesse ehk siis ära lööma äärtelt tulevaid filigraanseid tsenderdusi. Solskjaer on samas teistsuguse stiiliga mees, kes käib tagapool ise palli otsimas ja lööb vahel täiesti imekohtadelt väravaid. Nii et väga hea ründepaar ManUle. Yorke võiks juba lõpuks aru saada, et teda ei vajata enam ja nõustuda oma müügiga, Forlan peaks järgmisel/ülejärgmisel aastal näitama, milleks mees siis tegelikult võimeline on. Vähemalt potensiaali mehel paistab olevat.

Kuigi sel aastal realistine vaadates on meistritiitel läinud ja Keano vigastusega seoses ka mingil määral vähenenud võimalus olla Euroopa parim, usun ma, et Poolile/Leverkusenile lükataks ejärgmises ringis ära. Inglismaa meistritiitli nimel hakatakse aga järgmisel aastal seda näljasemalt võitlema, kuigi kui Arsenalile kodus kott pähe tõmmata ja loota enda õnnele ja teiste ebaõnnele, siis võib trofee ka ikka meie kapis maanduda :õnnelik: Muidu tuleb mul esitada ManU boardile arve ühe kasti kesvamärjukese eest ;)

mcnamara
05.04.02, 20:24
Teatatakse, et Keane'il ränka sääretraumat siiski pole ja läheb neli nädalat või pisut rohkem, aga siis saab ta ehk jälle mängida. Hea uudis kõigile, kellele läheb korda Iirimaa käekäik MM-il. :õnnelik:

sicmic
07.04.02, 15:28
Originally posted by mcnamara

Teatatakse, et Keane'il ränka sääretraumat siiski pole ja läheb neli nädalat või pisut rohkem, aga siis saab ta ehk jälle mängida. Hea uudis kõigile, kellele läheb korda Iirimaa käekäik MM-il. :õnnelik:

Ja loomulikult hea uudis ka kõigile ManU fännidele, kuigi siis on hooaeg juba lõppemas...

vaikiv mees
09.04.02, 20:46
Kaotused Depor'ile alagr-s suudeti unustada ja võõrsil suurepärane 2-0 edu ette mängida. Kahju ainult, et Keano & Becks vigastada said; aga edu peaks piisav olema, et poolfinaali edasi saada. Keskväljale peaks ikka mingi koosseisu suutma kokku kraapida

Miq
09.04.02, 21:34
Becks pidi mängima ikka. Ise pakuks

Giggs - Butt - Fortune - Beckham

Samas äkki pannakse Ole või Phil Neville keskele Fortune asemele. Kurask, pole keskpoolikuid varusse nii palju, Stewartit vaevalt et usaldatakse. Eks näis homme. Igatahes edu peaks piisav olema küll

eston maravilha
09.04.02, 21:47
veab ilgelt veron on ka tagasi. deportivo võidab 3-0

sicmic
09.04.02, 22:27
Originally posted by eston#21

veab ilgelt veron on ka tagasi. deportivo võidab 3-0

Veron jah tagasi:silm4: , tema vigastusele:myts8: saadi piisavalt vara jälile,:prill5: siiski ei ole soovitatav kõva platsi peal mängida. Halb uudis on aga see, et Butt sai laupäeval hoobi pähe:keel4: ning nüüd migreenihood :sega5:

eston maravilha
11.04.02, 03:08
hehehhhe

becksil jalg katki nüüd. mingi luu murdunud.

mis see on mis seal kauguses läheb???

on see lennuk?? eeeiii

on see veoauto?? eeeiii

see on hoopis premiershipi tiitel!!! jihaaaaa

Jaan
11.04.02, 07:59
Jaa, premiership premiershipiks, aga MM-ga on nüüd küll kellad.

eston maravilha
11.04.02, 11:54
sitt lugu jah aga see on pigem psühholoogiuline löök inglismaale. nad saaksid ilma bechkamitta akkama ka kui aint press kogu aeg ei rõhutaks et becks on parim.

guitz
11.04.02, 15:36
ManU ränk löök,sest Keano ja Becks väljas.Keanil on lootust tulla Meistrite Liiga finaalmänguks tagasi.Raskeks läheb,kuid küll toime tullakse.

guru
12.04.02, 21:41
Nii palju kui mina olen jõudnud asjade kulgu jälgida on inglise press, Becks´i vigastuse liialt koondisega sidunud, tegelikult mõjub tema 6-8 nädalane mängupaus valusa hoobina jut ManU+le. Sellise lause ütles välja kuskil G.Neville, temaga tuleb nõustuda, arvestades et punastel puudub keskelt ka Keano ja tulemas on otsustavad mängud nii CL-is kui PL-is.

Väike lootus on et Juan Sebastian ja Giggsy suudavad näidata viimase mängu tasemelist etteasteid, siis ehk suudame pakkuda Gunneritele võrdväärset konkurentsi PL-i tiitli poole tüürimisel.

PraS
17.04.02, 17:54
igateahes on minu mõtted juba järgmisel hooajal.Fergusson on ikka postil ja becks jääb manusse.loodame,et keegi ära ka ei lähe(kuigi Blanc võiks ju).Ma loodan,et ostetakse mõni tegija kaitse või tuleb noortemeeskonnast mõni tegija vend

Miq
17.04.02, 19:18
Originally posted by märt

igateahes on minu mõtted juba järgmisel hooajal.Fergusson on ikka postil ja becks jääb manusse.loodame,et keegi ära ka ei lähe(kuigi Blanc võiks ju).Ma loodan,et ostetakse mõni tegija kaitse või tuleb noortemeeskonnast mõni tegija vend

Blanci kohta niipalju, et mees lubas vaatamata Fergie ja Keano meelitustele lõpetada. Samas on ta praegu peale hooaja perseläind algust hämmastavalt hea ja stabiilne. Ise loodaks ikkagi Hofflandi tulekut, kuigi tema peale on jahti alustanud peale ManU ka Real ja Arsenal.

vaikiv mees
17.04.02, 20:52
Räägitakse, et Nesta siirdub suvel ManU-sse

sicmic
17.04.02, 23:19
Originally posted by vaikiv mees

Räägitakse, et Nesta siirdub suvel ManU-sse

Räägiti ka, et Oper läheb Arsenali ja Poom ManUsse...sittagi.
Kardan, et ka seegi kord ei tule asjast midagi, kuigi Nesta ei oleks sugugi kehv lahendus.

guitz
17.04.02, 23:24
Uut kaitsjat on vaja ja mõlemad tegelt sobiksid.Kuigi eelistan Hoflandi.

vaikiv mees
25.04.02, 16:34
Oh kui kole mäng Leverkuseni vastu. Midagi sellist võis hullemates fantaasiates karta, kui sakslased (eriti Ballack) ka 'pooli vastu nii head olid. Keskväljal vigastatud meestest eriti puudust ei tundnudki, aga kaitse tegi taas paar prohmakat.

dev.manutd.com

airmike
25.04.02, 18:28
See mäng lõppes sitasti ManU jaoks ainult seepärast,et puudu oli nr 7.Nistelrooijd ei toidetud piisavalt.

vaikiv mees
25.04.02, 20:57
Nojah, põhimõtteliselt õigus, aga tasemes nagu asi olla ei tohiks. Giggs, Veron, Scholes, Solskjär...
kriitikud/ManU mahategijad ütlevad - Solskjär varumehena ei jaksand 2.p-ajal joosta, Giggs oli pidevalt ümbritsetud 3 vastase mängijast, Veron oli järjekordselt täitsa null.
Olen nõus, et ilma Beckhamita ei suuda ka Inglismaa midagi (niimoodi mängides) ära teha.Jääb vaid mõttetu palli edasi-tagasi veeretamine & keegi ei julge võtta mängu enda peale.

mcnamara
26.04.02, 13:45
Siin ma jälle olen oma linkidega:) , aga vanahärra Ron Atkinsonil on päris häid ideid, kuidas ManU järgmisel nädalal sakslaste vastu mängima peaks:
http://football.guardian.co.uk/Columnists/Column/0,4284,690923,00.html

Juks
26.04.02, 16:59
Mõtted ning analüüsivõime on vanamehel head, aga mispärast on vaja Johnsenit nii palju taga nutta? Niikuinii pole mees veel mängukõlbulik. Nõustun Atkinsoniga ses osas, et Nistelrooy üksi seal ees küll midagi ära ei tee.

guru
26.04.02, 19:56
Johnsenit on vägagi mõtet taga nutta, kuna ManU´l lihtsalt pole võdväärset paarilist Blanc´ile, Brown on viimased kaks hooaega olnud pidevalt vigastatud ja see on jätnud jälje ka tema mänguvormi.
Silvstre`t ei ole mõtet keskele toppida, sest tema trumbiks on just kiirus ja tehnika, mistõttu on ta kasulik rünnakute toetajana. Keskkaitsjaks on ta natuke rumal. Tihti peale jookseb tal juhe kokku, kui ta tormab palliga rünnakule ja siis ei oska järsku enam midagi teha. Samuti need mõtetud pikad pallid ette - rohkem närvi.
Parim variant oleks keskele O`Shea, noor poiss on teinud vägagi kinldaid etteasteid tänavu, kuid ei tema kahjuks räägib just kogemuste puudumine, eriti veel nii tähtsas kohtumises.
Sama teema on ka noore ja talendika Wallwork´iga.

Minu arvates otsustatakse ManU ja Bayeri kohtumise saatus keskväljal, kumb suudab seal valitseda see ka võidab. Üldiselt olen ma nõus vanahärra Atkinsoni jutuga, seepärast ei hakka ma teda ümberjutustama.

airmike
26.04.02, 20:27
ManU-l kaitses veel üks mure

26.04 14:46

Laurent Blanc
Manchester Unitedi kaitseliin kipub Meistrite liiga korduskohtumise eel hõredaks jääma, sest lisaks juba vigastatud Ronny Johnsenile ja Gary Neville'ile ei pruugi Leverkusenis platsile pääseda ka Laurent Blanc. Prantslane tegi kolmapäeval haiget oma parema jala põlvele ning laupäevases liigamängus Ipswichi vastu kindlasti pallida ei saa.

"Tahtsime ta kolmapäeval pärast esimest poolaega välja vahetada, kuid ta ise tahtis jätkata ja õnnetuseks vigastas end," nentis Unitedi peatreener Alex Ferguson. Samas lubas Ferguson, et Ipswichi vastu saadab ta väljakule parima koosseisu, mis hetkel võtta on. ManU-l on veel õhkõrn võimalus meistriks tulla ja selle nimele kavatseb Ferguson lõpuni võidelda.

:oih: :oih: :oih: :oih: :oih:

sicmic
26.04.02, 20:51
Palju õnne sünnipäevaks, Manchester United Football Club
:r66m7: :r66m16: :silm3: :kaabu: :õlu: :arm1: :sünna: :reiv: :ingel1: :)
Niisiis saab täna 26. aprillil, sel suurepärase ilmaga kevadpäeval tervelt 100 aastaseks sajandi üks parimaid(minu arust parim) jalgpalliklubisid Manchester United!!
Klubi eelajalugu algab juba tükk aega varem, 1902 muudeti klubi nimi (enne oli Netwon Heath Football Club) Manchester Unitediks, seda mitmetel põhjustel. Sajand on ManUle toonud nii häid kui halbu aegu, rohkem siiski häid ning suursaavutusi jääme mäletama!

Palju, palju õnne ja edu ka edasiseks

coco
26.04.02, 21:11
oh seda õnnetust:viha:

priity
26.04.02, 22:42
ega's midagi, 100 aastat juba kõrge vanus. loodetavasti on kirsturaha juba aegsasti kõrvale pandud ;) :D :D

guitz
27.04.02, 03:52
very funny!
Kuid õnne neile ka minu poolt.

Jaan
29.04.02, 09:21
Originally posted by m1ck

Niisiis saab täna 26. aprillil, sel suurepärase ilmaga kevadpäeval tervelt 100 aastaseks sajandi üks parimaid(minu arust parim) jalgpalliklubisid Manchester United!!

ManU on hea olnud ainult 90-tel ja 60-te teisel poolel. Kindlasti on pikemas perspektiivis paremad mitmed klubid. Loetleksin ehk m6ned -
Arsenal
Liverpool
Juventus
Milan
Bayern Mynchen
ja k6igi aegade parim, suurim, stabiilseim jne. klubi
REAL MADRID

guru
29.04.02, 17:11
http://www.soccernet.com/england/news/2002/0429/20020429mufcblancjohnsen.html

...kirjutab, et Blanc ja Johnsen on terved ja valmis teisipäeval mängima. Väga-väga hea uudis. Kaitseliin on nüüd paigas -

--P.Neville---Blanc---Johnsen---Silvestre--

Küsimus on, keda panna keskväljale? Arvestades, et Old Traffordil tuli enamus rünnakuid just paremalt äärelt, läbi Ze Roberto ja Placente ning Veron ei suutnud mitte persetki korda saata, siis paneksin paremale äärele Nicky Butti.

Kuna ma kipun arvama, et Bayer ei oska mängida tüüpilist kaitsvat Saksa jalgpalli ja jätkavat siiski oma ründavat stiili ka koduväljakul Bay Arenal, siis oleks ManU´l mõtekam lihtsalt lõhkuda Bayeri mängu ja rõhuda vasturünnakute peale. Seetõttu paneks ma keskele Keano ja Scholes`i.

Vasakäär jääks naturaalselt Giggsy´le, minu meelest on ta seal siiski parem kui vabas rollis, Ruudi taga. Sest nii tõmbub ManU mäng tunduvalt rohkem laiali ja tekib rohkem ruumi ründajatele Ruudile ja Ole-Gunnarile.

Mina mängiks teispäeval Saksamaal 4-4-2:

-----------------Barthez---------------------
--P.Neville---Blanc---Johnsen---Silvestre--
--Butt-----Scholes-----Keane-----Giggs--
----van Nistelroooy-----Solskjaer----------

vahetuses:
R.Carrol (ülihea mäng laupäeval Ipshwichi vastu )
L.Chadwick ( kui Giggsy´le antakse siiski vaba roll, siis peaks Chadwicki tooma paremale äärele, tema mängustiil on suht sarnane Giggsi´i mänguga, ta suudab luua samuti teravausi just läbimurretega ja kiirusega)
W.Brown ( saab kasutada nii parem kui keskkaitsjana)
J.Veron ( kohe alguses teda mängu ei paneks, kuid jätaks võimaluse ta keskele tuua ja scholes paremale lükata, kui väravaid ei tule )
D.Irwin ( suudab mngida nii vasak, kui paremat kaitset kuidagi )
D.Forlan ( mingi ründaja peaks vist ka pingil istuma, kuigi ta sobiks kõige paremini vast parem kaitsjaks - kiirus ja meeletu töötahe )
D.Yorke ( oleme ausad, veits ohtlikum kui Forlan siiski, no las ta siis istub )

Ennustan tulemuseks 3:2 ManU`le.

Jaan
30.04.02, 03:37
Mida teeb Nicky Perse paremal 22rel?

SleepWalking
30.04.02, 15:23
Viimase, van Nistel'i eriti teatraalse pikaliviskumise järel (vs Ipswich) tehti veidi uurimist ja mis selgub:

Unitedi väravad:
vs Blackburn - Ruud van penalti 45. minutil
vs Sunderland - Ruud van penalti 45. minutil
vs Nantes - Ruud van penalti 94. minutil (palju furoori tekitanud otsus kohtunikult)
vs Nantes - Ruud van penalti 64. minutil
vs Spurs - Scholes viskub karistusala piiril - Ruud van penalti 44. minutil
vs Leverkusen - Ruud van penalti 66 . minutil
vs Ipswich - Ruud van penalti 45. minutil (jällegi palju kära tekitanud otsus)

Poolaja ja mängu lõpus (kokku 5 korda sel hoojal!) kipuvad ManUre onud :viha: , eesotsas van'iga ülimalt kergesti karistusalas pikali viskuma. Või on tegemist kokkusattumusega?

jyriöö
30.04.02, 18:15
No Leverkusen ummisjalu rünnakule küll ei söösta. Pigem rõhuvad just nemad kontrate peale. Kui ManUl kohe alguses värav õnnestub lüüa, on kõik võimalik. Kui poolajal on seis viigiline või ManU taga, läheb asi tõenäoliselt inglaste jaoks käest ära. Nicky Perset pole küll vaja paremale toppida - olematu kiiruse ja tsenderdusvõimega ei aita ta rünnakut üldse. ManU peaks ikka tiba ründavama koosseisuga välja minema.

vaikiv mees
30.04.02, 19:05
Man Utd (probable): Barthez or Carroll, Brown, Johnsen, Blanc, Silvestre, Keane, Veron, Butt, Scholes, Giggs, Van Nistelrooy

BBC kodukas annab sellise eeldatava algkoosseisu. Butt ikka pigem keskel.;)

Barthez võib vigastusega eemale jääda

vaikiv mees
17.05.02, 20:06
Mingi inglise ajaleht, mida ma Stockmannis sirvisin (Sport First), andis palju leheruumi oma komm-le Michael Mann(?)ile, kes ManU hooaega analüüsides tegi uued ostud pihuks & põrmuks. Et Veron on rohkem esindusfiguur, kes ei viitsi ikka üldse kaitses mängida; Blanc aeglane jne Lõpuks leiab ta, et Ferguson on tark treener, õpib oma vigadest ja loodetavasti on järgmine hooaeg siiski edukam
Eks Sir Alex ole laialt levinud kriitikale juba vastand ka, et Veroni lihtsalt ei võeta omaks &tümitatakse teda lihtsalt niisama

Maarek
17.05.02, 20:14
Originally posted by SleepWalking

2. august 2001, Soccernet'i foorum. Teema "premier league 2002 top 10":
SleepWalking: "1. Arsenal 2. ManU 3. Liverpool ... 19. Derby"
Maarek: "Ei hakka küll lahmima, aga on üsna tobe arvata, et Arsenal Premieri kinni paneb ja Derby 19-ndaks jääb."

Sul on mingi kompleks või?

eston maravilha
17.05.02, 20:43
paistab et sul on

Fazz
17.05.02, 21:11
Kusjuures ise ei tabanud ka ära, mispoolest see SW hooajaalguse pakkumine nii tobe on. Enamuse kihlveokontorite järgi oli Arsenal soosik nr 2-3 ning samuti peeti Derbyt Boltoni järel üheks peamiseks kandidaadiks väljakukkujate osas.

Kes aga tahab tobedaid või ütleks parem, et ekstraordinaarseid pakkumisi näha, vaadaku estoni MMi ennustust.

eston maravilha
17.05.02, 21:21
ekstraordinaarsus is my middle name

airmike
18.05.02, 14:18

paistab et sul onKes see rullnokk selline siin on,et tema 100 %sisutühje postitusi siin hoitakse?on ta kellegi onupoeg või ehk armuke äkki?:viha: :viha: :viha:

Undi
18.05.02, 20:35
ära seleta, ega sa parem pole. Sellel Sleepwalking'u pole ju midagi viga...Maarek, natuke peab ennast kritiseerida ka osata ;)

moochie
18.05.02, 23:14
Üks huvitav gossip jällegi soccernet.com-st, Ronaldo ManU-sse siirdumise kohta (http://www.soccernet.com/england/news/2002/0518/20020518mufcronaldo.html)
Mis sellest nüüd arvata? Mina arvan, bull****...:naer4:

sicmic
20.05.02, 04:03
Originally posted by T20s

Üks huvitav gossip jällegi soccernet.com-st, Ronaldo ManU-sse siirdumise kohta (http://www.soccernet.com/england/news/2002/0518/20020518mufcronaldo.html)

mina arvan sama

manu müüs maha noore suure tulevikuga kollkipper rachubka(charltonisse vist)

Maarek
20.05.02, 16:05
Originally posted by Fazz
Kusjuures ise ei tabanud ka ära, mispoolest see SW hooajaalguse pakkumine nii tobe on. Enamuse kihlveokontorite järgi oli Arsenal soosik nr 2-3 ning samuti peeti Derbyt Boltoni järel üheks peamiseks kandidaadiks väljakukkujate osas.

Ainsaks tobeduseks oli Sleepwalking'ul see lause endale allkirjaks toppida. :doh: :doh:

vaikiv mees
20.05.02, 16:25
Originally posted by T20s

Jah, see oleks küll ääretu läbimõtlematus, et mitte hullemini öelda

P.S Niipalju peab ennast parandama, et MM-il oli ronaldo muidugi super, aga..

guru
22.07.02, 02:50
Nii lõpuks on siis suve üks pikemaid ülemineku kuulujutte tõeks saamas, Leeds United võttis vastu ManU 30 £ miljoni ostupakkumise oma kapteni keskkaitsja Rio Ferdinandi müügiks. Nüüd tuleb Ferdinandil läbida veel arstlik läbivaatus ja allkirjastada leping, mis ei tohiks probleeme tekitada, sest mõlemad pooled on väga huvitatud koostööst. Arvatavasti annavad mõlemad klubid esmaspäeva hommikul ametliku pressiteate.

Mina kui ManU poolehoidja olen Rio ostuga vägagi rahul, kuigi summa on utoopiline, arvestades just selle suve aktiivsust ja summasid ülemineku-turul. Tegelikult ajasid Kenyon ( \"......meil on ropult raha kulutada ja me soovime eelmise hooaja pettumust mitte korrata......\" ), Fergie ( \"......me vajame hädasti maailmaklassiga keskkaitsjat ........\" ) ja Ferdie ( andes sisse ülemineku soovi ) ise hinna lakke, siinkohal müts maha Ridsdale ees, kes suutis sitast olukorrast maksimumi võtta.

Nüüd veel Hofland ka vaja PSV-st ära tuua ja TREBLE jääb vaid formaalsuseks.

van der Sarjas
22.07.02, 05:12
Nüüd veel Hofland ka vaja PSV-st ära tuua ja TREBLE jääb vaid formaalsuseks.

Ma olen küll see nädalavahetus palju viina joonud, aga selline tobedus....

Kui ülejäänud 10-st mehest umbes pooled ikka mängida ei oska, siis on minu arvates on parim mida ManU koos Rioga suudab - hõbe. Kuigi seegi on väga kõvasti üle hinnatud.

guitz
22.07.02, 14:23
Huvitav,kes need pooled mängijad siis on,kes mängida ei oska???
Rio tulek on küll väga hea uudis ja tõesti nüüd oleks vaja veel ainult Hoflandi.

rohelineKonn
22.07.02, 14:39
nüüd on teine ründaja, teine keskkaitsja, vasakkaitsja ja poolkaitse paremäär ka vaja uued soetada ja ManU võib päris normaalse võistkonna välja panna.

vaikiv mees
22.07.02, 16:30
Kaitsjad- jah. Parempoolkaitsja?

ManUtd suvised tehingud: enamik on tasuta ära lastud, sh on lahti saadud 3 väravavahist:

In (signed) : Steele (Peterborough); Ferdinand (Leeds United)

Out (signed) : Irwin (released); Johnsen (released); Rachubka (Charlton); Van Der Gouw (West Ham); Wallwork (West Brom); Baxter (released); Culkin (QPR); Lynch (St Johnstone);

Originally posted by Dennis

Kui ülejäänud 10-st mehest umbes pooled ikka mängida ei oska, siis on minu arvates on parim mida ManU koos Rioga suudab - hõbe. Kuigi seegi on väga kõvasti üle hinnatud.

No kui hõbe, siis kelle järel, kui küsida tohib?
The Gunners küll vast enam mitte

SleepWalking
22.07.02, 20:37

No kui hõbe, siis kelle järel, kui küsida tohib?
The Gunners küll vast enam mitte

kui üks suure ninaga mees arvab, et üks onu võib ta meeskonna teiseks muuta ja on nõus maksma £30M naela tema eest - siis jumal temaga - uskugu. karta on, et nii lihtne see siiski ei ole.

mitte ei usu, et eelmise aasta arsenali ja manu vahet rio ferdinandiga täita on võimalik. nii hea kui rio ka on.

vaikiv mees
23.07.02, 14:54
Uut kaitsjat oli lihtsalt vaja. (Muide, peale Adamsi loobumist on sama vaja Ka Arsenalile) \"Kes tuleb meistriks\"-hääletusel siin foorumis juhib L\'pool ManUtd ees; alles siis tuleb Asnl.

SleepWalking
23.07.02, 15:10
Uut kaitsjat oli lihtsalt vaja. (Muide, peale Adamsi loobumist on sama vaja Ka Arsenalile) \"Kes tuleb meistriks\"-hääletusel siin foorumis juhib L\'pool ManUtd ees; alles siis tuleb Asnl.

ka eelmisel hooajal, hooajaeelsetes ennustuses julgesid vaid vähesed pakkuda arsenali võitu. aga mis selgus? ei ole põhjust, miks peaks seekord teisiti minema ...

mcnamara
23.07.02, 15:56
ka eelmisel hooajal, hooajaeelsetes ennustuses julgesid vaid vähesed pakkuda arsenali võitu. aga mis selgus? ei ole põhjust, miks peaks seekord teisiti minema ...

Samas ei ole ka põhjust, miks seekord ei võiks võita keegi teine.;)
Ma ei julgeks enne hooaja algust väita, et ükski kolmikust ManU, Liverpool, Arsenal oleks teistest otsustavalt üle.

Miq
25.07.02, 13:57
Noh, siiski julgen väita, et ManU peaks üle olema - mis keeras eelmise hooaja perse, oli hooaja esimene kolmandik, kus Barthez tegi tsirkust ja kaitse ei pidanud. Barthez, nagu näitas ka MM, enam klouni ei mängi ja joonel on ta ikka väga hea. Samas kui Dudek on nii mõnegi kalaga hiilanud (ok, tegelt tundub päris tegija väravavaht), Seamanist ma ei usu, et ta kogu hooaja suudab stabiilelt mängida, vanust juba natuke palju. Kui Carini (oli vist nii selle uruguailase nimi) kätte saadakse, siis see mees on väga heade eeldustega, samas ikkagi mitte veel kogenud, täpselt sama moodi nagu Taylorgi.
Kaitsjad - kui ManU ostis endale juurde ühe maailma parimatest kaitsjatest, siis keskkaitses peaks nüüd ikka pidav paar olema - Ferdinand ja kas siis Blanc, Brown või O\'Shea, isiklikult eelistaks just O\'Shead. Arsenal jah ostis küll endal Lillest uue keskkaitsja, samas on vana kaardivägi läinud ja kohe ikka sama moodi mängima ei hakata. Poolil jah võrdlemisi hea kaitse. Poolik ja rünne on ManUl ja Arsenalil siiamaani samaks jäänud, selles elemendis peaks ManU ikka tugevam olema, arvestades veel seda, et Arsenalil mehed kogu aeg vigastatud, kuigi nüüd tahetakse päris mitut poolikut osta, mille jaoks minu andemte järgi tänu uue staadioni ehitamisele siiski raha pole. Pool on nendes liinides päris kõvasti neegreid kokku ostnud, eks näe, kuidas mängima hakkavad, samas on näha olnud, et ega mitteeurooplased ikka inglismaal väga kiirelt kohane, loodame sama ka pooli omade kohta ;)
Ühesõnaga arvestades veel eelmise hooaja ebaõnnestumist, pakun küll võitjaks kindlasti ManUt, Pool peaks saama teise ja Arsenal peab kurja vaeva nägema kolmanda koha saamise pärast.

guru
26.07.02, 18:14
Manchster United kohtub UEFA Champions League´s kolmandas eelringis Zalaegerzek ( Ungari ) vs FC Zagreb ( Horvaatia ) paari võitjaga, mis peaks selguma 7. augustiks. Esimene mäng peetakse võõrsil 13/14 augustil ja OT 27/28 augustil.

mcnamara
26.07.02, 18:40
Vanad sõbrad Dwight Yorke ja Andy Cole on nüüd siis jälle koos - aga Blackburni värvides. Blackburn ostis Yorke\'i 2 miljoni Inglise naela eest.

jyriöö
29.07.02, 03:31
Ja Yorke\'i lahkumise järel selline uudis (http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,763994,00.html). Kusjuures tsiteeritakse Lazio pressimeest, + Guardian ikka väga kõmu ära ei trüki.

sicmic
30.07.02, 03:11
Originally posted by jyrioo

Ja Yorke\'i lahkumise järel selline uudis (http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,763994,00.html). Kusjuures tsiteeritakse Lazio pressimeest, + Guardian ikka väga kõmu ära ei trüki.

Ma usuks pigem Manu direktorit Peter Kenyon\'it, kes ütles, et rohkem suuri oste see suvi ei ole.

Pätu
30.07.02, 03:45
kas ta mitte chairman pole, direktor vähe muu asi :D

jyriöö
31.07.02, 17:10
ManU legend G. Bestile tehti edukas maksasiirdamine, vanamehe seisund pidavat stabiilne olema. Midagi pole teha, liiga palju sai ikka joodud.... Loodetavasti elab veel mõningad head aastad. Link (http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,766757,00.html)

vaikiv mees
13.08.02, 19:10
Vigastatud Ferdinand ja ilmselt ka Barthez jäävad kõrvale CLi eelringi mängust Zalaegerszegiga homme. Tõenäolised asendajad O\'Shea ja Carroll

rohelineKonn
13.08.02, 20:17
mis manYoo tulihingelised fännid oma kapteni avaldusest arvavad. kui täna lehtehes kirjutatu tõsi on, siis on tegemist päris inetu looga.
nimelt tunnistavat Keane oma peatselt ilmuvas autobiograafias, et vigastas 1,5 aastat tagasi tahtlikult Haalandit.

Times tsiteerib Keane\'i:

\"I\'d waited long enough. I f****** hit him hard. The ball was there (I think). Take that you c***, and don\'t ever stand over me again sneering about fake injuries. And tell your pal (David) Wetherall there\'s some for him as well.\"

BBC on pilte üles pannud:

http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/photo_galleries/football/2190003.stm

SleepWalking
13.08.02, 20:32
Originally posted by rohelineKonn

\"I\'d waited long enough. I f****** hit him hard. The ball was there (I think). Take that you c***, and don\'t ever stand over me again sneering about fake injuries. And tell your pal (David) Wetherall there\'s some for him as well.\"

Loodetavasti Alf Inge Haaland viib lubaduse teoks ja kaebab Keane kohtusse. Selline tegevus nõuab hukkamõistu :viha:!

vaikiv mees
13.08.02, 20:43
Jah, nagu räägitakse oli 1,5a tagune intsident kui ManCity eelmine kord Prem\'is mängis ja oli tegelikult juba välja langenud (seega üsna mõttetu viga) omakorda kättemaksuks \'97 a eest
Aga nagu 1fänn soccernet.com\'is kirjutab, pole mõtet tegevmängijal memuaare avaldada (ka Stam\'i näitel) Et raha on niigi ja liigsest aususest tuleb jama kaela

Miq
13.08.02, 21:12

Originally posted by rohelineKonn

Loodetavasti Alf Inge Haaland viib lubaduse teoks ja kaebab Keane kohtusse. Selline tegevus nõuab hukkamõistu :viha:!

Sa oled küll õige meeskonna fänn asja kommenteerima, ok, ma ei kiida Keane\'i tegu heaks, samas võiks korraks vaadata, kuidas mängivad Arsenali mehed, eesotsas näiteks härra Parlouriga.

Jyrka
13.08.02, 21:26
hahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahaha Keano #1 hahahahahahahahahahahaha
Ma kiidan Keano teo suurepäraseks

SleepWalking
13.08.02, 22:54
Originally posted by Miq
Sa oled küll õige meeskonna fänn asja kommenteerima, ok, ma ei kiida Keane\'i tegu heaks, samas võiks korraks vaadata, kuidas mängivad Arsenali mehed, eesotsas näiteks härra Parlouriga.

Midagi tobedamat, kui see kommentaar, annab ju välja mõelda?! Mismoodi õigustab Keane\'i tegu kellegi teise võimalik väärkäitumine (lapsik on ju väita, et kui teised teevad, on minul ka õigus!)? Võibolla oleks seda kommentaari muutnud paremaks mõni konkreetne näide sellest, kuidas mõni Arsenali mees üritas kellegi teise karjääri meelega tekitatud vigastusega lõpetada? Ja lõppude lõpuks, miks on Arsenali fänn vale inimene kommenteerima?

vello99
13.08.02, 23:55

Originally posted by Miq

Võibolla oleks seda kommentaari muutnud paremaks mõni konkreetne näide sellest, kuidas mõni Arsenali mees üritas kellegi teise karjääri meelega tekitatud vigastusega lõpetada?

Ta ei saanud seda konkreetset näidet tuua kuna Patrick-poiss ei ole veel oma memuaare välja andnud.

P.S. Ei ole midagi meeldivamat, kui Arse**** fänn kes promob Spursi. Nii et aitähh signatuuri eest Sleepwalking, keep it up...

Miq
15.08.02, 18:00

Originally posted by Miq

Midagi tobedamat, kui see kommentaar, annab ju välja mõelda?! Mismoodi õigustab Keane\'i tegu kellegi teise võimalik väärkäitumine (lapsik on ju väita, et kui teised teevad, on minul ka õigus!)? Võibolla oleks seda kommentaari muutnud paremaks mõni konkreetne näide sellest, kuidas mõni Arsenali mees üritas kellegi teise karjääri meelega tekitatud vigastusega lõpetada? Ja lõppude lõpuks, miks on Arsenali fänn vale inimene kommenteerima?

No ma panen siis ühe veel tobedama kommentaari teele - kirjutasid - selline tegevus nõuab hukkamõistu. Miks ei nõua hukkamõistu selline lõhkumine, nagu Arsenal viimastel hooaegadel korraldanud? Kaardid ja statistika räägib enda eest. Patrick Viera ja Ray Parlour, kaks väga lõhkuvat tüüpi, miks sa siis neid hukka ei mõist? Kindlasti on nad vihaga kunagi kellelegi meelega sisse sõitnud, lihtsalt nemad ei julge seda tunnistada, Keane julgeb. Ka silmakirjalikkus väärib hukkamõistu. Mul ei ole midagi personaalselt sinu arvamuse vastu, et sa mõistad Keanot hukka, aga sellisel juhul, kui sinu põhimõtted on sellised, ei peaks sa siiski olema mitte Arsenali fänn.

Tembu
15.08.02, 18:18
Ma arvan,et siin räägiti ühest konkreetsest sündmusest. Muidugi on igas mansas keegi kurikael,kes lõhub (kohati). Kuid alati saavad eriti nahhaalsed ja jõhkrad vead hukkamõistu osaliseks. Peabki rääkima,et lõpuks nad ise hakkaksid kah arusaama,et nii enam edasi ei saa minna. Vägivallal ei ole kohta jalgpallis. Ja kui keegi arvab teisiti siis alati on võimalus fännata/mängida american football´i:)

SleepWalking
15.08.02, 19:34
Patrick Viera ja Ray Parlour, kaks väga lõhkuvat tüüpi, miks sa siis neid hukka ei mõist? Kindlasti on nad vihaga kunagi kellelegi meelega sisse sõitnud, lihtsalt nemad ei julge seda tunnistada, Keane julgeb.

Kindlasti on nad kunagi ... on väljend, mida saab alati ja ükskõik mille kohta kasutada? Väidan endiselt, et Vieira ja Parlour ei ole üritanud kellegi karjääri lõpetada - selle kuulutamine keane poolt näitab vaid küünilisust ja tema suhtumist jalgpalli ja kaasmängijatesse.

guru
16.08.02, 20:32

Patrick Viera ja Ray Parlour, kaks väga lõhkuvat tüüpi, miks sa siis neid hukka ei mõist? Kindlasti on nad vihaga kunagi kellelegi meelega sisse sõitnud, lihtsalt nemad ei julge seda tunnistada, Keane julgeb.

Kindlasti on nad kunagi ... on väljend, mida saab alati ja ükskõik mille kohta kasutada? Väidan endiselt, et Vieira ja Parlour ei ole üritanud kellegi karjääri lõpetada - selle kuulutamine keane poolt näitab vaid küünilisust ja tema suhtumist jalgpalli ja kaasmängijatesse.

Oleme ausad, et tänapäeva turunduses midagi edukalt müüa peab toode tekitama inimeses emotsioone, positiivseid negatiivseid, pole oluline. Toode peab tähelepanu võitma. Samamoodi on ka Keano autobiograafiaga, vaevalt jalgpalli-fanaatikust Jaaku, Jacki, Pierre´i kotiks, kui Roy kirjutaks - \".....pööran pea ja märkan, kevad on lõpuks ka Manchester-ri jõudnud, mesilased sumisevad töökalt, õunapuude lumivalgete õite vahel......\". Ei tea mina inimest, kes sellist raamatut oma riiulile ihkaks. Vastupididiselt kohe-kohe ilmuva Keane raamatuga. Raamatusse lihtsalt pikitakse sisse paar pikantsemat seika, et paremini müüa. Ma ei ürita väita, et antud juhul on tegemist väljamõeldisega või ainult turundustrikiga. Tundes Keano natuuri, on vägagi tõenäoline, et tegu oli tahtliku veaga.

Samas ega jalgpalli puhul ole tegmist lillesaedega, tegemist on ikkagi füüsilise ja emotsionaalse mänguga, kuigi jah, nõustun tembuuga - vägivallal ei ole jalgpallis kohta. Aga lõplikult pole seda võimalik ilma mängu võlu minetamata, välja juurida. Alati jääb mängu selliseid mängijaid nagu Keane, Vieira, Gerrard, Bowyer jne. Ja just keskväljal käibki pidev rivaalitsemine ja koha kätte näitamine. Väitis ju ka Gerrard peale tänavust Community Shieldi, et läks tegi Vierale tahtlikult vea, et näidata kes on keskvälja kunn.

Ja kuutõbine, millest sa räägid?

1. Minu teada ei ole, ei Vieira ega Parlour oma biograafiat välja andnud ja sa ei või iial teada, mis nende peades toimub mängu kõige kuumematel hetkedel.
2. Ole hea ja jaga minuga oma allikaid, millal ja kus on Keane väitnud, et soovis Haalandi karjääri lõpetada.
3. Keane suhtumine jalgpalli ja kaasmängijatesse, on mulle alati eeskujuks olnud.

SleepWalking
16.08.02, 22:39
3. Keane suhtumine jalgpalli ja kaasmängijatesse, on mulle alati eeskujuks olnud.

kui suhtumine \"I waited until five minutes from the end. I ****ing hit him hard. I think the ball was there. ‘Take that, you ****\'. I didn\'t even wait for the ref to show the red card. I turned and walked toward the dressing room.\" on eeskujuks - ei ole mul mitte midagi lisada :(

malagar
17.08.02, 01:17
Kurat , Manu rakud - Viera pole üldse nii hull lõhkuja nagu kaartide arvust paistab - ta lihtsalt ei meeldi Inglise kohtunikele .
Ja mis puutub Keane ` i siis see mees on üks paras molkus - Soccernet.com kirjutab ,et Haalandil on arstid soovitanud jalgpallist loobuda , sest ka kolma operatsiooni pole suutnud mehe põlve korda teha . Ta üritab küll ilmselt veel ,kuid vaevalt ,et sellest asja saab , seega ongi see tõbras Haalandi karjäärile praktiliselt lõpu teinud
:viha: :viha: :viha:

guitz
18.08.02, 00:10
Nii esimene võit saadi Premieris tulemusega 1-0,kui alistati West Brom.Värava lõi Solskjaer Scholesi söödust.
Esimesel poolajal oli ManU-l palju võimalusi,kuid täpsusest jäi puudu.3 võimalust oli Keane\'l,Butt lõi tühjast väravast mööda peale väravavahist mööda mängimist.Samas Carrolil oli teises otsas vähe tööd,West Brom jõudis harva Unitedi väravani.
Teisel poolajal jätkus ManU surve.Keane teenis kollase vea eest vastaste mängijale,West Bromi mängija Derek McInnes teenis 2 kollast(esimese aja viitmise eest,teise jõhkra vea eest Buttile).Peale vastaste 10-kesi jäämist tõi ManU wing-backide asemele sisse Scholesi ja Forlani,Veroni asemele Solskjaeri.Mindi mängima 2-5-3.Mängu tõigi murrangu Scholesi mängu toomine,kes andis häid sööte ja värav sündiski tema söödust Solskjaerile,kes lõi vasakult poolt palli värava paremasse nurka.
Kokkuvõtteks:ManU surus terve mängu,West Bromil oli ainult paar võimalust ja ka need tõrjus Carrol probleemiteta.Mängu seis oleks võinud olla vabalt 4-0,kuid täpsusest jäi puudu ja ka vastaste väravavaht teguteses hästi.

ManU koosseis:Roy Carroll,Laurent Blanc,Phil Neville,John O\'Shea,Mickael Silvestre,David Beckham,Nicky Butt,Ryan Giggs,Roy Keane,Juan Veron,Ruud van Nistelrooy

West Bromi koosseis:Russell Hoult,Igor Balis,Neil Clement,Phil Gilchrist,Darren Moore,Larus Sigurdsson,Sean Gregan,Andy Johnson,Derek McInnes,Daniele Dichio,
Jason Roberts

jyriöö
19.08.02, 02:49
Originally posted by guitz

West Bromi mängija Derek McInnes teenis 2 kollast(esimese aja viitmise eest,teise jõhkra vea eest Buttile).

Vea eest sai ta kohe punase, nii et kollane + punane kaart

Kokkuvõtteks:ManU surus terve mängu,West Bromil oli ainult paar võimalust ja ka need tõrjus Carrol probleemiteta.

WBA ründaja Roberts oli seisul 0-0 kolm korda praktiliselt üksi läbi, kaks korda õnnestus tal kuidagiviisi väravast mööda lüüa, kolmandal sai Carroll käe vahele.

SleepWalking
19.08.02, 02:56
WBA ründaja Roberts oli seisul 0-0 kolm korda praktiliselt üksi läbi, kaks korda õnnestus tal kuidagiviisi väravast mööda lüüa, kolmandal sai Carroll käe vahele.

jah, exmaailmameister blanc otsustas miskipärast iga kord pikali visata kui Roberts lähenes ... õnnelik united, peab ütlema. et 0 jäi WBAle.

guitz
19.08.02, 05:31
õnnelik WBA,et Unitedile 1 jäi

guru
23.08.02, 18:57

kui suhtumine \"I waited until five minutes from the end. I ****ing hit him hard. I think the ball was there. ‘Take that, you ****\'. I didn\'t even wait for the ref to show the red card. I turned and walked toward the dressing room.\" on eeskujuks - ei ole mul mitte midagi lisada :(

.....lausa kergendav on lugeda, et sul pole rohkem midagi lisada, kuigi jah kahju samas ka, väga kurb kui võtad kindlaid seisukohti teistest inimestest ühe tsitaadi alusel.

vaikiv mees
23.08.02, 19:08
ManU on täiendamas oma ridu kahe kaitsjaga, Burdisso Boca Juniorsist ja noor prantslane Escude. Näis, kas on midagi enamat kui duubelmeeskonna täiendused
Becks tahab ka mingi autobiograafia avaldada. Loodetavasti läheb ilma viperusteta, mitte nagu klubikaaslastel

Jaan
23.08.02, 21:12
See Escude\'i jutt on juba tykk aega yleval olnud, aga Rennes kysib 5 miljonit, samas kui M*nu pakkumine on k6igest 2.5.

eston maravilha
23.08.02, 23:45
escude jalutas koera ja murdis käe või ma ei tea mis ihuliikme. nii et escude is a big no-no:D:D:D:D

Epic
24.08.02, 13:11
elagu MANU !!! :r66m7: :r66m7: :r66m7:

borat
24.08.02, 13:31
Originally posted by EricCantona

Nähes eileõhtust Chelsea-ManU mängu, ei peaks sul vist millegi üle eriti hõisata olema.

Chelsea mängis nad platsilt välja igas mänguelemendis.

jyriöö
25.08.02, 00:09
Originally posted by borat

No II poolajal oli possession vahepeal 72% v 28% ManUle. Mõlemal satsil olid oma head ja halvad perioodid, kuid kokkuvõttes oli viik õiglane tulemus.
Match Statistics
Chelsea - ManUtd
14 Goal Attempts 11
5 On target 7
9 Off target 2
0 Woodwork 2
3 Corners 3
12 Fouls 13
3 Offside 3
Hullu ülekaalu nüüd küll kuskilt ei paista, pigem oleks lõpus punased võidu välja pigistanud. Mäng oli hea ja piisavalt lahtine, ilusad väravad, Petit uus soeng :P . Nauditav.

Miq
26.08.02, 13:34
Originally posted by borat

Nähes eileõhtust Chelsea-ManU mängu, ei peaks sul vist millegi üle eriti hõisata olema.

\"Nähes eileõhtust mängu\" ei tähenda seda, et silmad kinni paned ja mõtled utoopilisi mõteid, kuidas Chelsea üle peaks olema. Ise käisin mängu vaatamas, võrdne ja ülihea mäng oli, lõpus oli ManU-l igatahes palju suuremad šansid võita, kui arvestada Giggsi postilööki, Beckhami lööki latti, Scholesi pendla mitteandmist jnejne. Kui esimesel poolajal oli Chelsea võib-olla pisut üle, siis teisel poolel ei tekkinud neil ühtki reaalset võimalustki. Ja nähes, mismoodi ManU kombineeris ja missugused väravad lõid Beckham ja Giggs (noh, olgem ausad, ka Zendeni värav polnud just kole), siis olen veel kindlam, et karikas tuleb sinna, kuhu juba 7 korral viimase 10 aasta jooksul.

mcnamara
27.08.02, 16:44
Täna õhtul on siis ManU jaoks ülioluline mäng kogu edasise hooaja seisukohalt. Kahjuks on palju tähtsat rahvast vigastatud ja nad peavad valima sellise seltskonna hulgast:
Man Utd (provisional squad): Carroll, Williams, P Neville, Blanc, O\'Shea, Silvestre,
Tierney, Beckham, Keane, Butt, Scholes, Giggs, Veron, van Nistelrooy, Solsjkaer, Forlan,
Pugh, Stewart, Chadwick, Richardson.
Varuväravavaht ja kaitsjate seas just suurt valikut pole - aga arvan, et nad saavad hakkama! ;)

Kaarel
27.08.02, 17:05
Kuigi loodan, et langevad välja, siis tõenäoliselt saavad hakkama. Raskeks läheb siis, kui endale kolli lasevad lüüa.

Ütleme nii, et Redscum Utd\'i väljalangemine Briti saartel eriti paljusid inimesi ei kurvastaks.

Glazza
27.08.02, 17:52
Ära jama Kaarel - kui nad nüüd välja kukuvad, kus ma siis oma punase Beckham\'i särgiga käia saan!

Hellik
27.08.02, 17:53
Originally posted by Kaarel

Kuigi loodan, et langevad välja, siis tõenäoliselt saavad hakkama.

Pole ka just eriline ManU fänn ;) aga peab tunnistama, et CL tunduks ilma nendeta veits kummaline.

Ütleme nii, et Redscum Utd\'i väljalangemine Briti saartel eriti paljusid inimesi ei kurvastaks.

No lasteaedades hakkaks homne päev raudselt leinaseisakuga :D

SleepWalking
27.08.02, 18:24
Ja nähes, mismoodi ManU kombineeris ja missugused väravad lõid Beckham ja Giggs (noh, olgem ausad, ka Zendeni värav polnud just kole), siis olen veel kindlam, et karikas tuleb sinna, kuhu juba 7 korral viimase 10 aasta jooksul.

Nähes \"back 5\"i koosseisus carroll, pneville, blanc, o\'shea, silvestre tegevust, olen veel kindlam, et Gunneritel pole probleemi tiitli kaitsmisega :D. Täna aga Go Zalaegerzeg or sth!

Jaan
27.08.02, 22:40
Originally posted by Stennur

Ära jama Kaarel - kui nad nüüd välja kukuvad, kus ma siis oma punase Beckham\'i särgiga käia saan!

TUleb kapist v2lja v6tta teine punane s2rk, kus peal number 10 ja saladuslik kiri \"Owen\".

guitz
28.08.02, 04:09
niih,paljude kurvastuseks,kuid minu rõõmuks ManU võitis 5-0.Väravad lõid Scholes,Beckham,Solskjaer ja kaks väravat lõi ka Nistelrooy.

vaikiv mees
28.08.02, 20:10
Scholes sai 2.poolajal vigastada ja on vähemalt 2 nädalat audis

sicmic
29.08.02, 21:49
Meistrite liigas siis grupp F:
ManU
Bayer
Olympiakos
Haifa

vello99
03.09.02, 18:51
Soovitan alljärgnevat laulu ümiseda ni, et Queeni BR tagaplaanil mängib. Tegemist on ühe naljakama seda tüüpi lauluga, mida ma kunagi olen näinud/kuulnud :D :D :D :D

niisiis,

Roy Keane-ian Rhapsody

Mama, just kicked a man.
There\'s a screw loose in my head,
Because I tried to break his leg,

Fergie, the seasons just begun,
But now I\'ve gone and thrown it all away!

Forlan! Ooh -ooh - ooh,
Makes me want to sigh!
We\'d score more goals with Sid James or Kenneth
Williams,
Carry On, Camping,
The whole teams just in tatters.

Too late, my crime is done,
Tried to mangle Alfie\'s spine,
Now he\'s aching all the time,

Goodbye Mick McCarthy, I\'ve got to go,
Got to leave the squad behind, cos I\'m a twat!

Veron! Ooh -ooh - ooh
He doesn\'t seem to try,
I sometimes wish he\'d never been bought at all.

(guitar solo)

(Opera Section)

I see a little packaged sandwich filled with prawns,

LAURENT BLANC! LAURENT BLANC!
HE\'S JUST SLOW, OLD AND USELESS!

Brown & Neville fighting, very very frightening
indeed!!!

WHERE IS RIO ?,
Where is Rio?,

WHERE IS RIO?,
Where is Rio?,

Because Laurents far too slow! He\'s far too
slow-ow-ow-ow-ow.....

I\'m just a head-case, nobody loves me!
HE\'S JUST A HEADCASE, WALKED OUT ON, HIS
COUNTRY!

SPARE US THE WHINES FROM HIS GAFFER IF YOU PLEASE!

Here it comes, Open goal - Forlan must score.

HE WILL NOT!

No! He\'s simply got to score!

HE WILL NOT, NEVER, EVER SCORE!

NEVER, EVER SCORE, NEVER, EVER SCORE, NEVER, EVER SCORE.........

NO NO NO NO NO NO NO!

Oh where is Rio? where is Rio ?

Has he really stubbed his toe ?

Beelzebub take the Nevilles from my side, Oh Please ?

Oh Please, Oh Pleeeeeeeaaaase?

(Guitar riff)

So you think that I punch refs and spit in their eyes?

Would I kick Alan Shearer and leave him to die?

Oh baby, Even though I seem crazy,

I\'m Roy the Red, rich, thick and madder each year.

(Slow bit)

All the guys I\'ve clattered.....even poor Alfie!

Now I\'ve got a Court case...........I just want to kick folk, you see ?

Tell me where did Mick go ?

eston maravilha
05.09.02, 16:21
kuradi velts:) tahtsin just postidada selle laulu siia.

Jakob
09.09.02, 15:47
Kaitse nõrk külg BARTHEZ, sest see võinäpp suudab mängida ainult Prantsusmaa eest,
õige aeg oleks olnud tast lahti saada ja parem asemele osta, nüüd see tehti, aga kas parem? Teine ämber on Blanc, kuigi õnneks on nüüd Ferdinand olemas. Suurim viga oli Poomi ostmata jätmine. :viha:

Robinho
14.09.02, 20:16
ManU asemel oleks mina Ferdinandi ostmata jätnud, sest 40 milli eest oleks saanud meeskonda mitmekülgsemalt täiendada. 1.)Keskkaitsesse oleks võinud osta, mõne noore, andeka, kuid odavama kaitsja hinnaga umbes 10-15 milli. Sinna oleks sobinud näiteks Marquez, Chivu jne. 2.)Oleks võinud proovida Djibril Cisse`t Auxerre`st umbes ka 10-15 miljoniga kätte saada. 3.)Siis oleks jäänud veel ca. 10 miljonit, mille eest oleks saanud Poomi ning mõne andeka keskvälja mehe. Peale neid muudatusi oleks ManU minu silmis tugevam, kui ta peale Rio ostu on. Rio on küll hea kaitsja, kui no kommoon 40 milli ta küll väärt pole.

Kaarel
14.09.02, 20:19
Ferdinandi ostusumma oli siiski 30 miljoni naela kandis, mitte 40 miljonit.

Epic
14.09.02, 20:41
noo kommoon vaatake mis real madrid Figo Ja Zidane\'i eest maksis kas see on normaalne ? :sega9:

Robinho
14.09.02, 22:39

noo kommoon vaatake mis real madrid Figo Ja Zidane\'i eest maksis kas see on normaalne ? :sega9:
Jah see on normaalne, minu arust vähemalt. Need mehed olid tõesti oma hinda väärt. Juba Zizou värav CLi finaalis oli poolt tema eest makstud raha väärt!:kaval:

eston maravilha
15.09.02, 01:27
jee rait.....

KeinDorf
15.09.02, 02:39
mina arwan kah et 30 milli Ferdinandi eest on weic liiga palju...see summa wõeti minu arwates eelkõige MM-i mängude järgi aga Rio weel alles noor ja niisugustest kogemustest mis Figo ja Zidane-i sugustel mängijatel on jääb weel ikka puudu kõwasti.aga ise hoian ferdinandile tulevikus pöialt.pole midagi öelda...andekas kaitsja,tal kindlasti tulevikku

Martin
15.09.02, 06:28
Head küsimustele vastamist :P

http://www.football365.com/All_News/News_Features/story_40571.shtml

ASKING QUESTIONS AFTER LEEDS\' WIN... :õnnelik:
By Sarah Winterburn

1) If Rio is worth £30m and he was only bought as Woody\'s stand-in, how much is the real thing worth? And Leeds fans, is he always that good?

2) Why on earth did Manchester United think they could go into a Premiership and Champions league campaign with three recognised strikers - one of whom would not even recognise a cow\'s arse, never mind hit it with a banjo?

3) Have Rio and Fabien Barthez had a tiff? If not, why on earth aren\'t they speaking?

4) Was it just us or was the \'hot reception\' for Rio a little bit tepid?

5) Where was England captain and natural leader of men David Beckham? Shouldn\'t he have ruled the roost in the absence of Roy Keane, Juan Veron and Paul Scholes? And will people stop calling for him to be played in the middle now?

6) For the 437th time, how is Phil Neville a Premiership footballer?

7) Is being a Manchester United midfielder second only to suicide bomber in the list of dangerous professions these days?

8) How much would Ferguson like to have Olivier Dacourt in his squad right now?

9) How on earth did Alan Smith go for one match, never mind 15, without getting booked?

10) Did even a little bit of Rio want to jump on Harry Kewell\'s back when he scored?For the 437th time, how is Phil Neville a Premiership footballer?

vandersell
16.09.02, 13:21
10) Did even a little bit of Rio want to jump on Harry Kewell\'s back when he scored?For the 437th time, how is Phil Neville a Premiership footballer?
Minu tagasihoidliku matemaatikaoskusele vaatamata arvan, et siin peaks olema... 438th time... :D

rohelineKonn
19.09.02, 11:40
.........Here it comes, Open goal - Forlan must score.
HE WILL NOT!
NEVER, EVER SCORE, NEVER, EVER SCORE, NEVER, EVER SCORE.........
NO NO NO NO NO NO NO!...........

penalti ikka abiks
:D :D :D

Jaan
19.09.02, 11:43
Kuna siin Leedsi mehed ikka veel piisavalt hyppavad, siis tuletan meelde, er ManUtd l6i omavahelises m2ngus momente ikka hulga rohkem Leeds. Samuti j2i kaks kindlat penaltit saamata. V2ljaku igas teises osas peale kasti oleks viga Butti vastu olnud kollane kaart...

SleepWalking
19.09.02, 13:03
Originally posted by Jaan
Kuna siin Leedsi mehed ikka veel piisavalt hyppavad, siis tuletan meelde, er ManUtd l6i omavahelises m2ngus momente ikka hulga rohkem Leeds. Samuti j2i kaks kindlat penaltit saamata. V2ljaku igas teises osas peale kasti oleks viga Butti vastu olnud kollane kaart...

No come on, see mäng on juba läinud ja pole mõtet targutada. Leeds oli parem ja võitis, accept it! Pealegi ei peaks Newcastle fännil Unitedi kaotust olema väga raske aksepteerida, või kuidas?

Aga forlan tõesti ... kes seda oleks uskunud ja oodanud? juba enda 27ndas mängus ... lausa (ja pean ennast kordama) uskumatu! :D

Martin
19.09.02, 15:15

Ja oleks Smith või Bowyer Backhamile samamoodi küünarnukiga äsanud, oleks Leeds 10 mehega jätkanud või siis Kewellil jala pea pooleks löönud.

Ära ohi.

Mis puutub aga Forlani, siis tema hooaega võib nüüd täielikuks õnnestumiseks juba luegda ning saab sellele kenasti joone alla tõmmata. Ning mina usun taas imedesse :õnnelik:

Jaan
19.09.02, 18:14
Jala pea?? Ma aktsepteeringi Leedsi v6itu, aga samas pyyan jahutada nende f2nnide optimismi, muidu on neil pettumus tohutu suur kui 6nn peaks hetkeks selja p88rama. On nad ju l2bi ussimunni kobistatud v6ite siiamaani pidanud hiilgavateks saavutusteks. Loomulikult on 3 punni ikkagi 3 punni, kuid Leedsi meeste jutust v6iks arvata, et vastane ei saanud yle poole platsigi. Aga sina, SleepWalking, aga 2ra sekku asjasse, millest sa sittagi ei tea.

mikk
19.09.02, 18:37
Vale topic tegelt aga frustratsiooni tekitab siin vist see, et kui Newcastle\'il õnnestus eelmine hooaeg kõik võrdsed mängud enda kasuks kobistada ja see ajas siingi foorumis mõne mehe ikka väga õhku täis. Uuel hooajal soosib õnn ehk kedagi teist.

vello99
19.09.02, 18:39
FIGHT,FIGHT, FIGHT... lol :D :D :D

rohelineKonn
19.09.02, 21:37

kirjutan, kuna sa võtsid vaevaks reageerida mu kommentaarile. ilma tsitaadita oleks su postitus veel kuidagi aktsepteeritav

aru ma ei saa, miks on kõik vaja taandada eri klubide toetajate vahelise vaenu tasandile. sinu postitus on nagu demagoogiaõpikust - küsimus viiakse ideoloogilisele tasandile ning seejärel tuuaks appi mõni asjasse mittepuutuv ning vaieldav väide, mille tagajärjel peaks vastane ärrituma.

----\"V2ljaku igas teises osas peale kasti oleks viga Butti vastu olnud kollane kaart\"---- so what! kuidas see puudutab forlani väravat. \"oleks\" meeldib mulle siin kõige rohkem.

minu arvates võib lihtsalt naljakaks pidada olukorda, kus inglismaa ühe tugevama keskväljaga ning ründava mängustiiliga võistkonna ründaja suudab mängida 27 mängu ilma skoorimata. no ja kui lõpuks kauaoodatud värav tuleb, siis sedagi penaltist olukorras, kus see mängu saatust ei otsustanud. see oli ka ainus põhjus, miks diego-poiss lööma lubati. või mis? ja se roikiini laul oli ka kuradi hea.

või äkki ikka kirjutasin ainult selleks et njuukästli mehi ärritada?

ega siis selles, et te kiievile kaotasite nüüd vägivaldse ja rassistliku liidsi toetajad ka süüdi ole. vist. ise olivad jobud....
/eilset tulemust ma isegi ei mõnitanud, pisut kurb endalgi. see, et ma leedsi toetan, ei pane mind veel päris kõiki ülejäänud inglise võistkondi vihkama/

daK
19.09.02, 22:09
olen \"siiralt õnnelik\", et eile oli manu-l pidupäev.
otsa sai see halekoomiline forlani saaga - tubli :naer5: :naer3: :naer4: :naer6:
millal poiss jälle penaltit lüüa saab?

Jaan
19.09.02, 22:14
Forlani kohta ytlen ma niipalju, et ta on enamasti vahetusest sisse tulnud mingi 10 min enne l6ppu. Kokku teeb see siis nii 3-5 t2ispikka m2ngu...

Mis sellel oleksil seal viga on? See on ju teada, et kohtunikud ei julge kastis nii kergelt vigasid anda. Eriti koduv6istkonna vastu.

Mikk, ma kohe p2ris kindlasti ei olnud 6hku t2is. Kui vastane oli yle, siis tunnistasin ja tunnistan ka seda. Erinevalt m6nedest, millest minu 2gedus siin ka osaliselt tingitud on.

Kaotuses Kiievis oli syydi pask taktika. 352 pole elu sees t88tanud Toonis. Rahul?

daK
19.09.02, 22:16
olen \"siiralt õnnelik\", et eile oli manu-l pidupäev.
otsa sai see halekoomiline forlani saaga - tubli :naer5: :naer3: :naer4: :naer6:
millal poiss jälle penaltit lüüa saab?

Jaan
19.09.02, 22:18
Thierry Henry oli oma Arsenali-karj22ri alguses ka \"t2pne\". Ainult, et enamasti algkoosseisus...

eston maravilha
19.09.02, 22:44
jaan, forlan on man skummi eest mänginud rohkem kui 14 tundi

mikk
19.09.02, 22:57

Mikk, ma kohe p2ris kindlasti ei olnud 6hku t2is. Kui vastane oli yle, siis tunnistasin ja tunnistan ka seda. Erinevalt m6nedest, millest minu 2gedus siin ka osaliselt tingitud on.

Ma ei pidanud konkreetselt sind silmas, vaid üldisemalt. Eelmine hoaeg mängis Nufc hästi, kuid oli ka piisavalt õnne.

Manu mängu kohta niipalju, et esimese poolaja oli nemad paremad (või täpsemalt öeldes mängisime ise halvasti), teine poolaeg olime meie paremad ja lõppkokkuvõttes võitis see, kes esimese värava lõi.

Jaan
19.09.02, 22:59
T6esti v6i? Minu meelest pole ta alguses just tihti alustanud ja platsile lastakse alles l6pus. Kust sa sele statistika said?

eston maravilha
20.09.02, 01:20
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/m/man_utd/2268253.stm

päris 14 tundi veel pole aga pea-aegu

eston maravilha
20.09.02, 01:26
üks hea kild manu kohta football365

Sofa So Good
Mediawatch holds no truck with websites who attempt to paint ManYoo supporters as a bunch of armchair fans who have never got closer to Manchester than watching Coronation Street on the telly.

But when the website in question is the club’s own ManUtd.com, we’ll make an exception.

Having asked for supporters’ superstitions on Friday 13, the club were presumably hoping for typical Mancunian fare (“always get the same tram/take the same type of ecstasy/wear the same Stone Island underpants/listen to the same Crispy Ambulance album before the match” etc).

Instead, Phil wrote in to point out that: “We\'ve got two sofas in our lounge. When watching United, I find myself switching sofas to try and affect United\'s performance (i.e. as soon as United start playing badly, I switch to the other sofa). \"

Someone called Tim admitted that while 67,000 others are streaming into Old Trafford just before kick-off, he is making sure that “the family eat the same snacks as the last winning match and Fred The Red has to sit on top of the TV.\"

And Raghu Nara\'han wanted fellow United fans to know that: \"I sat on the same sofa for every match last season with my left leg on the carpet and my right leg on the ground. I keep a pillow as a shoulder rest but never use it.”

Furthermore, “I sit on the couch half or one hour before the match starts. I sit in the same pose throughout each half. No drinking water or snacks. No increase or decrease in the volume. Never change the channel even in the preview of the match. At the half time interval I answer nature\'s call and then immediately get back to my rightful position on the couch.\"

Now there’s dedication to your team.

piruka-pataljon:)

SleepWalking
20.09.02, 13:04
Thierry Henry oli oma Arsenali-karj22ri alguses ka \"t2pne\". Ainult, et enamasti algkoosseisus...

Nojah üsna sama, eksole :doh: ... Henry lõi oma esimesel hooajal 31s liigamängus 17 väravat ... oma esimesel hooajal kokku 26. See on ikka täiesti võrreldav hotshot Forlani bilansiga, 1ga 27st :D

vaikiv mees
20.09.02, 17:13
forlan on man skummi eest mänginud rohkem kui 14 tundi

Mis teeb u paarkümmend poolaega; ehk mees on jah 27 mängus näo väljakul ära näidanud. Mis ei tähenda nagu ta ei võiks selle ajaga tunduvalt rohkem väravaid lüüa. (Siinkohal meenub, et meie rekordinternatsionaal Marko sai koondises jala valgeks 41.või 42. mängus Fääri saarte vastu- naljatas ju ühes intervjuus, et võiks minna arsti juurde jutuga \'tervist, ma ei löö väravaid\')
Aga keegi ei eitagi, et Forlan rohkem pingimees on, Solskjaer super-sub ja Ruud v.N. võiks kah paremas vormis olla. Elik - vaja oleks sinna kõrvale veel ühte korralikku ründajat

Jaan
20.09.02, 21:13

Nojah üsna sama, eksole :doh: ... Henry lõi oma esimesel hooajal 31s liigamängus 17 väravat ... oma esimesel hooajal kokku 26. See on ikka täiesti võrreldav hotshot Forlani bilansiga, 1ga 27st :D

Lyhike on su m2lu. Mitu liiga m2ngu v6ttis Henryl aega, et esimene koll lyya? Aga j2rgmine peale seda? No mitte nii kaua kui Forlanil, aga ta alustas ka rohkem.

SleepWalking
21.09.02, 03:03

Lyhike on su m2lu. Mitu liiga m2ngu v6ttis Henryl aega, et esimene koll lyya? Aga j2rgmine peale seda? No mitte nii kaua kui Forlanil, aga ta alustas ka rohkem.

:doh: Kas esitatud numbrites on mingi viga, et mu mälu lühikeseks loed?
Mu meelest mitte. Aga kui tahad teada, siis Henry lõi oma esimese värava hooaja kaheksandas liigamängus. Neist kaheksast mängust mängis Thierry lõpuni vaid 2, 3es vahetati välja teisel poolajal ja 3es tuli mängu vahetusest mängu lõpus. Järgmise väravani läks aga \"tervelt\" 7 mängu - aga siinjuures tuleb tähele panna, et Thierry oli Arsenali koosseisus neist 7st mängust vaid kahes, kusjuures mängis mõlemas vaid osa, Watfordi vastu 74 ja newcas*le vastu 45 minutit. Aamen.

Jaan
21.09.02, 05:47
Miskip2rast l2heb see vahetusest sisse tulemine Forlani puhul 2ra. Aga sellest mehest saab veel asja.

jazzjansa
26.09.02, 22:07
Ei tea kas saab.:viha:

Aabel
06.10.02, 14:58
Rio on siis nüüd vigastatud :( läheb opile ja ilmselt saab algkoosseisu O´Shea.
Link ka (http://www.uefa.com/competitions/UCL/news/Kind=1/newsId=37244.html)

SleepWalking
13.10.02, 02:46
Head uudised ManU fännidele
Alex Ferguson teatab, et ta ikkagi ei ole noori tüdrukuid seksuaalselt ahistanud :D
Link Alexi vastusele (http://www.sportinglife.com/story_get.dor?STORY_NAME=soccer/02/10/12/manual_122107.html)
Jutt lühidalt järgmine ja siin (http://www.sportinglife.com/football/premiership/manu/news/story_get.dor?STORY_NAME=soccer/02/10/11/manual_193811.html&TEAMHD=manu):

Et lõuna-aafrika politsei uuris süüdistusi, mis viitasid võimalikule ebasündsale tegevusele Sir Alexi poolt. Kahjuks pole süüdistuse täpsemaid detaile ajakirjandusel õnnestunud teada saada, oleks ju huvitav lugemismaterjal iseenesest :)

Pätu
15.10.02, 01:32
Joke for all you ManUre fans

alex ferguson was at the miss world competition when he got spotted my miss england she said,\'\'can u sign my left tit please?\'\' fergie did
miss scotland says,\'\'can u sign my right tit?\'\' he did so
miss italy asks him 2 sign her left arm he did so

then miss argentina says can u sign my cunt? fergie replies,\'\'the last time i signed an argentinian cunt it cost me 28 mill!\'\'

:D

Pätu
15.10.02, 01:44
and another one

manchester uniteds mega store was getting rid of last seasons unwanted stuff
man utd league champs shirt was £10 now £1
man utd champs league winners shirt was £10 now £1
diego forlan was £7.5 mill now 75 p

Tembu
16.10.02, 12:30
Roy \"Ma ei tahtnud teda vigastada,ainult talle tagasi teha ja mehe haiglatoidule saata\" Keane sai siis 5mängulise mängukeelu ja 150 000£ trahvi...Paras,vot nii ütlengi!

SleepWalking
16.10.02, 12:55
Originally posted by tembuu
Roy \"Ma ei tahtnud teda vigastada,ainult talle tagasi teha ja mehe haiglatoidule saata\" Keane sai siis 5mängulise mängukeelu ja 150 000£ trahvi...Paras,vot nii ütlengi!

Tundub kuidagi kerge karistus. Ilmselt FA ei pidanud seda kuigi suureks rikkumiseks ja jalgpalli maine kahjustamiseks. Kuskilt tuleb meelde Paolo Di Canio 11 mänguline keeld kohtuniku õrna puudutusega teise positsiooni viimise eest. FA arvates on siis Roy tegu üle kahe korra kergem rikkumine. Keane jätab vahele Worthless karika mängu Leicesteri vastu ning liigamängudest Manchesteri derby Maine Roadil, võõrsil West Hami, kodus Newcastle ja võõrsil Liverpooli vastu. Keane austajad peaksid siis lemmikut jälle näha saama Worthington Cup\'i neljanda ringi võimalikus mängus 7ndal detsembril võimalik et Arsenali vastu.

jyriöö
16.10.02, 17:06
Euromängudes keeld ei kehti, nii et kui Keane vigastusest paraneb, võib ta platsile tulla juba 13. novembril Leverkuseni vastu.

Jaan
16.10.02, 18:20
Arsenali fännidel kipub meelest minema, et ka neil on v6istkonnas labiilse närvikavaga mehi. Praegu küll hea pori loopida, vaatame, mida ütlete siis kui keegi Arsenali meestest vastast jalaga lööb v6i kohtunikku ähvardab.

SleepWalking
16.10.02, 20:05
Arsenali fännidel kipub meelest minema, et ka neil on v6istkonnas labiilse närvikavaga mehi. Praegu küll hea pori loopida, vaatame, mida ütlete siis kui keegi Arsenali meestest vastast jalaga lööb v6i kohtunikku ähvardab.

Et kui nagu peeglist näed, et ise oled kole nagu tuumasõda, siis ei tohi kellegi teise kohta ealeski öelda, et too pole just jumala poolt kauniks loodud? No see loogika jääb küll ausalt öeldes tabamata ... :doh:

eston maravilha
17.10.02, 00:29
keane sai tolle haalandi asja eest siis kui see juhtus 3 mängulise keelu. et siis 3+5.

ja see 150,000 naela on eestlase jaoks räme hunnik raha aga keane jaoks umbes 2 nädala palk

Jaan
17.10.02, 04:48

Et kui nagu peeglist näed, et ise oled kole nagu tuumasõda, siis ei tohi kellegi teise kohta ealeski öelda, et too pole just jumala poolt kauniks loodud? No see loogika jääb küll ausalt öeldes tabamata ... :doh:

Ei, seda ma ju ei väitnud. Lihtsalt minu arvates on karistus piisav, eriti arvestades, et ta sama teo eest mängukeelu juba teeninud oli. Samas on aga ju enam-vähem k6ik säärased juhtumid tahtlikud...

Pätu
20.10.02, 18:24
Why aren\'t the man united football team allowed to own a dog?
Because they can\'t hold on to a lead!

What\'s the difference between man united and a tea-bag?
The tea-bag stays in the cup longer!

---------------

A man walks into a bric-a-brac shop and sees an ornamental brass rat, the sort of thing women of a certain age like to put on the mantelpiece. He thinks, \"that\'ll be perfect for my mother-in-law\'s birthday,\" so he asks the shopkeeper how much it is. \"£10 for the rat, £100 for the story,\" replies the man.

Skip the story, thinks the bloke, and takes the rat for the tenner. He walks off down the road, but has not gone 20 yards when a rat comes up from the gutter and starts to follow him. Soon more arrive, and in a few minutes the whole street is a sea of rats, all following the bloke, who keeps walking until he comes to a cliff. He throws the brass prat over, and millions of rats follow, one after the other, plunging to certain death. The bloke then runs back to the shop...

\"Aaaah\", says the shop keeper, \"I thought you\'ll be back for the story\". \"Sod the story, where\'s the brass Manchester United fan?\"

Jaan
21.10.02, 01:55
No see viimane on juba nii vana ju kulunud nali, et pigem oleks v6inud jätta saatmata.

guru
21.10.02, 04:38
Albert Einstein arrives at a party and introduces himself to the first person he sees, asking, `What is your IQ?\' to which the man answers `241.\' `That is wonderful,\' says Albert, `We will talk about the Grand Unification theory and the mysteries of the universe. We will have much to discuss.\' Next Albert introduces himself to a woman and asks, `What is your IQ?\' To which the lady answers `144.\' `That is great!\' responds Albert. `We can discuss politics and current affairs. We will have much to discuss.\' Albert then goes to another person and asks, `What is your IQ?\' and the man answers, `42.\' Albert responds, `So how are Aston Villa getting on this season, huh?\'

vaikiv mees
29.10.02, 01:21
Probable teams
United: Ricardo; G Neville, O’Shea, Ferdinand, Silvestre; Fortune, Scholes, P Neville, Richardson; Solskjaer, Forlan.

Maccabi Haifa (from): Awate; Harazi Cohen, Benado, Ejiafor, Keise; Rosso, Badeer, Almoshnino Zano, Pralija; Katan, Zandberg, Israilevich, Levy, Gabarin, Al Madon, Nagar.

Sir Alex kavatseb kavatseb lisaks vigastatutele veel m6nele puhkust anda ja Meistrite Liiga mängule lennutada enam-vähem teise koosseisu

mcnamara
29.10.02, 18:46
Jaah tundub, et ManUtd noortest postest saab Haifa vastu algkoosseisus näha vaid Kieron Richardsoni. Aga Manchesteril on nähtavasti teisigi potensiaalseid uusi Giggs\'e ja Backham\'e: http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/m/man_utd/2371165.stm

Jaan
30.10.02, 02:46
Potentsiaalseid superstaare seal nimekirja allosas külll pole. Kui 22-aastaselt regulaarselt ei mängi, siis pole enam head loota.

daK
30.10.02, 20:14
:naer3: kahjurõõm :naer1: see :naer2: kõige :naer5: suurem :naer4: rõõm :naer6:

ma muidugi ka õige mees kommenteerima, aga ikkagi ........

Jaan
30.10.02, 21:57
Arsenali fännid v6iksid parem muretseda kuidas ise edasi saada grupist. ManUtd kindlustas koha alagrupiturniiri teises voorus juba eelmine voor.

SleepWalking
30.10.02, 22:35
Arsenali fännid v6iksid parem muretseda kuidas ise edasi saada grupist.

Pole vaja kõikjal targutada, Arsenali väljajäämisvõimalused on puht-teoreetilised. No laias laastus umbes samahead kui Newcastle edasisaamisvõimalused :d.

Aga et ManU teema, siis 2 esimest väravat Haifa poolt, eriti see leeduka teine, olid väga ilusad. Meistrite liiga Goal of the Season?

Jaan
30.10.02, 22:51
No pole ka m6tet hakata siis lahmima, kui ManUtd\'l kuus p6hikoosseisumeest puudu on ning vahetusest üldse poisikesed sisse tulevad.

gnat
03.11.02, 00:54
veidike ohv topikut: ... ManU staari Beckhami naist Victoriat taheti röövida või vähemalt oli asi niimoodi plaanitud ... ei tea kuidas see Davidile oleks mõjunud :) . Kogu lugu siin (http://www.msn.co.uk/webinclude/g_exredir.asp?URL=http%3A%2F%2Fwww.sky.com%2Fskyne ws%2Farticle%2F0%2C%2C30000-1069247%2C00.html)

Silver
03.11.02, 01:54
ManU sai siis kodus Sotonist jagu. Nagu viimasel ajal kombeks löödi kiirelt värav, lasti endale ka kohe viigivärav lüüa ning siis 10 min enne mänguaja löppemist vôit vormistada :) Kuigi jah esimese värava lôi P.Neville ning teise kômmutas ilusti risti Diego Sometimes Scores Forlan :D Meeldiv on vaadata, et ka selline mees vahest väravani jôuab. Eriti tegija on see, et kahest mängust 2 väravat kui vaadata Premier League mänge.

Jaan
03.11.02, 14:29
Jep ja kuna seksikas kahekihiline särk enam selga tagasi ei läinud (nagu MM-l ühel brassil juhtus), siis lippas Diego m6nda aega palja ülakehaga platsil ringi...

Kaarel
03.11.02, 15:04
Kui ikka särki selga ei oska panna, siis ei peaks seda ära võtma. Päris imelik oli vaadata, kuidas Forlan särk käes Southamptoni mängijale järgi jooksis - nagu oleks palja ülakehaga fänn pitch invasion\'i teinud.

eston maravilha
03.11.02, 15:53
las ma arvan, kollast kaarti see koll selle eest muidugi ei saanud?

Silver
04.11.02, 00:05

las ma arvan, kollast kaarti see koll selle eest muidugi ei saanud? Mis teha, vahest juhtub. Eriti lahe oli see, kui mingi kohalik fänn ronis platsile ja läks manU mees käperdama ::D irw see oli hea vaatepilt ja siis kuidas seda seppa tagaaeti. Nistelrooy juba paanitses tahtis käed käiku panna..

Aabel
07.11.02, 18:35
Ševtšenko ManU, Barthez Milani ridadesse? kui see nii oleks sii pole enam head väravavahti ja ehk tuleb meie Mart mängu. (vaid spekulatsioon):õnnelik: :D

Sihvakas murukarikas
09.11.02, 18:58
ManU saab praegu kohalikus derby\'s ManCity käest 3-1 tappa ;)

-madis-
09.11.02, 19:08
Originally posted by Aabel
Ševtšenko ManU, Barthez Milani ridadesse? kui see nii oleks sii pole enam head väravavahti ja ehk tuleb meie Mart mängu. (vaid spekulatsioon):õnnelik: :D
You never know! :kaval:
Peaasi, et mitte pinginühkijaks.

Juks
10.11.02, 06:57
Originally posted by zoolazorts

ManU saab praegu kohalikus derby\'s ManCity käest 3-1 tappa ;)

Ja saigi!!!! Igatahes \"õnnitlused\" minu poolt ManU sõpradele... Vähemalt nüüd on selge, kumb parem klubi selles suurepärases linnas on! :)

Gloryhunter nagu ma siin teema all olen:D

Jaan
10.11.02, 12:39
ManCity algkoosseisus polnud ühtegi inglast... Masendav.

Epic
10.11.02, 14:00
võiks juba selle KONNA nimega Barthez maha müüa :viha:

Silver
10.11.02, 14:20

võiks juba selle KONNA nimega Barthez maha müüa :viha: No jah, muidu, mis on su probleem, sinumeelest konn vôi mitte, aga mees on siiski hea väravavaht. Jah Man City lükkas ManU ahju, aga ega siis ainult väravavaht süüdi olnud... Muidu, kui aega leiad ehk pôhjendad oma ütlust \'\'võiks juba selle KONNA nimega Barthez maha müüa :viha:\'\' , sest ma küll ei saa aru mida sa siin vihastad, endal manU avatar ja puha...

Zico
10.11.02, 20:18
Õige Jaan,
Oli küll masendav, et ühtegi inglast polnud algkoosseisus, aga noh enam-vähem sama seis on paljudel klubidel tänapäeval. Samas vist lõi City suht huvitava rekordi - algkoosseisus oli mängijaid kõigilt viielt kontinendilt...:)
Võit oli igal juhul teenitud...
:õnnelik:

eston maravilha
11.11.02, 01:30
FEED THE GOAT!!!
FEED THE ELK!!!
AND THEY WILL SCORE!!!!

Jaan
11.11.02, 05:12
Kui sinu ümber on rymalad inimesed, siis on see vabandus sulle endale ka, et rumal olla? Tegelikult ootan ma pônevusega, et välismaalaste piirang sisse seataks. Euroopa Liidu seaduste järgi on see vist küll vôimatu...

dieter
11.11.02, 12:38
Originally posted by treze

... endal manU avatar ja puha...

Lisaks veel seda, et tolle KONNA rahvus on sama, mis avatari omaniku nick :D
A muidu mul hea meel, et Schmeicheli vana kurivaimu meeskond võitis :P

Patt27
12.11.02, 15:33
f***ing City. PS mina ei poolda Barhezi lahkumist. Kui üldse keegi lahkuda võiks, siis Veron. Samas ma kogu aeg loodan, et ta juba lõpuks ometi leiab ennast. Kõigele halvale vaatamata tegei Barthez ühe SUPERtõrje City vastu. Olegem ausad ManU-l puudu liider- Beckham. Scholes ja Ferdinand mängisid ainsatena hästi.

Jaan
12.11.02, 22:11
Mulle meeldis Gary Neville\'i esitus kaitses.

vaikiv mees
13.11.02, 20:08
Originally posted by dieter

... endal manU avatar ja puha...

Lisaks veel seda, et tolle KONNA rahvus on sama, mis avatari omaniku nick :D

see on pikk jutt, aga - kui midagi on lemmikmeeskonnaga lahti, siis selge see, et häirib ja tahaks (ja võibki) kritiseerida . Osa Leedsi fänne näit. nõuab juba Venablesi lahkumist. Kas õigustatult või peaks siiski veidi kohanemisaega andma, on omaette küsimus. Barthezi puhulgi oli 2.värav küll rohkem (nagu ka osa \'kalasid\' eelmisel hooajal) G.Neville\'i viga

dieter
13.11.02, 21:27

see on pikk jutt, aga - kui midagi on lemmikmeeskonnaga lahti, siis selge see, et häirib ja tahaks (ja võibki) kritiseerida . Osa Leedsi fänne näit. nõuab juba Venablesi lahkumist. Kas õigustatult või peaks siiski veidi kohanemisaega andma, on omaette küsimus. Barthezi puhulgi oli 2.värav küll rohkem (nagu ka osa \'kalasid\' eelmisel hooajal) G.Neville\'i viga

Mnjah, möönan, et mu enda postist seda täitsa välja ei lugenud, aga selle mõte oli osaliselt selles, et niimoodi lahmides kritiseerides tekitab see pigem rohkem küsimusi, a la et mõtle ka enne kui räägid, mitte aga arusaama põhjendatud etteheidetest ja -panekutest.
Aga OT on see minu post nüüd küll, sry kõik manufanid

Jaan
15.11.02, 03:47
Mulle tundub yha enam, et Roy Keane on psyyhiliselt haige inimene, kes tuleks yhiskonnast isoleerida ja anda spetsialistide hoole alla. Vaadake siia. (http://football.guardian.co.uk/breakingnews/story/0,1273,-2171784,00.html)

guru
17.11.02, 23:59

Mulle tundub yha enam, et Roy Keane on psyyhiliselt haige inimene, kes tuleks yhiskonnast isoleerida ja anda spetsialistide hoole alla. Vaadake siia. (http://football.guardian.co.uk/breakingnews/story/0,1273,-2171784,00.html)

....njah, tunded tunneteks, ega minagi roy keane teguviisi heaks kiida, kindlasti mitte ( isegi kui tegemist on põdura skunkiga ), kuid tuleb tunnistada, ma hindan tema julgust, öelda välja mis tegelikult peas keerleb, mitte aga varjuda võltsi klantšpildi taha. Kuigi jah, paratamatult tekib küsimus: kel seda teada vaja on, sest antud avaldustega toob roy vaid endale asjatult sütt pea kohale. Ainult talle keanole endale. Ja miks? Ta tahab eelkõige iseenda vastu aus olla. Mind just huvitabki miks üritab keane iseendale oma ausust tõestada. Mina seda ei mõista, najh samas ei saa ma paljudest asjadest aru. ;P

Kindalsti ei ole Keano pl-is või ükskõik millises jalgpalliliigas esimene, ega viimane mängija, kes on läinud mängu olukorras \" tagasi tegema \" või soovinud vastasele sisse sõita. Aga mitu mängijat on nii mehed, et suudavad ka seda avalikult tunnistada ja on valmis vastu võtma karistuse?

mjkk
18.11.02, 00:12
Originally posted by guru

....njah, tunded tunneteks, ega minagi roy keane teguviisi heaks kiida, kindlasti mitte ( isegi kui tegemist on põdura skunkiga ), kuid tuleb tunnistada, ma hindan tema julgust, öelda välja mis tegelikult peas keerleb, mitte aga varjuda võltsi klantšpildi taha. Kuigi jah, paratamatult tekib küsimus: kel seda teada vaja on, sest antud avaldustega toob roy vaid endale asjatult sütt pea kohale. Ainult talle keanole endale. Ja miks? Ta tahab eelkõige iseenda vastu aus olla. Mind just huvitabki miks üritab keane iseendale oma ausust tõestada. Mina seda ei mõista, najh samas ei saa ma paljudest asjadest aru. ;P

Kindalsti ei ole Keano pl-is või ükskõik millises jalgpalliliigas esimene, ega viimane mängija, kes on läinud mängu olukorras \" tagasi tegema \" või soovinud vastasele sisse sõita. Aga mitu mängijat on nii mehed, et suudavad ka seda avalikult tunnistada ja on valmis vastu võtma karistuse?

Saad aru, tänapäeva jalkpallis on sellinne asi lubamatu ja sellised \"idiootsed\" ütlemised tuleks vangisaatmisega karistada:D ....või vähemalt mitu-mitu mängukeeldu Keanele juurde lisada. Ei saa öelda kõike mida mõtled....muidu oleks vist jalkpall nagu hoki varsti oma kakluste ja tagasitegemisega...hokis piirdub aga karsitus 2 minutiga...jalkas võib-olla 5 mänguga:deemon: :kaval: :deemon:

guru
18.11.02, 00:48
Saad aru, tänapäeva jalkpallis on sellinne asi lubamatu ja sellised \"idiootsed\" ütlemised tuleks vangisaatmisega karistada:D ....või vähemalt mitu-mitu mängukeeldu Keanele juurde lisada. Ei saa öelda kõike mida mõtled....muidu oleks vist jalkpall nagu hoki varsti oma kakluste ja tagasitegemisega...hokis piirdub aga karsitus 2 minutiga...jalkas võib-olla 5 mänguga:deemon: :kaval: :deemon:

Vangisaatmine ja sõnavabadus ? Jalgpalli ja hoki ? Millest sa räägid inimene, ehk mis on su jutu iva ?

guru
24.11.02, 05:36
....et siis nufc 5:3 ahjus, vaieldamatult manU parim esitus koduses liigas sel hooajal, ilus. Võis näha üle hulga aja tüüpilist unitedi mängu, keskvälja hoiti lühikeste kiirete söötudega kontrolli all, scholes oli lihtsalt sjuuper. Ründajad realiseerisid olukordi praktiliselt 100 % akuraatsusega. Hoiti kinni põhimõttest - pohhui palju meile lüüakse me lööme rohkem. Kuigi jah nufc üritas vastupunnida, aga oleme ausad platsil oli siiski aint üks United. Oh happy day!!!

Vürst
24.11.02, 14:59
Scholes`i esitus oli ikka super - üle pika aja! Mängu parim oli aga loomulikult Ruud van Nistelrooiy - kübaratrikk ja suurepärane mäng talt üldse! Siiski lasti vastu lüüa 3 väravat, mis just eriti rõõmustav ei olnud. Seda võib põhjendada loomulikult ka Ferdinandi puudumisega, kuid ta ei löö kaasa ju ka Baseliga mängus! :doh:

mjkk
24.11.02, 15:04

Vangisaatmine ja sõnavabadus ? Jalgpalli ja hoki ? Millest sa räägid inimene, ehk mis on su jutu iva ?

Jutu iva on selles, et sa ei või öelda välja kõike, mida mõtled, kui sa oled jalgpallur...samuti hoki ja jalgpall = jalgpall erinevalt hokist ei ole vägivaldne ala, mis tähendab et jalgpallis sa ei tohi teist meest jalaga lüüa ja isegi mõeldes sellele ei tohiks sa seda välja öelda...nüüd said aru??

Wingback
24.11.02, 16:34
Originally posted by Newcastle

Jutu iva on selles, et sa ei või öelda välja kõike, mida mõtled, kui sa oled jalgpallur...samuti hoki ja jalgpall = jalgpall erinevalt hokist ei ole vägivaldne ala, mis tähendab et jalgpallis sa ei tohi teist meest jalaga lüüa ja isegi mõeldes sellele ei tohiks sa seda välja öelda...nüüd said aru??

Me kõik saime nüüd meeletult targemaks ! :naer4:

guru
25.11.02, 03:48

Ahah, et kui inimene on jalgpallur ei tohi ta välja öelda, seda mis ta mõtleb? Huvitav teada, sest mängin ka ise väikest viisi jalgpalli, ehk siis olen ka teatul määral jalgpallur. Nii et ma ei tohiks enam välja öelda, mida mõtlen. Err, ma arvan, et siiski mitte. Nii imelik, kui see ka pole on säilinud demokraatlikes riikides ka jalgpalluritel sõnavabadus.

Jalgpall, hoki ? Oleme ausad, ka hokis ei tohi teist meest jalaga lüüa. Igas mängus on reeglid ja vastavalt reglemendile ka karistused paika pandud. Kui eksid saad karistada. Lihtne. Samas ei ole sõnad \" lihtne või arusaadav \" väljendid, mida ma kasutaks sinu kirja kohta.

M6iss
26.11.02, 18:09
To guru

Sul on kurdima õigus
:ham4: :ham4:

mjkk
27.11.02, 01:03
Basel lõi teile kolli 1. minutil!!! HAHAHAHAHA!!

Hoiduge siiski väljalangemise eest...:lahe:

Pätu
27.11.02, 01:11
jalgpallur võib ka öelda mida tahab, a miskite ülestunnistuste eest võivad fa-d teda karistada :P mulle ei meeldi oma meeskonnakaaslasi või treenerit kritisseritakse ilma et seda enne neile öeldud on otse näkku... a kus krt võib hokis tüüpi jalaga lüüa ?? btw newcastle u r not very smart at all

Silver
27.11.02, 03:01
Jah tuli ära... Algus arvasin, et Basel jätkab oma imelist teed Champions Leagues, aga jah eksisin. Manu ikka oskab, 8 min 3kolli ning 3:1 ees olla lôi Baseli kaitse küll sassi. Päris hea Fergi kavaldas jälle üle. See on lihtsalt väga jabur, kuidas Manu suudab lihtsalt 8 min mängu ära teha. :P Baselil läheb raskeks ei mdiagi muud, sest jah punkti said kirja ka depor ja juve...

indie
27.11.02, 14:18
Muidugi, ManUtd saab 18 punkti Deportivo ja Juventus mõlemad 14 punkti ning Basel jääb nullile.
Samas jälle selgub kevadepoole teine variant: Basel edestab Deportivot ja Juventust napilt ühe-kahe-seitsme punktiga ning ManUtd jääb kolme peale.
Te kirjutate väga vahvalt.

SleepWalking
27.11.02, 15:20
Originally posted by vare
Muidugi, ManUtd saab 18 punkti Deportivo ja Juventus mõlemad 14 punkti ning Basel jääb nullile.
Samas jälle selgub kevadepoole teine variant: Basel edestab Deportivot ja Juventust napilt ühe-kahe-seitsme punktiga ning ManUtd jääb kolme peale.
Te kirjutate väga vahvalt.

Oli see nüüd mingi läbi huumoriprisma tehtud postitus või kuidas? :sega10: Hmm ... No näiteks need 18 ja 14 punkti ... kui üks klubi saab 18, siis pole teistel ju enam võimalik 14 saada, eksole - seega vist ikka on huumor :sega6:

eston maravilha
27.11.02, 17:28

Jah tuli ära... Algus arvasin, et Basel jätkab oma imelist teed Champions Leagues, aga jah eksisin. Manu ikka oskab, 8 min 3kolli ning 3:1 ees olla lôi Baseli kaitse küll sassi. Päris hea Fergi kavaldas jälle üle. See on lihtsalt väga jabur, kuidas Manu suudab lihtsalt 8 min mängu ära teha. :P Baselil läheb raskeks ei mdiagi muud, sest jah punkti said kirja ka depor ja juve...

kuidas siis sir cuntason maitseb???

jah kindlasti plaanis ta et nii 31 sekundil laseme neil lüüa mingi täiesti napaka värava, ja siis hmmm.... 62-68nda minutini lööme 3 väravat. ülejäänud aja anname palli veronile ja forlanile

indie
27.11.02, 19:22
siis jah, vabandust. vastavalt 18, 8, 8, 0.

vaikiv mees
28.11.02, 00:31
D.May\'st pole lahti saadud, istub ikka veel ManUtd pingiserval

Basle: Zuberbuhler, Zwyssig, Hakan Yakin, Gimenez, Murat Yakin, Cantaluppi, Haas, Ergic (Barberis 84), Atouba, Chipperfield (Tum 73), Juilio Rossi (Duruz 84).
Subs Not Used: Rapo, Quennoz, Huggel, Varela.

Booked: Zwyssig, Atouba.

Man Utd: Barthez, O\'Shea, Silvestre, Brown (May 90), Phil Neville, Fortune, Scholes, Veron, Giggs, van Nistelrooy (Forlan 73), Solskjaer (Chadwick 90).
Subs Not Used: Ricardo, Stewart, Pugh, Richardson.

Booked: Scholes, Fortune, Veron.

Attendance: 35,000

Basel lõi teile kolli 1. minutil!!! HAHAHAHAHA!!
Hoiduge siiski väljalangemise eest...:lahe:

heh..hea veel et sa sellest eraldi teemat ei teinud;)
loeb ikka l6pptulemus

Postitas vare
siis jah, vabandust. vastavalt 18, 8, 8, 0.
täiseduga vaevalt ses faasis enam keegi l6petab, ehkki..
ja Basel näitab end endiselt suht heast kyljest, äkki jätkavad oma imelist teekonda

arroww
28.11.02, 00:39
tegelikult ma ei viici lugeda koik mis oli varem kirjutatud..... foorumi teema on manu.
uks mu lemmikutest tiimist...:) ja ole gunnar solskjaer on uks parimatest :)
http://www.album.ee/?o=200194506&uilang=2

Patt27
28.11.02, 16:51
muuseas...
London, Nov. 28 (Bloomberg) -- Inter Milan will try to sign Manchester United winger Ryan Giggs, offering 25 million pounds in cash or striker Alvaro Recoba in part exchange, the Daily Express reported.

mjkk
28.11.02, 16:54
Originally posted by Patt27

muuseas...
London, Nov. 28 (Bloomberg) -- Inter Milan will try to sign Manchester United winger Ryan Giggs, offering 25 million pounds in cash or striker Alvaro Recoba in part exchange, the Daily Express reported.

Kui see vahetus toimub, siis olen mina Ahvipärdik ja Sir Alex Fergusson on UFO ehk sellinne asi ei juhtuks ka £100m eest...:lahe:

indie
28.11.02, 21:29
Olen sama meelt. ManUtd ei kaupleks maha oma ainust head ning sümpaatset mängijat. Interiga võivad olla kõiksugu kuulujutud.

arroww
28.11.02, 21:41
Originally posted by Patt27

muuseas...

mu arvates see on kollane press....

indie
28.11.02, 21:57
Siis, Daily Express ongi kollane kirjandus. Sarnaselt Eestile, on ka SuurBritannias väga-väga palju kollast kirjandust.

eston maravilha
28.11.02, 23:24
Originally posted by vare

Siis, Daily Express ongi kollane kirjandus. Sarnaselt Eestile, on ka SuurBritannias väga-väga palju kollast kirjandust.

siis??

daily express, daily mail ehk red-tops ongi kollase ajakirjanduse põhitegijad inglismaal ja neid on eestist seal ikka kümneid kordi rohkem

indie
29.11.02, 13:47
Täpselt nii, ei midagi erilist...

guru
02.12.02, 01:59
Liverpool - Manchester United 1:2 ( 0:0 )

Kohtunik: A.Wiley
Väravad: Hyypia ´82 - Forlan ´64 ´67
Hoiatused: Smicer ´45 - van Nistelrooy ´9, brown´44, forlan ´69, silvestre ´69
Pealtvaatajaid: 44 250

Liverpool: Dudek, Carragher, Hyypia, Henchoz, Traore ( ´78 Riise ), Murphy, Gerrard, Hamann, Smicer ( ´70 Diouf ), Baros ( ´59 Heskey ), Owen
Pingil: Kirkland, Diao, Riise, Diouf, Heskey

Manchester United: Barthez, G.Neville, Brown, O´Shea. Silvestre, Solskjaer, Fortune ( ´81 P.Neville ), Scholes, Giggs, Forlan ( ´90 Stewart ), van Nistelrooy ( ´90 May )
Pingil: Ricardo, May, P.Neville, Stewart, Chadwick

Huuuh, kus oli mäng. Vilest-vileni tõeline thriller, mõlemail oli kõrge tempolises mängus võrdselt võimalusi. Otsustavaks sai siiski Dudek-i \" kardinaalin munaus \", nagu põhjanaabrid armastavad öelda. Carragher mängis palli peaga väravahile tagasi, Dudek ga otsustas täiesti süütus olukorras palli mitte kätte saada ja nahkkera libises jalgevahelt väravaesisele, kust Diego selle ka üles korjas ja suhteliselt väikese nurga alt ka sisse koksas.

Teine värav tuli taas urugailase jalast, giggs purjetas keskelt läbi ja lükkas palli Forlanile kasti nurga peale ette, pall omaks ja laksti Dudeki käte vahelt 2:0. Ilus värav oli. Pooli värava eest hoolitses Hyypia, kes lõi nurgalöögi järgsest saginast manU kastis all nurka 2:1. Oma võimalus oli ka veel Hamannil, kelle ristnurka suunduva pommlöögi suutis järjekordselt super mängu teinud Barthez nurgalöögiks tõrjuda.

Magus võit oli igipõliste rivaalide üle, väga magus.

Come on you reds!

sicmic
02.12.02, 02:35
väga hea!

2 mängu järjest: nufci ja pooli vastu, mõlemad sellised thrillerid, pinget igasse platsiossa, ehk forlan ka nüüd jala lahti saanud :)

järgmine mäng jälle ülitähtis - kui arsenal võidab siis purjetavad suht kaugele, vaja ikka läheduses hoida neid. exciting times!

vaikiv mees
02.12.02, 02:54
esialgu oli siiski küllaltki närviline& valesöötuderohke (0-0 oleks sobinud pigem Fantasy Footballis punkte tooma), aga 6nneks peeti \'Pooli survele (mis koosnes p6hil. pallivaldamisest, paar head t6rjet siiski Barthezilt) vastu& vastane murdus

mjkk
02.12.02, 15:38
Natuke teemast kõrvale...

Ostsin sellise toreda ajakirja nagu MATCH ja seal oli sellinne tore artikkel ManUtd kohta:

ManUtd ostab uue ründaja - kelle ja kui suur oleks selle mehe osalus ManUtd tulevikus?

Patrick Kluivert $20m - uus Eric Cantona
Diego Tristan $10 - uus Dwight Yorke
Fernando Morientes $12 - uus Mark Hughes
Eidur Gudjohnsen $10 - uus Teddy Sheringham
Andriy Shevchenko $30 - uus Andy Cole
Dion Dublin $1 - uus Dion Dublin (naljag pandud vist, kuid jutud olevat selle mehe siirdumisestki käinud :D )

Nii..kelle siis Sir Alex ostab? ;)

mcnamara
02.12.02, 16:35

Ostsin sellise toreda ajakirja nagu MATCH ja seal oli sellinne tore artikkel ManUtd kohta:

ManUtd ostab uue ründaja - kelle ja kui suur oleks selle mehe osalus ManUtd tulevikus?

Dion Dublin $1 - uus Dion Dublin (naljag pandud vist, kuid jutud olevat selle mehe siirdumisestki käinud :D )

Aga äkki ostab hoopis Ronaldo või Andres Operi või ükskõik millise teise ründaja siin maailmas? Nendest mõttelagedatest postitustest siin Inglise jalgpalli all hakkab tõepoolest kõrini saama... Kui sind see teema huvitab, siis jälgi mis vutiturul toimub ja kirjuta siis, kui on midagi kirjutamisvärset.

mjkk
02.12.02, 16:41
Originally posted by mcnamara

Aga äkki ostab hoopis Ronaldo või Andres Operi või ükskõik millise teise ründaja siin maailmas? Nendest mõttelagedatest postitustest siin Inglise jalgpalli all hakkab tõepoolest kõrini saama... Kui sind see teema huvitab, siis jälgi mis vutiturul toimub ja kirjuta siis, kui on midagi kirjutamisvärset.

Nende meeste nimed on käinud läbi Old Traffordi kontoritest...ehk siis nendest keegi on potentsiaalne ManU`sse mineja...ja kurat küll...vaba maa ja vabad postitused nii et selle koha pealt ole parem vait! :viha: :viha: :viha: :viha: :viha:

Kaarel
02.12.02, 16:47

Kas need võrdlused (nt Kluivert -> Cantona) panid sa ise või oli see seal kirjas? Mis nendesse hindadesse puutub, siis MATCH\'is nad vaevalt US dollarites on.

mjkk
02.12.02, 16:50
Originally posted by Kaarel

Kas need võrdlused (nt Kluivert -> Cantona) panid sa ise või oli see seal kirjas? Mis nendesse hindadesse puutub, siis MATCH\'is nad vaevalt US dollarites on.

Kurat, naeltes olid jah, aga need võrdlused võtsin sealt..muidu poleks seda postitust teinudki, kui neid tegelikult üsna tabavaid võrdlusi toodud poleks...

guru
04.12.02, 04:43
Worthington Cup :

Burnley - Manchester United 0:2 (0:1)
Turf Moor ( hmm, ehk keegi teab kuidas staadion nõnda humoorikalt kõlava nime on saanud ? )

Kohtunik: N.Barry
Väravad: Forlan ´35 Solskjaer ´65
Hoiatused: Brown´89
Pealtvaatajaid: 44 250

Burnley: Beresford, Davis, Gnohere ( ´72 A.Moore ), West, Briscoe ( ´66 Papadopoulos ), Cook ( ´57 Grant ), Little, Weller, Blake, Branch, Taylor
Pink: McGregor, Grant, A.Moore, I.Moore, Papadopoulos

ManU: Carroll, P.Neville, Brown, Silvestre, May, Chadwick, Stewart ( ´58 Scholes ), O´Shea, Pugh, Forlan ( ´76 Giggs ), van Nistelrooy ( ´45 Solskjaer )
Pink: Ricardo, Roche, Giggs, Scholes, Solskjaer

Fergie lubas küll inglise pressis mängitada oma parimat koosseisu burnley vastu, kuid minu arvates mindi siiski mängima suhteliselt b-koosseisuga, andes noortele võimaluse kogemusi omandada ja end näidata. Väravahi vahetus võrreldes pooli mänguga oli oodatud, seekord oli siis carroli kord. Kes seisis seegikord kindlalt väravas, tõrjudes mitmeid Taylori ja Branchi ohtlikke pealelööke. Eks oma süü olnud siin ka unitedi kaitseliinil, kes oli taas üsna ebakindel, lubades burnley ründajatel kiirete söötudega ohtlikke pealelöökideni jõuda, suurema õnne korral oleks seis võinud vabalt jääda 4:2. Õnneks nii aga ei läinud ;p
Unitedi keskväli oli väga kogenematu, kuid suutis üllatavalt hea mängu teha, Pugh ja Chadwick äärtel lõid läbimurretest hulgaliselt teravaid olukordi, keskel mängisid vigastusest paranenud Stewart ja minu üllatuseks ka O`Shea, kes on nagu näha manU tõeline \" utility player \", mängides erinevatel kaitsepositsioonidel kui ka nüüd keskväljal. Tuleb tunnistada 21-aastane iirlane sai suurepäraselt hakkama jällegi. Andes Diego Forlanile väravale eelnenud söödu, mille uruguailane ka ära lõi. Loodetavasti on Forlan nüüd lõpuks end manU-s leidmas ja suudab oma väravate arvet progresseeruvalt kasvatada. Igatahes on manU üle mitme aasta jõudnud Worthington Cup-i veerandfinaali. Tore.

Järgmiseks siis kodus tabelitipp arse-ga.

Jaan
04.12.02, 05:57
Ehk on Iirimaal ajaarvamisega mingid teised lood, aga minu ja paljude teiste vutis6prade andmetel on O\'Shea\'l vanust 21 aastat.

vaikiv mees
04.12.02, 16:29
Born: 30.04.81
kiire arvutus ütleb, et Jaan on õigel teel (O\'Shea 21a)
(kunagi Keane\'i vigastuse ajal paikas ju Ronny Johnsen terve hooaja keskpoolkaitset)

üllatuseks ka O`Shea, kes on nagu näha manU tõeline \" utility player \"
vahest paremgi kui P.Neville\'i samal pos-l mängitamine; keskväli on praegu üsna hõre

guru
04.12.02, 17:15

Ehk on Iirimaal ajaarvamisega mingid teised lood, aga minu ja paljude teiste vutis6prade andmetel on O\'Shea\'l vanust 21 aastat.

jah, sul on õigus. eip teagi ise nüüd öelda miks 19 sain ;p

Patt27
05.12.02, 13:00
Aga kui spekuleerida uue ründaja ostimse üle siis... olen kuulnud, et tahetakse kedafgi, kes pole CL-s mänginud. Seega pole erilist valikut. Loomulikult võib-olla see puht kõlakas, aga ikkagi... minu meelest veel väitis seda see, portugallasest abitreener, aga ta on ju POR ka

vaikiv mees
08.12.02, 19:08
Man Utd: Barthez, Gary Neville, Brown, Silvestre, O\'Shea, Veron, Phil Neville, Scholes, Giggs, van Nistelrooy, Solskjaer.
Subs Not Used: Ricardo, May, Chadwick, Stewart, Forlan.
Booked: Phil Neville.
isegi The Gunnersi fännid tunnistavad, et ManU v6it oli igati teenitud. Pööritus oli taaskord vägev. van N-l oli palli alla v6ttes muidugi midagi käe sarnast, aga \'viga on siis, kui kohtunik vilistab\' nagu öeldakse. Ka kaitses mängiti kindlalt
Vastane peksis kyll palju kaugelt peale, aga peamiselt raamidest mööda& tundub, et neil on taas v-vahi probleem, oleneb Shabaani vigastuse suurusest
P.Neville oli kaitses mitmel korral raskustes &sai l6puks oma kollase ära

Epic
08.12.02, 23:42
van Nistelrooyilt ja Scholesilt SUPER mäng !!!

see eelmine arsenali vastu ;)

guru
09.12.02, 00:50
Manchester United - Arsenal 2:0 ( 1: 0 )

Old Trafford

Kohtunik: Dermot Gallagher
Väravad: ´22 Veron, ´73 Scholes
Hoitaused: ´80 P.Neville - ´82 Luzhny, ´86 Cygan
Pealtvaatajaid: 67 650

Manchester United: Barthez, G.Neville, Brown, Silvestre, O´Shea, Solskjaer, P.Neville, Veron, Giggs, Scholes, van Nistelrooy
Pink: Ricardo, May, Forlan, Chadwick, Stewart

Arsenal: Shaaban ( ´43 Taylor ), Luzhny, Keown, Cygan, Cole, Pires ( ´77 Toure ), Silva, Vieira, Ljungberg, Wiltord ( ´68 Bergkamp ), Henry
Pink: Taylor, Toure, Bergkamp, Lauren, van Bronckhorst

hmm, natuke kentsakas jällegi öelda, aga sjuupär mäng oli ;p. Võib öelda, et isegi üks paremaid mida mina oma silmaga ole, manU esituses näinud. United näitas taas oma parimat mängu ja eelkõig just võitlusvaimu, mis saigi mängus otsustavaks. Kumbki manU värav ei kandideeri kindlasti hooaja ilusamate kottide top 10-sse, väravad sünsidid just pigem ennastsalgavast võitlusvaimust ja ka pisukesest õnnest. Esimese värava puhul võttis ruud trahvikasti joonel palli omaks ( pall põrkas ka ruudi käele, kuid 5 m eemal seisnud olukorda jälginud kohtuniku vile vaikis, tegemist ei olnud ainuksese vilemehe kalaga ) , söötis kasti spurtinud Scholes-le kes lõi teravalt palli värava alla, kust kohale tuisanud Veron ka palli võrku toimetas.
Teise värava puhul tegi suurema töö ära, ruud hoides palli mitme arsenali kaitsja vahel suutis ta jällegi lükata palli kasti spurtiva Scholesi jalale, kes viis keahpettega Keowni tasakaalust välja ja lõi Keowni jalast rikošeti saanud palli Taylorile püüdmatult alla nurka. 2:0 manU-le.
Ma ei oskagi välja tuua Unitedi parimaid, sest kõik andsid endast 110 % ja mängisid ühtviisi sigamegasuperhästi, isegi Phil Neville, tuleb tunnistada ;p Roy Keane ütles mängujärgses kommentaaris, et ta poleks uskunud et phil niimoodi mängida suudab ;P

Ausalt öeldes poleks mina uskunud, arvestades Unitedi senist sügisvormi, et suudetakse 3 nädala sees alistada skunkU, pool ja arse, eriti peale häbistavat manC kaotust. Tore, et eksisin.

Glory, Glory Man United !!!

Martin
09.12.02, 01:00

Esimese värava puhul võttis ruud trahvikasti joonel palli omaks ( pall põrkas ka ruudi käele, kuid 5 m eemal seisnud olukorda jälginud kohtuniku vile vaikis, tegemist ei olnud ainuksese vilemehe kalaga ) , söötis kasti spurtinud Scholes-le kes lõi teravalt palli värava alla, kust kohale tuisanud Veron ka palli võrku toimetas.

Sellele käele järgnes kohe joonekohtuniku viga, kes ei võtnud ära sulgu. Samas oli ManU poolt täiesti teenitud võit. Nad olid paremad.

jyriöö
09.12.02, 17:24
Originally posted by Martin

Sellele käele järgnes kohe joonekohtuniku viga, kes ei võtnud ära sulgu. Samas oli ManU poolt täiesti teenitud võit. Nad olid paremad.

Suluseis :sega7: ?. Hmm, niipalju kui mina igasugustest kordustest välja lugesin, tundus Scholes söödu ajal täpselt kaitsjaga ühel joonel asuvat. See selleks. Arsenali 55 järjestikust mängu PL-s, kus löödi vähemalt üks värav, jõudis lõpule ja ManU on samahästi tiitlikonkurentsis tagasi

guru
09.12.02, 19:54

Suluseis :sega7: ?. Hmm, niipalju kui mina igasugustest kordustest välja lugesin, tundus Scholes söödu ajal täpselt kaitsjaga ühel joonel asuvat. See selleks. Arsenali 55 järjestikust mängu PL-s, kus löödi vähemalt üks värav, jõudis lõpule ja ManU on samahästi tiitlikonkurentsis tagasi

....hmm, ka minu lühinägelik silm ei täheldanud mitmeid kordusi vaadates suluseisu nagu ka äärekohtuniku kullisilm mängu ajal. Tuleb aga tunnistada, et tegemist oli tõesti olukorraga, kus inimene kes tahab näha suluseisu näeb seda ja kes ei taha see ka ei näe ;p

ah jah veel et siis selline huvitav uudis uudis (http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=38398)

guru
17.12.02, 17:29
.....jebedijee, United andis välja ametliku pressiteate (http://www.manutd.com/news/fullstory.sps?iNewsid=25447&itype=466&icategoryid= 120), et sel hooajal vasak- ja keskkaitses supermänge teinud Mikael Silvestre-ga pikendatati lepingut 2007.a suveni ;p

mjkk
22.12.02, 21:09
Blackburn 1 - 0 Manchester United

Garry Flitcrofti 40. minuti värav jäi ainsaks. Manchester sai kaotuse Elwoodi staadionil.

Säilitasite küll oma 3. koha liigas, kuid NUFCil üks kohtumine vähem peetud ja 3 punkti vähem...:naer4: :naer4:

Epic
22.12.02, 23:48
kes viimasena naerab ,naerab paremini :naer4: :naer4: :naer4:

vaikiv mees
23.12.02, 00:06
ah jätke teema risustamine..
Aga asjast rääkides- \'you can\'t afford to miss chances like that..\'
ei saa öelda, et poleks v6imalusi olnud; van Nistelrooy ikka vähemalt 1 pidanud ära lööma
ManU& \'Pool lasevad nii veel Arsenalil meistriks tulla

SleepWalking
23.12.02, 12:09
ManU& \'Pool lasevad nii veel Arsenalil meistriks tulla

Poleks ju kõige halvem variant, või kuidas?
Aga see selleks. Aga SaF tundub tegevat samasugust ... viga? nagu Wenger, et toob vigastuselt naasvad mehed kiirelt platsile. Eile ei andnud Beckhami ja Keane mängitamine küll mingit efekti ... täpselt nagu Ljungbergi ja Piresi tagasitulek kuu aja eest.

sicmic
23.12.02, 17:17

Aga SaF tundub tegevat samasugust ... viga? nagu Wenger, et toob vigastuselt naasvad mehed kiirelt platsile. Eile ei andnud Beckhami ja Keane mängitamine küll mingit efekti ... täpselt nagu Ljungbergi ja Piresi tagasitulek kuu aja eest.

ise veel kuulutanud viimastel päevadel, et vigastusest naasvad staarid peavad koha pärast meeskonnas pingutama(senine tiim töötas suurepäraselt, miks seda muuta). ja peavadki, algkoosseisu ei tasu neil esialgu trügida, jaanuari keskel hakkavad aga taas suuri tegusid tegema:kaval: :õnnelik:

Epic
27.12.02, 02:33
see 3 : 1 kaotus oli küll jama
nüüd peaks küll kooseisu muutatusi tegema :deemon:

jyriöö
28.12.02, 18:03
Eks Ferguson lükkab järgmises mängus põhimehed kohe sisse. Kaotus Borole vastas täiesti kohtumise käigule. Lõpus küll suruti kõvast (üksvahe näitas viimase 5 minuti possessionit ManU-le 92-8), aga võimalusi suurt ei tekkinud. Southgate-Ehiogu paistavad hetkel Inglismaa kindlaim kaitsepaar olevat. Keane mängis algusest peale ja väga hambutult, Rio ja Beckham said alles lõpus väljakule.

Vürst
28.12.02, 23:31
ManU võitis kindlalt Birmingham´i 2-0 Forlan ja Beckham .Kusjuures Beckham sai üks-üks väravavahiga ja lõi 25 meetrilt suht arusaamatult peale(väravavaht oli natuke väravast väljas) vedas kõvasti et pall väravasse läks (väravaavht puutus ka palli).Muidu oli pärast kahte kaotust hea mäng!:D

SleepWalking
28.12.02, 23:47
Originally posted by suskar
ManU võitis kindlalt Birmingham´i 2-0 Forlan ja Beckham .Kusjuures Beckham sai üks-üks väravavahiga ja lõi 25 meetrilt suht arusaamatult peale(väravavaht oli natuke väravast väljas) vedas kõvasti et pall väravasse läks (väravaavht puutus ka palli).Muidu oli pärast kahte kaotust hea mäng!:D

Et kohe kindlalt võitsid? Siiski jah, peab tunnustama, et lõid kahest reaalsest võimalusest mõlemad ära - Birmingham seda ei suutnud. Aga Wes Brown :r66m9: , veel mõni selline esitus ja pea need kaotusedki ei järgne.

vaikiv mees
29.12.02, 01:10
nojah, ei saa salata, et vastasel olid oma v6imalused, aga Barthez oli kindel
Beckhami pealelöögis midagi eriti arusaamatut ka polnud, efektne oli see küll

vigastuselt naasvad mehed kiirelt platsile
kui 10 päevaga 5 vooru mängitakse, tuleb paratamatult roteerida (7 meest vahetanud Chelsea\'l see Leedsi vastu just ei 6nnestunud), varieerida ja kellelegi puhkust anda
Beckham, Keane ja Veron olid seekord algusest peale platsil, v.Nistelrooy ei mänginud, Giggs sekkus vahetusest

Epic
29.12.02, 02:25
mis te arvate kui Manu ostaks Ian Harte ??? :oih:

mcnamara
29.12.02, 03:47
mis te arvate kui Manu ostaks Ian Harte ??? :oih:

Hästi arvan kui ostaks, mu noor sõber, väga hästi! :myts8:

Epic
29.12.02, 17:18
lugege seda Leedsi teemat seal rääkitakse ,et Harte müüakse maha:doh:

SleepWalking
29.12.02, 19:41

oh, ära sa nende leedsi-vendade heietusi küll uskuma jää :sega1:

Martin
29.12.02, 19:56

Enne loe, kes heietab, siis seleta. Peale selle oleks Hatre ManU-sse umbes sama unemlamüük nagu Rioga juba oli.

Go for it Fergi!

Epic
29.12.02, 20:36
kes see hatre on ???

mkarolin
29.12.02, 20:41
manu peaks leediga hoopis Milneri pärast võitlema hakkama või Smithi eest. Manul oleks vaja sellist tehnilist võitlejat, nagu on Milner ja Smith. Leedsi - Chelsea mängus mõlemad mehed olid koguaeg pildis. Manul see viga et keegi ei suuda läbi minna või ei taheta läbi minna, mängitakse liiga palju pikkadele tsenderdustele mille pärast nad need 2 mängu ka kaotasid. Kui ei olnud staare oli manu mäng super. Hea oli vaadata ilusat võitluslikku mängu.

Epic
29.12.02, 20:48
hmm... kes siis Birminghami vastu mängisid ?
kas Beckham ei ole staar ?:deemon:

SleepWalking
30.12.02, 02:11

Enne loe, kes heietab, siis seleta. Peale selle oleks Hatre ManU-sse umbes sama unemlamüük nagu Rioga juba oli.

Go for it Fergi!

Sohh-sohh, vaata aga vaata. Ja mina veel arvasin, et Harte müük oli veel kuulujutt ...
If You say otherwise ...

Sihvakas murukarikas
01.01.03, 19:27
:naer3: :naer5: :naer6: Sunderland läks Old Traffordil 5. minutil pallivõlur J.S.Veroni omaväravast 1:0 juhtima. :naer4:

mjkk
01.01.03, 19:44
Originally posted by zoolazorts

:naer3: :naer5: :naer6: Sunderland läks Old Traffordil 5. minutil pallivõlur J.S.Veroni omaväravast 1:0 juhtima. :naer4:

Ja veelgi enam - Roy Carrol tuli Barthezi asemele 29. minutil - vigastus vist???

mukiii
01.01.03, 19:45
Tahaks näha,kuidas sir Alex nüüd oma \"lootustele\" põhja alla saab:kaval:

SleepWalking
01.01.03, 20:40
ei uue aasta alustuseks olla nö \"peorikkuja\" aga kui ikka iga klubi iga mängu ning iga värava ja vahetuse ning muu kohta üks postitus teha läheb läbu ikka väljakannatamatuks küll. :doh:

sicmic
02.01.03, 00:46
Man of the Match: Macho, sellist hulka selliseid tõrjeid iga päev ei näe. Macho\'st on isegi kahju, teistest, eriti rünnakust, aga mitte. Midagi peab väga valesti olema, kui raamidesse saadakse pall vaid korral ja siis ka vastaste põrkest.

Õiglus :P sai pika pingutamise peale siiski võidule, järjekordne punktikaotus oleks olnud shokeeriv, Arsenal tahab aina kaugemale minna. Pinge säilimiseks võiks nad paar korda komistada, Chelsea ja Liverpool on ka aktiivsesse võitlusesse oodatud.

Aabel
04.01.03, 20:36
ManYoo võitis kodus liiga karika mängus Portsmouthi 4:1.

Epic
05.01.03, 01:08
:( :( :( Keane taas vigastatud :( :( :(

Loodame ,et mitte kaua :deemon:

vaikiv mees
05.01.03, 01:15
ManYoo võitis kodus liiga karika mängus Portsmouthi 4:1

oluline t2psustus- mitte niiv6rd liigakarika (Worthington Cup, vastavalt sponsorile varem Coca Cola Cup) kuiv6rd ikka selles p2ris Inglise karika (FA Cup)
pooled kollid v.Nistelrooy penaltitest, Bechamilt taas ilus standardolukorra lahendus

guru
06.01.03, 02:36
....et siis selline lugu veel brittide saarelt

Tattoos are never the best way to impress your mates - especially when the inscription in question bears the name of your most-hated rivals.

Arsenal fan Pete White was so confident that his team would win a match against Manchester United that he challenged his United-supporting pal to a bet.

However, his confidence proved to be misplaced and White ended up with a Manchester United tattoo on his chest.

\"I was gutted,\" said White, understandably.

\"A bet is a bet - but my missus wasn\'t very happy.\"

Epic
07.01.03, 01:37
http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=39360

Jaan
07.01.03, 07:55
Seesuuret... Kui annate linke, siis v6iks ju lyhidalt kirjutada, millest jutt k2ib. Ma ei viitsi lugeda mingit kr2ppi, mida ma olen 6 korda varem n2inud. Selles uudises on muidugi t6eline p2rl - Bellamy ManUtd\'sse. Kuskohast see v2lja kaevati?