320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aleksander Saharov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aleksander Saharov

    Sass on üks noori ja lubavaid tähti eesti vutis ning minu arvates oli aeg tema tegemisi juba põhjalikumalt arutama hakata. Viimased paar hooaega mänginud FCF-is, Valgas ning koondistes, nii U-21s kui ka A-koondises. FCF-i eest väljakule pääseb tavaliselt vaid vahetusmehena kuid on alati siis niivõrd aktiivne, et ma ei mõista miks meest põhis pole proovitud. Vahetusmängijana lõi eelmine hooaeg Flora eest 2 kolli ning Valga eest 5. Arvestades mängu aega, mis talle anti, on see hea tulemus. Eelmine hooaeg mees minu teada A-koondisesse ei mahtunud kuid talvega on toimunud silmnähtav areng ning Arno usaldas ta nüüd Eesti-Vene kohtumises 10minutiks platsile. Operi teise värava eeltöö kuulus just suures osas temale. Mida arvate mehe edasisest käekäigust ning praegustest oskustest? Jätkake...

    #2
    oskused on väga head ja arvan, et mees liigub üles ja ainult üles
    LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

    Kommentaar


      #3
      Täiesti õige jutt, oli ju tema see, kes andis operile otsustava väravasöödu venemaa mängus.

      Kui võrrelde sahharovi haavistuga siis ilmselgelt on hetkel sass paremas vormis. Tema trumbiks on just väga agressiivne mäng ja üritus iga hinna eest pall vastaselt kätte saada - vastased, kes nii pisikeselt tegelaselt sellist käitumist ei oska oodata on tihti sunnitud palli loovutama.
      Jalgpallihaigla Liige

      Kommentaar


        #4
        Minu mäletsused Sassit pärinevad hooajast, kui Flora tegi selle noorenduskuuri ning Sass oli ründes.

        Tegelikult on mälestused kurvad, sest teatavasti minu poolt kutsustud "murumuna" just eriti pikkusega ei hiilga ning seetõttu oli päris kohutav näha Teituri stiilis pikki palle Sassi poole, kes siis ennastsalgavalt kargles seal ees.

        Samas on ta mulle isiklikult väga sümpaatne ning on üha sümpaatsemaks muutunud. Eks ta selline Operi tüüpi mängija tegelikult ole - kiire, kuid ütleks, et Opist parema tehnikaga võibolla isegi.

        Kuigi tegelt kahtlen, kas ta Haavistult suudab koha ära rõõvida.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #5
          Hakkasin juba peaaegu ütlema, et Haavistu on "vana" ja Sass alles noor. "Vana" selles mõttes, et on Eestisse toppama jäänud ning sinna on ka ta areng toppama jäänud kuid siis mõistsin, et ma tegelikult ei tea kui vana Haavistu on... Sass peaks olema 19 ja tal veel kõik ees.

          Kommentaar


            #6
            Hakkasin juba peaaegu ütlema, et Haavistu on "vana" ja Sass alles noor. "Vana" selles mõttes, et on Eestisse toppama jäänud ning sinna on ka ta areng toppama jäänud kuid siis mõistsin, et ma tegelikult ei tea kui vana Haavistu on... Sass peaks olema 19 ja tal veel kõik ees.
            Kert Haavistu on sündinud 18.01.1980 ehk siis 22 aastane. Ehe vanemees küll juba. :P
            Cerveza.

            Kommentaar


              #7
              Ma olen kogu aeg ennystanud ,et Sass on üks FCF-i ja varsti ka koondises põhitegija. Kui mäletame viimast FCF-i mängu Transiga siis kes võitles ainukesena lõpuni olid Piiroja ja eriti Sass. Kes on Sassiga isiklikult suhelnud see teab ,kui mõnus sell ta on . Olen paar korda juttu vestelnud
              ja tean et tal on ikka kadestamistväärt suhtumine jalgpalli.
              Oleks kõigil selline. Lisaks on ta ka noor isa ja ega selleameti
              kõrvalt pole ka kerge trenni teha . Viimase poole aastaga on ta muutunud märksa enesekindlamaks ja jõudu on juurde tulnud. Vastastelt palli näppamises on ta igal juhul juba euroopa meister.
              Elagu Sass Saharov ja edu talle vutikarjääris.
              FCF Forever

              Kommentaar


                #8
                Üks asi veel, hetkel on Sass ainuke läbinisti Flora süsteemi jalgpallur, kes Floras mängib; alustas ta treeninguid just Kehtnas Flora jalgpallikoolis. Ülejäänud Florakad on mingis vanuses ostetud teistest klubidest.
                Jalgpallihaigla Liige

                Kommentaar


                  #9
                  Täna tuli vahetusest jälle hästi ja agressiivselt sisse!

                  Jätka samas vaimus Sass, tubli!

                  Igatahes arvan ka ise, et tal on hea tulevik.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vaataks negatiivseid jooni ka. Esimene nõrk koht tema juures on kindlasti tema suurus. Nii väiksel mängijal on tegelikult väga raske laias ilmas läbi lüüa. Tal peaks olema siis ju meeletu tehnika, mida küll tegelikult ei saagi eriti kritiseerida, sest mees ei saa oma ande demonstratsiooniks piisavalt mänguaega. Teiseks miinuseks oleks võibolla liigne rahmeldamine, mõnes olukorras tuleks just rahulikumalt võtta ja asja peaga võtta. Sass see eest aga tormab alati pea ees lahingusse... või mis te arvate???

                    Kommentaar


                      #11
                      Põhimõtteliselt FC K2K-ga nõus. Lisaks veel nõrga füüsilise (ok, selle võib nooruse ja kasvu süüks panna) ja mängijanatuuri puudumise. Lolle jalgpallureid pole kellelgi vaja.

                      Ma millegipärast arvan, et Saharov lõpetab paari-kolme aasta pärast seal kus enamik Flora "talente" - Viljandi Tulevikus, FC Kuressaares või mõnes muus tütarklubis. Aga eks näis.
                      Vänn

                      Kommentaar


                        #12
                        Või äkki on Sass üks neist, kes jõuab Viikmäe, Operi, Zelinski või Poomi moodi tippu??? Ainult aeg ütleb seda, sest tõeline test on veel ju Sassil ees. Pean silmas läbilööki või läbikukkumist, sest korralikke tuleristseid pole sellele mehele veel ju antud. Võibolla muidugi ongi õige, et noorele mängijale veel pingeid õlule ei seata aga samas on 19 ju juba selline vanus, et kogemusi peaks hakkama juba koguma, muidu võib hiljem valusalt põruda!

                        Kommentaar


                          #13
                          Lolle jalgpallureid pole kellelgi vaja.
                          Mis Sa oled ise veits loll vä?? Sass on üks väheseid jalgpallureid, kes suudab profisportlase ameti kõrvalt koolis ka käia- vot nii.
                          Go Gunners!!

                          Kommentaar


                            #14
                            Originally posted by thierry


                            Lolle jalgpallureid pole kellelgi vaja.
                            Mis Sa oled ise veits loll vä?? Sass on üks väheseid jalgpallureid, kes suudab profisportlase ameti kõrvalt koolis ka käia- vot nii.
                            Vaata, Thierry, need on kaks erinevat asja. Üks on see kas sa tead peast palju Mosambiigi rahvaarv on, teine on mängutarkus väljakul. Teist sa koolis ei õpi.
                            Vänn

                            Kommentaar


                              #15
                              "lell"- kõlab nagu loll! OK. poisil point muidu sees.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X