320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Särk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Särk

    Küsimus selline...

    Kes teab Eestis (soovitatavalt Tallinnas) mingit (spordi-)poodi, kus müüakse jalgpallisärke, mis on pikkade varrukatega. Üsna palju on tekkinud kohti, kus müüakse särke, aga igal pool on nad lühikeste käistega. Mina soovin aga osta just pikkadega särke. Tean, et Kristiine Keskuse Giacomellis on midagi, aga mujal vist polegi näinud. Oskab keegi nimetada mõnda kohta?

    Sooviks mitte mõne klubi ega koondise oma vaid tavalist särki. Firma pole oluline.

    #2
    Ma oleksin valmis müüma oma põhimõtteliselt kasutamata täiesti tavalist Kappa särki.

    Värvus kollane (on ka musta-valget) , suurus on XL ja pikad varrukad kah otsas.

    Kui oled huvitatud siis anna teada, räägib täpsemalt.
    See kiri siin on all

    Kommentaar


      #3
      mine consporti(endine bensport) eks-kaubamajas mustamäe tee alguses. neil on umbro särke nii pikkade kui ka lühikeste varrukatega. ning erinevalt giacomellist ei ole kõik ühte värvi ja ühe suurused
      ps. teenindus on ka hea

      Kommentaar


        #4
        See on tõesti hea pood + nagu eston rääkis suppper hea umbro valik.(Nimelt Umbro Väravavahikindad isegi endal) hinna kvaliteedi suhe ei ole kõige parem

        Kommentaar


          #5
          Mis puudutab pikade varrukatega vutisärki, siis teatan taaskord üle, et osa foorumi tegelastest tellib Alo eestvedamisel KITBAG.comist Eesti koondise pikade varrukatega särgi. Suurused on küll vaid XL ja XXL, kuid hind on see eest XS

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale 'Särk'

            ei no jah, aga ma ei arva, et mingi mega hinda tasub s2rgi eest v2lja k2ija kui licalt m2ngijad ja higistad selle nii v6i naa täis, kui platsil juba oled, ega siis eriti ei vaata kas s2rk must v6i puhas, paned ikka edasi

            Kommentaar

            Working...
            X