PDA

View Full Version : Kas Oper läheb uude klubisse?

Nr.17
31.08.01, 22:15
Oper vajab uut klubi, sest seal ei joppa tal enam (eriti) Võibolla nüüd kui tal on Zelinski seal hakkab tal taas minema: loodame ! Ta oleks võind minna ammu kui Arsenal oli tast huvitatud kuid pakkumine jäi vist nagu kahjuks unistustesse! (Tänan meelde tuletuse eest)

Siim
31.08.01, 22:57
Minu meelest Arsenal lihtsalt katsetas teda, mitte ei teinud pakkumist.

Manchester
03.09.01, 18:55
Selle aasta sees ta küll klubi ei vaheta

sicmic
05.09.01, 19:42
Orginally posted by Siim88

Minu meelest Arsenal lihtsalt katsetas teda, mitte ei teinud pakkumist.

kui pohlakut uskuda, siis pidi tehing juba toimuma, kui Arsenal järsku taganes ja jättis asja katki, vist selle tööloa pärast... ega ta arsenalis eriti mängida oleks saanudki, kõige parem, ehk oleks siirdunud mõnda teise Inglise klubisse. Aga kesse ikka Pohlakut usub?;)

Jeeg
05.09.01, 21:20
See aasta ei siirdu kusagile, järgmine aasta läheb Opi kindlasti, Zelinski kohta ei oska öelda, oleneb kas ta vorm kestab, loodetavasti kestab ikka :õnnelik:

-Loom-
06.09.01, 09:34
..oper ei l2he see aasta kuhugi....j2rgmine aasta teeb minekut m6nda tugevasse liigasse

Lincoln
11.09.01, 16:46
kui mu mälu mind ei peta siis käis ta ju isegi derbys proovimas
aga võibolla ka petab
lincoln

wall
12.10.01, 17:54
Nii...nüüd on tõeline segadus lahti! :viha:
http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=112766

mida sellest arvata?

See POLE NORMAALNE , et ta alalõpmata pingile kutsutakse olenemata sellest,kui hästi ta mängib.

---
\"Nüüd ütles ta otse välja, et mul ei tasu enamat mänguaega lootagi. Polevat üldse oluline, kas jaksan või ei jaksa, kas mängin hästi või halvasti. On ju absurd?\" hämmastus Oper.
---
Hr.Peter Rudbaek ajab mu oksele! :viha: Kui jääda uskuma SL Õhtulehe artiklit on tegemist ülima idioodist värdjaga. See on ebanormaalne! :viha:

---
\"Küsisin, miks ta platsiserval pidevalt minuga karjub. Tal oli vastus varuks: kui tahad teada, karjun järgmise mängu ajal ka. Õigus jäävat niikuinii alati talle. Mina hoopis mõtlevat liiga palju.\"
---
See viimane lause nüüd on lausa koomiline! Kui Rudbaek midagi sellist ütleb on tegemist ajudeta tiblaga. Kindlasti ajalehed keerutavad ja muudavad lause sõnastust,kuid mõte kui selline ju jääb.

Mida kostate?
Mina loodan 101%,et kallis Andres :love: sellist põrgut enam taluma ei peaks. Tulge nüüd,palun,kosilased.

apunkto
12.10.01, 20:42
peaasi, et see kosilane poleks flora:(

Kuda see asi siis nüüd järsku sedapidi pööras, räägiti ju intsu ostmisest just selleks, et ka operi paremad küljed välja paistaks?

God has mysterious ways:viha:

wall
12.10.01, 21:23
Flora selleks kosilaseks nüüd kindlasti pole :)

Esiteks on Operil Aalborgiga viieaastane leping,millest kolmas käimas.

Teine põhjus tuleneb esimesest.Aalborg ei loobu Operist ilma rahata lepingu tõttu ning lisaks on sellest varem ka räägitud,et ta on müügiks vaid "õige" hinna eest. Seda hinda ei kõiguta oluliselt praegused vastumeelsused Rudbaeki ja Operi vahel.

Sooviks muidugi,et Opi läheks tugevamasse liigasse mängima... Kui selleks ei saa olema Premier League võiks selleks olla Belgia või Hollandi liiga. Ausalt öeldes,vihkan spekuleerimist ;)

Olid tõesti jutud ja lootused,et Opi mäng paraneb,kui ees on Indy. Ise usun,et selle komejandi üheks põhjuseks võis olla ka Operi valel positsioonil kasutamine (parempoolik). Nagu kinnisidee oli Rudbaekil kasutada teda seal olenemata sellest,et ta ründajana ennast mitmeid korda rohkem tõestanud oli vastupidiselt poolikule(oli sähvatusi...võin liialdada). :oih: Kui Aalborgil kiireid parempoolikuid väheks jäi,sai ikka Oper olema see,kes neid asendas.

Loodan lähiajal muutusi.

Lincoln
12.10.01, 22:56
Lugege tänast SLÕhtulehte seal on sellest juttu
kuid inglise liiga klubi southamptron pidi tal silma peal hoidma
lincoln

Repserto LuaLua
13.10.01, 10:42
Rudbaeki juhendamisel on Aalborgil see hooaeg väga hästi läinud - järelikult tema plaanid töötavad. Kindlasti oskab vaid Rudbaek ise hinnata Operi tähsust/tähsusetust tema taktikalistes plaanides. Kui Operile olukord ei meeldi, siis on tal õigus kobiseda, kuid Rudbaeki seepärast viletsaks juhendajaks sõimata on küll äärmiselt vale tegu.

eston maravilha
13.10.01, 11:17
noh kui läheb siis võiks ju sotonisse ära minna. oleks koos paharsiga hea ründeduo

wall
13.10.01, 13:31
Rudbaeki taktikavalikus ja klubijuhtimisoskuses pole kahtlust tekkinud aga kisub sinnapoole,kui ta samamoodi jätkab(ei mõtle 2.kohta Faxe Kondis). Ega ajalehe artiklid ka tühjast õhust tõuse,mingi tõepõhi on neil all. Ebameeldiv on just tema suhtlemine Opiga.

ROOTSI KUNN
13.10.01, 14:14
VAATAME MIS JUHTUB PÜHAPÄEVAL,KUI AAB MÄNGIB KOPENHAAGENIS BRONDBYGA.MÄNGU KANTAKSE KA ÜLE TAANI TV3+ KUI ANDRES LIIDRITE MÄNGUS PLATSILE EI SAA SIIS ON S**T LEIVAKOTIS.

Rainman: Paluks capsides mitte postitada! :deemon:

kojamees
13.10.01, 18:32
Määravaks saab hoopis Operi pasandamine leheneegritele.Ega leivaisad selleeest pead ei silita ja saba liputa.Vöi arvas ta et parandab sellega midagi?:õnnelik: :D

Pätu
14.10.01, 01:29
kas keegi ütleb mulle sõna "joppama" tähenduse... sõnaraamatus ei olnud seda meeletult huvitavat sõne:(

apunkto
14.10.01, 10:37
joppama=vedama, õnnex minema.
Vähemalt minu regioonis.:lahe:

Carsten
15.10.01, 13:03
Could someone help me out with a shot translation of this?

Carsten
www.Oper.dk

yheksa
15.10.01, 13:40
about what?

Maarek
15.10.01, 13:54
Our local newspaper SLõhtuleht spoke about problems between Oper and Rudbaek.

"Nüüd ütles ta otse välja, et mul ei tasu enamat mänguaega lootagi. Polevat üldse oluline, kas jaksan või ei jaksa, kas mängin hästi või halvasti. On ju absurd?" hämmastus Oper.

"He (Rudbaek) said straight to me that dont't hope you will get more playing time. It's not important am I tired or not, playing well or not. Isn't it absurd?" was Oper amazed

"Küsisin, miks ta platsiserval pidevalt minuga karjub. Tal oli vastus varuks: kui tahad teada, karjun järgmise mängu ajal ka. Õigus jäävat niikuinii alati talle. Mina hoopis mõtlevat liiga palju."

" I asked, why is he yelling at me all the time. And he answered: if you wanna know, I will yell in next game too. He is right anyway, like always. In his opinion I'm the one who is thinking too much"

Sloleht also mentioned that Southampton is still watching Oper and I'm sure that he wants out.

How much do you know about this rift between them?

Carsten
15.10.01, 14:08
How much do you know about this rift between them?

I know about the problem, and he said they have some problems, but didn't think it was this bad. I'm sure that he wants to go if someone wants him. But as far as I know nobody are watching him right now, but maybe he doesn’t tell me everything?? But he is not happy at the moment.

Carsten
www.Oper.dk
One year today

raido
15.10.01, 20:22
Orginally posted by Carsten

But as far as I know nobody are watching him right now

Southampton, Anderlecht and Hansa Rostock have watched him.

-Loom-
16.10.01, 21:35
siga treener

kojamees
21.10.01, 17:52
Zelinski ja Operi oleks pidanud koos müüma nagu \"särk&püksid\".Siis võib treener ühe kõrvaldamisega teisest lihtsalt eemale jääda ja on kohustatud mõlemile mänguaega andma.:)

Siim88: Olgem oma avaldustes enam-vähem siiski viisakad.

vello99
22.10.01, 14:44
Teda vahetatakse 60ndal minutil välja...
Ükskõik kui hästi ta mängib...
Treener karjub tema peale...

Aga milles täpselt see probleem on? Nagu mina
olen asjast aru saanud otsustab võistkonna treener
mängu taktika, vahetused jne. Ja ei saa ju õelda, et
AaB-l kehvasti on see hooaeg läinud.

Käitu nüüd nagu professionaalne jalgpallur
ja ära hala. Mida rohkem sa ajakirjanduses seletad,
seda suurem on tõenäosus et sa jääd üldse pingile istuma.
Ja see veel puuduks, et sa "moaning git" märgi juurde
saad, siis ei taha sind küll keegi.

P.S Paar hooaega tagasi vahetas Graham iga Tottenhami mängus
Ginola lõpus välja (eelmine hooaeg oli Ginola tunnistatud Carlingu
parimaks mängijaks). Hoolimata sellest et ta oli üle prahi
mängija võrreldes teistega, hoolimata sellest et pea iga kord
pärast vahetust Spurs omadega p***e kukkus jne. Ja ainukesed kes
nurisesid olid spursi fännid, ginola pidas lõuad ja teenis edasi.

eston maravilha
22.10.01, 17:28
Orginally posted by vello99

P.S Paar hooaega tagasi vahetas Graham iga Tottenhami mängus
Ginola lõpus välja (eelmine hooaeg oli Ginola tunnistatud Carlingu
parimaks mängijaks). Hoolimata sellest et ta oli üle prahi
mängija võrreldes teistega, hoolimata sellest et pea iga kord
pärast vahetust Spurs omadega p***e kukkus jne. Ja ainukesed kes
nurisesid olid spursi fännid, ginola pidas lõuad ja teenis edasi.

see läheb küll teemast täiega mööda aga mis teha. minu arust ginola muud ei teegi kui vingub ja hädaldab. kuradi pedekas selline(ginolat mõtlen)

-Loom-
23.10.01, 20:57
...nu jah ....ginola on tegelt minu arvates ilgelt hea m2ngija

muurek
25.10.01, 16:15
Grahamit Tottenhamis ei tahaks küll enam üldse meenutada. Enne Villasse minekut pani Ginola siiski ka paar päris jõhkrat kildu Spursi kohta, et ta oli liiga hea selle klubi jaoks jms.
Veel erilisem suhe on praegu aga Hoddle ja Rebrovi vahel. Eelmisel hooajal säranud rekordost saab iga mäng välja umbes 80dal minutil, skoorinud sel hooajal 1 korra!
Mingi jama Rudbaekiga on seal kindlalt aga Oper on vähemalt line-upis iga mäng. Mängib ta ka seal vist vasakul äärel?

sass
16.01.02, 13:59
Loodan et oper läheb järgmisel hooajal mõnesse tugevasse inglise klubisse ja tal hakkab seal hästi minema:reiv:

-Loom-
17.01.02, 12:21
aga mix mitte ca inglise 1 divi?
seal on ca tase ypris k6rge....ja kes teab 2kki t6useb klubi premieri

eston maravilha
15.02.02, 22:48
oper on aeglane. ühesõnaga ebasobiv briti stiilile.

see on ühe inglise õigemini shoti agendi arvamus kui pohlak oli talt küsinud kas andres o-d oleks võimalik kuksile ära surada. mees on muide chris suttoni, john collinsi ja siis veel terve karja shotlaste agent.

kust ma tean aga nimelt juhtusin inglise-hollandi mängu ajal rääkima ühe shotlasega kelle tuttav see agent on

veel ütles see agent et eestist ei ole küll kedagi tulemas. isegi mitte piiroja kes olevat olnud nagu kusevesi siis kui rangersis proovil käis

jansa
18.02.02, 10:28
Orginally posted by eston

oper on aeglane/............... vt see on küll huvitav uudis, minu arust on kiirus ainuke mängukomponent koos platsinägemisega mis teda nii kaugelegi on viinud kus ta on...egas ometi pallivaldamis-tehnika, koha valik või triblamine?. ......................../ühesõnaga ebasobiv briti stiilile.

see on ühe inglise õigemini shoti agendi arvamus kui pohlak oli talt küsinud kas andres o-d oleks võimalik kuksile ära surada. mees on muide chris suttoni, john collinsi ja siis veel terve karja shotlaste agent.

kust ma tean aga nimelt juhtusin inglise-hollandi mängu ajal rääkima ühe shotlasega kelle tuttav see agent on

veel ütles see agent et eestist ei ole küll kedagi tulemas. isegi mitte piiroja kes olevat olnud nagu kusevesi siis kui rangersis proovil käis

Jaan
15.05.02, 09:55
T2nases SL6lehes kinnitab Aivar mitmete Itaalia klubide huvi Operi vastu - sh Lazio ja Milan.

gnat
16.05.02, 04:10
mõnes mõttes oleks tõesti tegija kui ta liiguks kuskile kõrgele ...aga.... mis kasu oleks vennale sellest kui ta ntx laziosse või milani läeks ... ta saaks vaid paar korda aastas platsile ja see ei oleks eriti kena nii et pigem loodan et kuskilee inglise 1. div.i

Rainman
16.05.02, 04:43
Jajah, näiteks Derbysse :lahe: Muide, kui Lazio peaks tõepoolest Operi lähimate kuude jooksul värbama, siis kohtuksid Mart ja Andres palliplatsil ikkagi. Nimelt on Derby County selleaastane suurkülaline (varemalt näiteks kahel aastal Barcelona) Pride Parkil just Rooma Lazio. :õnnelik:

ugla
17.05.02, 14:16
Ja ei mingit Euroopat. Loodame , et Oper teeb ilusa esituse
Poola ja San Marino vastu ning saab pakkumise paremasse
klubisse.

Siim
17.05.02, 16:00
Kas isegi InterTotot ei tule? Isegi eestist saab 4 klubi ju eurosarjadesse.

ugla
17.05.02, 19:57
Ahaa, tundub et 4. ja 5. saavad InterTotosse aga see pole
ju see...;)

Jaan
17.05.02, 22:46
Originally posted by ugla

Ahaa, tundub et 4. ja 5. saavad InterTotosse aga see pole
ju see...;)

Aga sealt saab ka ju uefasse punnida, kui h2sti l2heb.

ugla
10.06.02, 13:56
Oper kaheks kuuks vigastatud ....:kurb8: Artikkel siin onefootball.com (http://www.onefootball.com/index.phtml?page=fullstory&country_id=15&newsid=11 5032&0)

vandersell
10.06.02, 14:00
fff******* kas teistest allikatest midagi kuulda pole?

Pätu
10.06.02, 22:17
tähendab, mis allikaid veel vaja, sain seda teada Operi fännilehelt, tal see vigastus kaua juba...

Juks
11.06.02, 18:35
Ei no kindel on see, et Oper vigastusega uude klubisse küll ei lähe. Samas ongi minu arvates tähtsam tema paranemine, mitte klubivahetus.
Nüüd aga on meil Kasahsatani ja Aserbaidzhaani vastu kindlasti raskem, Zelinski ja Viikmäe peavad löömise enda peale võtma. Kui midagi head asja juures on, siis see, et Oper on loodetavasti vähemalt EM-valikmängudeks terve ja (tipp)vormis.

Oll
18.07.02, 06:52
Poola mingi vuti leht pakub välja, et suur Roma Lazio ise olevat meie ründetuusast/\"sprinterist\" huvitatud!!!
Vot see juba oleks midagi, aga asi alles spekulatsiooni tasemel kui sedagi (ikkagi poolakad)

vandersell
18.07.02, 12:43
See Lazio värk ei ole minu teada midagi uut, enne ka sellest juttu olnud. Arvatavasti jutuks jääbki...

Oll
21.07.02, 14:33
Originally posted by vandersell

See Lazio värk ei ole minu teada midagi uut, enne ka sellest juttu olnud. Arvatavasti jutuks jääbki...

Jah arvatavasti..... . Ja ega see parim lahendus ka poleks, sest Lazios ei pääseks Oper ka eriti platsile:( .Nii või naa on tore kuulata/lugeda, et mõnda eestlast sellise suurklubiga seostatakse:õnnelik:

Epic
28.07.02, 01:21
Roberto Mancini(Rooma Lazio) oli kaa huvitatud. :deemon:

priity
24.12.02, 20:39
vana teema, vana lugu. leidsin täiesti juhuslikult sellise infobiti aastast 1998. väljaandeks the irish examiner ja juttu operi üleminekust arsenali... või oli see barcasse ;)

One possibility is young Estonian striker Andreas Ofer, who has impressed on a week\'s trial at Highbury and could be available for up to £2 million, although Barcelona are apparently also showing interest.
Wenger is now deliberating whether to sign the 20-year-old Estonian international, who scored for his country in their 3-2 defeat by Scotland in a Euro 2000 qualifier Tynecastle in October.
\"He\'s a young prospect and has a lot of talent but he isn\'t ready to play in the first team yet,\" said the Arsenal boss.
\"We have to make a decision on him. It depends whether he\'s available or not, he just wanted to test himself against top-level footballers and it\'s not easy for an Estonian to come to England — but he\'s shown some good talent.\"

http://archives.tcm.ie/irishexaminer/1998/12/24/phead.htm

Kaarel
24.12.02, 21:38
Wenger is now deliberating whether to sign the 20-year-old Estonian international, who scored for his country in their 3-2 defeat by Scotland in a Euro 2000 qualifier Tynecastle in October.

Oper Shotimaa vastu selles mängus siiski ei skoorinud. Eesti väravad lõid Sergei Hohlov-Simson ja Maksim Smirnov.

Epic
27.12.02, 02:38
hmm... kas wenger mõtles siis Smirnovi ve ? :lahe:

Epic
27.12.02, 02:40
Originally posted by eston#21

oper on aeglane. ühesõnaga ebasobiv briti stiilile.

Oper on aeglane ??? :P

ERX9
06.06.03, 16:42
Kas keegi teab midagi Operi minekust Evertoni?
http://www.sloleht.ee/index.aspx?v=c&d=06.06.03&r=3&id=141341

Glazza
06.06.03, 20:38
Originally posted by ERX9

Kas keegi teab midagi Operi minekust Evertoni?
http://www.sloleht.ee/index.aspx?v=c&d=06.06.03&r=3&id=141341

Google otsing \"Oper + Everton\" ei anna küll midagi. Järelikult on see udujutt!

magicm
06.06.03, 22:53
ei usu ka et see saab tõsi olla, kuna ple midagi kuulda, arvan, et keegi tegi lihtsalt lolli nalja seal slõhtulehes kommenteerides... sest tundub, kuidagi väga kahtlane asi olevat, kuid muidugi see oleks võimas, kui ta evertoni siirduks ja kui poom oleks ka eelmine aasta sinna läinud siis eestlane juba ees kostmas oleks.... kuid oleks on liiga sitt mees. hetkel oper natuke vigane ka veel ju on, see kah just parim uudis pole...

Epic
06.06.03, 22:55
OK, tunnistan üles mina olingi see kes selle Oper\'i jutu sinna kirjutas:D

ronaldo55
07.06.03, 10:30
oper ei tohi minema minna sest muidu pole aalborgis enam häid mängiaijd

magicm
07.06.03, 11:09
Originally posted by Epic

OK, tunnistan üles mina olingi see kes selle Oper\'i jutu sinna kirjutas:D

see nüüd küll väga mõttetu oli, et seda tegid, ajasid rahva parajalt segadusse, ära seda enam tee....:kaval: ma juba uurima hakkasin, kas sel natukenegi tõe põhja all on... aga arvata oligi, et pole

Red Devil
07.06.03, 11:31
Originally posted by ronaldo55

Täielik jobu:kaval:

sprinter
08.06.03, 01:02
Originally posted by Man U

täiesti õige jutt ,opi just peab ää minema mingisse paremasse klubisse :kaval: :kaval: :kaval:

magicm
08.06.03, 21:33
Originally posted by Man U

mina loodan ka ikka, et ta sealt aalborgist edasi pääseks mõnda paremasse klubisse, sest ma elan ikka operi karjäärile ja sellele, et tal võimalikult edukalt läheks, mitte aalborgile