320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ülikoolid-kõrgkoolid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ülikoolid-kõrgkoolid

    Plaan siis järgmisest sügisest minna kuhugi edasi õppima ja tahaks kuulda teiste foorumlaste muljeid erinevatest ülikoolidest või rakenduskõrgkoolidest. Eriti huvitaks mind Lääne-Virumaa Rakenduskõrgkool Mõdrikul.


    Tänud tähelepanu eest!

    #2
    Ehk mainid ka mingit eriala?
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      #3
      Kaua juba üks küsimus tallel seisnud ja nüüd siin teemas hea ära küsida. Kas keegi on kursis sellise asjaga, et kui ma kandideerin TÜ õigusteaduskonda nii Tallinna kui Tartu riigieelarvelisele õppele siis kas mul on võimalik veel ühele erialale kandideerida riigieelarvelisele? TÜ-s saab kandideerida kahele RE ja kahele REV kohale, kas eri linnades toimuv õpe läheb ühe või kahe alla?

      Kommentaar


        #4
        Mis sa LVRKK kohta teada soovid? Lõpetasin seal just Kaubandusökonoomika eriala.

        Kommentaar


          #5
          Soovisin teada näiteks seda, et millised on eelmiste aastate konkurside tulemused, palju on kohti RE kohal, kas oleks võimalik kuskil lähedal korterit üürida jne

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas SainAru Vaata postitust
            Soovisin teada näiteks seda, et millised on eelmiste aastate konkurside tulemused, palju on kohti RE kohal, kas oleks võimalik kuskil lähedal korterit üürida jne
            www.lvrkk.ee
            www.city24.ee
            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

            AD e. Andekas Disainer...

            Kommentaar


              #7
              ei tea, palju Tallinna Ülikoolis infoteaduses punktisumma olema peaks, et lõpuks 12 parema hulgas platseeruda?
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                ei tea, palju Tallinna Ülikoolis infoteaduses punktisumma olema peaks, et lõpuks 12 parema hulgas platseeruda?
                Infoteadus=raamatukogundus. Igaks juhuks ja teadmiseks.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                  Infoteadus=raamatukogundus. Igaks juhuks ja teadmiseks.
                  Jah, olen kursis. Samasugust infot sooviks tegelt ka Tartu Ülikooli riigiteaduste ning TTÜ avaliku halduse kohta. Palju sealt nimekirjast äraütlejaid olla võiks?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Jah, olen kursis. Samasugust infot sooviks tegelt ka Tartu Ülikooli riigiteaduste ning TTÜ avaliku halduse kohta. Palju sealt nimekirjast äraütlejaid olla võiks?
                    Pead ei anna, aga need eelmiste aastate konkursitulemused peaksid kusagil ülikoolide kodulehtedel tavaliselt üleval olema.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Pead ei anna, aga need eelmiste aastate konkursitulemused peaksid kusagil ülikoolide kodulehtedel tavaliselt üleval olema.
                      Ise pole leidnud.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        #12
                        Madalaim punktisumma millega TTÜ avalikku haldusesse RE kohale sai oli 34.1


                        Konkurss on kõva ja äraütlejaid on ka palju.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas -thierry-
                          Endal hetkel konkursid TTÜ ja TÜ juurasse ning TÜ ajakirjandusse. TLÜ mõtlen veel, kuhu kandideerida.
                          Tallinna või Tartu õppega? Meist võivad siis kursusekaaslased saada.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Kaua juba üks küsimus tallel seisnud ja nüüd siin teemas hea ära küsida. Kas keegi on kursis sellise asjaga, et kui ma kandideerin TÜ õigusteaduskonda nii Tallinna kui Tartu riigieelarvelisele õppele siis kas mul on võimalik veel ühele erialale kandideerida riigieelarvelisele? TÜ-s saab kandideerida kahele RE ja kahele REV kohale, kas eri linnades toimuv õpe läheb ühe või kahe alla?
                            Minu teada mõlemasse saab kahel RE erialale.

                            Kommentaar


                              #15
                              Olen ma õigesti aru saanud, et kui mul on kolme riigieksami keskmine tulemus üle 90 punkti, siis ma saan Tallinna Ülikoolis ükskõik mis erialale TASUTA õppima?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X