320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Leeds United\'

    Ma pole veel leedsi tänanud, nüüd siis TÄNAN!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Leeds United\'

      Kuule, Viduka, ära nüüd leiutama ka päris kuku. Jah, Marc tegi väga hea hooaja lõpu, mis oli suurest tänu sellele, et Peter Reid avastas, et Hell Telil puudus keskväli ning Viduka sai tänu sellele ka mõned söödud.

      Samas hooaja esimene pool oli tal täielik pask ning koht oleks pidanud olema pingil. Täiesti miinuskonfiga mängijat POLE konkreetselt mõtet platsil hoida, eriti, kuna tollel hetkel olid veel korralikud vahetused ka olemas.

      Kuid Vegetables\'i Australian connection (fucking Jacob Burns ja Co) oli ikka see, mida vana taktikakunanganäss väljakul hoidis ja nii Leedsi sinna saatis, kus Leeds ka asus. Sellel on aga suur osa ka Viduka lihtsalt täiesti kohutaval mängul.

      Ja veelkord - hooaja LÕPP oli hiilgav -aplaus. Kuid taas - sitas vormis mängijat EI TOHI konkreetselt väljakule lasta.

      Muide - isegi Harte on alla võtnud, god bless Reid.

      Ja Leedsi parimatest: Dacourt, Bowyer, Ferdinand. Viimasel hooajal vaieldamatult ja ühehäälselt Robinson. Mills oli hea eelmisel hooajal, sellel oli enda vari. Nojah, sellel oli kogu meeskond suht enda vari v.a. siis see üks poiss väravas.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Leeds United\'

        Originally posted by Martin
        Samas hooaja esimene pool oli tal täielik pask ning koht oleks pidanud olema pingil. Täiesti miinuskonfiga mängijat POLE konkreetselt mõtet platsil hoida, eriti, kuna tollel hetkel olid veel korralikud vahetused ka olemas.
        Kusjuures polnud eriti vahetusi. Keane oli maha müüdud Fowler ja Bridges olid vigastatud. Smith äärel. Smith ei saanud paremalt ette tõsta, sest kedagi polnud äärele panna. Bowyer oli ansamblist välja kukkumas ning Milner liiga noor, et teda regulaarselt põhis mängitada.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Leeds United\'

          Originally posted by Kaarel


          Originally posted by Martin
          Samas hooaja esimene pool oli tal täielik pask ning koht oleks pidanud olema pingil. Täiesti miinuskonfiga mängijat POLE konkreetselt mõtet platsil hoida, eriti, kuna tollel hetkel olid veel korralikud vahetused ka olemas.
          Kusjuures polnud eriti vahetusi. Keane oli maha müüdud Fowler ja Bridges olid vigastatud. Smith äärel. Smith ei saanud paremalt ette tõsta, sest kedagi polnud äärele panna. Bowyer oli ansamblist välja kukkumas ning Milner liiga noor, et teda regulaarselt põhis mängitada.
          Fowler oli tollel ajal olemas isegi olemas, vigastusest paranes (kuigi sai uuesti viga - mis võib viia teooriasse, et oleks ta seal olnud, poleks viga saanud :P) ka Bridges. Paremal äärel oleks saanud nagu praegu kasutada Gary Kelly\'t.

          Lisada võib muidugi ka Bakke paremale ning nt. Bally keskele, kuid Vegetables\'i taktikaline geenius selliseid käike ei näinud.

          Jne...
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Leeds United\'

            Vaevalt, et just vigastusest paranenud Bridges paremas vormis, kui Viduka oleks olnud. Gary Kelly pole just eriline winger IMHO.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Leeds United\'

              Originally posted by viduka
              Tundub küll, et oled KÕIGEST valesti aru saanud. Kindlasti arvad muudki huvitavat. Aga arva edasi, minagi teen sedasama.
              Sa meeldid mulle ka tee ikka siia toredaid postitusi ja hoia meid Viduka tegemistega kursis. ning mis peamine, räägi ikka, et ta on kõige parem mängija ja kõik, kes nii ei arva saavad lihtsalt asjast valesti aru. aitäh!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Leeds United\'

                Jõudu, külamees! Polemiseerisin vaid Martiniga, kes sügisel esines minu arvates vägagi kummaliste seisukohavõttudega ja kottis asjatult kutti, kes tegelikult polnudki tollal a) nii laisk, b) nii paks, c) nii halb mängija. Ja tõestasin öeldut tagasihoidliku koguse statistikaga. Eriti kummaline oli see, kuidas Martin eile huilgas, kuid talle ei tulnud pähegi, kelle väravad lõpuks päästsid Leedsi hooaja.
                Minu lemmikmängija oli ja on Viduka - seda vaatamata sellele, kuidas tal parasjagu läheb (on/ei ole paks, lööb väravaid/ei löö väravaid etc., etc.) Kiidan ja propageerin teda alati. Samas ei ole ma nii hulluke, et iseenda lemmikut teistele peale suruksin. Kuid kui mu lemmikmängijat alusetult - vähemasti minu arvates alusetult - kotitakse, või siis ei meenu inimestele tema võtmeroll üldiselt siiski õnnetu hooaja teisel poolel, siis ei tohiks keegi mulle ette heita, et kostsin mõne sõna tema kaitseks.
                Ja sõbrad, tehke seda alati oma lemmikklubi või lemmikmängija puhul. Või ärge tehke, kui teil sellist soovi pole.


                Originally posted by SleepWalking


                Originally posted by viduka
                Tundub küll, et oled KÕIGEST valesti aru saanud. Kindlasti arvad muudki huvitavat. Aga arva edasi, minagi teen sedasama.
                Sa meeldid mulle ka tee ikka siia toredaid postitusi ja hoia meid Viduka tegemistega kursis. ning mis peamine, räägi ikka, et ta on kõige parem mängija ja kõik, kes nii ei arva saavad lihtsalt asjast valesti aru. aitäh!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Leeds United\'

                  Originally posted by Martin


                  Kuule, Viduka, ära nüüd leiutama ka päris kuku. Jah, Marc tegi väga hea hooaja lõpu, mis oli suurest tänu sellele, et Peter Reid avastas, et Hell Telil puudus keskväli ning Viduka sai tänu sellele ka mõned söödud.
                  Midagi ma siin ei leiuta.
                  Jah, hooaja esimesel poolel Viduka suurt väravaid ei löönud, aga see-eest andis vähemasti 8 väravasöötu. Oleks patt nimetada tema mängu päris pasaks elip kohutavaks - ütleme, et oli keskpärane. Pingiltki polnud tollal kedagi tulemas. Vahetusest? Kes ikkagi tulnuks? Ära liiga hüpoteetiliseks kah mine, lähtu tegelikkusest.
                  Ja teisel poolel hakkas Viduka ise taguma.
                  Teli ja aussiede (v.a. Kewell) olen samal arvamusel, mis sinagi. Venablesi ei tulnuks treeneriks võttagi.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Leeds United\'

                    Mind ikkagi huvitab, kust kuradi kohast sa need väravasöödud välja oled otsinud?

                    Ja Charltonist - mees, kes söötu ei alla (Viduka) ei saa söötu kirja, kui ta juhuslikult rünnakust osa võttis. Söötja on heal juhul viimane mees enne väravalööjat. Ega siin hoki pole.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Leeds United\'

                      Originally posted by viduka


                      Teli ja aussiede (v.a. Kewell) olen samal arvamusel, mis sinagi. Venablesi ei tulnuks treeneriks võttagi.
                      kas fatboy vid pole ka mitte aussie??

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Leeds United\'

                        Originally posted by eston#21


                        Originally posted by viduka


                        Teli ja aussiede (v.a. Kewell) olen samal arvamusel, mis sinagi. Venablesi ei tulnuks treeneriks võttagi.
                        kas fatboy vid pole ka mitte aussie??
                        Ta välistaski ju ainukese enam-vähem normaalse Aussie

                        Kewelli hooaeg tegi kokkuvõttes küll head meelt, kuid tekitas muidugi lisaküsimusi. Taas. Nojah. Eks näis mis tulevik toob. Ründes või siis äärel.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Leeds United\'

                          seda minagi aga siis räägib ju kodanik kes end leedsi krevettisööja nimega ehib endale vastu

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Leeds United\'

                            Originally posted by viduka


                            Mitut \"veeremist\", sa, sõber, nägid? Ja kuidas Premiershipi teatud kolumbialaste \"veeremisega\" lood on? Nemad on kogu hooaja ainult \"veerenud\"...
                            Pükniline (s.o. kõhu kohalt) laienev kehakuju ei takista tõelisel tegijal mängu.
                            6IGE!!! Bring back Mickey Quinn, tegelik piruka6gija!
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Leeds United\'

                              [glow tcolor=yellow, fcolor=blue, size=6, strength=5]IT\'S MILNER TIME!!! (again) [/glow]

                              Vajuta ka siia
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Leeds United\'

                                Sulle ka martin, hooaja lõpetuseks kingitus ... mälestuseks või nii.

                                siin

                                Kommentaar

                                Working...
                                X