320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hiiu Kalur?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hiiu Kalur?

    Kuradi Pasi nüüd saatis Bragini ja Krõmmi Hiiu Kalurisse ja nüüd on arvata, et Hiiu Kalur võib tõusta tegijaks, mida nad enne pole olnud.Ja uued vene poisid ka?

    #2
    mina ei usu, et nad 2.liigas platsile tulevad. HK koduväljak pealegi Haapsalus

    Kommentaar


      #3
      hiiu kalur polnud tegija???



      sellep2rast et nad 1. divarist napilt v2lja j2id?
      Jalgpallihaigla liige
      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

      Kommentaar


        #4
        aga kui nead levadiast mõned kutid juurde saavd siis....

        Kommentaar


          #5
          njahh...

          SAIME haledalt pexa hiiu käest, emmastega... hmm..aga mulle ei jäänud hiiust hea mulje... arvan et nad see hooaeg ei pääse edasi...
          õnn soosib nõrgemaid

          Kommentaar


            #6
            Kalur on alati tegija olnud.

            Ka on usutav nende progress esiliigasse.

            Kommentaar


              #7
              neid tuleb karta, kuna levadia kutid tahavad seda võistkonda järgmisex hooajax esiliigasse(nii arvan ma)?

              Kommentaar


                #8
                arvake mis meeskond ostis hiiu kaluri??


                fc kotkas

                Kommentaar


                  #9
                  peale esimest mängu arvan,et just nemad(Hiiu Kalur) ja Vaprus lähevad siit tsoonist edasi(mitte mingid flora satsid).Nad on ju juurde saand kaks kungist tuleviku kutti(Lepa,Kalde).

                  Kommentaar


                    #10
                    Originally posted by märt


                    peale esimest mängu arvan,et just nemad(Hiiu Kalur) ja Vaprus lähevad siit tsoonist edasi(mitte mingid flora satsid).Nad on ju juurde saand kaks kungist tuleviku kutti(Lepa,Kalde).
                    heh me saame kunagised koondislased ja Vaprus kindlasti mitte...ennem juba siis Kalur...
                    õnn soosib nõrgemaid

                    Kommentaar


                      #11
                      esimeste mängude põhjal võib öelda,et esikoha eest võitlevad Kalur ja Sõrve.Mine ehk annab pohlak tervisesse mõne valga mehe ka.Mängus emmastega olid juba.

                      Kommentaar


                        #12
                        kahjuks sai üks kalur juba vigastada! Rain Karlson lõi küll 2 kolli, aga sõideti ka nii sisse, et vend suudab vaevalt liikuda.

                        Kommentaar


                          #13
                          ta lõi ise vastu maad(ma ise olin siis väljaku kõrval).see trauma oli ta enda süü.

                          Kommentaar

                          Working...
                          X