320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Müüa Playstation 3 (80G)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Müüa Playstation 3 (80G)

    Konsooliga kaasa:
    - 2 Dualshock juhtmevaba pulti + GH kitarr
    - 6 mängu - Guitar Hero world tour, Warhawk, Gran Turismo 5, Prince of Persia: The forgotten sands, Need for speed carbon, UFC Undisputed 2010
    - HDMI kaabel ja muud vajaminevad juhtmed
    - Originaalkarp

    Hind 300€

    Konsool on ostetud 2008. aasta talvel. Müün, sest viimasel ajal pole aega mängida ja oleks kahju, kui see lihtsalt telekalaual tolmu koguks.

    Ostusoovi korral või lisainfo saamiseks saada kiri taaviloog@gmail.com
    Tartus kätteandmine kokkuleppel, mujale saadan postiga.
    IMG_4784.jpg

    #2
    lase hinda madalamaks, pole väärt 300 eurot

    Kommentaar


      #3
      Jah,300 euroga saab juba päris korraliku uue PS3-e. 250 Euri oleks ehk mõistlikum.

      edit: siiski siiski, mingid mängud ja mingi kitarr juures, siis võibolla küll, ei pannud tähele kohe.
      Hala Madrid !

      Kommentaar


        #4
        Hind on vist küll väärt seda, kui konsool töötab hästi. Ei ole kahjuks huvitatud, mul Xbox 360 Slim 250Gb
        FC Bayern München!

        Kommentaar


          #5
          Konsool on korralik ja tõesti, koos mängudega on selle komplekti peale kulunud raha hulk küllaltki arvestatav. Võileivahinnaga ei tahaks ära anda, samas pole hind kivist, tingida annab alati. Olen nõus ka näiteks 250€ ära andma, aga see on viimane piir

          Kommentaar


            #6
            GH kitarr
            - 6 mängu - Guitar Hero world tour, Warhawk, Gran Turismo 5, Prince of Persia: The forgotten sands, Need for speed carbon, UFC Undisputed 2010

            Kas ilma nendeta ei ole võimalik osta, kuna pole selle kitarri ja nende mängudega midagi teha, pole just sarnaste mängude huviline.
            Hala Madrid !

            Kommentaar


              #7
              palju hinnaks pakud ilma mängudeta? sellessuhtes et ma tahaks neid ikkagi koos maha müüa.

              Kommentaar

              Working...
              X