PDA

View Full Version : Rannajalgpall 9.juuli Viljandis



spl
09.06.11, 17:30
Viljandi Rannajalgpalliturniir 2011










Turniir toimub: 09.07.2011
Asukoht: Viljandi beach
Turniiri algus kell 10.00
Osavõtutasu 35€.-

Võistlema pääsevad esimesed 10 registreerunud ja osavõtutasu maksnud võistkonda.

Korraga on meeskonnal platsil 5 mängijat (4+ väravavaht) .
Mängu pikkus on alagrupimängudes 2x7 minutit, kohamängudes 2x10 minutit
Kohapel avatud kohvik ning mängib meeleolukas muusika,
Auhinnad: 1-3 autasustatakse: medalitega,õllega ning paremik õhtuse ürituse piletitega !

Õhtul toimub DnBBuffee (DnB & Dubstep event)
http://www.facebook.com/event.php?eid=180635955327955&view=wall&notif_t=event_wall
Auhinnad: 1-3 Autasustatakse medalitega ning palju muuga ;)
Õhtul algusega kell 22:00 toimub Flirdi rannakohvikus ning väljas suures telgis Dub&Dnb pidu[Info lisandub]


OSAVÕTU KOHTA PALUKS TEAVITADA E-mailile jalgpallrand@gmail.com

************************************************** **************************************************

ELauter
09.06.11, 17:49
Rix mis sa kostad :D

eesti10
10.06.11, 18:11
Pirita RJK Reliikvia võtaks osa .

spl
10.06.11, 18:30
paluks saata e-mail

roque jr
10.06.11, 19:01
Pakun, et 0,5-POLE PAHA:D...toimub hetkel uurimustöö:)

Rix mis sa kostad :D

spl
14.06.11, 12:15
Hetkel kirjas
1)Hörmann
2)Pirita RJK Reliikvia

ELauter
14.06.11, 18:33
Kohalikke meeskondasid polegi?

spl
14.06.11, 23:09
Sinnani on veel veidi aeg , tulevad!
Kohalikke meeskondasid polegi?

spl
16.06.11, 17:57
hetkel kirjas
1)hörmann
2)pirita rjk reliikvia
3)monkey sport

spl
17.06.11, 16:33
Hetkel kirjas :
‎1)Hörmann
2)Pirita RJK reliikvia
3 )Monkey sport
4)FC Kotkas
5)32 korda
6)(Nimetud)
7)Schöttli
8)Suure-Jaani United
9)Suema
10)

spl
27.06.11, 15:04
Hetkel kirjas :
‎1)Hörmann
2)Pirita RJK Reliikvia
3 )Monkey Sport
4)FC Kotkas
5)32 korda
6)FC Barry
7)Schöttli
8)Suure-Jaani United
9)Suema
10)FC Pühapäevapallurid

spl
05.07.11, 20:25
Ajakava valmib neljapäevaks!

‎1)Hörmann
2)Pirita RJK Reliikvia
3)Monkey Sport
4)FC Kotkas
5)32 Korda
6)FC Barry
7)Schöttli
8)Suure - Jaani United
9)Suema
10)BSC Reggae boys
11)Lillekesed
12)Päri Äri

spl
07.07.11, 16:11
A ALAGRUPP B ALAGRUPP C ALAGRUP D ALAGRUPP
Päri Äri Schöttli 32 Korda Pirita RJK Reliikvia
FC Barry Suema BSC Reggae Boyz FC Kotkas
Lillekesed Monkey Sport Suure-Jaani United Hörmann

VILJANDI RANNAJALGPALL 2011

AJAKAVA
10:00 Päri Äri - Lillekesed
10:20 Schöttli – Monkey Sport
10:40 32 Korda – Suure-Jaani United
11:00 Pirita RJK Reliikvia – Hörmann
11:20 FC Barry – Lillekesed
11:40 Suema – Monkey Sport
12:00 BSC Reggae Boys+ - Suure-Jaani United
12:20 FC Kotkas – Hörmann
12:40 Päri Äri – FC Barry
13:00 Schöttli – Suema
13:20 32 Korda – BSC Reggae Boyz+
13:40 Pirita RJK Reliikvia – FC Kotkas
14:00 A2 – B3
14:20 C2 – D3
14:40 A3 – B2
15:00 C3 – D2
15:20 A1 – B1 Poolfinaal
15:40 C1 – D1 Poolfinaal
16:00 A2 – B3 Loser – C2 – D3 Loser 9-12. koht
16:20 A3 – B2 Loser – C3 – D2 Loser 9-12. koht
16:40 A2 – B3 Winner – C2 – D3 Winner 5-8. koht
17:00 A3 – B2 Winner – C3 – D2 Winner 5-8. koht
17:20 A1 – B1 Loser – C1 – D1 Loser 3-4. koha mäng
17:40 A1 – B1 Winner – C1 – D1 Winner FINAAL
18:10 AUTASUSTAMINE
*Mängu aeg 2x7, finaal 3x8

RoBoS17
07.07.11, 17:51
teistmoodi ajakava kui algselt oli kiras. ikka mõtlesin, et tehakse 2 5-st alagruppi ja siis pärast on võimalusel veel poolfinaal ja finaal. nüüd max 4 mängu ja kojuminek. me tuleme kaugelt, kutid :D

roque jr
07.07.11, 23:44
Jah, ainuke asi, mis paika peab võrreldes alginfoga, on asukoht, kellaaeg ja osavõtutasu!!!
On ikka kindel, et see on rannajalgpalli turniir, mitte male turniir, mis seal toimub?:)

Korraga on meeskonnal platsil 5 mängijat (4+ väravavaht) .
Mängu pikkus on alagrupimängudes 2x7 minutit, kohamängudes 2x10 minutit

Reeglid:

Muudatus : Kehtib viik! ning ei tule lisaaega ja ei lööda penalteid.
Alagrupist pääseb edasi 2 teami ning kohamänge ei toimu

Huvitav kombinatsioon:D:D

See on nagu oodata trammipeatuses trolli...:D:D

ELauter
08.07.11, 12:06
kui kohal oleme saab asjad selgeks :D

ELauter
10.07.11, 23:01
1.Reggae Boyz
2.HÖRMANN
3.SuEma