320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

halamisteema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    halamisteema

    mine persse kohtunik, härra Stark!
    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

    #2
    Amen!

    Kommentaar


      #3
      keegi siit starki imeteostest midagi kokku kloppida viitsiks?
      tšiili-argentiina
      ja tänane
      ja muud
      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

      Kommentaar


        #4
        ei tänane oli üsna huumor jhm. Aga samas kas keegi teab mulle öelda kas messi ka varem tujutses nii palju väljakul?? Nagu viimasel ajal juhtunud on??

        Kommentaar


          #5
          tema rusikanäitamised on jah suht haruldane ja väga vaimukas.. taval. saab õnneks aru, et tuleb tagasi hoida, muidu sureb!!
          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

          Kommentaar


            #6
            ma pidasin rohkem silmas ikka seda küünarnuki lööki kellegile realist peale viga mis talle sai tehtud, ning reali fännidesse löödud palli 91 min. üleeelmises el clasicos. Aga nh eks need el clasico tunded keri seal kõigil üle. Aga siiski see ei õigusta kedagi.

            Kommentaar


              #7
              Nalja kui palju

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Kristjan? Vaata postitust
                ma pidasin rohkem silmas ikka seda küünarnuki lööki kellegile realist peale viga mis talle sai tehtud, ning reali fännidesse löödud palli 91 min. üleeelmises el clasicos. Aga nh eks need el clasico tunded keri seal kõigil üle. Aga siiski see ei õigusta kedagi.
                Eelnenud vea kõrval oli see küünarnukiga löök kerge koksamine, et "hei, mina olen ka siin". Aga punane oli igati õige, normaalne inimene oleks jala tagasi tõmmanud, kui näeb, et jääb hiljaks. Seal oli reageerimisaega küllalt.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  #9
                  el classico wank ja royal wedding. kas valimisreklaamide level?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    #10
                    Mina ei süüdistaks siin niivõrd kohtunikke, kui punti, mille juhiks on Sepp Blatter. Siis neid geniaalseid näitlejaid, kes kahjuks on vale elukutse valinud. Ja alles kolmandana kohtunikke, kes näitlejate õnge läheb. Temal pole võimalik seda kordust niimoodi kaader kaadri haaval vaadata nagu meil youtubes.

                    P.S kuna pealkiri on "halamisteema" siis ma halan natukene teisel teemal ka : Mille kuradi pärast on Chelsea-Tottenham ja Bayern- Schalke ühel ajal ???

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Eelnenud vea kõrval oli see küünarnukiga löök kerge koksamine, et "hei, mina olen ka siin". Aga punane oli igati õige, normaalne inimene oleks jala tagasi tõmmanud, kui näeb, et jääb hiljaks. Seal oli reageerimisaega küllalt.

                      Jah, sa võid siin olla aga selle eest peaks nagu punase saama ju Kui reeglite järgi vaadata. Selliseid hei mina olen ka siin vigasid antakse ainult SUPERstaaridele andeks. (see on üks parimaid foorumeid !! hea tulla ja halada )

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Kristjan? Vaata postitust
                        Jah, sa võid siin olla aga selle eest peaks nagu punase saama ju Kui reeglite järgi vaadata. Selliseid hei mina olen ka siin vigasid antakse ainult SUPERstaaridele andeks. (see on üks parimaid foorumeid !! hea tulla ja halada )
                        Peaks tõesti, ei vaidle vastu aga ju siis kohtunikud ei näinud.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          Peaks tõesti, ei vaidle vastu aga ju siis kohtunikud ei näinud.

                          Vaadates kuidas Ramos kindlalt talle õlaga sisse sõitis, pigem tahtis Messi edasi öelda et ängime jalgpalli mitte vastase mahakoksamist.

                          Kommentaar


                            #14
                            Ramose blokeering oli nüüd tavaline viga, ei midagi erilist. Messi käitumine aga hakkab tasapisi muret tegema - mõistan küll tema käitumist aga loodame, et see ei progresseeru.

                            Kahjuks naeruvääristatakse toda mängu igast võimalikust asendist - kõigepealt ütleb Barca, et nad plaanivad kituda, siis UEFA teatab süüdistuste esitamisest ning tagatipuks Real kitub samuti... mis tundub olevat ainukene argumeneeritud kitumine (jalgpalli kui mängu vaatenurgast).
                            Hakkab jääma juba mulje, et el classicost on saamas el abogado... sellise jälkuse kõrval kahvatuvad isegi videokordused.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Ramose blokeering oli nüüd tavaline viga, ei midagi erilist. Messi käitumine aga hakkab tasapisi muret tegema - mõistan küll tema käitumist aga loodame, et see ei progresseeru.

                              Kahjuks naeruvääristatakse toda mängu igast võimalikust asendist - kõigepealt ütleb Barca, et nad plaanivad kituda, siis UEFA teatab süüdistuste esitamisest ning tagatipuks Real kitub samuti... mis tundub olevat ainukene argumeneeritud kitumine (jalgpalli kui mängu vaatenurgast).
                              Hakkab jääma juba mulje, et el classicost on saamas el abogado... sellise jälkuse kõrval kahvatuvad isegi videokordused.
                              Kui sa neid "tavalisi" vigu ikka igas mängus neli tükki sisse saad? Ja Mou konspiratsiooniteooriad ja Pepi naeruvääristamine kui ebaausalt võitev võistkond on lapselik kitumine? Well...
                              See, et selles el clasicost sai selline el abogado, polnud üllatus ning siin ma näen ühe meeskonna teadlikku poliitikat kogu selle hooaja lõikes. Ei ole see Barca miski Gandhi ega Ema teresa, karikas sai täis ja hakkas mängus üle ajama ning sealt ka võtted, mida kõik tänapäeval kasutavad. Ja kõikidele halajatele nii siin kui ka Barca teemas, selle Madridi kodukalt võetud video asemel vaadake kasvõi Viasati pealt mäng korraks veel üle, rahulikult. Polnud seal miskit imeerilist, kui Sinku Vinkut parafraseerida:
                              1. Pedro selge ülenäitlemine kui Arbeloa bloki tegi ja kollase sai (kohtuniku roundimine mõl võistkonnalt, kollane minu arvates oli õiglane)
                              2. Busi ülenäitlemine Marcelo katmise ajal (kohtuniku roundisid Reali mehed, Cas isegi jõudis vastaste poolele joosta, Busile oleks võind lehvitada kollast)
                              3. Pepe rullumine ja ülenäitlemine, mis Mascile tõi kollase (Reali-poolne kohtuniku roundimine)
                              4. Pepe punane kaart ja kohtuniku roundimine Barca eestvedamisel (puutus või mitte, seda saab vaid videokordusest aeglustusega selgitada, kohtunikul sellist võimalust väljakul pole) ja Mou teatraalsus
                              5. Marcelo ja Adeka pool-punast väärilised teod (ülenäitlemist ei olnud ei Pedro trampimisel ega Busi poolt, kes sai kätega selgelt näkku)
                              Kõik. Mäletan, et Chelski ja Manu mängudes on olnud rohkem juhtumeid ajaloost, Itaalia derbidest ei hakka rääkimagi. Lihtsalt ei ole sellist võimsat meediakajastust/konspiratsiooni, mis tõmmati juba Reali/Mou poolt hooaja keskel käima. Ja muidugi Barca haterite pidupäevad, kui keegi saab sellest kergemaks, las olla.
                              Kõige tipuks siis mingi naiivitaride ootus, et sellest mängust peaks tulema miski über-ründav, suurepärane ja ajalooannaalidesse ilusa jalaka musteretendus... Paljud vist ei tšekkinud biiti enne mängu.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar

                              Working...
                              X