320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

O: Rabarocki pilet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    O: Rabarocki pilet

    Ilm.ee lubab mässivilt paska ilma nädalavahetuseks. Hea inimesena vabastaksin just sind 30 euro eest raskest vihmas passimisest ja telkimisest. Et PM teele, kui huvi on.

    #2
    Duubeldan. 58588354 ja hea kui see paikneks kuskil Haapsalu ja Järvakandi vahel.

    Kommentaar


      #3
      Käi perse, tee oma teema

      Kommentaar


        #4
        Ma muidugi olen kõva planeerimiskunn. Minekuks peaks ma päris kõva müügitööd tegema:
        1. Töölt end varasemaks lahti rääkima
        2. Sõbrad ära rääkima, et nad autoga hiljem läheksid
        2.1 Kui see läbi kukub, siis alternatiivse transpordi sebima
        3 Kõik naistega festivalil olevad sõbrad ära rääkima, et nad rohkem panustaks joogile kui telgis nahistamisele
        3.1 Kui see läbi kukub, siis mingid uued sõbrad endale festaril otsima
        4. Odava pileti sebima
        5. Sõbralt laenu tagasimakse ära rääkima, et saaks täisväärtuslikult joogitada

        Hetkel pole veel midagi teinud, aga samas 24 tundi on aega ka. Ja noh, olen arvestanud ka sellega, et ei viitsi jebida ja jätan vihmas telkimise vahele ja mudas möllamise vahele.

        Kommentaar


          #5
          Okei, kõik punktid peale 4. on tehtud. Nüüd on siis piletit veel vaja.

          Kommentaar


            #6
            Miks te siit foorumist pileteid otsite? Vaadake sinna http://www.rada7.ee/yritus/48678/12
            Ma sain sealt 35 euriga passi.

            Kommentaar


              #7
              No ma olen silma oma vähesel ajaresursiga seal silma peal hoidnud, aga seni olen kõik võimalused maha maganud. Noh, võib-olla tegu ka sellega, et kui ma piletit ei saa, siis ega ma nutma ka ei hakka.

              Kommentaar

              Working...
              X