320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tahame jalgpalli mängida

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tahame jalgpalli mängida

    Tere !
    Vabandan ette minu Eesti keele pärast, minu eesti keel ei ole päris suurepärane
    Mina ja minu sõber otsime jalgpalli harrastus meeskonda või kohta mängimiseks Tallinnas. oleme praktiliselt kahekesi, muud sõbrad ei ole huvitatud jalgpallist.
    Väljas on nii hea ilm , aga keegi meie sõpradest ei mängi, kas teate mingi kohta või mingit inimeste gruppi kellega saab mängida paar korda nädalas või midagi sellist. Me ei ole proffesionaal mängiad aga päris 0 ka ei ole

    Kui teil on mingi kasulik info meie jaoks palun vastage siia või emaili peale erekledz@gmail.com , igaks juhuks jättan minu mobiili numbrit ka : 58377178

    #2
    taliinnas jalka mängimine

    Mõtlesin ,et ei hakka uut teemat tegema ,kuna endal sama probleem. Kolin Tallinna ja otsiks endale kohta ,kus saaks palli taguda ja vb mingit madalamat liigat mängida. Oskuste kohta nii palju ,et eriline proff küll ei ole ,aga kunagi saadud päris mitu aastat trennis käidud ja nädalas korra ikka siiamaani palli taotud. Kui on pakkumisi siis email on magnus156@gmail.com .

    Kommentaar

    Working...
    X