320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Küsimus prodirectsocceri kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Küsimus prodirectsocceri kohta

    Tere, vabandan kui taoline teema juba olemas on. Tellisin prodirectist buutsad, sisestasin sinna lünkadesse oma VISA kaardilt andmed ja oma aadressi ja oligi vsjo. Kas nii lihtsalt käibki see asi või pean midagi veel tegema? Esimest korda tellin ja olen harjunud pikema ajukep*ga läbi igasugu PayPalide ja muude hunjaade. Ja kaua orienteeruvalt Eestisse shippivad?
    Tänud suured!

    #2
    Kui sa said emalil peale kinnituse ,et tellimus anti sisse, siis jah kogu lugu. Varsti peaks tulema teine email mis ütleb ,et kaup saadeti teele. 2-5 päeva nad sordivad seda tellimust ja siis veel 7-14 päeva kuni see postiga Eestisse jõuab. Kokku peaks minema umbes 7-20 päeva, oleneb kuidas joppab sealse teenindusega Ja peaks tulema sinule lähimasse postkontorisse.

    Kommentaar


      #3
      mulle on tavaliselt koju toodud (mõne erandiga). ja läind on nii nädal või 2
      “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

      Kommentaar


        #4
        Ka minule toodi koju ja läks 5 päeva peale meili saamist, mis kinnitas, et kaup teele saadetud.


        Kommentaar


          #5
          Unfortunately the card used for this order was declined by the card issuer (this can be for many reasons such as details held at the bank not matching the details given or the card has expired or an error on the details you have provided to us) and we are therefore unable to process your order.

          Tuli selline kiri meilile.. Neil lehel kui vaatan seda my order history't siis seal on pmst kirjas et Shipped to ja siis mu aadress. Raha pole veel arvelt läinud samas. Kas see ei loe midagi et mul on NPNK kaart ja olen alaealine?

          Kommentaar


            #6
            NPNK kaardiga ei tee seal vist midagi ära. Välismaalt tellimiseks läheb krediitkaarti vaja.

            Kommentaar


              #7
              Krediitkaarti vaja seal jah. Kõige lihtsam on teha oma internetipangas virtuaalne krediitkaart, kuigi Swedpanga kohta ei oska rohkem öelda.

              Kommentaar


                #8
                Selge, tänud! Maksan täna krediitkaardiga ära.

                Kommentaar

                Working...
                X