320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soome jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Soome jalgpall

    Kas keegi oskab kirjeldada soome kodu liiga tugevast, meest potensaali ja kui hästi on loota soomlaste mängu lähi tulevikus?
    Zuma17

    #2
    Teinekord paranda enne postitamist kirjavead, et ei peaks mitu korda üle lugema ja leiutama, mida sa üldse mõtlesid. Ühesõnaga: austa ka teisi, kes peavad sinu postitusi lugema
    Jalgpallihaigla patsient #172
    Diagnoos: raskekujuline futboliit

    Kommentaar


      #3
      VeikkausLiiga on minu jaox üllatavalt nõrga keskmise tasemega.Tase on ühtlane ,aga kesine.Igas meeskonnas on paar välismaalast ,enamsti slaavi päritoluga ,aga on ka ladina-ameeriklasi.Soomlaste õnneks peavad belgia ja hollandi vaatlejad neid silmas ja ostavad juba varases nooruses soome tulevikulootusi kokku.See ei tule kasuks vast liigale ,aga Soome rahvuskoondisest on kujunemas hirmuäratav jõud ,kes tõenäoliselt kerkib sama kõrgele ,kui vahepeal olid Rootsi,Norra ja Taani ehk mina ootan suurvõistlustel säravat esinemist ja parimal juhul medalitki.See kõlab kuidagi ülistavalt ,aga vaadates mängijamaterjali ,siis kõik eeldused on olemas.

      Kommentaar


        #4
        Kuhu kotkan TP on kadunud??

        Niipalju ma tean et nad Veikkausliigast eelmine hooaeg välja kukkusid aga kui hakkasin neid otsima Ykkonen`ist ei paistnud küll silma mingit KTP-d ei kummaski piirkonnas.Kas siis on meeskonna nimi muudetud või mis?Ja on seal veel mõni eestlane üldse alles, aaasta tagasi oli vist kõva 6 eestlast kui mitte enam?

        Kommentaar


          #5
          Eestlasi pole vist enam üldse soomes, vb mõned amatöör-pallurid. Igatahes Soome liigas on väga hea pluss see, et see on tohutult ühtlase tasemega, eelmiste aastate meistrid ja paremad on teine aasta üldse kusagil tabeli keskel või siis üldse punaseks laternaks jne. HJK on vist nagu meie Flora ja talle ka pöialt nagu hoian, FC Lahtist üldse aru ei saa, miks mõlemast eestlasest nii väga lahti oli vaja saada - ok, poelks Zelinski tulnud, poleks ta praegu AaB-s, kuid Kristalil oleks seal igatahes parem olnud.
          See kiri siin on all

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Soome jalgpall\'

            räägitakse,et soome liiga on tugevuselt nüüdseks võrdne rootsi omaga, millest me samuti just väga palju kuulnud pole. Kuid samas räägitakse,et Rootsi liiga tase hakkab järele jõudma taani omale, nii et ma usun, et Soome liiga on tõsiselt tõusuteel nüüdseks
            Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Soome jalgpall\'

              Ma kuulsin ka nr. 4 trollis sama asja kusjuures. 1 suure kotiga tädi rääkis sõbrannale! Eks nad turult tulid. See on ju koht, kus kõige värskemaid uudiseid enamasti kuuleb.

              Kommentaar

              Working...
              X