320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Riideid, elektroonikat USAst.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    M: Riideid, elektroonikat USAst.

    Tere,

    Viibin hetkel mitmendat nädalat USA's ja saabun Eestisse tagasi 25.august. Mõtlesin, et äkki on kellegil erilisi soove midagi USA'st saada odavamalt kui Eestist?

    Skeem näeks üldiselt ette nii, et kannate mulle raha kontole ja ostan teile selle asja ära ja ilmselt augusti lõpuks on asi teie kodus olemas. Ostaks küll varem oma raha eest ära aga pole endalgi niipalju ressursse, et teie soove täita.

    Näitena kui odavad siin asjad on - Firmariided Tommy Hilf. sviiter 40$ , Eestis aga üle 1tuhande krooni.
    48 kondoomi DUREX (pakis 6 erinevat kondoomi igat ühte 8) 10$, Eestis 3 kondoomi 3€.
    iPhone 4 - 400-600$, Eestis üle 10tuhande oli kunagi kui teadsin.

    Jne.. jalanõusid ja kõike võib tuua. Aga näiteks kast monsterit vms. pole mõtet tellida kuna sinna tuleks 100dollarit postikulu juurde kuna see nii raske. Kui on väiksed asjad - kampsunid jne. siis on postikulu väike kah.

    Ei viitsi pikemalt kirjutada ja võite privaatsõnumiga ühendust võtta, et asju üle küsida.

    Pettusega tegu pole ja kindluse mõttes võin anda enda kõik andmed - koduaadress, vanemate nimed jne, klassijuhataja nimed ja mida kõike veel.

    Kõike head!

    #2
    iPhone 3GS 32GB kasutatud aga praktil. näevad tutikad välja saaks koos postikuludega 350-400$ kätte.

    iPhone 4 hind oleks kukil 550dollarit postikuluga kasutatud.

    Siis on veel müüa originaalpoest Tommy Hilfigeri sviitreid punaseid,helesiniseid, mustasid ja halle triipudega + igasuguseid triik- ja polosärke. Hinnaks 65-dollarit koos postikuluga.

    Lisaks guessi meeste- ja naistepäikseprille hinnaks kuskil 45dollarit postikuluga.

    Calvin Klein & GUESS meesteteksasid saadaval hulga igassuuruses hind koos postikuluga - CK 45dollarit ja GUESS - 70dollarit
    Nike spordikotid on 25dollarit ja veel on müüa Marc Ecko/ Ecko unltd. jopesid, särke jne.



    Mida rohkem tellijaid seda varem saate asjad kätte kuna kui palju tellijaid aadan koheselt kallima paki mis tuleb lennukiga 3nädalat umbes. Seega augusti alguseks on Eestis ja saate mu lähedaste abiga kauba kätte.
    Kui vähe tellijaid võtan enda kohvriga kauba kaasa ja 25.august jõuan Eestisse.

    Kommentaar


      #3
      Kas sul msni ei ole?
      "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

      Kommentaar


        #4
        On täitsa olemas aga käin seal väga-väga harva.. kasuta mu emaili.. seda loen tihti!

        Vastustega võib aega minna kuna päeval olen ma tööl ja kui kodus olen siis teil on öö või varahommik..

        Kommentaar

        Working...
        X