320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LAUL...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    LAUL...

    --------------------------------
    LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

    #2
    Minu arvates päris hea. Nüüd oleks vaja see ainult kuidagi reaalsusesse ka tuua, et kuuleks kuidas asi päriselt kõlab...

    Kommentaar


      #3
      aitäh FC K2K ja muuseas, kunn, see on sinna Flora laulu võistlusele!!
      LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

      Kommentaar


        #4
        Üks võimalus oleks ka ju nii teha, et ümiseda mingit tuntud (või vähemtuntud) viisi...... või laulda midagi seesugust: Heeeeeeey - hey babe, uh-ah, I wanna knoooow if you'll be my girl. Päris mitmete klubide ja koondiste fännidel on ju seesugune tava: võib ju teiste järgi ka midagi laulda.
        Go Gunners!!

        Kommentaar


          #5
          ütle, et see oli nali, palun
          LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

          Kommentaar


            #6
            Originally posted by Peku


            ütle, et see oli nali, palun
            ei usu et see nali oli. kusjuures sakslastel on see 'heeey beibe' kohe päris veres juba ma arvan

            Kommentaar


              #7
              näkää mulle see ei meeldi mmh kujutage nüüd, kui me karjuksime koondise mängudel Eesti!!beeibe jne. see ei lähe mitte
              LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

              Kommentaar


                #8
                Originally posted by Peku


                näkää mulle see ei meeldi mmh kujutage nüüd, kui me karjuksime koondise mängudel Eesti!!beeibe jne. see ei lähe mitte
                S6nad on ju teised. Viis on lihtsalt selle laulu oma, eksole.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  #9
                  Tubli Peku!
                  Mulle sinu variant meeldib ,igal juhul tahaks korraks kokku saada,et sinu laul fikseerida ka paberile.
                  Nagu juba mainisin siis viisid peavadki tuntud olema sest sõnu saab alati eesti keelde ümber teha. Kasutage erinevate klubide meloodiaid näit: Lverpoolil on mitu head meloodiat.
                  Kes meil on siin inglise liiga asjatundjad paluks minuga kontakti võtta ,vajan natuke abi?
                  Peku,kui võimalik helista 052 14 160.R.Kunn
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    #10
                    Kunn, Inglise liiga suurim asjatundja on Kaarel Berg. Pöördu aga julgelt tema poole. Tegelt Jaan Roos on ju ka väga kõva kämmal.

                    Kommentaar


                      #11
                      mulle sobib iga koht kesklinnas...
                      näiteks helistan mingi.. esmaspäeval, siis on nagu peale kooli hea kohale tõtata
                      njah, helistan siis mõni päev

                      LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                      Kommentaar


                        #12
                        see hey baby on inglismaal kohandatud selliseks:

                        hey, hey .....(mängija nimi)
                        i wanna know
                        how u scored that goal

                        Kommentaar


                          #13
                          üks asi on klubide meloodiad. Eks igal klubil ole oma laul - a la You'll never walk alone, Blaydon races, teatud klbidega seostatakse saints/reds go marching on jne. Aga rohkem kasutatakse tuntud viisijuppe. On igihaljaid meloodiaid nagu Guantanamera, Winter Wonderland, Yellow submarine, aga ka nö. päevakohaseid. Nt. oli u 7-8 aastat tagasi enam-vähem iga klubi fännide repertuaaris midagi Go West'i viisiga. Seega - ühest retsepti (loe: viisi) pole, küll aga peab olema laul väega lihtne, lööv ning mällusööbiv. Sobivate sônadega ka, natürlich.
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            #14
                            nähäh, nüüd olin juba ise selle laulu ära unustanud, mis suure vaevaga sai mõeldud eksole.. et, mis siis.. saab sellest laulust asja või mitte või mida üldse arvate sellest
                            LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                            Kommentaar

                            Working...
                            X