PDA

View Full Version : Kaotatud asjad

kojamees
05.04.02, 21:34
Kõik me kaotame aegajalt midagikes kuidas aga mina korjasin pärast Afterpartyt ühe Eesti trikoloori,musta mütsi silmaaukudega ja Vasar Simmu ManU salli.Võin veel lisada et Plees jäi enda Eesti sallist ilma.

Peku
06.04.02, 00:53
kui üle jäävad, siis jalgpallihaigla toetuseks või mulle:D:D

13
06.04.02, 16:47
Mina kaotasin oma Uhlspordi nokamütsi,aga sain selle uuest blackist kätte.Muideks seal on igasugust staffi veel.Nokamütsid,kindad ja sallid.Ühtegi koondise salli igatahes polnud.Nii,et kel midagi kadunud võiks sealt läbi astuda.Äkki leiab oma kadunud asjad üles.-

jansa
08.04.02, 13:41
Originally posted by 13

Mina kaotasin oma Uhlspordi nokamütsi,aga sain selle uuest blackist kätte.Muideks seal on igasugust staffi veel.Nokamütsid,kindad ja sallid.Ühtegi koondise salli igatahes polnud.Nii,et kel midagi kadunud võiks sealt läbi astuda.Äkki leiab oma kadunud asjad üles.-
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::

mul kadus seal mõistus ära, tea kas läheks läbi vai?:oih:
tagelt kadus must-valge tolamüts millega ma alates 96-st aastast (mil Haista selle mulle kinkis) kõigil mängudel olen käinud ja teadsin selle juba kadunud asjade maailmas olevat kui Suur selle reedesesse trenni ära tõi..olla tema käes olnud nii et kui kellelgi miksit kadund on ja Mountinis ka pole siis küsige sõbrad ka läbi ..äkki on hoiul....

kyps
08.04.02, 13:58
Ehk on kellelgi kadunud Saku kannu kujuline müts. See sai üles korjatud sealt Vabaduse väljaku juurest peale madinat.

Edson
08.04.02, 20:33
Mul kadusid päikeseprillid. Hääl ka.

airmike
08.04.02, 21:03
mul kadusid kuresaares, eesti-soome mängu järgsel jõmisemisel Kapteni kõrtsis,ära ****ing päikseprillid.Äkki keegi teab midagi,leiutasu on loomulikult...:õlu:

by aiFo: kle, ole hää, l6peta ära, eksju...:viha:

kyps
08.04.02, 22:22
Originally posted by airmike
Äkki keegi teab midagi,leiutasu on loomulikult...:õlu:

Kas leiutasuks on Juventuse sall?

Repserto LuaLua
08.04.02, 23:25

mul kadusid kuresaares, eesti-soome mängu järgsel jõmisemisel Kapteni kõrtsis,ära ****ing päikseprillid.Äkki keegi teab midagi,leiutasu on loomulikult...:õlu:

äkki kaotasid seal eest-soome mängu ajal ära ka eesti-bosnia mängu pileteid? :oih:

Kaida
09.04.02, 01:43
Originally posted by Repserto LuaLua

äkki kaotasid seal eest-soome mängu ajal ära ka eesti-bosnia mängu pileteid? :oih:

Oman kurja kahtlust, et herr airmike on kaotanud varases lapsepõlves midagi palju olulisemat kui päikeseprillid....:(

vandersell
05.08.02, 13:44
Suht lootusetu üritus aga proovin siiski.

3. juulil 2002 peale Eesti-Aserite mängu läks kaduma zoomiga fotoaparaat Konica. Oletatavasti läks kaotsi Bona Reisi bussis tagasiteel Tallinnasse. Kui keegi leidis tõesti vaid filmirulli, siis oleks väga tänulik ka selle eest, palju tähtsaid pilte sees... Vaev saab tasutud.

Kui rahvas mõtleb, miks ma alles nüüd sellest teatan, siis asi on selles, et vahepeal polnud fotokat vaja.

Ühendust saab võtta saates teade privasse või telefonil 052 797 11

Poborsky
12.08.02, 22:04
Kuressaares võeti ära minu riidest Eesti lipp. Loodan, et juhuslikult. Samas leidsime siidist Eesti lipu, mille vahetaksin heameelega enda oma vastu tagasi.

jansa
16.08.02, 19:15
Tähelepanu tähelepanu!!

On kadunud Martin Reimi ja Marko Kristali austuseks tehtud 100+ fotoprint lipud, mis said tehtud valmis Eesti-Venemaa mänguks ja mis viimati olid kaasas Poolas ja välja näitusel Eesti Spordi muuseumis jalka MMi ajal...
....
Äkki on kellegi hea inimese kätte jäänud hoiule..ootame vastukaja, hirm kahju oleks kui need kaduma jääksid onju:(
Tahaks Moldoiva mänguks nad jälle statkale lehvima tõmmata...

Kamikaze
16.08.02, 19:24
Jalgpalli MM-i ajal läks kamikaze pubi riidenagist kaduma eesti koondise esindustressi pluus ( eelmine variant \" lotto\" ). See oli sinna riputatud et muuta pubi MM-i ajaks vähegi jalgpallisõbrale kodusemaks. Pluus oli minu isiklikust garderoobist kuhu jäid nüüdseks rippuma vaid püksid ja treeningtress. Seega palun abi- kui keegi kuuleb kasvõi midagi sellise juhtumi kohta või selle tressipluusi saatuse kohta andke palun teada.

Nägudeni kolmapäeval kamikazes

Tembu
16.08.02, 19:31
Kes vana asja meelde tuletab,sel silm peast välja.Kuid häda ajavat härjagi kaevu...Seega kurdan oma muret.
Nimelt,läks Poola reisu ajal Mayhemi orgunnitud bussis ülemisel korrusel teadmata asjoludel kaduma trikoloor, kus olid peal ex-haridusministri Tõnis Lukase ja koondislase Marko Kristali allkirjad. Kui tunned minu lipp lehvib hetkel sinu majal,siis võta see maha ja toimeta minuni...

Kaida
13.10.02, 16:43
Seda et, kaunis segastel asjaoludel sattus eile, s.o. laupäeva õhtul Wellingtoni pubis, Jollu käe läbi minu valdusesse eesti koondise sall, selline vanemat tüüpi. Sallil puuduvad iseäranis silmapaistvad eraldusmärgid seetõttu ei oska ka öelda, kellele ta kuuluda võiks. Aga kui keegi nüüd arvab, et ta on aus omanik ja suudab mulle ka tõestada, ma küll ei kujuta ette kuidas, et ta selle kauni asja peremees on, siis ma võin ta heameelega, ja suure vaevatasu eest, tagastada :õnnelik: Muidu jätan endale:kaval:

Rainman
13.10.02, 16:52
Siinjuures tuleb meelde, kallis aifokene, et sinu sall, mille sa juba kadunud asjade nimekirja paigutasid, oli ühe mustajuukselise tütarlapse käes, kellele sa olid ta kaela sidunud :)

Kosk
13.10.02, 23:00
Uus-Meremaa mängu afterparty ei olnud kergemate killast, sest suutsin kaotada alljärgnevad asjad:

2 eesti koondise salli - esimese ja teise, kolmas jäi alles õnneks
vähemalt 2 Belgia mängu piletit
rahakott, mis sisaldas mu kõiki dokumente ja kolmesid netipanga koode (rahakotile kleepisin peale suure Rocki kleepeka, et aus leidja teks kohe, kelle rahakotiga on tegu)
korterivõtmed (Barclay võtmerõngaga)

Ma oleks umbes maailma kõige õnnelikum inimene, kui keegi mulle need asjad tagastaks ja leiutasuks leidja külm lemmikõlu.

Mätas
14.10.02, 12:59
Irw...
Teate, te võiksite määrata nö kaine autojuhi ENNE joomist, kelle kätte te siis oma väärtuslikud asjad annate. Pärast ehk lihtsam ja nii palju raha ka ei kulu. :)

jansa
14.10.02, 14:09
.. selline n.ö. kaine autojuht on minu väike venna Tomi näol täiesti olemas...võite usaldada, tänu temale oleks ma ilmselt igal afterpartyl kaotanud oma telefonid, sallid, rahakotid etc. etc.:D

Poborsky
14.10.02, 17:52
Kosk saab oma asjad varsti tagasi, sest politsei helistas Kojamehele: leitud Õllekunni Jalgpallihaigla liikmekaart, mille ümber on rahakott!

Kosk
14.10.02, 19:04
Originally posted by Poborsky

Kosk saab oma asjad varsti tagasi, sest politsei helistas Kojamehele: leitud Õllekunni Jalgpallihaigla liikmekaart, mille ümber on rahakott!

Nüüd jääb ainult loota, et umbes kõik asjad on alles või vähemalt tähtsamad asjad. tegelt tahaks veel teada, kust korravalvurisenjoor mu rahakoti leidis....

kojamees
21.10.02, 06:05
Eesti-BelgiaNimelt kadus minul kontserdi ajal kas telgis või lavaümbruses esimene sall mis kohviplekkidega ja mille lipakale kirjutat KOJA.Anti antil aga kadus Wellingtonis ka esimene sall millel Eesti Vene mängu märk.Nii et kui keegi leid oleks hää meel kui tagasi saaks.:õlu: :õlu: :õlu:

Alo
21.10.02, 20:42
Belgia mängu päeval sain teada, et ka mina kaotasin pärast EST-NZL mängu Wellingtonis oma salli, kuigi ei viibinud ise kohalgi.. :) Igatahes siis on puudu esimene sall, küljes olid NZL ja BEL märgid, Made in Sweden vms lipakas oli ära lõigatud.

Küsida ju ikka võib, eks.. :õlu:

Alo

gaskoff
24.10.02, 19:30
Ma tean kyll, et suht hilja kurta, aga mul l2ks Uus-meremaa m2ngu ajal kaotsi V6itle Eesti V6itle sall. Seda arvatavasti kas statkal v6i selle l2hiymbruses. Ausale leidjale liiter kerget kurgukastet...

ROOTSI KUNN
04.11.02, 15:51
WELLINGTONI pubisse on unustatud kellegi jalgpallivarustus putsad ,säärekaitsed
ja veel mingisugust kraami . Kui keegi omaks tunnistab siis kätte saab kohapealt.
Küsida siis baaritöötajatelt.;)

jansa
04.11.02, 19:01
... ehkki aega kaua juba läinud aga põhimõtteliselt jäi Belgia afterpartyst kadunuks minu musta värvi karvase sisevoodriga lühike flees jope... oleks hirmus :) kui tema jälle ülesse leiaks...
P.S. vot huvitav kuidas ma üldse ilma jopeta koju jõudsin...

Kosk
11.11.02, 12:40
Originally posted by jansa

... ehkki aega kaua juba läinud aga põhimõtteliselt jäi Belgia afterpartyst kadunuks minu musta värvi karvase sisevoodriga lühike flees jope... oleks hirmus :) kui tema jälle ülesse leiaks...
P.S. vot huvitav kuidas ma üldse ilma jopeta koju jõudsin...

Jansakene, see jope on minu käes:) Mu jope kadus müsteerilisel kombel ära ja mul oli jube külm - keegi andis lõdisevale vutifännile oma jope, aga lõdisev vutifänn ei mäletanud, kellega oli tegu :)
Asi võttis nii kaua aega, sest viimasel ajal eriti foorumit ei loe. Vabandust.
Jope saad igal juhul tagasi.

jansa
11.11.02, 16:59
... ohh issand, paistab et jõulude lähenemisel hakka või imedesse uskuma..seda jopet poleks küll uskund tagasi saavat...thx herr Kosk :)
P.S. vot huvitav kuda ma ise hommikul särgiväel koju sain?:oih:

Devil
11.11.02, 20:46

P.S. vot huvitav kuda ma ise hommikul särgiväel koju sain?:oih:
sa võtsid isu24 vms siukses kohvikus hommikul väikse napsu sooja sisse ja saidki ... taksoga vist ... läksid

jots
12.11.02, 01:27
Leidsin süütuse. Kes kaotas?

Rainman
12.11.02, 01:52
Originally posted by jots

Leidsin süütuse. Kes kaotas?
Tulid jälle Wellingtonist koomarallilt? :D

greenday
12.11.02, 03:38

Leidsin süütuse. Kes kaotas?:D

Tembu
12.11.02, 15:10
Tean, et osadel seltsimeestel esineb afterparty´del mälukaotust. Seega teen ettepaneku kogu üritus videolindile võtta,mis peaks aitama natukenegi seda haigusnähtu kergendada:)

P.S. Isiklikult mina vastavat tehnikat ei oma, kuid seda haigust olen põdenud küll.....Anna andeks,ema,aga nad sundisid mind jooma!!!:(

vandersell
12.11.02, 15:27
uus-Meremaa mängu aftekal nägin jansal vastavat riistapuud, käis sellega üpris aktiivselt ringi, linti ei säästnud ;)

jansa
12.11.02, 16:06
Originally posted by vandersell

uus-Meremaa mängu aftekal nägin jansal vastavat riistapuud, käis sellega üpris aktiivselt ringi, linti ei säästnud ;)

... ja ka Belgia ja Flora vs MLevaadia enne ja pärasttegemised on purgis..ise eriti veel vaadata ei julge..:)

Stinger
12.11.02, 16:27

Originally posted by vandersell

... ja ka Belgia ja Flora vs MLevaadia enne ja pärasttegemised on purgis..ise eriti veel vaadata ei julge..:)

... kui kellelgi on viitsimist, tahtsmist ning oskusi, siis võiks need koduvideod kokku klopsida ja ühisvaatamise korraldada:õnnelik:

rauno
13.11.02, 15:59
Üks variant vaadata oleks ju wellingtonis,kui jansa on pilgu oma operaatoritööle peale heitnud;) suurem koht ja makktelekas ka olemas jne.:õnnelik: :õlu:

jansa
13.11.02, 19:01
..selline ühis vaatamine peas mõlgubki aga arvan et Islandi mägu üritustel niigi palju tegemist et ei jõua, pigem mingi aasta kokkuvõttev pidu pidada ja siis :хlu: ning poolenisti silmikinni pigistades minupoolest kasvõi Hollandi mängust alates kõik videod ära kaeda...ohh õudust...:juuksed:

rauno
14.11.02, 01:35
suured plaanid:D a kes suurelt plaanib see ka jõuab miskit tehtud:õnnelik:

jots
14.11.02, 03:29
Miks mitte see laupäev ..
Flora - Skonto mäng jäi ära .. kuidagi igav niisama ka õhtul kodus passida.
Kell 20:00 Wellingtoni video käima .. kella üheksaks on kõigil väga-väga häbi .. baari käive kahekordistub .. kell kümme hävitame ühiselt video kui asitõendi ära :)

jansa
14.11.02, 12:24

Miks mitte see laupäev ..
Flora - Skonto mäng jäi ära .. kuidagi igav niisama ka õhtul kodus passida.
Kell 20:00 Wellingtoni video käima .. kella üheksaks on kõigil väga-väga häbi .. baari käive kahekordistub .. kell kümme hävitame ühiselt video kui asitõendi ära :)

.. mõte pole paha..kui ma lõuna-osariikidesse ei pea sõitma siis miks ka mitte...

aiFo
26.11.02, 00:26
oeh...

kuiv6rd alles nyyd 6nnestus arvuti taha saada islandim2ngu j2rgselt, siis teataks j2rgnevate esemete kadumisest:

1.blue supporters sall (salli yhes otsas kohviplekid, kyljes 2 m2rki (poola ja belgia)
2.sinisevalgetriibuline sall (lihtsalt ilus sall)
3.punasevalgetriibuline sall(ilus ja suhtpuht j2medakoeline sall)
4.islandim2ngu kava (srry yheksa:oih:), kava vahel m2nguprotokoll...

inimesed aidake! :doh:

aiFo-unukott.

p.s. oma palitu leidsin ma j2rgmisel p2eval j2lle ilusti wellingtonist ylesse, nii nagu ma ta sinna j2tnud olin, nagis ja puha...:P

p.p.s. ausatele leidjatele pakun oma k2tt ja sydant ning muud sedasorti odavat kraami, mida minusugusel maainimesel ikka jagub ja ylegi j22b:P

greenday
26.11.02, 00:40
Hämmastav, kui paljud inimesed oma asju kaotavad!!!

Alo
26.11.02, 13:35
Originally posted by greenday
Hämmastav, kui paljud inimesed oma asju kaotavad!!!

Tegelikult kaotavad veel rohkemad, kuid mõned häbenevad seda ehk öelda.. :kurb8:

Ahh, mis ma ikka häbenen tegelikult... :)

Igatahes Buffalo Pubi avarustesse on kadunud esimene sall, NZL ja BEL märkidega (jahh, seesama, mis pärast NZL mängu minu eest ära kaotati ja mille ma just enne ISL mängu tagasi sain...) ning Ericsson R520 mobiil...

Alo

ROOTSI KUNN
26.11.02, 14:30
Minu kõigi aegade suurim kaotamine toimus Eesti -Islandi mängu ajal Arenal.
Nimelt läks kaduma väike pruun seljakott ,millega ma tavaliselt mängudel käin.
Seal sees olid kolm jalgpallisärkki ,mis pidid Wellingtonis oksjoni võitjatele võlja antama.
Kui keegi nägi tribüünil maas või leidis lahkudes pingi ridade vahelt siis paluks märku anda ,samuti olid seal sees mitmete uute liikmete ankeedid ja pildid.
Aus leidja või vihje andja saab vääriliselt premeeritud.
Seisin otsatribüünil ,esimesel poolajal trepi juures ja teisel vähe paremal sissepääsu pool.

Kosk
26.11.02, 17:54
Mina katsetasin Islandi mängul sellist asja, mida hakkan ka edaspidi läbi viima - ei võtnud mitte midagi kaasa. Rahakoti, sallid-kindad-mütsid - kõik jätsin koju, miski fliisinässi panin selga, millest kahju poleks olnud ja kõik jäi alles. Tõesti hämmastav, et midagi ei koatanud, sest viimasel ajal ei valmista mul raskusi ka kõige veidramate asjade kaotamine:D

jansa
12.12.02, 15:53
... seoses kaotsi läinud asjadega:

Est-Isl mängu rongkäigus oli täiesti olemas aga staadionil ei olnud ülesse riputatud 7 ei lehvimud \" Võitle-Võida \" Union Jacki baasil valmistatud esimest jalkafännide kvaliteet lippu suuruses 2X4 m. KELLE KÄTTE SEE JÄI....?:viha:
Samamoodi püstitaks veel ülesse küsimuse ega keegi ei leidnud statkalt RootsiKunni seljakotti, kus sees olid väärtuslikud meie Alborgi ja Kopenhaageni leegionäride allkirjadega särgid... ausale leidjale preemia :õnnelik:
Loodan Jõuluimedesse ja eriti meie fännide aususesse... sest ei plagu ega särkide omamisega pole eraisikul oma kodus kapis või seinal hoides eriti mingit pointti ja eelpool mainitet elementidega statkale tulla või linnas ringikäies.... juhtub:kop:
Siiralt lootes et need tarvilikud atribuudid on kellegi heatahtliku inimese käes hoiul...

greenday
12.12.02, 16:35
Veelkord issand jumal kui tähtsaid asju osatakse ära kaotada! Äkki see on mingi jalgpallivõistluste needus - mul kadus mu kallis mobiilike ülikoolide jalkavõistluste ajal ära.

Repserto LuaLua
12.12.02, 16:39
Est-Isl mängu rongkäigus oli täiesti olemas aga staadionil ei olnud ülesse riputatud 7 ei lehvimud \" Võitle-Võida \" Union Jacki baasil valmistatud esimest jalkafännide kvaliteet lippu suuruses 2X4 m. KELLE KÄTTE SEE JÄI....?:viha:

Hommikul koju jõudes oli minu voodi hõivatud jalgpallifännide armee poolt ning härra devili tekiks oli see nimetatud lipp... Ühesõnaga lipp jäi islandi mängust miskil huvitaval põhjusel minu korterisse, arvasin et info selle kohta on juba Jansale edastatud..

:oih:

Martin
12.12.02, 17:36
Originally posted by Repserto LuaLua
Hommikul koju jõudes oli minu voodi hõivatud jalgpallifännide armee poolt ning härra devili tekiks oli see nimetatud lipp... Ühesõnaga lipp jäi islandi mängust miskil huvitaval põhjusel minu korterisse, arvasin et info selle kohta on juba Jansale edastatud..

:oih:

Täpsustaks veel, et staadionilt viisin lipu ära mina, sest olles üks viimaseid lahkujaid oli see lipp veel seal kellegi käes, kes selle siis minu kätte andis ja mul oli seljakott ka. Sinna ma ta siis hellalt paigutasin. Tee peal Wellingtoni teatasin enda meelest Rootsi Kunnile ka, et lipp minu kotis ja nõudku see Wellis hiljem sisse.

Kuid suures möllus sai vist unustatud ja Lua korteris ma ta siis kotist ka välja võtsin ning panin seejärel muide ilusti kuivama! Hommikuks oli see aga tõesti kadunud ning kattis hoopis Lua toas magavat herr Devilit.

Enda arust käskisin Lual-Raimol mainida, et see lipp tema-nende käes on, kuid kurat seda enam mäletab.

Piinlik lugu igatahes, kuid hia, et nüüd kibekiirelt lahenes. :õnnelik:

yheksa
12.12.02, 18:53

Loodan Jõuluimedesse ja eriti meie fännide aususesse... sest ei plagu ega särkide omamisega pole eraisikul oma kodus kapis või seinal hoides eriti mingit pointti ja eelpool mainitet elementidega statkale tulla või linnas ringikäies.... juhtub:kop:
Siiralt lootes et need tarvilikud atribuudid on kellegi heatahtliku inimese käes hoiul...

Ma absoluutselt ei oma nimetatud särke ning ei möista öigeks ka inimest, kes hoiab endale särgid, mille ta leidis ning milledel oli oopis teine otstarve. ....aga! Kui nüüd tänaval könnib vastu möni aus jalkafänn, kelle on seljas kas Rooba vai Operi vai Zelinski särk onju, et siis kuidas täpselt teete Te selgeks selle, et tegemist on särkidega, mis peaks kuuluma Teile? Autogrammi järgi? ... juhtub, et ka Aus Jalkafänn on särgile autogrammi saanud?

Maitea... Jöudu ja loodan, et kadunud särgid jöuavad öigete omanike kätte :myts7:

jansa
13.12.02, 12:27
Originally posted by yheksa

Ma absoluutselt ei oma nimetatud särke ning ei möista öigeks ka inimest, kes hoiab endale särgid, mille ta leidis ning milledel oli oopis teine otstarve. ....aga! Kui nüüd tänaval könnib vastu möni aus jalkafänn, kelle on seljas kas Rooba vai Operi vai Zelinski särk onju, et siis kuidas täpselt teete Te selgeks selle, et tegemist on särkidega, mis peaks kuuluma Teile? Autogrammi järgi? ... juhtub, et ka Aus Jalkafänn on särgile autogrammi saanud?

Maitea... Jöudu ja loodan, et kadunud särgid jöuavad öigete omanike kätte :myts7:

...... see on juba meile teada nõks kuidas me selle kindlaks teeme...

jansa
13.12.02, 12:31
... halleluuja, jõuluimed ikka toimivad, ma juba mõtlesin et tuleb jälle paari-kolme tuhande võrra kukurt kergendama et dublikaat tellida plagule...(nagu Võitle Eesti Võitle plagu puhul mille tiblad ära trofeerisid märtsis `02a. ) Thnx härrased....

Sen
02.01.03, 16:12
Minu käes on kellegi sall, see esimene koondise oma. Avastasin selle endal kaelast peale welli jõulupidu. Ära anda omanikule täiesti tasuta :)

Tembu
02.01.03, 16:24
Sen, mul on tunne et see on minu oma! Just pärast Welli pidu jäin oma sallist ilma. Miskised veiniplekid peaks seal peal olema...Kui raske pole,siis jäta see Welli hoiule..

Tänulik linnakodanik Tembu

Rainman
02.01.03, 17:28
Kahjuks ei olnud varem mahti siia postida.. Pärast aastalõpupidu leiti Wellingtoni pubist rahakott KRISTJAN REINOKI dokumentidega. Omanik saab selle kätte samast pubist.

NS fcT
06.01.03, 08:27
Kas keegi oli turniiril???:kaval:

Kirves
03.02.03, 19:34
Kallid jalkafännid ja tuttavad äkki oskate aidata 31. jaanuaril 2003. aastal Wellingtonis kaotsi läinud Eesti-Islandi mänguga videokassetti, 2 cd plaadi: Exploited-Beat the bastards ja Punk-o-rama 6 ning Horvaatia reisi piltide leidmisel. Igasugune inf on oodatud.

maardulane
03.05.03, 16:09
Kirves!!! kui tahad võin sulle ``Beat the Bastard``sebida.

Kirves
03.05.03, 18:06
Originally posted by maardulane

Kirves!!! kui tahad võin sulle ``Beat the Bastard``sebida.

Tänan, kuid ma sain selle juba mujalt.

Kosk
19.05.03, 14:08
Kui keegi peaks midagi teadma mu rokkari nahktagist, mis viimati oli minu käsutuses reedel, 16.mail Nimega Baaris, siis ma oleks info eest väga tänulik. Tagi oli musta värvi ja juba möödukalt kulunud, krae küljes oli samuti EJL-i märk.

Kui juhtute kellegil seljas nägema, siis andke molli, võtke tagi ära ja toimetage minuni.

Info teretulnud GSM 05258080 või Kaarel@standard.ee

ugla
19.05.03, 20:47
Paluks selle molli andmisega mitte kiirustada kuna minulgi on must rokkaritagi ,mõõdukalt kulunud ,mille parema revääri küljes on EJL-i märk :õnnelik:

Ugla , kes ei taha molli saada :juuksed:

bianconeri
19.05.03, 23:59
Originally posted by ugla

Paluks selle molli andmisega mitte kiirustada kuna minulgi on must rokkaritagi ,mõõdukalt kulunud ,mille parema revääri küljes on EJL-i märk :õnnelik:

Ugla , kes ei taha molli saada :juuksed: :D :D :D Endalgi meeldib vahel tagi kanda-sestap ei viitsi koguaeg üle õla piiluda, et kas mõni kangelane rusikas taskus järgi tõtta;) Ahjaa-tagi on mul ikka omade vahendite eest soetatud:D

kojamees
20.05.03, 00:49
Kosk lase järgmisele tagile sisse \"Kosk\" tikkida-nii olex kõigil lihtsam :õnnelik: :silm1: :silm2:

Mätas
20.05.03, 13:43
Mulgi must tagi ja täna vahetasin selle punase mantli vastu. Parem karta kui kahetseda :D

-Antz-
08.06.03, 21:32
Ma leidsin eile Wellist 1 märgi. Ilusa. Väikese. Eesti mängu auks tehtud.
Mõnele võib tunduda, et milleks siia kirjata, aga teisele on see olulise väärtusega suveniir. Nii et kui keegi puudust tunneb, siis küsige aga. ;)

kojamees
09.06.03, 03:10
Black Mountyst leitud SCART juhe ja ........:doh: :doh: :doh:

kaida
09.06.03, 10:48
postitus ei kehti:):õnnelik:

Kosk
09.06.03, 14:29
Minul välja pakkuda üks tore sini-must-valge parukas.

jansa
10.06.03, 13:04
Originally posted by Kosk

Minul välja pakkuda üks tore sini-must-valge parukas.

..küllaltki suure tõenäosusega on see minu parukas...juhul kui sa selle Wellist leidsid..

By the way-- kes kaotas Andorras fotoka Minolta F-25.... see on võimalik tagasi saada..(on hetkel T.Moori käes)

ROOTSI KUNN
13.06.03, 14:15
Wellis kadunud järjekordne rahakott. Musta värvi.
Ausale leidjale kogu sees olev raha.:)

Henri19
17.06.03, 17:44
jux, kui tartus taisto bussi pealt maha läksid, kas enda ees istme peal ühte mappi ei näinud? krt läks kaduma.

Jux
17.06.03, 22:46
Originally posted by Henri19

jux, kui tartus taisto bussi pealt maha läksid, kas enda ees istme peal ühte mappi ei näinud? krt läks kaduma.

Mingit mappi esiistmel ma nüüd küll ei mäleta, küll aga ohtralt õllepurke tagaistmete all ;) . Igal juhul soovitan sul helistada Taistosse, nummer peaks olema 056 257 100.

Muidu siis tervitused Viljandisse!! :baibai:

PAPA
23.07.03, 15:51
Kui keegi leidis pärast kahepäevast raju õllejoomist Valgas oma kotist musta kapuutsiga dressipluusi,siis võiks teada anda.Ise leitsin oma suureks üllatuseks kotist ühe võitle eesti võitle salli ja musta värvi jalgpalli püksid.Kellel huvi andke teada-minema veel ei viska.:õlu: :õlu:

rauno
23.07.03, 17:32
papa see sall ja püksid kuuluvad mulle:D
mul juba meelest lännu et otsisin neid
aga dressipluusi küll minu käes pole:(

PAPA
25.07.03, 00:00
kui asju kätte tahad saada helista 056507260:kokk:

kojamees
31.07.03, 13:51
Kordan veelkord-keegi jättis enda SCART juhtme koos vajaliku riideesemega Black Mounty Pubi-see on ikka veel minu käes :)

Black_Magic
10.08.03, 03:25
... ja mina om süütuse

Jaan
10.08.03, 12:56
Originally posted by Black_Magic

... ja mina om süütuse

Su süütus on ikka veel koja käes?

Repserto LuaLua
21.08.03, 14:54
ilmselt enne mängu wellis kadunud motorola mobiiltelefon :oih: :(

rauno
21.08.03, 16:28
peale mängu jäi kuskile mu sini-valge pasun.arvan et wellis kellegi kätte sattus a kindel pole.
enda kätte jätsin kellegi pool-pasun pool-fanfaar pilli plekist a kuldne ja hästi mõlkis.
kui keegi tagasi tahab siis teab kellelt küsida seni harjutan sellega kodus rõdu peal ja naabrite närvide peal puhumist.
nägu pidi ma arvan teadvat kellele pasun kuulub aga nime ma ei tea:(

Pealik
21.08.03, 17:38
See mõlkis kuldne pasun peaks olema \"pika\" jagu a ta ise on kuskilt Viljandi kandist pärit ja liigub siin ainult mängude ajal. Ja see \"pikk\" ei ole tal mitte hüüdnimi vaid ma lihtsalt ei mäleta mis ta nimi on.:P

futbolidipaul
21.08.03, 17:41
ei tea, kas pikk kustus ära, aga mina teda enam ei näinud teisel poolajal. jalgpalli haiglast vasakule jäigi siis aint paar inimest karjuma.

rauno
21.08.03, 18:40
Originally posted by Pealik

See mõlkis kuldne pasun peaks olema \"pika\" jagu a ta ise on kuskilt Viljandi kandist pärit ja liigub siin ainult mängude ajal. Ja see \"pikk\" ei ole tal mitte hüüdnimi vaid ma lihtsalt ei mäleta mis ta nimi on.:P

selge siis et nagu ei näegi teda vist aj peab selle passuna bulgaariasse kaasa võtma et vastaseid kollitama.igatahes on pasun alles terve ja töötab.ja saab ka kätte kui ühendust võtab:)

-madis-
21.08.03, 18:44
Originally posted by rauno
selge siis et nagu ei näegi teda vist aj peab selle passuna bulgaariasse kaasa võtma et vastaseid kollitama.igatahes on pasun alles terve ja töötab.ja saab ka kätte kui ühendust võtab:)
Kusjuures Bulgaariasse pasuna kaasavõttes võid suure tõenäosusega selle seal uhkele omanikule taas tagastada, kuna nn \"pikk\" sebis omale hoolega kohta ühes reisubussis. :lahe:

rauno
21.08.03, 18:46
Originally posted by madman666

Originally posted by rauno
Kusjuures Bulgaariasse pasuna kaasavõttes võid suure tõenäosusega selle seal uhkele omanikule taas tagastada, kuna nn \"pikk\" sebis omale hoolega kohta ühes reisubussis. :lahe:

seda ma aimasin:)

vibu
04.01.04, 23:53
KRT! Bussi j\'i terve kilekott/ teisele korrusele! Kas keegi oskab infi anda- Mul on t\'iesti paanika...
\\
055 974 425

13
05.01.04, 12:06
Originally posted by vibu

KRT! Bussi j\'i terve kilekott/ teisele korrusele! Kas keegi oskab infi anda- Mul on t\'iesti paanika...
\\
055 974 425

Ma polnud päris viimane kes teiselt korruselt lahkus,aga enne minu lahkumist jäi su kott küll sinna veel.Kotist piilus välja mu arust mingi viinpudel.Oli vist rohelise sildiga.Ma mõtlesin,et sa tuled talle ikka järgi.Ahjaaa....mingi kommikarp oli ka veel.

Äkki keegi teine teab kes hiljem ära tuli.Samuti ei imestaks üldse,kui bussijuht teab kus need on.

vibu
05.01.04, 15:00
Ma polnud päris viimane kes teiselt korruselt lahkus,aga enne minu lahkumist jäi su kott küll sinna veel.Kotist piilus välja mu arust mingi viinpudel.Oli vist rohelise sildiga.Ma mõtlesin,et sa tuled talle ikka järgi.Ahjaaa....mingi kommikarp oli ka veel.

Äkki keegi teine teab kes hiljem ära tuli.Samuti ei imestaks üldse,kui bussijuht teab kus need on.

Koti koos pudeliga sain kätte. Aga kott, kus olid jõulukingid sõbralt Lätist on teadmata asjade nimekirjas. Bussijuht vähemalt öösel ütles küll, et buss oli tühi ja kellegi asju ei jäänud maha. Kui keegi aga kogemata haaras minekutuhinas ka minu koti, siis tel 055 974 425. Lihtsalt nii loll tunne inimeste ees, kellele pakid olid määratud.

Kirves
29.04.04, 16:13
Tere,

Kes võttis kogemata Eesti-Albaania mängul kaasa minule kuuluva Eesti lipu, palun tagastada.
Eritunnus: valge peal on mingid mustad väiksed plekid, mis välja ei tule.
Või nägi keegi kes seda tegi, igasugune info on oodatud.
Telefon: 5225896 ja mail: pkybar@msn.com

Loodan, et on ausaid ka.

vandersell
29.04.04, 16:44
Sai enne mängu korra istutud nn Tähekese baaris, Kotka tänaval. Päris mitu inimest oli seal. Mõned olid endale võtnud seest pehmed istumisalused terrassile kaasa, et metalltoolil soojem istuda oleks. Jäime jyriöö ja Raiduriga viimasteks, kui lahkuma hakkasime, ütles baaridaam, et keegi on ühe nimetatud alusega ära kõndinud. Ma loodan, et ta eksis, aga kui see on tõesti nii, siis oleks ilus kui see tagastataks. Väga lühinägelik tegutsemisviis ju, tulevikus sooviks ka seal odavat õllet mekkida.

kojamees
29.04.04, 17:49
Üige jutt :)tegu on tõesti ühe naljakate hindadega baariga kus poolmuidu nii sooja kui külma jooki :)
P.S. Pelmeene ei soovitax :):õlu: :õlu: :õlu:

Kirves
29.05.04, 01:11
Tere,

Minu käes on kellegi Blue supportersi sall, valge lipuvärvi peale kirjutatud hooligan ja nr. 88.
Kes omaks tunnistab saab tagasi, kui ühendust võtab.

Telefon: 5225896 või mail: kirves@jalgpallihaigla.ee

jansa
30.05.04, 17:50
.. kaduma jäänud mustad Umbro dressipüksid. Ala osast jooksis lägi hõbedane triip. Uued. Vaevatasu eest lunastaks välja...loodan et keegi neid kusikil nägi...

indrek
15.06.04, 13:49
SAFC - NUFC fännimängul jäi kadunuks England kirjaga dressipluus.
Samas on minu käes Bergi kaitsmed ja kaks kellegi koondise salli - leitud pärast Makedoonia mängu Põlva bussist. Võtke privasse ühendust.

Poborsky
19.08.07, 21:14
1) Autosse murti sisse ja muude asjadega koos pandi pihta sinivalge Lotto 1993. aasta koondise särk. Seljal number 20, Lemsalu kandis seda toona.. Kui näete kedagi seda kandmas, andke molli ja võtke ära. Tasun väärikalt!

2) Eesti-Inglismaa fännimängul jättis keegi maha võrkaia külge kinnitatud Eesti lipu. Omanikul palun võtta ühendust 53422688. Poborsky

Üllar
20.08.07, 00:31
1) Autosse murti sisse ja muude asjadega koos pandi pihta sinivalge Lotto 1993. aasta koondise särk. Seljal number 20, Lemsalu kandis seda toona.. Kui näete kedagi seda kandmas, andke molli ja võtke ära. Tasun väärikalt!

2) Eesti-Inglismaa fännimängul jättis keegi maha võrkaia külge kinnitatud Eesti lipu. Omanikul palun võtta ühendust 53422688. Poborsky

keegi sai molli küll,aga ei tea kas õige mees