320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ainult Eestis!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ainult Eestis!

    Eestis toimuvate juhtumiste tungival nõudmisel teen uue teema, mille ainetel hiljem raamatuke kokku tuleks kirjutada

    Tulistage!
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    #2
    drop dead, you ain't worth a bullet
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      #3
      Ainult Eestis on võimalik põhjas piirneda üle Soome lahe Soomega, läänest üle Läänemere Rootsiga, lõunast Lätiga ja idast Venemaa Föderatsiooniga.

      Kommentaar


        #4
        Ainult Eestis on u 900 000 eestlast.

        Kommentaar


          #5
          Ainult Eestis on võimalik öelda "Praegu seisan ma Eestimaa pinnal!" ja sealjuures mitte valetada.

          Kommentaar


            #6
            Sa võid viibida Taanis Eesti saatkonnas ja öelda, et "Praegu seisan ma Eestimaa pinnal!" ja sealjuures mitte valetada.

            Kommentaar


              #7
              ainult eestis öeldakse koera kohta koer

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                Sa võid viibida Taanis Eesti saatkonnas ja öelda, et "Praegu seisan ma Eestimaa pinnal!" ja sealjuures mitte valetada.
                issand, sul on õigus. mu lauses on suur auk sees.

                Algselt postitas aandres Vaata postitust
                ainult eestis öeldakse koera kohta koer
                ma käisin eelmine aasta norras ja suutsin ka seal öelda koera kohta koer

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  Sa võid viibida Taanis Eesti saatkonnas ja öelda, et "Praegu seisan ma Eestimaa pinnal!" ja sealjuures mitte valetada.
                  Põhimõtteliselt ikkagi valetad. Poliitikute välja mõeldud teooria on küll tore, aga kehtib ikkagi vaid sümboolselt. Eestimaa on ikka vaid Eestimaal, mitte igal pool ilmas. Elagu saabuv Võidupüha!

                  Kommentaar


                    #10
                    Ainult Eestis muudab üks klubi omanik oma suva järgi meistriliiga juhendit
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      #11
                      Ainult Eestis vinguvad mehed eitede moodi ja nii päevast-päeva. Kas see tähendab, et Eesti on banaanivabariigi asemel muutumas pedevabariigiks?

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                        Ainult Eestis vinguvad mehed eitede moodi ja nii päevast-päeva.
                        wutusaid?

                        Kommentaar


                          #13
                          jalgpall lumega polegi ainult eestis :S



                          4:55

                          Kommentaar


                            #14
                            Nasri tribla oli ilus

                            Kommentaar


                              #15
                              Ainult Eestis saad sa teha B-kat lubade vahetamiseks tervisetõendi perearsti juures (ehki aasta tagasi tehti 10 korda põhjalikum tervisekontroll) ning ainult eestis jooksed sa paber näppus Haapsalu ARK-ki ning avastad ,et need on läinud KOLLEKTIIVPUHKUSELE terveks kuuks.
                              Up Yours riigiametnikud.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X