PDA

View Full Version : Hollandi Eredivisie 2011-2012



Leheküljed : [1] 2 3

midfielder
29.07.11, 13:42
Aeg on küps uue hooaja ennustusega algust teha. Täpselt nädala pärast reedel 5 augustil pannakse pall liigas mängu kui vastamisi lähevad farmklubi ja emaklubi ehk Excelsior ja Feyenoord.

Eelmise aasta parimaks osutus Karla, kellele omalt poolt andsin välja Robbeni Oranje särgi, millega võitja ka väga rahule jäi.

Analoogselt eelmise hooajaga panen omalt poolt välja auhinna, milleks on valitseva meistri Ajaxi sümboolikat. Milliseks see täpselt kujuneb, selgub hooaja lõppedes

Reeglid ennustamiseks on identsed varasemate aastatega.

Ennustus tuleb postitada enne mängu algust, mille kuvan eesti aja järgi. Kui varem ennustanud isik jätab järgnevas kolmes voorus ennustamata, siis eemaldan ta tabelist kuid alati on võimalus sinna naasta kui jätkatakse ennustuste saatmist.

Jõudu, jaksu ja õnne kõigile tulpidemaa vutiliiga tegemisi jälgivatele foorumlastele.


1 voor

5 august 21.00 Excelsior-Feyenoord 2
6 august 19.45 Roda-Groningen 1
6 august 20.45 Heerenveen-NEC 1
6 august 20.45 RKC Waalwijk-Heracles 1
6 august 21.45 VVV Venlo-Utrecht 2
7 august 13.30 AZ-PSV 2
7 august 15.30 De Graafschap-Ajax 2
7 august 15.30 ADO Den Haag-Vitesse X
7 august 17.30 NAC-Twente 2

sherf
29.07.11, 14:09
Eelmine aasta oli midagi juttu, et järgmine aasta võib ennustamine muutuda tasuliseks, et ega sellel aastal sellist asja pole juhtunud ?

midfielder
29.07.11, 14:22
Eelmine aasta oli midagi juttu, et järgmine aasta võib ennustamine muutuda tasuliseks, et ega sellel aastal sellist asja pole juhtunud ?

Jah,see mõte oli, kuid see eeldaks sel juhul et kokku peaks saama vähemasti oma kümmekond foorumlast kes teatud summa oleks nõus sisse maksma. Ütleme 7-10 eurot. Kuid sel juhul saaksidki vaid osaleda summa maksnud ennustajad. Idee oligi selline, et sisse makstud raha eest soetaks võitjale auhinna. Seni olen seda oma vahenditest teinud.

Kui tuleb piisav kvoorum kokku (nt 10) siis võin selle variandi käiku lasta, vastasel juhul jääb eelmise aastaga sarnane versioon.

midfielder
29.07.11, 14:33
Lisan veel eelnevale lisaks, et summa võiks jääda ca 100 euro piiresse, mis laekuda võiks, sest idee on võitjale priisiks anda Ajaxi särk koos võitjale meeldiva mängija nime ja numbriga ning talle sobivas suuruses. Selleks on tarvis just eelpool toodud summa olemasolu, kuna just sellises vääringus nimetatud särk maksma läheb.

Kõik ennustajad võiks ka teada anda, kas on nõus sellise summa panustamisega või mitte. Kui tasulise ennustusega huvilisi jääb selgelt väheks, siis jääb eelmise aasta ennustusmudel jõusse.

karl54
01.08.11, 17:16
1 voor

5 august 21.00 Excelsior-Feyenoord 2
6 august 19.45 Roda-Groningen x
6 august 20.45 Heerenveen-NEC 1
6 august 20.45 RKC Waalwijk-Heracles x
6 august 21.45 VVV Venlo-Utrecht 2
7 august 13.30 AZ-PSV 2
7 august 15.30 De Graafschap-Ajax 2
7 august 15.30 ADO Den Haag-Vitesse 1
7 august 17.30 NAC-Twente 2

BlueBlackWhite-
01.08.11, 17:49
1 voor

5 august 21.00 Excelsior-Feyenoord 2
6 august 19.45 Roda-Groningen 2
6 august 20.45 Heerenveen-NEC 1
6 august 20.45 RKC Waalwijk-Heracles 1
6 august 21.45 VVV Venlo-Utrecht 2
7 august 13.30 AZ-PSV X
7 august 15.30 De Graafschap-Ajax 2
7 august 15.30 ADO Den Haag-Vitesse 1
7 august 17.30 NAC-Twente 2

Brick
02.08.11, 11:57
1. voor

5 august 21.00 Excelsior-Feyenoord 2
6 august 19.45 Roda-Groningen 1
6 august 20.45 Heerenveen-NEC 1
6 august 20.45 RKC Waalwijk-Heracles x
6 august 21.45 VVV Venlo-Utrecht 2
7 august 13.30 AZ-PSV x
7 august 15.30 De Graafschap-Ajax 2
7 august 15.30 ADO Den Haag-Vitesse 1
7 august 17.30 NAC-Twente 2

Bart
02.08.11, 16:52
1 voor

5 august 21.00 Excelsior-Feyenoord 2
6 august 19.45 Roda-Groningen 2
6 august 20.45 Heerenveen-NEC x
6 august 20.45 RKC Waalwijk-Heracles x
6 august 21.45 VVV Venlo-Utrecht 2
7 august 13.30 AZ-PSV x
7 august 15.30 De Graafschap-Ajax 2
7 august 15.30 ADO Den Haag-Vitesse 2
7 august 17.30 NAC-Twente x

Meintz
02.08.11, 19:12
1 voor

5 august 21.00 Excelsior-Feyenoord 2
6 august 19.45 Roda-Groningen 2
6 august 20.45 Heerenveen-NEC x
6 august 20.45 RKC Waalwijk-Heracles 2
6 august 21.45 VVV Venlo-Utrecht x
7 august 13.30 AZ-PSV x
7 august 15.30 De Graafschap-Ajax 2
7 august 15.30 ADO Den Haag-Vitesse 2
7 august 17.30 NAC-Twente 2

sherf
02.08.11, 19:29
1 voor

5 august 21.00 Excelsior-Feyenoord 2
6 august 19.45 Roda-Groningen 2
6 august 20.45 Heerenveen-NEC 1
6 august 20.45 RKC Waalwijk-Heracles 2
6 august 21.45 VVV Venlo-Utrecht 2
7 august 13.30 AZ-PSV x
7 august 15.30 De Graafschap-Ajax 2
7 august 15.30 ADO Den Haag-Vitesse 2
7 august 17.30 NAC-Twente 2

whoisthemasta
03.08.11, 01:23
1 voor

5 august 21.00 Excelsior-Feyenoord 2
6 august 19.45 Roda-Groningen 2
6 august 20.45 Heerenveen-NEC x
6 august 20.45 RKC Waalwijk-Heracles 1
6 august 21.45 VVV Venlo-Utrecht 2
7 august 13.30 AZ-PSV 2
7 august 15.30 De Graafschap-Ajax 2
7 august 15.30 ADO Den Haag-Vitesse 2
7 august 17.30 NAC-Twente 2

umbadapopp
03.08.11, 04:32
5 august 21.00 Excelsior-Feyenoord 2
6 august 19.45 Roda-Groningen x
6 august 20.45 Heerenveen-NEC 1
6 august 20.45 RKC Waalwijk-Heracles x
6 august 21.45 VVV Venlo-Utrecht x
7 august 13.30 AZ-PSV x
7 august 15.30 De Graafschap-Ajax 2
7 august 15.30 ADO Den Haag-Vitesse 1
7 august 17.30 NAC-Twente 2

salajane33
04.08.11, 16:05
5 august 21.00 Excelsior-Feyenoord 2
6 august 19.45 Roda-Groningen 1
6 august 20.45 Heerenveen-NEC x
6 august 20.45 RKC Waalwijk-Heracles 2
6 august 21.45 VVV Venlo-Utrecht 2
7 august 13.30 AZ-PSV x
7 august 15.30 De Graafschap-Ajax 2
7 august 15.30 ADO Den Haag-Vitesse 1
7 august 17.30 NAC-Twente 2

marconius
04.08.11, 21:50
1 voor

5 august 21.00 Excelsior-Feyenoord x
6 august 19.45 Roda-Groningen 2
6 august 20.45 Heerenveen-NEC x
6 august 20.45 RKC Waalwijk-Heracles 2
6 august 21.45 VVV Venlo-Utrecht 2
7 august 13.30 AZ-PSV 1
7 august 15.30 De Graafschap-Ajax 2
7 august 15.30 ADO Den Haag-Vitesse X
7 august 17.30 NAC-Twente x

Tofoa
04.08.11, 21:54
1 voor

5 august 21.00 Excelsior-Feyenoord 2
6 august 19.45 Roda-Groningen 1
6 august 20.45 Heerenveen-NEC 1
6 august 20.45 RKC Waalwijk-Heracles 1
6 august 21.45 VVV Venlo-Utrecht 2
7 august 13.30 AZ-PSV 2
7 august 15.30 De Graafschap-Ajax 2
7 august 15.30 ADO Den Haag-Vitesse 1
7 august 17.30 NAC-Twente 2

Eeri
04.08.11, 22:31
1 voor

5 august 21.00 Excelsior-Feyenoord 2
6 august 19.45 Roda-Groningen 1
6 august 20.45 Heerenveen-NEC 1
6 august 20.45 RKC Waalwijk-Heracles 2
6 august 21.45 VVV Venlo-Utrecht 2
7 august 13.30 AZ-PSV 2
7 august 15.30 De Graafschap-Ajax 2
7 august 15.30 ADO Den Haag-Vitesse 1
7 august 17.30 NAC-Twente 2

Blue Rock
05.08.11, 00:11
1 voor

5 august 21.00 Excelsior-Feyenoord 2
6 august 19.45 Roda-Groningen 1
6 august 20.45 Heerenveen-NEC x
6 august 20.45 RKC Waalwijk-Heracles 2
6 august 21.45 VVV Venlo-Utrecht x
7 august 13.30 AZ-PSV x
7 august 15.30 De Graafschap-Ajax 2
7 august 15.30 ADO Den Haag-Vitesse 1
7 august 17.30 NAC-Twente 2

tauri3000
05.08.11, 15:11
1 voor

5 august 21.00 Excelsior-Feyenoord 2
6 august 19.45 Roda-Groningen 2
6 august 20.45 Heerenveen-NEC 2
6 august 20.45 RKC Waalwijk-Heracles x
6 august 21.45 VVV Venlo-Utrecht 2
7 august 13.30 AZ-PSV 1
7 august 15.30 De Graafschap-Ajax 2
7 august 15.30 ADO Den Haag-Vitesse x
7 august 17.30 NAC-Twente 2

Blue Moon
05.08.11, 20:06
1 voor

5 august 21.00 Excelsior-Feyenoord 2
6 august 19.45 Roda-Groningen x
6 august 20.45 Heerenveen-NEC x
6 august 20.45 RKC Waalwijk-Heracles 2
6 august 21.45 VVV Venlo-Utrecht 2
7 august 13.30 AZ-PSV x
7 august 15.30 De Graafschap-Ajax 2
7 august 15.30 ADO Den Haag-Vitesse 2
7 august 17.30 NAC-Twente 2

Karla
05.08.11, 20:30
1 voor

5 august 21.00 Excelsior-Feyenoord 2
6 august 19.45 Roda-Groningen 1
6 august 20.45 Heerenveen-NEC 1
6 august 20.45 RKC Waalwijk-Heracles 2
6 august 21.45 VVV Venlo-Utrecht 2
7 august 13.30 AZ-PSV x
7 august 15.30 De Graafschap-Ajax 2
7 august 15.30 ADO Den Haag-Vitesse 1
7 august 17.30 NAC-Twente 2

difender
06.08.11, 08:42
1 voor

5 august 21.00 Excelsior-Feyenoord Ei jõudnud.
6 august 19.45 Roda-Groningen 1
6 august 20.45 Heerenveen-NEC x
6 august 20.45 RKC Waalwijk-Heracles x
6 august 21.45 VVV Venlo-Utrecht 2
7 august 13.30 AZ-PSV x
7 august 15.30 De Graafschap-Ajax 2
7 august 15.30 ADO Den Haag-Vitesse 1
7 august 17.30 NAC-Twente 2

Martin 16
07.08.11, 12:43
7 august 13.30 AZ-PSV 1
7 august 15.30 De Graafschap-Ajax 2
7 august 15.30 ADO Den Haag-Vitesse x
7 august 17.30 NAC-Twente 2

midfielder
07.08.11, 23:55
Meeldivalt palju ennutushuvilisi kogunes uue hooaja avavooru prognoosima-19 on igati soliidne number pidades silmas eelmise hooaja lõppu silmas.

Esimese vooru võit läheb jagamisele Blue Rocki ja tauri3000 vahel, kellel kummalgi õnnestus täppi panna 6 õiget mängu. Viie õigega ennustajaid oli seevastu koguni kuus. Vahed on üsnagi ühtlased, kuna madalaim vooru skoor oli 3.


Tabel

1-2. Blue Rock ja tauri 3000---6 punkti

3-8. midfielder, Jalkafriik, Meintz, umbadapopp, salajane33, difender---5 punkti

9-17. karl54, Fänn614, whoisthemasta, marconius, Eeri, Tofoa,Blue Moon, Karla, Martin16---4 punkti

18-19. SharK ja sherf---3 punkti


2 voor ka üles

13 august 19.45 Twente-AZ 1
13 august 20.45 Vitesse-VVV 1
13 august 20.45 PSV-RKC Waalwijk 1
13 august 21.45 Feyenoord-Roda 1
14 august 13.30 Heracles-NAC 1
14 august 15.30 Utrecht-De Graafschap 1
14 august 15.30 Ajax-Heerenveen 1
14 august 17.30 Groningen-ADO Den Haag 1

midfielder
08.08.11, 00:00
Lisan ka budulojuse 2 vooru ennustuse,kes saatis selle mulle privasse.

2011-08-13 19:45 Twente AZ Alkmaar 1
2011-08-13 20:45 PSV Eindhoven Waalwijk 1
2011-08-13 20:45 Vitesse Venlo 1
2011-08-13 21:45 Feyenoord Roda 1
2011-08-14 13:30 Heracles NAC Breda 2
2011-08-14 15:30 Ajax Heerenveen 1
2011-08-14 15:30 Utrecht De Graafschap x
2011-08-14 17:30 Groningen Den Haag 1
2011-08-15 21:00 NEC Nijmegen Excelsior x

midfielder
08.08.11, 00:01
Ja lisan enda panusesse vooru viimase mängu, mis ennist ununes, kuna peetakse erandkorras esmaspäeval

15 august 21.00 NEC-Excelsior 1

Bart
08.08.11, 00:21
2. voor

13 august 19.45 Twente-AZ 2
13 august 20.45 Vitesse-VVV 1
13 august 20.45 PSV-RKC Waalwijk 1
13 august 21.45 Feyenoord-Roda 1
14 august 13.30 Heracles-NAC x
14 august 15.30 Utrecht-De Graafschap x
14 august 15.30 Ajax-Heerenveen 1
14 august 17.30 Groningen-ADO Den Haag 2
15 august 21.00 NEC Nijmegen-Excelsior 1

sherf
08.08.11, 09:26
2 voor

13 august 19.45 Twente-AZ x
13 august 20.45 Vitesse-VVV 1
13 august 20.45 PSV-RKC Waalwijk 1
13 august 21.45 Feyenoord-Roda 1
14 august 13.30 Heracles-NAC 2
14 august 15.30 Utrecht-De Graafschap 1
14 august 15.30 Ajax-Heerenveen 1
14 august 17.30 Groningen-ADO Den Haag x
15 august 21.00 NEC-Excelsior 1

Gert700
08.08.11, 10:45
2. voor

13 august 19.45 Twente-AZ 2
13 august 20.45 Vitesse-VVV 1
13 august 20.45 PSV-RKC Waalwijk 1
13 august 21.45 Feyenoord-Roda 2
14 august 13.30 Heracles-NAC 1
14 august 15.30 Utrecht-De Graafschap x
14 august 15.30 Ajax-Heerenveen 1
14 august 17.30 Groningen-ADO Den Haag 2
15 august 21.00 NEC Nijmegen-Excelsior 1

Blue Moon
08.08.11, 12:50
13 august 19.45 Twente-AZ x
13 august 20.45 Vitesse-VVV x
13 august 20.45 PSV-RKC Waalwijk 1
13 august 21.45 Feyenoord-Roda 1
14 august 13.30 Heracles-NAC x
14 august 15.30 Utrecht-De Graafschap 1
14 august 15.30 Ajax-Heerenveen 1
14 august 17.30 Groningen-ADO Den Haag 2
15 august 21.00 NEC Nijmegen-Excelsior x

whoisthemasta
08.08.11, 12:55
2. voor

13 august 19.45 Twente-AZ x
13 august 20.45 Vitesse-VVV x
13 august 20.45 PSV-RKC Waalwijk 1
13 august 21.45 Feyenoord-Roda 1
14 august 13.30 Heracles-NAC x
14 august 15.30 Utrecht-De Graafschap 1
14 august 15.30 Ajax-Heerenveen 1
14 august 17.30 Groningen-ADO Den Haag 2
15 august 21.00 NEC Nijmegen-Excelsior 1

Tofoa
08.08.11, 14:46
2. voor

13 august 19.45 Twente-AZ 1
13 august 20.45 Vitesse-VVV 1
13 august 20.45 PSV-RKC Waalwijk 1
13 august 21.45 Feyenoord-Roda 1
14 august 13.30 Heracles-NAC 1
14 august 15.30 Utrecht-De Graafschap x
14 august 15.30 Ajax-Heerenveen 1
14 august 17.30 Groningen-ADO Den Haag x

difender
08.08.11, 15:50
2 voor ka üles

13 august 19.45 Twente-AZ x
13 august 20.45 Vitesse-VVV 1
13 august 20.45 PSV-RKC Waalwijk 1
13 august 21.45 Feyenoord-Roda x
14 august 13.30 Heracles-NAC x
14 august 15.30 Utrecht-De Graafschap 1
14 august 15.30 Ajax-Heerenveen 1
14 august 17.30 Groningen-ADO Den Haag x

Meintz
08.08.11, 17:45
2. voor

13 august 19.45 Twente-AZ x
13 august 20.45 Vitesse-VVV 1
13 august 20.45 PSV-RKC Waalwijk 1
13 august 21.45 Feyenoord-Roda x
14 august 13.30 Heracles-NAC 2
14 august 15.30 Utrecht-De Graafschap 1
14 august 15.30 Ajax-Heerenveen 1
14 august 17.30 Groningen-ADO Den Haag 1
15 august 21.00 NEC Nijmegen-Excelsior 1

Blue Rock
08.08.11, 18:51
2. voor

2011-08-13 19:45 Twente AZ Alkmaar 1
2011-08-13 20:45 PSV Eindhoven Waalwijk 1
2011-08-13 20:45 Vitesse Venlo x
2011-08-13 21:45 Feyenoord Roda x
2011-08-14 13:30 Heracles NAC Breda 1
2011-08-14 15:30 Ajax Heerenveen 1
2011-08-14 15:30 Utrecht De Graafschap 1
2011-08-14 17:30 Groningen Den Haag 1
2011-08-15 21:00 NEC Nijmegen Excelsior 1

Brick
08.08.11, 21:33
2. voor

2011-08-13 19:45 Twente AZ Alkmaar 1
2011-08-13 20:45 PSV Eindhoven Waalwijk 1
2011-08-13 20:45 Vitesse Venlo x
2011-08-13 21:45 Feyenoord Roda 3
2011-08-14 13:30 Heracles NAC Breda 1
2011-08-14 15:30 Ajax Heerenveen 1
2011-08-14 15:30 Utrecht De Graafschap 1
2011-08-14 17:30 Groningen Den Haag x
2011-08-15 21:00 NEC Nijmegen Excelsior 1

tauri3000
08.08.11, 22:07
2. voor

13 august 19.45 Twente-AZ 2
13 august 20.45 Vitesse-VVV 1
13 august 20.45 PSV-RKC Waalwijk 1
13 august 21.45 Feyenoord-Roda 1
14 august 13.30 Heracles-NAC 2
14 august 15.30 Utrecht-De Graafschap 1
14 august 15.30 Ajax-Heerenveen 1
14 august 17.30 Groningen-ADO Den Haag x
15 august 21.00 NEC Nijmegen-Excelsior x

karl54
08.08.11, 23:41
2 voor

13 august 19.45 Twente-AZ 1
13 august 20.45 Vitesse-VVV 1
13 august 20.45 PSV-RKC Waalwijk 1
13 august 21.45 Feyenoord-Roda 1
14 august 13.30 Heracles-NAC x
14 august 15.30 Utrecht-De Graafschap 1
14 august 15.30 Ajax-Heerenveen 1
14 august 17.30 Groningen-ADO Den Haag 1
15 august 21.00 NEC-Excelsior 1

-LikeFootball-
09.08.11, 00:14
2 voor

13 august 19.45 Twente-AZ 2
13 august 20.45 Vitesse-VVV 1
13 august 20.45 PSV-RKC Waalwijk 1
13 august 21.45 Feyenoord-Roda x
14 august 13.30 Heracles-NAC 1
14 august 15.30 Utrecht-De Graafschap 1
14 august 15.30 Ajax-Heerenveen 1
14 august 17.30 Groningen-ADO Den Haag 1
15 august 21.00 NEC-Excelsior 1

umbadapopp
09.08.11, 20:24
13 august 19.45 Twente-AZ x
13 august 20.45 Vitesse-VVV 1
13 august 20.45 PSV-RKC Waalwijk 1
13 august 21.45 Feyenoord-Roda 1
14 august 13.30 Heracles-NAC x
14 august 15.30 Utrecht-De Graafschap 1
14 august 15.30 Ajax-Heerenveen 1
14 august 17.30 Groningen-ADO Den Haag 1

marconius
09.08.11, 22:48
2 voor

13 august 19.45 Twente-AZ x
13 august 20.45 Vitesse-VVV 1
13 august 20.45 PSV-RKC Waalwijk 1
13 august 21.45 Feyenoord-Roda x
14 august 13.30 Heracles-NAC x
14 august 15.30 Utrecht-De Graafschap 2
14 august 15.30 Ajax-Heerenveen 1
14 august 17.30 Groningen-ADO Den Haag 1
15 august 21.00 NEC-Excelsior 1

BlueBlackWhite-
11.08.11, 17:02
13 august 19.45 Twente-AZ 2
13 august 20.45 Vitesse-VVV 1
13 august 20.45 PSV-RKC Waalwijk 1
13 august 21.45 Feyenoord-Roda 1
14 august 13.30 Heracles-NAC X
14 august 15.30 Utrecht-De Graafschap X
14 august 15.30 Ajax-Heerenveen 1
14 august 17.30 Groningen-ADO Den Haag 2

salajane33
12.08.11, 13:03
2 voor

13 august 19.45 Twente-AZ x
13 august 20.45 Vitesse-VVV 1
13 august 20.45 PSV-RKC Waalwijk 1
13 august 21.45 Feyenoord-Roda 2
14 august 13.30 Heracles-NAC 1
14 august 15.30 Utrecht-De Graafschap 1
14 august 15.30 Ajax-Heerenveen 1
14 august 17.30 Groningen-ADO Den Haag x
15 august 21.00 NEC-Excelsior 1

Eeri
13.08.11, 09:14
2 voor

13 august 19.45 Twente-AZ 1
13 august 20.45 Vitesse-VVV 1
13 august 20.45 PSV-RKC Waalwijk 1
13 august 21.45 Feyenoord-Roda 1
14 august 13.30 Heracles-NAC 1
14 august 15.30 Utrecht-De Graafschap 1
14 august 15.30 Ajax-Heerenveen 1
14 august 17.30 Groningen-ADO Den Haag 1
15 august 21.00 NEC-Excelsior 1

Karla
13.08.11, 09:44
2 voor

13 august 19.45 Twente-AZ x
13 august 20.45 Vitesse-VVV 1
13 august 20.45 PSV-RKC Waalwijk 1
13 august 21.45 Feyenoord-Roda 1
14 august 13.30 Heracles-NAC 2
14 august 15.30 Utrecht-De Graafschap 1
14 august 15.30 Ajax-Heerenveen 1
14 august 17.30 Groningen-ADO Den Haag 1
15 august 21.00 NEC-Excelsior 1

umbadapopp
15.08.11, 05:42
13 august 19.45 Twente-AZ x
13 august 20.45 Vitesse-VVV 1
13 august 20.45 PSV-RKC Waalwijk 1
13 august 21.45 Feyenoord-Roda 1
14 august 13.30 Heracles-NAC x
14 august 15.30 Utrecht-De Graafschap 1
14 august 15.30 Ajax-Heerenveen 1
14 august 17.30 Groningen-ADO Den Haag 1
LISA: 15 august 21.00 NEC-Excelsior 1

BlueBlackWhite-
15.08.11, 20:31
13 august 19.45 Twente-AZ 2
13 august 20.45 Vitesse-VVV 1
13 august 20.45 PSV-RKC Waalwijk 1
13 august 21.45 Feyenoord-Roda 1
14 august 13.30 Heracles-NAC X
14 august 15.30 Utrecht-De Graafschap X
14 august 15.30 Ajax-Heerenveen 1
14 august 17.30 Groningen-ADO Den Haag 2

LISA: 15 august 21.00 NEC-Excelsior 1

midfielder
16.08.11, 00:11
Aeg teha teisest voorust kokkuvõtteid. Kuna seekord venis see lausa esmaspäeva hilisõhtuni, siis otsustasin tabeli ja uue vooru nüüd üles panna kui seda teha homme päeval, mil kolmanda vooruni jäänuks üsna vähe aega.

Tore on täheldada,et kolm uut ennustajat on juurde lisandunud-budulojus, LikeFootball ja Gert700. Võimalik, et see on ka seotud asjaoluga, et taas üle aasta on Eredivisies pallimas kaks eestlast ja huvi sealse liiga kulgemise vastu siinmail keskmisest suurem.

Vooru edukaimad olid üsna kõrge 8 õige panusega Eeri ja allakirjutanu. Ühtlasi tähendas viimane fakt seda, et üldtabelis õnnetus liidrikoht endale võtta kuid vaid punktiga jäävad maha Blue Rock ja Eeri.

Tabel

1. midfielder (+8)---13 punkti

2-3. Blue Rock (+6) ja Eeri (+8)---12 punkti

4-6. Tofoa (+7), karl54 (+7) ja umbadapopp (+6)---11 punkti

7-12. Fänn614 (+6), Meintz (+5), Jalkafriik (+5), tauri3000 (+4), salajane33 (+5), Karla (+6)---10 punkti

13-14. SharK (+6) ja marconius (+5)---9 punkti

15-17. sherf (+5), difender (+3), whoisthemasta (+4)---8 punkti

18-19. budulojus (+7) ja Blue Moon (+3)----7 punkti

20-21. Gert700 (+6) ja LikeFootball (+6)---6 punkti

22. Martin16 (+4)---4 punkti


3 voor

19 august 21.00 Roda-RKC Waalwijk 1
20 august 19.45 Vitesse-Utrecht 1
20 august 20.45 Heerenveen-Twente 2
20 august 20.45 Excelsior-De Graafschap 2
20 august 21.45 NAC-Groningen X
21 august 13.30 Heracles-Feyenoord 2
21 august 15.30 VVV-Ajax 2
21 august 15.30 AZ-NEC 1
21 august 17.30 ADO Den Haag-PSV 2

Bart
16.08.11, 00:21
3 voor

19 august 21.00 Roda-RKC Waalwijk x
20 august 19.45 Vitesse-Utrecht 1
20 august 20.45 Heerenveen-Twente 2
20 august 20.45 Excelsior-De Graafschap x
20 august 21.45 NAC-Groningen 1
21 august 13.30 Heracles-Feyernood 2
21 august 15.30 VVV-Ajax 2
21 august 15.30 AZ-NEC 1
21 august 17.30 ADO Den Haag-PSV 2

Blue Rock
16.08.11, 00:50
3 voor

19 august 21.00 Roda-RKC Waalwijk 1
20 august 19.45 Vitesse-Utrecht 1
20 august 20.45 Heerenveen-Twente 2
20 august 20.45 Excelsior-De Graafschap 1
20 august 21.45 NAC-Groningen 2
21 august 13.30 Heracles-Feyenoord x
21 august 15.30 VVV-Ajax 2
21 august 15.30 AZ-NEC 1
21 august 17.30 ADO Den Haag-PSV 2

Brick
16.08.11, 00:52
3 voor

19 august 21.00 Roda-RKC Waalwijk 1
20 august 19.45 Vitesse-Utrecht 1
20 august 20.45 Heerenveen-Twente 2
20 august 20.45 Excelsior-De Graafschap x
20 august 21.45 NAC-Groningen 2
21 august 13.30 Heracles-Feyernood 2
21 august 15.30 VVV-Ajax 2
21 august 15.30 AZ-NEC 1
21 august 17.30 ADO Den Haag-PSV 2

Meintz
16.08.11, 10:53
3 voor

19 august 21.00 Roda-RKC Waalwijk 1
20 august 19.45 Vitesse-Utrecht x
20 august 20.45 Heerenveen-Twente x
20 august 20.45 Excelsior-De Graafschap 2
20 august 21.45 NAC-Groningen 2
21 august 13.30 Heracles-Feyenoord 2
21 august 15.30 VVV-Ajax 2
21 august 15.30 AZ-NEC 1
21 august 17.30 ADO Den Haag-PSV x

Gert700
16.08.11, 10:55
3 voor

19 august 21.00 Roda-RKC Waalwijk 1
20 august 19.45 Vitesse-Utrecht 1
20 august 20.45 Heerenveen-Twente 2
20 august 20.45 Excelsior-De Graafschap x
20 august 21.45 NAC-Groningen 2
21 august 13.30 Heracles-Feyenoord 2
21 august 15.30 VVV-Ajax 2
21 august 15.30 AZ-NEC 1
21 august 17.30 ADO Den Haag-PSV x

difender
16.08.11, 11:31
3 voor

19 august 21.00 Roda-RKC Waalwijk 1
20 august 19.45 Vitesse-Utrecht x
20 august 20.45 Heerenveen-Twente 2
20 august 20.45 Excelsior-De Graafschap x
20 august 21.45 NAC-Groningen 1
21 august 13.30 Heracles-Feyenoord 2
21 august 15.30 VVV-Ajax 2
21 august 15.30 AZ-NEC 1
21 august 17.30 ADO Den Haag-PSV 2

Martin 16
16.08.11, 11:52
3 voor

19 august 21.00 Roda-RKC Waalwijk 1
20 august 19.45 Vitesse-Utrecht 1
20 august 20.45 Heerenveen-Twente 2
20 august 20.45 Excelsior-De Graafschap x
20 august 21.45 NAC-Groningen x
21 august 13.30 Heracles-Feyernood 2
21 august 15.30 VVV-Ajax 2
21 august 15.30 AZ-NEC 1
21 august 17.30 ADO Den Haag-PSV 2

tauri3000
16.08.11, 12:42
3 voor

19 august 21.00 Roda-RKC Waalwijk x
20 august 19.45 Vitesse-Utrecht 1
20 august 20.45 Heerenveen-Twente 2
20 august 20.45 Excelsior-De Graafschap 1
20 august 21.45 NAC-Groningen 1
21 august 13.30 Heracles-Feyernood 2
21 august 15.30 VVV-Ajax 2
21 august 15.30 AZ-NEC 1
21 august 17.30 ADO Den Haag-PSV 2

BlueBlackWhite-
16.08.11, 13:19
Kuna hollandi liigat väga ei tunne siis seni olen suht huupi pannud, vaadates kumb klubi lihtsaslt tuntuma nimega on:) Teises voorus sain aga päris mitu head kohta tõustud ja vana ennustuskalaga marconiusega ühele pulgale, nüüd hakkan enne ennustamist ka veidi tabeliseisu vaatama : )
3 voor

19 august 21.00 Roda-RKC Waalwijk X
20 august 19.45 Vitesse-Utrecht 1
20 august 20.45 Heerenveen-Twente 2
20 august 20.45 Excelsior-De Graafschap 2
20 august 21.45 NAC-Groningen X
21 august 13.30 Heracles-Feyenoord 2
21 august 15.30 VVV-Ajax 2
21 august 15.30 AZ-NEC X
21 august 17.30 ADO Den Haag-PSV 2

apoc
16.08.11, 14:18
19 august 21.00 Roda-RKC Waalwijk x
20 august 19.45 Vitesse-Utrecht 1
20 august 20.45 Heerenveen-Twente 2
20 august 20.45 Excelsior-De Graafschap x
20 august 21.45 NAC-Groningen x
21 august 13.30 Heracles-Feyernood 2
21 august 15.30 VVV-Ajax 2
21 august 15.30 AZ-NEC 1
21 august 17.30 ADO Den Haag-PSV 2

umbadapopp
16.08.11, 15:35
19 august 21.00 Roda-RKC Waalwijk 1
20 august 19.45 Vitesse-Utrecht 1
20 august 20.45 Heerenveen-Twente 2
20 august 20.45 Excelsior-De Graafschap 2
20 august 21.45 NAC-Groningen 2
21 august 13.30 Heracles-Feyenoord 2
21 august 15.30 VVV-Ajax 2
21 august 15.30 AZ-NEC 1
21 august 17.30 ADO Den Haag-PSV 2

whoisthemasta
16.08.11, 17:23
3 voor

19 august 21.00 Roda-RKC Waalwijk 1
20 august 19.45 Vitesse-Utrecht 1
20 august 20.45 Heerenveen-Twente x
20 august 20.45 Excelsior-De Graafschap x
20 august 21.45 NAC-Groningen 2
21 august 13.30 Heracles-Feyenoord 2
21 august 15.30 VVV-Ajax 2
21 august 15.30 AZ-NEC 1
21 august 17.30 ADO Den Haag-PSV 2

Blue Moon
16.08.11, 17:53
3 voor

19 august 21.00 Roda-RKC Waalwijk 1
20 august 19.45 Vitesse-Utrecht x
20 august 20.45 Heerenveen-Twente 2
20 august 20.45 Excelsior-De Graafschap x
20 august 21.45 NAC-Groningen 1
21 august 13.30 Heracles-Feyenoord 2
21 august 15.30 VVV-Ajax 2
21 august 15.30 AZ-NEC 1
21 august 17.30 ADO Den Haag-PSV 2

Tofoa
16.08.11, 19:21
3 voor

19 august 21.00 Roda-RKC Waalwijk 1
20 august 19.45 Vitesse-Utrecht 2
20 august 20.45 Heerenveen-Twente 2
20 august 20.45 Excelsior-De Graafschap x
20 august 21.45 NAC-Groningen 1
21 august 13.30 Heracles-Feyenoord 2
21 august 15.30 VVV-Ajax 2
21 august 15.30 AZ-NEC 1
21 august 17.30 ADO Den Haag-PSV 2

marconius
16.08.11, 20:22
3 voor

19 august 21.00 Roda-RKC Waalwijk 1
20 august 19.45 Vitesse-Utrecht 1
20 august 20.45 Heerenveen-Twente 2
20 august 20.45 Excelsior-De Graafschap x
20 august 21.45 NAC-Groningen 1
21 august 13.30 Heracles-Feyenoord x
21 august 15.30 VVV-Ajax 2
21 august 15.30 AZ-NEC 1
21 august 17.30 ADO Den Haag-PSV 2

budu
17.08.11, 00:51
Pole paha kahe vooru kohta kuigi esimene voor jäi oma rumaluse tõttu ennustamata!

3 voor

19 august 21.00 Roda-RKC Waalwijk 1
20 august 19.45 Vitesse-Utrecht 1
20 august 20.45 Heerenveen-Twente 2
20 august 20.45 Excelsior-De Graafschap 2
20 august 21.45 NAC-Groningen 2
21 august 13.30 Heracles-Feyenoord 2
21 august 15.30 VVV-Ajax 2
21 august 15.30 AZ-NEC 1
21 august 17.30 ADO Den Haag-PSV 2

kaljukas12345
17.08.11, 02:47
3 voor

19 august 21.00 Roda-RKC Waalwijk 1
20 august 19.45 Vitesse-Utrecht 1
20 august 20.45 Heerenveen-Twente 2
20 august 20.45 Excelsior-De Graafschap 2
20 august 21.45 NAC-Groningen 2
21 august 13.30 Heracles-Feyenoord 2
21 august 15.30 VVV-Ajax 2
21 august 15.30 AZ-NEC 1
21 august 17.30 ADO Den Haag-PSV 2

sherf
17.08.11, 11:33
3 voor

19 august 21.00 Roda-RKC Waalwijk 1
20 august 19.45 Vitesse-Utrecht x
20 august 20.45 Heerenveen-Twente 2
20 august 20.45 Excelsior-De Graafschap 1
20 august 21.45 NAC-Groningen x
21 august 13.30 Heracles-Feyenoord 2
21 august 15.30 VVV-Ajax 2
21 august 15.30 AZ-NEC 1
21 august 17.30 ADO Den Haag-PSV 2

Eeri
18.08.11, 07:29
3 voor

19 august 21.00 Roda-RKC Waalwijk 1
20 august 19.45 Vitesse-Utrecht 1
20 august 20.45 Heerenveen-Twente 2
20 august 20.45 Excelsior-De Graafschap 2
20 august 21.45 NAC-Groningen 2
21 august 13.30 Heracles-Feyenoord 2
21 august 15.30 VVV-Ajax 2
21 august 15.30 AZ-NEC 1
21 august 17.30 ADO Den Haag-PSV 2

karl54
18.08.11, 15:55
3 voor

19 august 21.00 Roda-RKC Waalwijk 1
20 august 19.45 Vitesse-Utrecht x
20 august 20.45 Heerenveen-Twente 2
20 august 20.45 Excelsior-De Graafschap x
20 august 21.45 NAC-Groningen 1
21 august 13.30 Heracles-Feyenoord x
21 august 15.30 VVV-Ajax 2
21 august 15.30 AZ-NEC 1
21 august 17.30 ADO Den Haag-PSV 2

-LikeFootball-
18.08.11, 17:54
3 voor

19 august 21.00 Roda-RKC Waalwijk 1
20 august 19.45 Vitesse-Utrecht 1
20 august 20.45 Heerenveen-Twente 2
20 august 20.45 Excelsior-De Graafschap x
20 august 21.45 NAC-Groningen 2
21 august 13.30 Heracles-Feyenoord x
21 august 15.30 VVV-Ajax 2
21 august 15.30 AZ-NEC 1
21 august 17.30 ADO Den Haag-PSV 2

salajane33
18.08.11, 18:38
3 voor

19 august 21.00 Roda-RKC Waalwijk 1
20 august 19.45 Vitesse-Utrecht 1
20 august 20.45 Heerenveen-Twente 2
20 august 20.45 Excelsior-De Graafschap x
20 august 21.45 NAC-Groningen x
21 august 13.30 Heracles-Feyenoord 2
21 august 15.30 VVV-Ajax 2
21 august 15.30 AZ-NEC x
21 august 17.30 ADO Den Haag-PSV 2

Karla
19.08.11, 17:01
3 voor

19 august 21.00 Roda-RKC Waalwijk 1
20 august 19.45 Vitesse-Utrecht 1
20 august 20.45 Heerenveen-Twente 2
20 august 20.45 Excelsior-De Graafschap 2
20 august 21.45 NAC-Groningen 2
21 august 13.30 Heracles-Feyenoord 2
21 august 15.30 VVV-Ajax 2
21 august 15.30 AZ-NEC 1
21 august 17.30 ADO Den Haag-PSV 2

midfielder
21.08.11, 23:54
Kolmanda vooru edukaimad olid marconius, Martin16, LikeFootball ja uus ennustaja apoc kuue õige panusega. Mängu lisandus kaks uut ennustajat-eelpoll mainitet apoc ja kaljukas12345. Üldtabelis õnnestus allakirjutanul juhtkohta hoida, Blue Rock on punkti võrra maas.

Tabel

1. midfielder (+5)---18 punkti

2. Blue Rock (+5)---17 punkti

3-4. karl54 (+5) ja Eeri (+4)---16 punkti

5-10. Fänn614 (+5), Tofoa (+4), Jalkafriik (+5),umbadapopp (+4), marconius (+6) ja salajane33 (+5)---15 punkti

11-12. tauri3000 (+4) ja Karla (+4)----14 punkti

13. SharK (+4)---13 punkti

14-17. sherf (+4), difender (+4), whoisthemasta (+4) ja LikeFootball (+6)---12 punkti

18-20. budulojus (+4), Blue Moon (+4) ja Meintz (+1)---11 punkti

21-22. Gert700 (+4) ja Martin16 (+6)---10 punkti

23. apoc (+6)---6 punkti

24. kaljukas12345 (+4)---4 punkti


4 voor

26 august 21.00 Ajax-Vitesse 1
27 august 19.45 RKC Waalwijk-NAC Breda 1
27 august 20.45 NEC-Heracles Almelo 2
27 august 20.45 Twente-VVV Venlo 1
27 august 21.45 Utrecht-Roda 1
28 august 13.30 De Graafschap-ADO Den Haag 1
28 august 15.30 Groningen-AZ X
28 august 15.30 Feyenoord-Heerenveen 1
28 august 17.30 PSV-Excelsior 1

BlueBlackWhite-
22.08.11, 00:19
4.voor

26 august 21.00 Ajax-Vitesse 1
27 august 19.45 RKC Waalwijk-NAC Breda 1
27 august 20.45 NEC-Heracles Almelo X
27 august 20.45 Twente-VVV Venlo 1
27 august 21.45 Utrecht-Roda X
28 august 13.30 De Graafschap-ADO Den Haag X
28 august 15.30 Groningen-AZ 2
28 august 15.30 Feyenoord-Heerenveen 1
28 august 17.30 PSV-Excelsior 1

Blue Rock
22.08.11, 00:19
4 voor

26 august 21.00 Ajax-Vitesse 1
27 august 19.45 RKC Waalwijk-NAC Breda 1
27 august 20.45 NEC-Heracles Almelo x
27 august 20.45 Twente-VVV Venlo 1
27 august 21.45 Utrecht-Roda x
28 august 13.30 De Graafschap-ADO Den Haag x
28 august 15.30 Groningen-AZ 2
28 august 15.30 Feyenoord-Heerenveen 1
28 august 17.30 PSV-Excelsior 1

Gert700
22.08.11, 03:08
4.voor

26 august 21.00 Ajax-Vitesse 1
27 august 19.45 RKC Waalwijk-NAC Breda x
27 august 20.45 NEC-Heracles Almelo 2
27 august 20.45 Twente-VVV Venlo 1
27 august 21.45 Utrecht-Roda 2
28 august 13.30 De Graafschap-ADO Den Haag x
28 august 15.30 Groningen-AZ 2
28 august 15.30 Feyenoord-Heerenveen 1
28 august 17.30 PSV-Excelsior 1

difender
22.08.11, 10:06
4 voor

26 august 21.00 Ajax-Vitesse 1
27 august 19.45 RKC Waalwijk-NAC Breda x
27 august 20.45 NEC-Heracles Almelo x
27 august 20.45 Twente-VVV Venlo 1
27 august 21.45 Utrecht-Roda 2
28 august 13.30 De Graafschap-ADO Den Haag 2
28 august 15.30 Groningen-AZ 1
28 august 15.30 Feyenoord-Heerenveen 1
28 august 17.30 PSV-Excelsior 1

Blue Moon
22.08.11, 12:45
4 voor

26 august 21.00 Ajax-Vitesse x
27 august 19.45 RKC Waalwijk-NAC Breda 2
27 august 20.45 NEC-Heracles Almelo x
27 august 20.45 Twente-VVV Venlo 1
27 august 21.45 Utrecht-Roda x
28 august 13.30 De Graafschap-ADO Den Haag 2
28 august 15.30 Groningen-AZ 2
28 august 15.30 Feyenoord-Heerenveen 1
28 august 17.30 PSV-Excelsior 1

whoisthemasta
22.08.11, 14:08
4 voor

26 august 21.00 Ajax-Vitesse 1
27 august 19.45 RKC Waalwijk-NAC Breda x
27 august 20.45 NEC-Heracles Almelo 1
27 august 20.45 Twente-VVV Venlo x
27 august 21.45 Utrecht-Roda 1
28 august 13.30 De Graafschap-ADO Den Haag 1
28 august 15.30 Groningen-AZ 2
28 august 15.30 Feyenoord-Heerenveen x
28 august 17.30 PSV-Excelsior 1

apoc
22.08.11, 14:14
26 august 21.00 Ajax-Vitesse 1
27 august 19.45 RKC Waalwijk-NAC Breda 1
27 august 20.45 NEC-Heracles Almelo X
27 august 20.45 Twente-VVV Venlo 1
27 august 21.45 Utrecht-Roda X
28 august 13.30 De Graafschap-ADO Den Haag 1
28 august 15.30 Groningen-AZ 2
28 august 15.30 Feyenoord-Heerenveen 1
28 august 17.30 PSV-Excelsior 1

Tofoa
22.08.11, 15:38
4 voor

26 august 21.00 Ajax-Vitesse 1
27 august 19.45 RKC Waalwijk-NAC Breda x
27 august 20.45 NEC-Heracles Almelo 1
27 august 20.45 Twente-VVV Venlo 1
27 august 21.45 Utrecht-Roda 1
28 august 13.30 De Graafschap-ADO Den Haag 1
28 august 15.30 Groningen-AZ 2
28 august 15.30 Feyenoord-Heerenveen 1
28 august 17.30 PSV-Excelsior 1

Meintz
22.08.11, 17:12
4 voor

26 august 21.00 Ajax-Vitesse x
27 august 19.45 RKC Waalwijk-NAC Breda 2
27 august 20.45 NEC-Heracles Almelo 1
27 august 20.45 Twente-VVV Venlo 1
27 august 21.45 Utrecht-Roda 2
28 august 13.30 De Graafschap-ADO Den Haag x
28 august 15.30 Groningen-AZ 2
28 august 15.30 Feyenoord-Heerenveen 1
28 august 17.30 PSV-Excelsior 1

karl54
22.08.11, 17:44
4.voor

26 august 21.00 Ajax-Vitesse 1
27 august 19.45 RKC Waalwijk-NAC Breda x
27 august 20.45 NEC-Heracles Almelo 1
27 august 20.45 Twente-VVV Venlo 1
27 august 21.45 Utrecht-Roda 1
28 august 13.30 De Graafschap-ADO Den Haag 2
28 august 15.30 Groningen-AZ 2
28 august 15.30 Feyenoord-Heerenveen x
28 august 17.30 PSV-Excelsior 1

Brick
22.08.11, 19:35
4.voor

26 august 21.00 Ajax-Vitesse 1
27 august 19.45 RKC Waalwijk-NAC Breda x
27 august 20.45 NEC-Heracles Almelo 2
27 august 20.45 Twente-VVV Venlo 1
27 august 21.45 Utrecht-Roda 1
28 august 13.30 De Graafschap-ADO Den Haag 2
28 august 15.30 Groningen-AZ 1
28 august 15.30 Feyenoord-Heerenveen 1
28 august 17.30 PSV-Excelsior 1

Bart
22.08.11, 21:10
4.voor

26 august 21.00 Ajax-Vitesse 1
27 august 19.45 RKC Waalwijk-NAC Breda 1
27 august 20.45 NEC-Heracles Almelo 2
27 august 20.45 Twente-VVV Venlo 1
27 august 21.45 Utrecht-Roda 2
28 august 13.30 De Graafschap-ADO Den Haag 2
28 august 15.30 Groningen-AZ 2
28 august 15.30 Feyenoord-Heerenveen x
28 august 17.30 PSV-Excelsior 1

umbadapopp
23.08.11, 16:59
4 voor

26 august 21.00 Ajax-Vitesse 1
27 august 19.45 RKC Waalwijk-NAC Breda 1
27 august 20.45 NEC-Heracles Almelo 1
27 august 20.45 Twente-VVV Venlo 1
27 august 21.45 Utrecht-Roda 1
28 august 13.30 De Graafschap-ADO Den Haag 1
28 august 15.30 Groningen-AZ 2
28 august 15.30 Feyenoord-Heerenveen 1
28 august 17.30 PSV-Excelsior 1

sherf
23.08.11, 17:07
4 voor

26 august 21.00 Ajax-Vitesse 1
27 august 19.45 RKC Waalwijk-NAC Breda x
27 august 20.45 NEC-Heracles Almelo 1
27 august 20.45 Twente-VVV Venlo 1
27 august 21.45 Utrecht-Roda 2
28 august 13.30 De Graafschap-ADO Den Haag 2
28 august 15.30 Groningen-AZ 2
28 august 15.30 Feyenoord-Heerenveen 1
28 august 17.30 PSV-Excelsior 1

marconius
23.08.11, 22:45
4 voor

26 august 21.00 Ajax-Vitesse 1
27 august 19.45 RKC Waalwijk-NAC Breda x
27 august 20.45 NEC-Heracles Almelo 1
27 august 20.45 Twente-VVV Venlo 1
27 august 21.45 Utrecht-Roda x
28 august 13.30 De Graafschap-ADO Den Haag 2
28 august 15.30 Groningen-AZ 2
28 august 15.30 Feyenoord-Heerenveen x
28 august 17.30 PSV-Excelsior 1

Martin 16
24.08.11, 12:19
4.voor

26 august 21.00 Ajax-Vitesse 1
27 august 19.45 RKC Waalwijk-NAC Breda x
27 august 20.45 NEC-Heracles Almelo x
27 august 20.45 Twente-VVV Venlo 1
27 august 21.45 Utrecht-Roda 2
28 august 13.30 De Graafschap-ADO Den Haag 2
28 august 15.30 Groningen-AZ 2
28 august 15.30 Feyenoord-Heerenveen 1
28 august 17.30 PSV-Excelsior 1

tauri3000
24.08.11, 12:32
4.voor

26 august 21.00 Ajax-Vitesse 2
27 august 19.45 RKC Waalwijk-NAC Breda 2
27 august 20.45 NEC-Heracles Almelo 1
27 august 20.45 Twente-VVV Venlo 1
27 august 21.45 Utrecht-Roda 1
28 august 13.30 De Graafschap-ADO Den Haag 2
28 august 15.30 Groningen-AZ 2
28 august 15.30 Feyenoord-Heerenveen 1
28 august 17.30 PSV-Excelsior 1

-LikeFootball-
26.08.11, 01:08
4.voor

26 august 21.00 Ajax-Vitesse 1
27 august 19.45 RKC Waalwijk-NAC Breda 1
27 august 20.45 NEC-Heracles Almelo x
27 august 20.45 Twente-VVV Venlo 1
27 august 21.45 Utrecht-Roda 1
28 august 13.30 De Graafschap-ADO Den Haag 2
28 august 15.30 Groningen-AZ 2
28 august 15.30 Feyenoord-Heerenveen 1
28 august 17.30 PSV-Excelsior 1

budu
26.08.11, 08:41
4.voor

26 august 21.00 Ajax-Vitesse 1
27 august 19.45 RKC Waalwijk-NAC Breda 2
27 august 20.45 NEC-Heracles Almelo 1
27 august 20.45 Twente-VVV Venlo 1
27 august 21.45 Utrecht-Roda 1
28 august 13.30 De Graafschap-ADO Den Haag 2
28 august 15.30 Groningen-AZ 1
28 august 15.30 Feyenoord-Heerenveen 1
28 august 17.30 PSV-Excelsior 1

salajane33
26.08.11, 13:40
4.voor

26 august 21.00 Ajax-Vitesse x
27 august 19.45 RKC Waalwijk-NAC Breda 1
27 august 20.45 NEC-Heracles Almelo 2
27 august 20.45 Twente-VVV Venlo 1
27 august 21.45 Utrecht-Roda 1
28 august 13.30 De Graafschap-ADO Den Haag x
28 august 15.30 Groningen-AZ 2
28 august 15.30 Feyenoord-Heerenveen 1
28 august 17.30 PSV-Excelsior 1

Karla
26.08.11, 17:09
4.voor

26 august 21.00 Ajax-Vitesse 1
27 august 19.45 RKC Waalwijk-NAC Breda 2
27 august 20.45 NEC-Heracles Almelo 2
27 august 20.45 Twente-VVV Venlo 1
27 august 21.45 Utrecht-Roda 1
28 august 13.30 De Graafschap-ADO Den Haag 1
28 august 15.30 Groningen-AZ 2
28 august 15.30 Feyenoord-Heerenveen 1
28 august 17.30 PSV-Excelsior 1

midfielder
28.08.11, 23:58
4 vooru edukaimaks osutus karl54 koguni 8 õige panusega, mis viis ka tema uueks tabeliliidriks allakirjutanu ette ühepunktilise paremusega. Tihedaks on muutumas tabeli esiots kuna vaid kahe punktiga jäävad liidrist maha neli ennustajat-Fänn614, Blue Rock, umbadapopp ja marconius.

Tabel

1. karl54 (+8)---24 punkti

2. midfielder (+5)---23 punkti

3-6. Fänn614 (+7), umbadapopp (+7), marconius (+7) ja Blue Rock (+5)---22 punkti

7. Tofoa (+6)---21 punkti

8-10. Jalkafriik (+5), tauri3000 (+6) ja salajane33 (+5)---20 punkti

11-12. Like Football (+7) ja Karla (+5)---19 punkti

13-15. SharK (+5), sherf (+6) ja whoisthemasta (+6)---18 punkti

16. budulojus (+6)---17 punkti

17-18. difender (+4) ja Eeri (0)---16 punkti

19-21. Blue Moon (+4), Meintz (+4) ja Martin16 (+5)---15 punkti

22. Gert700 (+4)---14 punkti

23. apoc (+5)---11 punkti

24. kaljukas12345 (0)---4 punkti


5 voor kahe nädala pärast seoses koondiste em-valikmängudega järgneval nädalavahetusel

10 september 19.45 Roda-Twente 2
10 september 20.45 ADO Den Haag-RKC Waalwijk 1
10 september 20.45 AZ-Vitesse 1
10 september 20.45 De Graafschap-NEC 2
10 september 21.45 Heracles-Ajax 2
11 september 13.30 Heerenveen-Groningen 1
11 september 15.30 VVV Venlo-PSV 2
11 september 15.30 NAC-Feyenoord 2
11 september 17.30 Excelsior-Utrecht 2

Bart
29.08.11, 00:43
5. voor

10 september 19.45 Roda-Twente 2
10 september 20.45 ADO Den Haag-RKC Waalwijk 2
10 september 20.45 AZ-Vitesse 2
10 september 20.45 De Graafschap-NEC 2
10 september 21.45 Heracles-Ajax 2
11 september 13.30 Heerenveen-Groningen 2
11 september 15.30 VVV Venlo-PSV 2
11 september 15.30 NAC-Feyenoord 2
11 september 17.30 Excelsior-Utrecht 2

difender
29.08.11, 09:39
5. voor

10 september 19.45 Roda-Twente 2
10 september 20.45 ADO Den Haag-RKC Waalwijk 1
10 september 20.45 AZ-Vitesse 1
10 september 20.45 De Graafschap-NEC x
10 september 21.45 Heracles-Ajax 2
11 september 13.30 Heerenveen-Groningen x
11 september 15.30 VVV Venlo-PSV 2
11 september 15.30 NAC-Feyenoord 1
11 september 17.30 Excelsior-Utrecht x

Meintz
29.08.11, 16:57
5. voor

10 september 19.45 Roda-Twente x
10 september 20.45 ADO Den Haag-RKC Waalwijk 1
10 september 20.45 AZ-Vitesse 1
10 september 20.45 De Graafschap-NEC x
10 september 21.45 Heracles-Ajax 2
11 september 13.30 Heerenveen-Groningen 2
11 september 15.30 VVV Venlo-PSV 2
11 september 15.30 NAC-Feyenoord 1
11 september 17.30 Excelsior-Utrecht 2

apoc
29.08.11, 17:20
10 september 19.45 Roda-Twente 2
10 september 20.45 ADO Den Haag-RKC Waalwijk 1
10 september 20.45 AZ-Vitesse 1
10 september 20.45 De Graafschap-NEC 2
10 september 21.45 Heracles-Ajax 2
11 september 13.30 Heerenveen-Groningen x
11 september 15.30 VVV Venlo-PSV 2
11 september 15.30 NAC-Feyenoord 2
11 september 17.30 Excelsior-Utrecht 2

Tofoa
29.08.11, 19:02
10 september 19.45 Roda-Twente x
10 september 20.45 ADO Den Haag-RKC Waalwijk 1
10 september 20.45 AZ-Vitesse 1
10 september 20.45 De Graafschap-NEC x
10 september 21.45 Heracles-Ajax 2
11 september 13.30 Heerenveen-Groningen 1
11 september 15.30 VVV Venlo-PSV 2
11 september 15.30 NAC-Feyenoord x
11 september 17.30 Excelsior-Utrecht 2

Martin 16
29.08.11, 19:18
5. voor

10 september 19.45 Roda-Twente 2
10 september 20.45 ADO Den Haag-RKC Waalwijk 1
10 september 20.45 AZ-Vitesse 1
10 september 20.45 De Graafschap-NEC 2
10 september 21.45 Heracles-Ajax 2
11 september 13.30 Heerenveen-Groningen x
11 september 15.30 VVV Venlo-PSV 2
11 september 15.30 NAC-Feyenoord 2
11 september 17.30 Excelsior-Utrecht 2

whoisthemasta
30.08.11, 00:28
5. voor

10 september 19.45 Roda-Twente 2
10 september 20.45 ADO Den Haag-RKC Waalwijk 1
10 september 20.45 AZ-Vitesse 1
10 september 20.45 De Graafschap-NEC 2
10 september 21.45 Heracles-Ajax 2
11 september 13.30 Heerenveen-Groningen x
11 september 15.30 VVV Venlo-PSV 2
11 september 15.30 NAC-Feyenoord 2
11 september 17.30 Excelsior-Utrecht 1

Blue Moon
30.08.11, 11:34
5. voor

10 september 19.45 Roda-Twente 2
10 september 20.45 ADO Den Haag-RKC Waalwijk x
10 september 20.45 AZ-Vitesse 1
10 september 20.45 De Graafschap-NEC 2
10 september 21.45 Heracles-Ajax 2
11 september 13.30 Heerenveen-Groningen 1
11 september 15.30 VVV Venlo-PSV 2
11 september 15.30 NAC-Feyenoord 2
11 september 17.30 Excelsior-Utrecht 2

Blue Rock
30.08.11, 21:44
5 voor

10 september 19.45 Roda-Twente 2
10 september 20.45 ADO Den Haag-RKC Waalwijk 1
10 september 20.45 AZ-Vitesse 1
10 september 20.45 De Graafschap-NEC 2
10 september 21.45 Heracles-Ajax 2
11 september 13.30 Heerenveen-Groningen x
11 september 15.30 VVV Venlo-PSV 2
11 september 15.30 NAC-Feyenoord 2
11 september 17.30 Excelsior-Utrecht 2

sherf
31.08.11, 08:42
5 voor

10 september 19.45 Roda-Twente 2
10 september 20.45 ADO Den Haag-RKC Waalwijk 1
10 september 20.45 AZ-Vitesse 1
10 september 20.45 De Graafschap-NEC 2
10 september 21.45 Heracles-Ajax 2
11 september 13.30 Heerenveen-Groningen 1
11 september 15.30 VVV Venlo-PSV 2
11 september 15.30 NAC-Feyenoord 2
11 september 17.30 Excelsior-Utrecht x

rabanne
02.09.11, 13:55
5 voor

10 september 19.45 Roda-Twente 2
10 september 20.45 ADO Den Haag-RKC Waalwijk x
10 september 20.45 AZ-Vitesse 1
10 september 20.45 De Graafschap-NEC 1
10 september 21.45 Heracles-Ajax 2
11 september 13.30 Heerenveen-Groningen 2
11 september 15.30 VVV Venlo-PSV 2
11 september 15.30 NAC-Feyenoord 2
11 september 17.30 Excelsior-Utrecht 2

karl54
03.09.11, 21:52
5. voor

10 september 19.45 Roda-Twente 2
10 september 20.45 ADO Den Haag-RKC Waalwijk x
10 september 20.45 AZ-Vitesse 1
10 september 20.45 De Graafschap-NEC 2
10 september 21.45 Heracles-Ajax 2
11 september 13.30 Heerenveen-Groningen x
11 september 15.30 VVV Venlo-PSV 2
11 september 15.30 NAC-Feyenoord 2
11 september 17.30 Excelsior-Utrecht 2

Brick
05.09.11, 14:55
5. voor

10 september 19.45 Roda-Twente 2
10 september 20.45 ADO Den Haag-RKC Waalwijk 1
10 september 20.45 AZ-Vitesse 1
10 september 20.45 De Graafschap-NEC x
10 september 21.45 Heracles-Ajax 2
11 september 13.30 Heerenveen-Groningen 2
11 september 15.30 VVV Venlo-PSV 2
11 september 15.30 NAC-Feyenoord 2
11 september 17.30 Excelsior-Utrecht 2

Brick
05.09.11, 14:57
5. voor

10 september 19.45 Roda-Twente 2
10 september 20.45 ADO Den Haag-RKC Waalwijk 1
10 september 20.45 AZ-Vitesse 1
10 september 20.45 De Graafschap-NEC x
10 september 21.45 Heracles-Ajax 2
11 september 13.30 Heerenveen-Groningen 2
11 september 15.30 VVV Venlo-PSV 2
11 september 15.30 NAC-Feyenoord 2
11 september 17.30 Excelsior-Utrecht 2

Brick
05.09.11, 14:58
Vabandust kahe ühesuguse ennustuse eest, arvuti jooksis kokku ja tuli kogematta 2 posti :(

marconius
08.09.11, 20:15
10 september 19.45 Roda-Twente 2
10 september 20.45 ADO Den Haag-RKC Waalwijk x
10 september 20.45 AZ-Vitesse x
10 september 20.45 De Graafschap-NEC 2
10 september 21.45 Heracles-Ajax x
11 september 13.30 Heerenveen-Groningen 1
11 september 15.30 VVV Venlo-PSV 2
11 september 15.30 NAC-Feyenoord 2
11 september 17.30 Excelsior-Utrecht x

Meintz
08.09.11, 22:15
10 september 19.45 Roda-Twente x
10 september 20.45 ADO Den Haag-RKC Waalwijk 1
10 september 20.45 AZ-Vitesse 1
10 september 20.45 De Graafschap-NEC 2
10 september 21.45 Heracles-Ajax 2
11 september 13.30 Heerenveen-Groningen 2
11 september 15.30 VVV Venlo-PSV 2
11 september 15.30 NAC-Feyenoord 2
11 september 17.30 Excelsior-Utrecht 2

Karla
08.09.11, 22:26
5. voor

10 september 19.45 Roda-Twente 2
10 september 20.45 ADO Den Haag-RKC Waalwijk x
10 september 20.45 AZ-Vitesse 1
10 september 20.45 De Graafschap-NEC 2
10 september 21.45 Heracles-Ajax 2
11 september 13.30 Heerenveen-Groningen 2
11 september 15.30 VVV Venlo-PSV 2
11 september 15.30 NAC-Feyenoord 2
11 september 17.30 Excelsior-Utrecht 2

umbadapopp
08.09.11, 23:08
5. voor

10 september 19.45 Roda-Twente 2
10 september 20.45 ADO Den Haag-RKC Waalwijk 1
10 september 20.45 AZ-Vitesse x
10 september 20.45 De Graafschap-NEC 1
10 september 21.45 Heracles-Ajax 2
11 september 13.30 Heerenveen-Groningen 2
11 september 15.30 VVV Venlo-PSV 2
11 september 15.30 NAC-Feyenoord 2
11 september 17.30 Excelsior-Utrecht 2

salajane33
09.09.11, 17:21
5. voor

10 september 19.45 Roda-Twente 2
10 september 20.45 ADO Den Haag-RKC Waalwijk 2
10 september 20.45 AZ-Vitesse 1
10 september 20.45 De Graafschap-NEC x
10 september 21.45 Heracles-Ajax 2
11 september 13.30 Heerenveen-Groningen x
11 september 15.30 VVV Venlo-PSV 2
11 september 15.30 NAC-Feyenoord 2
11 september 17.30 Excelsior-Utrecht 2

Eeri
09.09.11, 18:04
5. voor

10 september 19.45 Roda-Twente 2
10 september 20.45 ADO Den Haag-RKC Waalwijk 1
10 september 20.45 AZ-Vitesse 1
10 september 20.45 De Graafschap-NEC 2
10 september 21.45 Heracles-Ajax 2
11 september 13.30 Heerenveen-Groningen 1
11 september 15.30 VVV Venlo-PSV 2
11 september 15.30 NAC-Feyenoord 2
11 september 17.30 Excelsior-Utrecht 2

tauri3000
09.09.11, 19:53
5. voor

10 september 19.45 Roda-Twente 2
10 september 20.45 ADO Den Haag-RKC Waalwijk x
10 september 20.45 AZ-Vitesse 2
10 september 20.45 De Graafschap-NEC x
10 september 21.45 Heracles-Ajax 2
11 september 13.30 Heerenveen-Groningen x
11 september 15.30 VVV Venlo-PSV 2
11 september 15.30 NAC-Feyenoord 2
11 september 17.30 Excelsior-Utrecht 2

midfielder
11.09.11, 23:56
5 vooru edukaimateks osutusid viie õige panusega koguni viis ennustajat-salajane33, Eeri, Blue Moon, uustulnuk rabanne ja allakirjutanu.
Üldtabelis on kaksikjuhtimine karl54 ja midfielderi näol ning nendele järgnevad kahepunktilise vahega Blue Rock, umbadapopp ja Fänn614. Meintz ennustas kogemata kaks korda ja panused oli erinevad. Kuid kuna mõlemad ennustused olid saadetud õigeaegselt st enne vooru algust, siis arvestasin kõrgema punktisaagiga ennustuse tabelisse.

Tabel

1-2.midfielder (+5) ja karl54 (+4)---28 punkti

3-5. Blue Rock (+4), umbadapopp (+4) ja Fänn614 (+4)---26 punkti

6-7. salajane33 (+5) ja Tofoa (+4)---25 punkti

8-9. Jalkafriik (+4) ja marconius (+2)----24 punkti

10-11. tauri3000 (+3) ja Karla (+4)---23 punkti

12. sherf (+4)---22 punkti

13-14. Eeri (+5) ja whoisthemasta (+3)---21 punkti

15. Blue Moon (+5)---20 punkti

16-18. Meintz (+4), Martin16 (+4) ja LikeFootball (0)---19 punkti

19-20. difender (+2) ja SharK (0)---18 punkti

21. budulojus (0)---17 punkti

22. apoc (+4)---15 punkti

23. Gert700 (0)---14 punkti

24. rabanne (+5)---5 punkti

25. kaljukas12345 (+4)---4 punkti



6 voor kus keskne kohtumine PSV-Ajax


16 september 21.00 NEC-NAC 1
17 september 19.45 Groningen-Excelsior 1
17 september 20.45 VVV Venlo-Heerenveen X
17 september 20.45 Vitesse-Roda 1
17 september 21.45 Feyenoord-De Graafschap 1
18 september 13.30 PSV-Ajax 1
18 september 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
18 september 15.30 RKC Waalwijk-AZ 2
18 september 17.30 Utrecht-Heracles 1

Blue Rock
12.09.11, 09:46
6. voor


16 september 21.00 NEC-NAC 1
17 september 19.45 Groningen-Excelsior 1
17 september 20.45 VVV Venlo-Heerenveen 1
17 september 20.45 Vitesse-Roda x
17 september 21.45 Feyenoord-De Graafschap 1
18 september 13.30 PSV-Ajax 2
18 september 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
18 september 15.30 RKC Waalwijk-AZ 2
18 september 17.30 Utrecht-Heracles 1

difender
12.09.11, 09:50
16 september 21.00 NEC-NAC x
17 september 19.45 Groningen-Excelsior 1
17 september 20.45 VVV Venlo-Heerenveen 2
17 september 20.45 Vitesse-Roda x
17 september 21.45 Feyenoord-De Graafschap 1
18 september 13.30 PSV-Ajax 2
18 september 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
18 september 15.30 RKC Waalwijk-AZ x
18 september 17.30 Utrecht-Heracles x

Bart
12.09.11, 10:30
6. voor


16 september 21.00 NEC-NAC x
17 september 19.45 Groningen-Excelsior 1
17 september 20.45 VVV Venlo-Heerenveen 1
17 september 20.45 Vitesse-Roda 1
17 september 21.45 Feyenoord-De Graafschap 1
18 september 13.30 PSV-Ajax 2
18 september 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
18 september 15.30 RKC Waalwijk-AZ 2
18 september 17.30 Utrecht-Heracles x

Brick
12.09.11, 14:14
6. voor

16 september 21.00 NEC-NAC 2
17 september 19.45 Groningen-Excelsior 1
17 september 20.45 VVV Venlo-Heerenveen x
17 september 20.45 Vitesse-Roda 1
17 september 21.45 Feyenoord-De Graafschap 1
18 september 13.30 PSV-Ajax 2
18 september 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
18 september 15.30 RKC Waalwijk-AZ 2
18 september 17.30 Utrecht-Heracles 1

Tofoa
12.09.11, 17:10
6 voor kus keskne kohtumine PSV-Ajax


16 september 21.00 NEC-NAC 1
17 september 19.45 Groningen-Excelsior 1
17 september 20.45 VVV Venlo-Heerenveen 2
17 september 20.45 Vitesse-Roda 1
17 september 21.45 Feyenoord-De Graafschap 1
18 september 13.30 PSV-Ajax 1
18 september 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
18 september 15.30 RKC Waalwijk-AZ 2
18 september 17.30 Utrecht-Heracles 1

whoisthemasta
12.09.11, 21:22
6. voor

16 september 21.00 NEC-NAC 1
17 september 19.45 Groningen-Excelsior 1
17 september 20.45 VVV Venlo-Heerenveen 2
17 september 20.45 Vitesse-Roda 2
17 september 21.45 Feyenoord-De Graafschap 1
18 september 13.30 PSV-Ajax 2
18 september 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
18 september 15.30 RKC Waalwijk-AZ 2
18 september 17.30 Utrecht-Heracles x

karl54
12.09.11, 23:02
6. voor


16 september 21.00 NEC-NAC x
17 september 19.45 Groningen-Excelsior 1
17 september 20.45 VVV Venlo-Heerenveen x
17 september 20.45 Vitesse-Roda 2
17 september 21.45 Feyenoord-De Graafschap 1
18 september 13.30 PSV-Ajax 1
18 september 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
18 september 15.30 RKC Waalwijk-AZ 2
18 september 17.30 Utrecht-Heracles x

Meintz
13.09.11, 08:00
6 voor


16 september 21.00 NEC-NAC 1
17 september 19.45 Groningen-Excelsior 1
17 september 20.45 VVV Venlo-Heerenveen 2
17 september 20.45 Vitesse-Roda 1
17 september 21.45 Feyenoord-De Graafschap 1
18 september 13.30 PSV-Ajax 2
18 september 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
18 september 15.30 RKC Waalwijk-AZ 2
18 september 17.30 Utrecht-Heracles 1

Martin 16
13.09.11, 17:17
6. voor

16 september 21.00 NEC-NAC 2
17 september 19.45 Groningen-Excelsior x
17 september 20.45 VVV Venlo-Heerenveen 1
17 september 20.45 Vitesse-Roda 1
17 september 21.45 Feyenoord-De Graafschap 1
18 september 13.30 PSV-Ajax 2
18 september 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
18 september 15.30 RKC Waalwijk-AZ 2
18 september 17.30 Utrecht-Heracles 1

apoc
13.09.11, 17:24
6. voor

16 september 21.00 NEC-NAC x
17 september 19.45 Groningen-Excelsior x
17 september 20.45 VVV Venlo-Heerenveen 1
17 september 20.45 Vitesse-Roda 1
17 september 21.45 Feyenoord-De Graafschap 1
18 september 13.30 PSV-Ajax 2
18 september 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
18 september 15.30 RKC Waalwijk-AZ 2
18 september 17.30 Utrecht-Heracles 1

sherf
14.09.11, 20:35
6. voor

16 september 21.00 NEC-NAC 1
17 september 19.45 Groningen-Excelsior 1
17 september 20.45 VVV Venlo-Heerenveen 2
17 september 20.45 Vitesse-Roda 1
17 september 21.45 Feyenoord-De Graafschap 1
18 september 13.30 PSV-Ajax 2
18 september 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
18 september 15.30 RKC Waalwijk-AZ 2
18 september 17.30 Utrecht-Heracles 1

marconius
15.09.11, 10:45
6 voor


16 september 21.00 NEC-NAC 1
17 september 19.45 Groningen-Excelsior x
17 september 20.45 VVV Venlo-Heerenveen x
17 september 20.45 Vitesse-Roda 1
17 september 21.45 Feyenoord-De Graafschap 1
18 september 13.30 PSV-Ajax x
18 september 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
18 september 15.30 RKC Waalwijk-AZ 1
18 september 17.30 Utrecht-Heracles 1

umbadapopp
15.09.11, 21:14
6 voor


16 september 21.00 NEC-NAC 1
17 september 19.45 Groningen-Excelsior 1
17 september 20.45 VVV Venlo-Heerenveen 1
17 september 20.45 Vitesse-Roda 1
17 september 21.45 Feyenoord-De Graafschap 1
18 september 13.30 PSV-Ajax 2
18 september 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
18 september 15.30 RKC Waalwijk-AZ 2
18 september 17.30 Utrecht-Heracles 1

tauri3000
15.09.11, 23:05
6 voor


16 september 21.00 NEC-NAC x
17 september 19.45 Groningen-Excelsior 1
17 september 20.45 VVV Venlo-Heerenveen 2
17 september 20.45 Vitesse-Roda 1
17 september 21.45 Feyenoord-De Graafschap 1
18 september 13.30 PSV-Ajax 2
18 september 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
18 september 15.30 RKC Waalwijk-AZ 2
18 september 17.30 Utrecht-Heracles 1

salajane33
16.09.11, 15:54
6 voor

16 september 21.00 NEC-NAC 1
17 september 19.45 Groningen-Excelsior x
17 september 20.45 VVV Venlo-Heerenveen 2
17 september 20.45 Vitesse-Roda x
17 september 21.45 Feyenoord-De Graafschap 1
18 september 13.30 PSV-Ajax 2
18 september 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
18 september 15.30 RKC Waalwijk-AZ 2
18 september 17.30 Utrecht-Heracles 1

Karla
16.09.11, 16:39
6 voor

16 september 21.00 NEC-NAC 1
17 september 19.45 Groningen-Excelsior 1
17 september 20.45 VVV Venlo-Heerenveen 2
17 september 20.45 Vitesse-Roda 1
17 september 21.45 Feyenoord-De Graafschap 1
18 september 13.30 PSV-Ajax 1
18 september 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
18 september 15.30 RKC Waalwijk-AZ 2
18 september 17.30 Utrecht-Heracles 1

Eeri
16.09.11, 20:50
6 voor

16 september 21.00 NEC-NAC 1
17 september 19.45 Groningen-Excelsior 1
17 september 20.45 VVV Venlo-Heerenveen X
17 september 20.45 Vitesse-Roda 1
17 september 21.45 Feyenoord-De Graafschap 1
18 september 13.30 PSV-Ajax 2
18 september 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
18 september 15.30 RKC Waalwijk-AZ 2
18 september 17.30 Utrecht-Heracles 1

midfielder
18.09.11, 23:02
6 vooru edukaimad olid voorule kohase kuue õige panusega koguni kaheksa ennustajat, mis peaks vist üldse ennustusevõitjate arvu poolest vooru kohta rekord olema. Nendeks olid Jalkafriik, Fänn614, Meintz, sherf, whoisthemasta, Tofoa, tauri3000, Karla. Üldtabelis jätkavad liidritena paarisrakendis kalr54 ja allakirjutanu. Vaid punktiga jääb maha Fänn614. Tabelist eemaldan kaljukas12345, kes kolm vooru jätnud oma ennustuse saatmata, kuid võimalus uuesti mängu siseneda kui taaskord ennustuse saadab ja sel juhul jätkab vanade punktide baasilt.

Tabel

1-2. karl54 (+5) ja midfielder (+5)---33 punkti

3. Fänn614 (+6)---32 punkti

4-5. Tofoa (+6) ja umbadapopp (+5)---31 punkti

6-7.Blue Rock (+4) ja Jalkafriik (+6)---30 punkti

8-10. tauri3000 (+6), Karla (+6) ja salajane33 (+4)---29 punkti

11-12. sherf (+6) ja marconius (+4)---28 punkti

13. whoisthemasta (+6)---27 punkti

14. Eeri (+5)---26 punkti

15. Meintz (+6)---25 punkti

16. Martin16 (+5)---24 punkti

17. difender (+5)---23 punkti

18. Blue Moon (0)---20 punkti

19-20. apoc (+4) ja LikeFootball (0)---19 punkti

21. SharK (0)---18 punkti

22. budulojus (0)---17 punkti

23. Gert700 (0)---14 punkti

24. rabanne (0)---5 punkti



7 voor ka üles

24 september 19.45 PSV-Roda 1
24 september 20.45 ADO Den Haag-VVV Venlo 1
24 september 20.45 NAC Breda-Utrecht 1
24 september 20.45 Heerenveen-Heracles Almelo 1
24 september 21.45 Ajax-Twente 1
25 september 13.30 AZ-Feyenoord 1
25 september 15.30 RKC Waalwijk-NEC Nijmegen 1
25 september 15.30 De Graafschap-Groningen 2
25 september 17.30 Excelsior-Vitesse 2

Bart
19.09.11, 08:20
7 voor

24 september 19.45 PSV-Roda 1
24 september 20.45 ADO Den Haag-VVV Venlo 1
24 september 20.45 NAC Breda-Utrecht 1
24 september 20.45 Heerenveen-Heracles Almelo 1
24 september 21.45 Ajax-Twente 1
25 september 13.30 AZ-Feyenoord 1
25 september 15.30 RKC Waalwijk-NEC Nijmegen 2
25 september 15.30 De Graafschap-Groningen 2
25 september 17.30 Excelsior-Vitesse 2

Blue Rock
19.09.11, 10:09
7 voor

24 september 19.45 PSV-Roda 1
24 september 20.45 ADO Den Haag-VVV Venlo x
24 september 20.45 NAC Breda-Utrecht 2
24 september 20.45 Heerenveen-Heracles Almelo x
24 september 21.45 Ajax-Twente 1
25 september 13.30 AZ-Feyenoord 1
25 september 15.30 RKC Waalwijk-NEC Nijmegen x
25 september 15.30 De Graafschap-Groningen 2
25 september 17.30 Excelsior-Vitesse 2

difender
19.09.11, 10:59
7 voor

24 september 19.45 PSV-Roda 1
24 september 20.45 ADO Den Haag-VVV Venlo 1
24 september 20.45 NAC Breda-Utrecht x
24 september 20.45 Heerenveen-Heracles Almelo 1
24 september 21.45 Ajax-Twente x
25 september 13.30 AZ-Feyenoord x
25 september 15.30 RKC Waalwijk-NEC Nijmegen 2
25 september 15.30 De Graafschap-Groningen x
25 september 17.30 Excelsior-Vitesse 2

Martin 16
19.09.11, 16:18
7 voor

24 september 19.45 PSV-Roda 1
24 september 20.45 ADO Den Haag-VVV Venlo 1
24 september 20.45 NAC Breda-Utrecht x
24 september 20.45 Heerenveen-Heracles Almelo 2
24 september 21.45 Ajax-Twente 2
25 september 13.30 AZ-Feyenoord 1
25 september 15.30 RKC Waalwijk-NEC Nijmegen 2
25 september 15.30 De Graafschap-Groningen x
25 september 17.30 Excelsior-Vitesse 2

karl54
19.09.11, 16:44
7 voor

24 september 19.45 PSV-Roda 1
24 september 20.45 ADO Den Haag-VVV Venlo 1
24 september 20.45 NAC Breda-Utrecht x
24 september 20.45 Heerenveen-Heracles Almelo 1
24 september 21.45 Ajax-Twente x
25 september 13.30 AZ-Feyenoord x
25 september 15.30 RKC Waalwijk-NEC Nijmegen 2
25 september 15.30 De Graafschap-Groningen 2
25 september 17.30 Excelsior-Vitesse 2

Tofoa
19.09.11, 22:46
7. voor

24 september 19.45 PSV-Roda 1
24 september 20.45 ADO Den Haag-VVV Venlo 1
24 september 20.45 NAC Breda-Utrecht 1
24 september 20.45 Heerenveen-Heracles Almelo 1
24 september 21.45 Ajax-Twente 1
25 september 13.30 AZ-Feyenoord 1
25 september 15.30 RKC Waalwijk-NEC Nijmegen 1
25 september 15.30 De Graafschap-Groningen x
25 september 17.30 Excelsior-Vitesse x

Meintz
20.09.11, 13:19
5. voor

Teisipäev 20 september

20:00 Real Sociedad v Granada CF 1
20:00 Osasuna v Sevilla FC 1
22:00 Villarreal CF v RCD Mallorca x

Kolmapäev 21 september

20:00 Málaga CF v Athletic Bilbao 1
20:00 Atlético Madrid v Sporting Gijón 1
20:00 Rayo Vallecano v Levante UD x
20:00 Racing Santander v Real Madrid 2
22:00 Valencia CF v FC Barcelona x

Neljapäev 22 september

20:00 RCD Espanyol v Getafe CF 1
22:00 Real Betis v Real Zaragoza 1

tauri3000
20.09.11, 18:57
5. voor

Teisipäev 20 september

20:00 Real Sociedad v Granada CF 1
20:00 Osasuna v Sevilla FC 1
22:00 Villarreal CF v RCD Mallorca x

Kolmapäev 21 september

20:00 Málaga CF v Athletic Bilbao 1
20:00 Atlético Madrid v Sporting Gijón 1
20:00 Rayo Vallecano v Levante UD x
20:00 Racing Santander v Real Madrid 2
22:00 Valencia CF v FC Barcelona 2

Neljapäev 22 september

20:00 RCD Espanyol v Getafe CF x
22:00 Real Betis v Real Zaragoza 2

tauri3000
20.09.11, 18:59
No ei tohi ikka eelnevat kopeerida. Suured vabandused, siin siis õige liiga omad...:
7. voor

24 september 19.45 PSV-Roda 1
24 september 20.45 ADO Den Haag-VVV Venlo 1
24 september 20.45 NAC Breda-Utrecht 2
24 september 20.45 Heerenveen-Heracles Almelo x
24 september 21.45 Ajax-Twente 2
25 september 13.30 AZ-Feyenoord 1
25 september 15.30 RKC Waalwijk-NEC Nijmegen x
25 september 15.30 De Graafschap-Groningen 2
25 september 17.30 Excelsior-Vitesse 2

sherf
22.09.11, 16:59
7. voor

24 september 19.45 PSV-Roda 1
24 september 20.45 ADO Den Haag-VVV Venlo 1
24 september 20.45 NAC Breda-Utrecht 2
24 september 20.45 Heerenveen-Heracles Almelo 1
24 september 21.45 Ajax-Twente 2
25 september 13.30 AZ-Feyenoord 1
25 september 15.30 RKC Waalwijk-NEC Nijmegen x
25 september 15.30 De Graafschap-Groningen 2
25 september 17.30 Excelsior-Vitesse 2

Brick
23.09.11, 12:19
7. voor

24 september 19.45 PSV-Roda 1
24 september 20.45 ADO Den Haag-VVV Venlo 1
24 september 20.45 NAC Breda-Utrecht 2
24 september 20.45 Heerenveen-Heracles Almelo 1
24 september 21.45 Ajax-Twente x
25 september 13.30 AZ-Feyenoord 1
25 september 15.30 RKC Waalwijk-NEC Nijmegen x
25 september 15.30 De Graafschap-Groningen 2
25 september 17.30 Excelsior-Vitesse 2

umbadapopp
23.09.11, 14:15
7. voor

24 september 19.45 PSV-Roda 1
24 september 20.45 ADO Den Haag-VVV Venlo 1
24 september 20.45 NAC Breda-Utrecht x
24 september 20.45 Heerenveen-Heracles Almelo 1
24 september 21.45 Ajax-Twente 1
25 september 13.30 AZ-Feyenoord 1
25 september 15.30 RKC Waalwijk-NEC Nijmegen 1
25 september 15.30 De Graafschap-Groningen x
25 september 17.30 Excelsior-Vitesse 2

marconius
23.09.11, 14:38
7 voor ka üles

24 september 19.45 PSV-Roda 1
24 september 20.45 ADO Den Haag-VVV Venlo x
24 september 20.45 NAC Breda-Utrecht 2
24 september 20.45 Heerenveen-Heracles Almelo 1
24 september 21.45 Ajax-Twente 2
25 september 13.30 AZ-Feyenoord x
25 september 15.30 RKC Waalwijk-NEC Nijmegen 1
25 september 15.30 De Graafschap-Groningen 1
25 september 17.30 Excelsior-Vitesse 2

salajane33
23.09.11, 15:16
7. voor

24 september 19.45 PSV-Roda 1
24 september 20.45 ADO Den Haag-VVV Venlo x
24 september 20.45 NAC Breda-Utrecht 2
24 september 20.45 Heerenveen-Heracles Almelo x
24 september 21.45 Ajax-Twente 2
25 september 13.30 AZ-Feyenoord 1
25 september 15.30 RKC Waalwijk-NEC Nijmegen 1
25 september 15.30 De Graafschap-Groningen 2
25 september 17.30 Excelsior-Vitesse 2

Martin 16
23.09.11, 16:57
7. voor

24 september 19.45 PSV-Roda 1
24 september 20.45 ADO Den Haag-VVV Venlo x
24 september 20.45 NAC Breda-Utrecht 2
24 september 20.45 Heerenveen-Heracles Almelo x
24 september 21.45 Ajax-Twente 2
25 september 13.30 AZ-Feyenoord 1
25 september 15.30 RKC Waalwijk-NEC Nijmegen x
25 september 15.30 De Graafschap-Groningen 1
25 september 17.30 Excelsior-Vitesse 2

Karla
24.09.11, 11:44
7. voor

24 september 19.45 PSV-Roda 1
24 september 20.45 ADO Den Haag-VVV Venlo 1
24 september 20.45 NAC Breda-Utrecht 1
24 september 20.45 Heerenveen-Heracles Almelo 1
24 september 21.45 Ajax-Twente 1
25 september 13.30 AZ-Feyenoord 1
25 september 15.30 RKC Waalwijk-NEC Nijmegen 2
25 september 15.30 De Graafschap-Groningen 2
25 september 17.30 Excelsior-Vitesse 2

whoisthemasta
24.09.11, 13:11
7. voor

24 september 19.45 PSV-Roda 1
24 september 20.45 ADO Den Haag-VVV Venlo 1
24 september 20.45 NAC Breda-Utrecht 2
24 september 20.45 Heerenveen-Heracles Almelo 2
24 september 21.45 Ajax-Twente 1
25 september 13.30 AZ-Feyenoord 1
25 september 15.30 RKC Waalwijk-NEC Nijmegen 2
25 september 15.30 De Graafschap-Groningen 2
25 september 17.30 Excelsior-Vitesse 1

Eeri
24.09.11, 13:54
7 voor

24 september 19.45 PSV-Roda 1
24 september 20.45 ADO Den Haag-VVV Venlo 1
24 september 20.45 NAC Breda-Utrecht 2
24 september 20.45 Heerenveen-Heracles Almelo 1
24 september 21.45 Ajax-Twente 1
25 september 13.30 AZ-Feyenoord 1
25 september 15.30 RKC Waalwijk-NEC Nijmegen 1
25 september 15.30 De Graafschap-Groningen 2
25 september 17.30 Excelsior-Vitesse 2

midfielder
25.09.11, 20:44
7 vooru edukaimaks osutus voorule omase 7 õige panusega allakirjutanu. Tabelist lahkuvad SharK, budulojus, Gert700 ja LikeFootball,kel kindlasti võimalus uuesti tabelisse siseneda kui jätkavad ennustamist. Meintz saatis kogemata Hispaania liiga ennustuse ja selle tõttu punktiskoori ei suurendanud. Üldtabelis jätkab liidrina midfielder kellele järgnevad kahe vähem punktiga punktiga Fänn614 ja karl54.

Tabel

1. midfielder (+7)---40 punkti

2-3. karl54 (+5) ja Fänn614 (+6)---38 punkti

4-6. Tofoa (+5), Jalkafriik (+6) ja umbadapopp (+5)---36 punkti

7-10. Blue Rock (+5), tauri3000 (+6), salajane33 (+6) ja Karla (+6)---35 punkti

11. sherf (+5)---33 punkti

12. Eeri (+6)---32 punkti

13-14. whoisthemasta (+4) ja marconius (+3)---31 punkti

15. Martin16 (+4)---28 punkti

16. difender (+4)---27 punkti

17. Meintz (0)---25 punkti

18.Blue Moon (0)---20 punkti

19. apoc (0)---19 punkti

20. rabanne (0)---5 punkti

8 voor

30 september 21.00 Heracles-De Graafschap 1
1 oktoober 19.45 FC Utrecht-Waalwijk X
1 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen 1
1 oktoober 21.45 Roda-NAC 2
2 oktoober 13.30 VVV Venlo-AZ 2
2 oktoober 15.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
2 oktoober 15.30 Groningen-Ajax 2
2 oktoober 15.30 Twente-Excelsior 1
2 oktoober 17.30 NEC-PSV 2

sherf
25.09.11, 21:44
8 voor

30 september 21.00 Heracles-De Graafschap x
1 oktoober 19.45 FC Utrecht-Waalwijk 1
1 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen 1
1 oktoober 21.45 Roda-NAC 2
2 oktoober 13.30 VVV Venlo-AZ 2
2 oktoober 15.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
2 oktoober 15.30 Groningen-Ajax 2
2 oktoober 15.30 Twente-Excelsior 1
2 oktoober 17.30 NEC-PSV 2

Blue Rock
26.09.11, 10:43
8 voor

30 september 21.00 Heracles-De Graafschap 1
1 oktoober 19.45 FC Utrecht-Waalwijk 1
1 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen x
1 oktoober 21.45 Roda-NAC 1
2 oktoober 13.30 VVV Venlo-AZ 2
2 oktoober 15.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
2 oktoober 15.30 Groningen-Ajax 2
2 oktoober 15.30 Twente-Excelsior 1
2 oktoober 17.30 NEC-PSV 2

difender
26.09.11, 11:17
8 voor

30 september 21.00 Heracles-De Graafschap 1
1 oktoober 19.45 FC Utrecht-Waalwijk 1
1 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen 1
1 oktoober 21.45 Roda-NAC x
2 oktoober 13.30 VVV Venlo-AZ 2
2 oktoober 15.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
2 oktoober 15.30 Groningen-Ajax 2
2 oktoober 15.30 Twente-Excelsior 1
2 oktoober 17.30 NEC-PSV 2

Meintz
26.09.11, 17:01
8 voor

30 september 21.00 Heracles-De Graafschap 1
1 oktoober 19.45 FC Utrecht-Waalwijk 1
1 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen 1
1 oktoober 21.45 Roda-NAC x
2 oktoober 13.30 VVV Venlo-AZ 2
2 oktoober 15.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
2 oktoober 15.30 Groningen-Ajax 2
2 oktoober 15.30 Twente-Excelsior 1
2 oktoober 17.30 NEC-PSV 2

Bart
26.09.11, 17:51
8 voor

30 september 21.00 Heracles-De Graafschap 1
1 oktoober 19.45 FC Utrecht-Waalwijk 1
1 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen 1
1 oktoober 21.45 Roda-NAC 2
2 oktoober 13.30 VVV Venlo-AZ 2
2 oktoober 15.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
2 oktoober 15.30 Groningen-Ajax 2
2 oktoober 15.30 Twente-Excelsior 1
2 oktoober 17.30 NEC-PSV 2

karl54
26.09.11, 19:17
8 voor

30 september 21.00 Heracles-De Graafschap 1
1 oktoober 19.45 FC Utrecht-Waalwijk 1
1 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen x
1 oktoober 21.45 Roda-NAC x
2 oktoober 13.30 VVV Venlo-AZ 2
2 oktoober 15.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
2 oktoober 15.30 Groningen-Ajax 2
2 oktoober 15.30 Twente-Excelsior 1
2 oktoober 17.30 NEC-PSV 2

Martin 16
26.09.11, 19:19
8 voor

30 september 21.00 Heracles-De Graafschap 1
1 oktoober 19.45 FC Utrecht-Waalwijk x
1 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen 1
1 oktoober 21.45 Roda-NAC x
2 oktoober 13.30 VVV Venlo-AZ 2
2 oktoober 15.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
2 oktoober 15.30 Groningen-Ajax 2
2 oktoober 15.30 Twente-Excelsior 1
2 oktoober 17.30 NEC-PSV 2

marconius
28.09.11, 12:44
8 voor

30 september 21.00 Heracles-De Graafschap x
1 oktoober 19.45 FC Utrecht-Waalwijk 2
1 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen 1
1 oktoober 21.45 Roda-NAC 2
2 oktoober 13.30 VVV Venlo-AZ 2
2 oktoober 15.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
2 oktoober 15.30 Groningen-Ajax 2
2 oktoober 15.30 Twente-Excelsior 1
2 oktoober 17.30 NEC-PSV 2

Brick
28.09.11, 17:36
8. voor

30 september 21.00 Heracles-De Graafschap x
1 oktoober 19.45 FC Utrecht-Waalwijk 1
1 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen 1
1 oktoober 21.45 Roda-NAC 1
2 oktoober 13.30 VVV Venlo-AZ 2
2 oktoober 15.30 Feyenoord-ADO Den Haag x
2 oktoober 15.30 Groningen-Ajax 2
2 oktoober 15.30 Twente-Excelsior 1
2 oktoober 17.30 NEC-PSV 2

Karla
30.09.11, 13:15
8. voor

30 september 21.00 Heracles-De Graafschap 1
1 oktoober 19.45 FC Utrecht-Waalwijk 1
1 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen 1
1 oktoober 21.45 Roda-NAC x
2 oktoober 13.30 VVV Venlo-AZ 2
2 oktoober 15.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
2 oktoober 15.30 Groningen-Ajax 2
2 oktoober 15.30 Twente-Excelsior 1
2 oktoober 17.30 NEC-PSV 2

tauri3000
30.09.11, 19:10
8. voor

30 september 21.00 Heracles-De Graafschap x
1 oktoober 19.45 FC Utrecht-Waalwijk 1
1 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen 1
1 oktoober 21.45 Roda-NAC 1
2 oktoober 13.30 VVV Venlo-AZ 2
2 oktoober 15.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
2 oktoober 15.30 Groningen-Ajax 2
2 oktoober 15.30 Twente-Excelsior 1
2 oktoober 17.30 NEC-PSV 2

Eeri
30.09.11, 19:36
8 voor

30 september 21.00 Heracles-De Graafschap 1
1 oktoober 19.45 FC Utrecht-Waalwijk 1
1 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen 1
1 oktoober 21.45 Roda-NAC 1
2 oktoober 13.30 VVV Venlo-AZ 2
2 oktoober 15.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
2 oktoober 15.30 Groningen-Ajax 2
2 oktoober 15.30 Twente-Excelsior 1
2 oktoober 17.30 NEC-PSV 2

salajane33
30.09.11, 21:22
8 voor

1 oktoober 19.45 FC Utrecht-Waalwijk x
1 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen 1
1 oktoober 21.45 Roda-NAC x
2 oktoober 13.30 VVV Venlo-AZ 2
2 oktoober 15.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
2 oktoober 15.30 Groningen-Ajax 2
2 oktoober 15.30 Twente-Excelsior 1
2 oktoober 17.30 NEC-PSV 2

umbadapopp
30.09.11, 21:39
8 voor

30 september 21.00 Heracles-De Graafschap 1
1 oktoober 19.45 FC Utrecht-Waalwijk 1
1 oktoober 20.45 Vitesse-Heerenveen 1
1 oktoober 21.45 Roda-NAC x
2 oktoober 13.30 VVV Venlo-AZ 2
2 oktoober 15.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
2 oktoober 15.30 Groningen-Ajax 2
2 oktoober 15.30 Twente-Excelsior 1
2 oktoober 17.30 NEC-PSV 2

Tofoa
02.10.11, 14:54
8 voor

2 oktoober 13.30 VVV Venlo-AZ 2
2 oktoober 15.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
2 oktoober 15.30 Groningen-Ajax 2
2 oktoober 15.30 Twente-Excelsior 1
2 oktoober 17.30 NEC-PSV 2

midfielder
02.10.11, 23:40
8 vooru edukaim oli Blue Rock kuue õige panusega. Üldtabelis toimus väike muudatus kuna karl54 püüdis allakirjutanu kinni ning kaksik juhtimine on taas ülemise otsa vallutanud. Ennustusest eemaldasin rabanne ja Blue Mooni kes kolm vooru on jätnud ennustamata kuid kel võimalus tagasi tulla kui jätkavad selle tegevusega.

Tabel

1-2. karl54 (+5) ja midfielder (+3)---43 punkti

3. Fänn614 (+4)---42 punkti

4. Blue Rock (+6)---41 punkti

5-7. Jalkafriik (+4), tauri3000 (+5) ja umbadapopp (+4)---40 punkti

8. Karla (+4)---39 punkti

9. Tofoa (+2)---38 punkti

10-11. salajane33 (+2) ja Eeri (+5)---37 punkti

12. sherf (+3)---36 punkti

13. marconius (+2)---33 punkti

14-15. difender (+4) ja Martin16 (+3)---31 punkti

16. Meintz (+4)---29 punkti

17. apoc (0)---19 punkti

Nüüd tuleb paarinädalane paus sisse seoses em-valimängudega


9 voor

15 oktoober 19.45 Ajax-AZ X
15 oktoober 20.45 RKC Waalwijk-Twente 2
15 oktoober 20.45 Heracles-Groningen 1
15 oktoober 20.45 Heerenveen-De Graafschap 1
15 oktoober 21.45 PSV-Utrecht 1
16 oktoober 13.30 NEC-Vitesse 2
16 oktoober 15.30 Roda-ADO Den Haag X
16 oktoober 15.30 Feyenoord-VVV Venlo 1
16 oktoober 17.30 NAC Breda-Excelsior 1

Meintz
03.10.11, 08:11
9 voor

15 oktoober 19.45 Ajax-AZ 2
15 oktoober 20.45 RKC Waalwijk-Twente 2
15 oktoober 20.45 Heracles-Groningen 2
15 oktoober 20.45 Heerenveen-De Graafschap 1
15 oktoober 21.45 PSV-Utrecht 1
16 oktoober 13.30 NEC-Vitesse X
16 oktoober 15.30 Roda-ADO Den Haag 1
16 oktoober 15.30 Feyenoord-VVV Venlo 1
16 oktoober 17.30 NAC Breda-Excelsior 1

difender
03.10.11, 13:02
9 voor

15 oktoober 19.45 Ajax-AZ x
15 oktoober 20.45 RKC Waalwijk-Twente 2
15 oktoober 20.45 Heracles-Groningen 1
15 oktoober 20.45 Heerenveen-De Graafschap x
15 oktoober 21.45 PSV-Utrecht 1
16 oktoober 13.30 NEC-Vitesse 2
16 oktoober 15.30 Roda-ADO Den Haag x
16 oktoober 15.30 Feyenoord-VVV Venlo 1
16 oktoober 17.30 NAC Breda-Excelsior 1

Tofoa
03.10.11, 17:07
9 voor

15 oktoober 19.45 Ajax-AZ 1
15 oktoober 20.45 RKC Waalwijk-Twente 2
15 oktoober 20.45 Heracles-Groningen 1
15 oktoober 20.45 Heerenveen-De Graafschap 1
15 oktoober 21.45 PSV-Utrecht 1
16 oktoober 13.30 NEC-Vitesse 1
16 oktoober 15.30 Roda-ADO Den Haag 1
16 oktoober 15.30 Feyenoord-VVV Venlo 1
16 oktoober 17.30 NAC Breda-Excelsior 1

Martin 16
03.10.11, 19:16
9 voor

15 oktoober 19.45 Ajax-AZ x
15 oktoober 20.45 RKC Waalwijk-Twente 2
15 oktoober 20.45 Heracles-Groningen x
15 oktoober 20.45 Heerenveen-De Graafschap 1
15 oktoober 21.45 PSV-Utrecht 1
16 oktoober 13.30 NEC-Vitesse 2
16 oktoober 15.30 Roda-ADO Den Haag 2
16 oktoober 15.30 Feyenoord-VVV Venlo 1
16 oktoober 17.30 NAC Breda-Excelsior 1

Blue Rock
03.10.11, 23:23
9 voor

15 oktoober 19.45 Ajax-AZ 1
15 oktoober 20.45 RKC Waalwijk-Twente 2
15 oktoober 20.45 Heracles-Groningen x
15 oktoober 20.45 Heerenveen-De Graafschap 1
15 oktoober 21.45 PSV-Utrecht 1
16 oktoober 13.30 NEC-Vitesse 2
16 oktoober 15.30 Roda-ADO Den Haag 1
16 oktoober 15.30 Feyenoord-VVV Venlo 1
16 oktoober 17.30 NAC Breda-Excelsior 1

Brick
04.10.11, 10:34
9 voor

15 oktoober 19.45 Ajax-AZ 1
15 oktoober 20.45 RKC Waalwijk-Twente 2
15 oktoober 20.45 Heracles-Groningen x
15 oktoober 20.45 Heerenveen-De Graafschap 1
15 oktoober 21.45 PSV-Utrecht 1
16 oktoober 13.30 NEC-Vitesse 2
16 oktoober 15.30 Roda-ADO Den Haag 1
16 oktoober 15.30 Feyenoord-VVV Venlo 1
16 oktoober 17.30 NAC Breda-Excelsior 2

Meintz
04.10.11, 16:02
9 voor

15 oktoober 19.45 Ajax-AZ 1
15 oktoober 20.45 RKC Waalwijk-Twente 2
15 oktoober 20.45 Heracles-Groningen x
15 oktoober 20.45 Heerenveen-De Graafschap 1
15 oktoober 21.45 PSV-Utrecht 1
16 oktoober 13.30 NEC-Vitesse 2
16 oktoober 15.30 Roda-ADO Den Haag 1
16 oktoober 15.30 Feyenoord-VVV Venlo 1
16 oktoober 17.30 NAC Breda-Excelsior 1

Meintz
04.10.11, 16:03
Sorry, palun mitte lugeda viimast ennustust.Unustasin, et olen ennustanud

sherf
04.10.11, 20:56
9 voor

15 oktoober 19.45 Ajax-AZ x
15 oktoober 20.45 RKC Waalwijk-Twente 2
15 oktoober 20.45 Heracles-Groningen 2
15 oktoober 20.45 Heerenveen-De Graafschap 1
15 oktoober 21.45 PSV-Utrecht 1
16 oktoober 13.30 NEC-Vitesse 2
16 oktoober 15.30 Roda-ADO Den Haag x
16 oktoober 15.30 Feyenoord-VVV Venlo 1
16 oktoober 17.30 NAC Breda-Excelsior 2

karl54
10.10.11, 14:53
9 voor

15 oktoober 19.45 Ajax-AZ 1
15 oktoober 20.45 RKC Waalwijk-Twente 2
15 oktoober 20.45 Heracles-Groningen 1
15 oktoober 20.45 Heerenveen-De Graafschap 1
15 oktoober 21.45 PSV-Utrecht 1
16 oktoober 13.30 NEC-Vitesse x
16 oktoober 15.30 Roda-ADO Den Haag 1
16 oktoober 15.30 Feyenoord-VVV Venlo 1
16 oktoober 17.30 NAC Breda-Excelsior 1

Bart
12.10.11, 23:14
9 voor

15 oktoober 19.45 Ajax-AZ 1
15 oktoober 20.45 RKC Waalwijk-Twente 2
15 oktoober 20.45 Heracles-Groningen 1
15 oktoober 20.45 Heerenveen-De Graafschap 1
15 oktoober 21.45 PSV-Utrecht 1
16 oktoober 13.30 NEC-Vitesse 2
16 oktoober 15.30 Roda-ADO Den Haag 1
16 oktoober 15.30 Feyenoord-VVV Venlo 1
16 oktoober 17.30 NAC Breda-Excelsior 1

marconius
13.10.11, 10:22
9 voor

15 oktoober 19.45 Ajax-AZ 2
15 oktoober 20.45 RKC Waalwijk-Twente 1
15 oktoober 20.45 Heracles-Groningen 2
15 oktoober 20.45 Heerenveen-De Graafschap 1
15 oktoober 21.45 PSV-Utrecht 1
16 oktoober 13.30 NEC-Vitesse 2
16 oktoober 15.30 Roda-ADO Den Haag 2
16 oktoober 15.30 Feyenoord-VVV Venlo 1
16 oktoober 17.30 NAC Breda-Excelsior 1

Karla
13.10.11, 21:30
9 voor

15 oktoober 19.45 Ajax-AZ 1
15 oktoober 20.45 RKC Waalwijk-Twente 2
15 oktoober 20.45 Heracles-Groningen 1
15 oktoober 20.45 Heerenveen-De Graafschap 1
15 oktoober 21.45 PSV-Utrecht 1
16 oktoober 13.30 NEC-Vitesse 2
16 oktoober 15.30 Roda-ADO Den Haag 1
16 oktoober 15.30 Feyenoord-VVV Venlo 1
16 oktoober 17.30 NAC Breda-Excelsior 1

umbadapopp
14.10.11, 12:42
9 voor

15 oktoober 19.45 Ajax-AZ 2
15 oktoober 20.45 RKC Waalwijk-Twente 2
15 oktoober 20.45 Heracles-Groningen 1
15 oktoober 20.45 Heerenveen-De Graafschap 1
15 oktoober 21.45 PSV-Utrecht 1
16 oktoober 13.30 NEC-Vitesse 2
16 oktoober 15.30 Roda-ADO Den Haag x
16 oktoober 15.30 Feyenoord-VVV Venlo 1
16 oktoober 17.30 NAC Breda-Excelsior x

tauri3000
14.10.11, 19:33
9 voor

15 oktoober 19.45 Ajax-AZ 2
15 oktoober 20.45 RKC Waalwijk-Twente 2
15 oktoober 20.45 Heracles-Groningen 1
15 oktoober 20.45 Heerenveen-De Graafschap 1
15 oktoober 21.45 PSV-Utrecht 1
16 oktoober 13.30 NEC-Vitesse 2
16 oktoober 15.30 Roda-ADO Den Haag 2
16 oktoober 15.30 Feyenoord-VVV Venlo 1
16 oktoober 17.30 NAC Breda-Excelsior x

salajane33
14.10.11, 23:32
9 voor

15 oktoober 19.45 Ajax-AZ x
15 oktoober 20.45 RKC Waalwijk-Twente 2
15 oktoober 20.45 Heracles-Groningen x
15 oktoober 20.45 Heerenveen-De Graafschap 1
15 oktoober 21.45 PSV-Utrecht 1
16 oktoober 13.30 NEC-Vitesse 2
16 oktoober 15.30 Roda-ADO Den Haag x
16 oktoober 15.30 Feyenoord-VVV Venlo 1
16 oktoober 17.30 NAC Breda-Excelsior 1

Eeri
15.10.11, 10:33
9 voor

15 oktoober 19.45 Ajax-AZ 1
15 oktoober 20.45 RKC Waalwijk-Twente 2
15 oktoober 20.45 Heracles-Groningen 1
15 oktoober 20.45 Heerenveen-De Graafschap 1
15 oktoober 21.45 PSV-Utrecht 1
16 oktoober 13.30 NEC-Vitesse 2
16 oktoober 15.30 Roda-ADO Den Haag 1
16 oktoober 15.30 Feyenoord-VVV Venlo 1
16 oktoober 17.30 NAC Breda-Excelsior 1

midfielder
16.10.11, 20:42
9 vooru edukaim oli difender suurepärase kaheksa punktiga. Üldtabelis toimus väike muudatus kui kaksikjuhtimine taandus taas üksikjuhtimiseks. Karl54 sai kuus ning midfielder 7 silma ja allakirjutanul õnnestus tabeli troon taas hõivata. Lisaks ei jätka karl54 üksi teisel platvormil vaid sama punktiskooriga 49 jätkab ka Fänn614.


Tabel

1. midfielder (+7)---50 punkti

2-3. karl54 (+6) ja Fänn614 (+7)---49 punkti

4. Blue Rock (+6)---47 punkti

5. Karla (+7)---46 punkti

6-8. Jalkafriik (+5), umbadapopp (+5) ja tauri3000 (+5)---45 punkti

9-10. Eeri (+7) ja Tofoa (+6)---44 punkti

11. salajane33 (+6)---43 punkti

12. sherf (+5)---41 punkti

13. difender (+8)---39 punkti

14-15. marconius (+4) ja Martin16 (+6)---37 punkti

16. Meintz (+5)---34 punkti


10 voor

21 oktoober 21.00 De Graafschap-NAC X
22 oktoober 19.45 VVV Venlo-RKC Waalwijk 1
22 oktoober 20.45 Excelsior-Heracles X
22 oktoober 20.45 ADO Den Haag-NEC 1
22 oktoober 21.45 Utrecht-Heerenveen 1
23 oktoober 13.30 Ajax-Feyenoord 1
23 oktoober 15.30 AZ-Roda 1
23 oktoober 15.30 FC Groningen-Twente X
23 oktoober 17.30 Vitesse-PSV 2

Blue Rock
16.10.11, 23:48
10 voor

21 oktoober 21.00 De Graafschap-NAC 2
22 oktoober 19.45 VVV Venlo-RKC Waalwijk 1
22 oktoober 20.45 Excelsior-Heracles 2
22 oktoober 20.45 ADO Den Haag-NEC 1
22 oktoober 21.45 Utrecht-Heerenveen 1
23 oktoober 13.30 Ajax-Feyenoord 1
23 oktoober 15.30 AZ-Roda 1
23 oktoober 15.30 FC Groningen-Twente 2
23 oktoober 17.30 Vitesse-PSV x

difender
17.10.11, 17:03
10 voor

21 oktoober 21.00 De Graafschap-NAC 2
22 oktoober 19.45 VVV Venlo-RKC Waalwijk x
22 oktoober 20.45 Excelsior-Heracles 2
22 oktoober 20.45 ADO Den Haag-NEC 1
22 oktoober 21.45 Utrecht-Heerenveen 1
23 oktoober 13.30 Ajax-Feyenoord 1
23 oktoober 15.30 AZ-Roda 1
23 oktoober 15.30 FC Groningen-Twente 2
23 oktoober 17.30 Vitesse-PSV x

Martin 16
17.10.11, 21:07
10 voor

21 oktoober 21.00 De Graafschap-NAC 2
22 oktoober 19.45 VVV Venlo-RKC Waalwijk 1
22 oktoober 20.45 Excelsior-Heracles 2
22 oktoober 20.45 ADO Den Haag-NEC x
22 oktoober 21.45 Utrecht-Heerenveen 1
23 oktoober 13.30 Ajax-Feyenoord 1
23 oktoober 15.30 AZ-Roda 1
23 oktoober 15.30 FC Groningen-Twente 2
23 oktoober 17.30 Vitesse-PSV 2

Brick
17.10.11, 22:00
10. voor

21 oktoober 21.00 De Graafschap-NAC 1
22 oktoober 19.45 VVV Venlo-RKC Waalwijk x
22 oktoober 20.45 Excelsior-Heracles x
22 oktoober 20.45 ADO Den Haag-NEC 1
22 oktoober 21.45 Utrecht-Heerenveen 1
23 oktoober 13.30 Ajax-Feyenoord 1
23 oktoober 15.30 AZ-Roda 1
23 oktoober 15.30 FC Groningen-Twente 2
23 oktoober 17.30 Vitesse-PSV 2

karl54
19.10.11, 19:50
10 voor

21 oktoober 21.00 De Graafschap-NAC x
22 oktoober 19.45 VVV Venlo-RKC Waalwijk x
22 oktoober 20.45 Excelsior-Heracles 2
22 oktoober 20.45 ADO Den Haag-NEC 1
22 oktoober 21.45 Utrecht-Heerenveen x
23 oktoober 13.30 Ajax-Feyenoord 1
23 oktoober 15.30 AZ-Roda 1
23 oktoober 15.30 FC Groningen-Twente 2
23 oktoober 17.30 Vitesse-PSV 2

Meintz
19.10.11, 19:51
10 voor

21 oktoober 21.00 De Graafschap-NAC 2
22 oktoober 19.45 VVV Venlo-RKC Waalwijk 1
22 oktoober 20.45 Excelsior-Heracles 2
22 oktoober 20.45 ADO Den Haag-NEC 1
22 oktoober 21.45 Utrecht-Heerenveen 1
23 oktoober 13.30 Ajax-Feyenoord 1
23 oktoober 15.30 AZ-Roda 1
23 oktoober 15.30 FC Groningen-Twente 2
23 oktoober 17.30 Vitesse-PSV x

Tofoa
20.10.11, 03:08
10 voor

21 oktoober 21.00 De Graafschap-NAC 1
22 oktoober 19.45 VVV Venlo-RKC Waalwijk 1
22 oktoober 20.45 Excelsior-Heracles 2
22 oktoober 20.45 ADO Den Haag-NEC 1
22 oktoober 21.45 Utrecht-Heerenveen 1
23 oktoober 13.30 Ajax-Feyenoord 1
23 oktoober 15.30 AZ-Roda 1
23 oktoober 15.30 FC Groningen-Twente 2
23 oktoober 17.30 Vitesse-PSV 2

Karla
20.10.11, 23:20
10 voor

21 oktoober 21.00 De Graafschap-NAC 2
22 oktoober 19.45 VVV Venlo-RKC Waalwijk 1
22 oktoober 20.45 Excelsior-Heracles 2
22 oktoober 20.45 ADO Den Haag-NEC x
22 oktoober 21.45 Utrecht-Heerenveen 1
23 oktoober 13.30 Ajax-Feyenoord 1
23 oktoober 15.30 AZ-Roda 1
23 oktoober 15.30 FC Groningen-Twente 2
23 oktoober 17.30 Vitesse-PSV 2

marconius
21.10.11, 11:51
10 voor

21 oktoober 21.00 De Graafschap-NAC 2
22 oktoober 19.45 VVV Venlo-RKC Waalwijk x
22 oktoober 20.45 Excelsior-Heracles 2
22 oktoober 20.45 ADO Den Haag-NEC 1
22 oktoober 21.45 Utrecht-Heerenveen x
23 oktoober 13.30 Ajax-Feyenoord x
23 oktoober 15.30 AZ-Roda 1
23 oktoober 15.30 FC Groningen-Twente x
23 oktoober 17.30 Vitesse-PSV x

salajane33
21.10.11, 14:54
10 voor

21 oktoober 21.00 De Graafschap-NAC x
22 oktoober 19.45 VVV Venlo-RKC Waalwijk 2
22 oktoober 20.45 Excelsior-Heracles 2
22 oktoober 20.45 ADO Den Haag-NEC 1
22 oktoober 21.45 Utrecht-Heerenveen 1
23 oktoober 13.30 Ajax-Feyenoord x
23 oktoober 15.30 AZ-Roda 1
23 oktoober 15.30 FC Groningen-Twente 2
23 oktoober 17.30 Vitesse-PSV x

umbadapopp
21.10.11, 15:30
10 voor

21 oktoober 21.00 De Graafschap-NAC x
22 oktoober 19.45 VVV Venlo-RKC Waalwijk 2
22 oktoober 20.45 Excelsior-Heracles 2
22 oktoober 20.45 ADO Den Haag-NEC 1
22 oktoober 21.45 Utrecht-Heerenveen 1
23 oktoober 13.30 Ajax-Feyenoord 1
23 oktoober 15.30 AZ-Roda 1
23 oktoober 15.30 FC Groningen-Twente 2
23 oktoober 17.30 Vitesse-PSV 1

Bart
21.10.11, 15:36
10 voor

21 oktoober 21.00 De Graafschap-NAC 2
22 oktoober 19.45 VVV Venlo-RKC Waalwijk 2
22 oktoober 20.45 Excelsior-Heracles 2
22 oktoober 20.45 ADO Den Haag-NEC x
22 oktoober 21.45 Utrecht-Heerenveen x
23 oktoober 13.30 Ajax-Feyenoord 1
23 oktoober 15.30 AZ-Roda 1
23 oktoober 15.30 FC Groningen-Twente 2
23 oktoober 17.30 Vitesse-PSV 1

sherf
21.10.11, 20:31
10 voor

21 oktoober 21.00 De Graafschap-NAC 2
22 oktoober 19.45 VVV Venlo-RKC Waalwijk 2
22 oktoober 20.45 Excelsior-Heracles x
22 oktoober 20.45 ADO Den Haag-NEC 1
22 oktoober 21.45 Utrecht-Heerenveen 2
23 oktoober 13.30 Ajax-Feyenoord 1
23 oktoober 15.30 AZ-Roda 1
23 oktoober 15.30 FC Groningen-Twente 2
23 oktoober 17.30 Vitesse-PSV 2

Eeri
21.10.11, 20:46
10 voor

21 oktoober 21.00 De Graafschap-NAC 2
22 oktoober 19.45 VVV Venlo-RKC Waalwijk 1
22 oktoober 20.45 Excelsior-Heracles 2
22 oktoober 20.45 ADO Den Haag-NEC 1
22 oktoober 21.45 Utrecht-Heerenveen 1
23 oktoober 13.30 Ajax-Feyenoord 1
23 oktoober 15.30 AZ-Roda 1
23 oktoober 15.30 FC Groningen-Twente 2
23 oktoober 17.30 Vitesse-PSV x

midfielder
23.10.11, 22:43
10 vooru edukaim oli marconius 6 õige panusega. Tabelist eemaldan whoisthemasta,kel võimalus tagasi tulla kui jätkab ennustamist. Üldtabelis suurendas allakirjutanu edu kahel silmale kuid lisaks karl54-le tõusis teise-kolmanda koha jagamisele Blue Rock kes jäävad mõlemad liidrist maha kahe punktiga.

Tabel

1. midfielder (+4)---54 punkti

2-3. karl54 (+3) ja Blue Rock (+5)---52 punkti

4. Fänn614 (+2)---51 punkti

5-7. Tofoa (+5), Eeri (+5) ja Karla (+3)---49 punkti

8-10. Jalkafriik (+3), umbadapopp (+3) ja salajane33 (+5)---48 punkti

11. tauri3000 (0)---45 punkti

12. sherf (+3)---44 punkti

13-14. difender (+4) ja marconius (+6)---43 punkti

15. Martin16 (+3)---40 punkti

16. Meintz (+5)---39 punkti


11 voor

28 oktoober 21.00 NAC-VVV Venlo 1
29 oktoober 19.45 Roda-Ajax 2
29 oktoober 20.45 Excelsior-RKC Waalwijk 1
29 oktoober 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
29 oktoober 21.45 Twente-PSV 2
30 oktoober 13.30 De Graafschap-Vitesse 2
30 oktoober 15.30 NEC-Utrecht 1
30 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 2
30 oktoober 17.30 Heracles-AZ 2

Blue Rock
23.10.11, 23:22
11 voor

28 oktoober 21.00 NAC-VVV Venlo x
29 oktoober 19.45 Roda-Ajax 2
29 oktoober 20.45 Excelsior-RKC Waalwijk 2
29 oktoober 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
29 oktoober 21.45 Twente-PSV 1
30 oktoober 13.30 De Graafschap-Vitesse 2
30 oktoober 15.30 NEC-Utrecht x
30 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord x
30 oktoober 17.30 Heracles-AZ 2

difender
24.10.11, 10:31
11 voor

28 oktoober 21.00 NAC-VVV Venlo 1
29 oktoober 19.45 Roda-Ajax 2
29 oktoober 20.45 Excelsior-RKC Waalwijk x
29 oktoober 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag x
29 oktoober 21.45 Twente-PSV 1
30 oktoober 13.30 De Graafschap-Vitesse 2
30 oktoober 15.30 NEC-Utrecht 2
30 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 2
30 oktoober 17.30 Heracles-AZ 2

Brick
24.10.11, 19:20
11 voor

28 oktoober 21.00 NAC-VVV Venlo 1
29 oktoober 19.45 Roda-Ajax 2
29 oktoober 20.45 Excelsior-RKC Waalwijk x
29 oktoober 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag 2
29 oktoober 21.45 Twente-PSV x
30 oktoober 13.30 De Graafschap-Vitesse 2
30 oktoober 15.30 NEC-Utrecht 2
30 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 1
30 oktoober 17.30 Heracles-AZ 2

karl54
25.10.11, 11:09
11 voor

28 oktoober 21.00 NAC-VVV Venlo 1
29 oktoober 19.45 Roda-Ajax 2
29 oktoober 20.45 Excelsior-RKC Waalwijk x
29 oktoober 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
29 oktoober 21.45 Twente-PSV x
30 oktoober 13.30 De Graafschap-Vitesse 2
30 oktoober 15.30 NEC-Utrecht x
30 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 2
30 oktoober 17.30 Heracles-AZ 2

Bart
25.10.11, 11:30
11 voor

28 oktoober 21.00 NAC-VVV Venlo 1
29 oktoober 19.45 Roda-Ajax 2
29 oktoober 20.45 Excelsior-RKC Waalwijk 2
29 oktoober 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
29 oktoober 21.45 Twente-PSV 1
30 oktoober 13.30 De Graafschap-Vitesse 2
30 oktoober 15.30 NEC-Utrecht 2
30 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 2
30 oktoober 17.30 Heracles-AZ 2

Martin 16
25.10.11, 20:12
11 voor

28 oktoober 21.00 NAC-VVV Venlo 1
29 oktoober 19.45 Roda-Ajax 2
29 oktoober 20.45 Excelsior-RKC Waalwijk x
29 oktoober 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag x
29 oktoober 21.45 Twente-PSV 1
30 oktoober 13.30 De Graafschap-Vitesse 2
30 oktoober 15.30 NEC-Utrecht 2
30 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 2
30 oktoober 17.30 Heracles-AZ 2

Tofoa
25.10.11, 23:24
11 voor

28 oktoober 21.00 NAC-VVV Venlo 1
29 oktoober 19.45 Roda-Ajax 2
29 oktoober 20.45 Excelsior-RKC Waalwijk 1
29 oktoober 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
29 oktoober 21.45 Twente-PSV 2
30 oktoober 13.30 De Graafschap-Vitesse 2
30 oktoober 15.30 NEC-Utrecht 2
30 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 2
30 oktoober 17.30 Heracles-AZ 2

sherf
27.10.11, 21:30
11 voor

28 oktoober 21.00 NAC-VVV Venlo x
29 oktoober 19.45 Roda-Ajax 2
29 oktoober 20.45 Excelsior-RKC Waalwijk 1
29 oktoober 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
29 oktoober 21.45 Twente-PSV 2
30 oktoober 13.30 De Graafschap-Vitesse 2
30 oktoober 15.30 NEC-Utrecht 2
30 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 2
30 oktoober 17.30 Heracles-AZ 2

marconius
28.10.11, 09:59
11 voor

28 oktoober 21.00 NAC-VVV Venlo 1
29 oktoober 19.45 Roda-Ajax 1
29 oktoober 20.45 Excelsior-RKC Waalwijk x
29 oktoober 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag x
29 oktoober 21.45 Twente-PSV x
30 oktoober 13.30 De Graafschap-Vitesse 2
30 oktoober 15.30 NEC-Utrecht 2
30 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 2
30 oktoober 17.30 Heracles-AZ 2

umbadapopp
28.10.11, 12:46
11 voor

28 oktoober 21.00 NAC-VVV Venlo 1
29 oktoober 19.45 Roda-Ajax 2
29 oktoober 20.45 Excelsior-RKC Waalwijk 2
29 oktoober 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
29 oktoober 21.45 Twente-PSV 2
30 oktoober 13.30 De Graafschap-Vitesse 2
30 oktoober 15.30 NEC-Utrecht 1
30 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 2
30 oktoober 17.30 Heracles-AZ 2

salajane33
28.10.11, 18:02
11 voor

28 oktoober 21.00 NAC-VVV Venlo x
29 oktoober 19.45 Roda-Ajax 2
29 oktoober 20.45 Excelsior-RKC Waalwijk 2
29 oktoober 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
29 oktoober 21.45 Twente-PSV 1
30 oktoober 13.30 De Graafschap-Vitesse 2
30 oktoober 15.30 NEC-Utrecht x
30 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 2
30 oktoober 17.30 Heracles-AZ 2

Karla
28.10.11, 18:47
11 voor

28 oktoober 21.00 NAC-VVV Venlo 1
29 oktoober 19.45 Roda-Ajax 2
29 oktoober 20.45 Excelsior-RKC Waalwijk x
29 oktoober 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
29 oktoober 21.45 Twente-PSV 2
30 oktoober 13.30 De Graafschap-Vitesse 2
30 oktoober 15.30 NEC-Utrecht 1
30 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 2
30 oktoober 17.30 Heracles-AZ 2

Eeri
28.10.11, 20:56
11 voor

28 oktoober 21.00 NAC-VVV Venlo 1
29 oktoober 19.45 Roda-Ajax 2
29 oktoober 20.45 Excelsior-RKC Waalwijk 2
29 oktoober 20.45 Heerenveen-ADO Den Haag 1
29 oktoober 21.45 Twente-PSV 2
30 oktoober 13.30 De Graafschap-Vitesse 2
30 oktoober 15.30 NEC-Utrecht 1
30 oktoober 15.30 Groningen-Feyenoord 2
30 oktoober 17.30 Heracles-AZ 2

midfielder
30.10.11, 22:53
11 vooru edukaimaks osutus 7 õige panusega allakirjutanu. Ühtlasi suurenes midfielderi edumaa karl54 ees kolmele silmale. Seni teise-kolmanda koha jagamisel olnud Blue Rock sai kirja neli punkti ja vahe kärises viiele punktile. Sama punktiskoori omab ka Fänn614.

Tabel

1. midfielder (+7)---61 punkti

2. karl54 (+6)---58 punkti

3-4. Blue Rock (+4) ja Fänn614 (+5)---56 punkti

5-7. Karla (+6), Tofoa (+6) ja Eeri (+6)---55 punkti

8-9. umbadapopp (+6) ja Jalkafriik (+6)---54 punkti

10. salajane33 (+4)---52 punkti

11. sherf (+5)---49 punkti

12-13. marconius (+4) ja difender (+4)---47 punkti

14. tauri3000 (0)---45 punkti

15. Martin16 (+4)---44 punkti

16. Meintz (0)---39 punkti



12 voor

4 november 21.00 VVV Venlo-Excelsior 1
5 november 19.45 NAC Breda-Vitesse 2
5 november 20.45 Roda-Heerenveen 2
5 november 20.45 RKC Waalwijk-FC Groningen 2
5 november 21.45 Feyenoord-NEC X
6 november 13.30 FC Utrecht-Ajax 2
6 november 15.30 AZ-ADO Den Haag 1
6 november 15.30 FC Twente-De Graafschap 1
6 november 17.30 PSV-Heracles Almelo 1

difender
30.10.11, 23:19
12 voor

4 november 21.00 VVV Venlo-Excelsior 1
5 november 19.45 NAC Breda-Vitesse x
5 november 20.45 Roda-Heerenveen 1
5 november 20.45 RKC Waalwijk-FC Groningen x
5 november 21.45 Feyenoord-NEC 1
6 november 13.30 FC Utrecht-Ajax 2
6 november 15.30 AZ-ADO Den Haag 1
6 november 15.30 FC Twente-De Graafschap 1
6 november 17.30 PSV-Heracles Almelo 1

Blue Rock
31.10.11, 02:39
12 voor

4 november 21.00 VVV Venlo-Excelsior 1
5 november 19.45 NAC Breda-Vitesse x
5 november 20.45 Roda-Heerenveen x
5 november 20.45 RKC Waalwijk-FC Groningen 2
5 november 21.45 Feyenoord-NEC 1
6 november 13.30 FC Utrecht-Ajax 2
6 november 15.30 AZ-ADO Den Haag 1
6 november 15.30 FC Twente-De Graafschap 1
6 november 17.30 PSV-Heracles Almelo 1

Martin 16
31.10.11, 19:04
12 voor

4 november 21.00 VVV Venlo-Excelsior 1
5 november 19.45 NAC Breda-Vitesse 2
5 november 20.45 Roda-Heerenveen x
5 november 20.45 RKC Waalwijk-FC Groningen 2
5 november 21.45 Feyenoord-NEC x
6 november 13.30 FC Utrecht-Ajax 2
6 november 15.30 AZ-ADO Den Haag 1
6 november 15.30 FC Twente-De Graafschap 1
6 november 17.30 PSV-Heracles Almelo x

Tofoa
02.11.11, 00:08
12 voor

4 november 21.00 VVV Venlo-Excelsior 1
5 november 19.45 NAC Breda-Vitesse x
5 november 20.45 Roda-Heerenveen 2
5 november 20.45 RKC Waalwijk-FC Groningen 2
5 november 21.45 Feyenoord-NEC 1
6 november 13.30 FC Utrecht-Ajax 2
6 november 15.30 AZ-ADO Den Haag 1
6 november 15.30 FC Twente-De Graafschap 1
6 november 17.30 PSV-Heracles Almelo 1

karl54
02.11.11, 12:05
12 voor

4 november 21.00 VVV Venlo-Excelsior x
5 november 19.45 NAC Breda-Vitesse 2
5 november 20.45 Roda-Heerenveen 2
5 november 20.45 RKC Waalwijk-FC Groningen 2
5 november 21.45 Feyenoord-NEC 1
6 november 13.30 FC Utrecht-Ajax 2
6 november 15.30 AZ-ADO Den Haag 1
6 november 15.30 FC Twente-De Graafschap 1
6 november 17.30 PSV-Heracles Almelo 1

Brick
03.11.11, 19:54
12 voor

4 november 21.00 VVV Venlo-Excelsior 2
5 november 19.45 NAC Breda-Vitesse 2
5 november 20.45 Roda-Heerenveen 1
5 november 20.45 RKC Waalwijk-FC Groningen 2
5 november 21.45 Feyenoord-NEC 1
6 november 13.30 FC Utrecht-Ajax 2
6 november 15.30 AZ-ADO Den Haag 1
6 november 15.30 FC Twente-De Graafschap 1
6 november 17.30 PSV-Heracles Almelo 1

marconius
04.11.11, 10:07
12 voor

4 november 21.00 VVV Venlo-Excelsior 1
5 november 19.45 NAC Breda-Vitesse 2
5 november 20.45 Roda-Heerenveen 1
5 november 20.45 RKC Waalwijk-FC Groningen 2
5 november 21.45 Feyenoord-NEC 1
6 november 13.30 FC Utrecht-Ajax x
6 november 15.30 AZ-ADO Den Haag 1
6 november 15.30 FC Twente-De Graafschap 1
6 november 17.30 PSV-Heracles Almelo 1

salajane33
04.11.11, 16:03
12 voor

4 november 21.00 VVV Venlo-Excelsior 1
5 november 19.45 NAC Breda-Vitesse 2
5 november 20.45 Roda-Heerenveen 2
5 november 20.45 RKC Waalwijk-FC Groningen 2
5 november 21.45 Feyenoord-NEC 1
6 november 13.30 FC Utrecht-Ajax 2
6 november 15.30 AZ-ADO Den Haag 1
6 november 15.30 FC Twente-De Graafschap 1
6 november 17.30 PSV-Heracles Almelo x

sherf
04.11.11, 16:07
12 voor

4 november 21.00 VVV Venlo-Excelsior x
5 november 19.45 NAC Breda-Vitesse 2
5 november 20.45 Roda-Heerenveen 2
5 november 20.45 RKC Waalwijk-FC Groningen 2
5 november 21.45 Feyenoord-NEC 1
6 november 13.30 FC Utrecht-Ajax 2
6 november 15.30 AZ-ADO Den Haag 1
6 november 15.30 FC Twente-De Graafschap 1
6 november 17.30 PSV-Heracles Almelo 1

Karla
04.11.11, 17:26
12 voor

4 november 21.00 VVV Venlo-Excelsior 1
5 november 19.45 NAC Breda-Vitesse 2
5 november 20.45 Roda-Heerenveen 2
5 november 20.45 RKC Waalwijk-FC Groningen 2
5 november 21.45 Feyenoord-NEC x
6 november 13.30 FC Utrecht-Ajax 2
6 november 15.30 AZ-ADO Den Haag 1
6 november 15.30 FC Twente-De Graafschap 1
6 november 17.30 PSV-Heracles Almelo 1

Bart
04.11.11, 17:46
12 voor

4 november 21.00 VVV Venlo-Excelsior 1
5 november 19.45 NAC Breda-Vitesse 2
5 november 20.45 Roda-Heerenveen 2
5 november 20.45 RKC Waalwijk-FC Groningen 2
5 november 21.45 Feyenoord-NEC 1
6 november 13.30 FC Utrecht-Ajax 2
6 november 15.30 AZ-ADO Den Haag 1
6 november 15.30 FC Twente-De Graafschap 1
6 november 17.30 PSV-Heracles Almelo 1

Eeri
04.11.11, 20:43
12 voor

4 november 21.00 VVV Venlo-Excelsior 1
5 november 19.45 NAC Breda-Vitesse 2
5 november 20.45 Roda-Heerenveen 1
5 november 20.45 RKC Waalwijk-FC Groningen 2
5 november 21.45 Feyenoord-NEC 1
6 november 13.30 FC Utrecht-Ajax 2
6 november 15.30 AZ-ADO Den Haag 1
6 november 15.30 FC Twente-De Graafschap 1
6 november 17.30 PSV-Heracles Almelo 1

umbadapopp
05.11.11, 19:53
12 voor

5 november 19.45 NAC Breda-Vitesse 2
5 november 20.45 Roda-Heerenveen 2
5 november 20.45 RKC Waalwijk-FC Groningen x
5 november 21.45 Feyenoord-NEC 1
6 november 13.30 FC Utrecht-Ajax 2
6 november 15.30 AZ-ADO Den Haag 1
6 november 15.30 FC Twente-De Graafschap 1
6 november 17.30 PSV-Heracles Almelo 1

midfielder
06.11.11, 22:45
12 vooru edukaimad olid viie õige panusega karl54, umbadapopp ja sherf. Üldtabelis nihkus üks vooru võitjatest karl54 liider midfielderile punkti võrra lähemalt ja on nüüd kahe punkti kaugusel. Tabelist lahkub tauri3000,kuid ta on võimalus tagasi tulla jätkates ennustuste saatmisega.

Tabel

1. midfielder (+4)---65 punkti

2. karl54 (+5)---63 punkti

3. Fänn614 (+4)---60 punkti

4-7. Blue Rock (+3), Tofoa (+4), Karla (+4) ja umbadapopp (+5)---59 punkti

8. Eeri (+3)---58 punkti

9. Jalkafriik (+3)---57 punkti

10. salajane33 (+3)---55 punkti

11. sherf (+5)---54 punkti

12. difender (+4)---51 punkti

13. marconius (+3)---50 punkti

14. Martin16 (+2)---46 punkti

15. Meintz (0)---39 punkti


Nüüd tuleb sisse kahenädalane paus seoses koondisemängudega


13 voor

19 november 19.45 De Graafschap-PSV 2
19 november 20.45 Heracles Almelo-Twente 2
19 november 20.45 NEC-Roda 1
19 november 20.45 Heerenveen-RKC Waalwijk 1
19 november 21.45 Ajax-NAC Breda 1
20 november 13.30 ADO Den Haag-Utrecht 2
20 november 13.30 Vitesse-Feyenoord 1
20 november 15.30 Groningen-VVV Venlo 1
20 november 17.30 Excelsior-AZ 2

difender
06.11.11, 23:21
13 voor

19 november 19.45 De Graafschap-PSV 2
19 november 20.45 Heracles Almelo-Twente 2
19 november 20.45 NEC-Roda x
19 november 20.45 Heerenveen-RKC Waalwijk 1
19 november 21.45 Ajax-NAC Breda 1
20 november 13.30 ADO Den Haag-Utrecht x
20 november 13.30 Vitesse-Feyenoord 1
20 november 15.30 Groningen-VVV Venlo 1
20 november 17.30 Excelsior-AZ 2

sherf
07.11.11, 15:27
13 voor

19 november 19.45 De Graafschap-PSV 2
19 november 20.45 Heracles Almelo-Twente 2
19 november 20.45 NEC-Roda 1
19 november 20.45 Heerenveen-RKC Waalwijk 1
19 november 21.45 Ajax-NAC Breda 1
20 november 13.30 ADO Den Haag-Utrecht 1
20 november 13.30 Vitesse-Feyenoord 1
20 november 15.30 Groningen-VVV Venlo 1
20 november 17.30 Excelsior-AZ 2

Martin 16
07.11.11, 21:45
13 voor

19 november 19.45 De Graafschap-PSV 2
19 november 20.45 Heracles Almelo-Twente 2
19 november 20.45 NEC-Roda 1
19 november 20.45 Heerenveen-RKC Waalwijk x
19 november 21.45 Ajax-NAC Breda 1
20 november 13.30 ADO Den Haag-Utrecht 2
20 november 13.30 Vitesse-Feyenoord x
20 november 15.30 Groningen-VVV Venlo x
20 november 17.30 Excelsior-AZ 2

Blue Rock
09.11.11, 09:17
13 voor

19 november 19.45 De Graafschap-PSV 2
19 november 20.45 Heracles Almelo-Twente 2
19 november 20.45 NEC-Roda x
19 november 20.45 Heerenveen-RKC Waalwijk 1
19 november 21.45 Ajax-NAC Breda 1
20 november 13.30 ADO Den Haag-Utrecht x
20 november 13.30 Vitesse-Feyenoord 1
20 november 15.30 Groningen-VVV Venlo 1
20 november 17.30 Excelsior-AZ 2

Tofoa
11.11.11, 12:21
13 voor

19 november 19.45 De Graafschap-PSV 2
19 november 20.45 Heracles Almelo-Twente 2
19 november 20.45 NEC-Roda 1
19 november 20.45 Heerenveen-RKC Waalwijk 1
19 november 21.45 Ajax-NAC Breda 1
20 november 13.30 ADO Den Haag-Utrecht x
20 november 13.30 Vitesse-Feyenoord 1
20 november 15.30 Groningen-VVV Venlo 1
20 november 17.30 Excelsior-AZ 2

marconius
13.11.11, 21:08
13 voor

19 november 19.45 De Graafschap-PSV 2
19 november 20.45 Heracles Almelo-Twente 2
19 november 20.45 NEC-Roda 2
19 november 20.45 Heerenveen-RKC Waalwijk x
19 november 21.45 Ajax-NAC Breda 1
20 november 13.30 ADO Den Haag-Utrecht 1
20 november 13.30 Vitesse-Feyenoord x
20 november 15.30 Groningen-VVV Venlo 1
20 november 17.30 Excelsior-AZ 2

Brick
16.11.11, 22:23
13 voor

19 november 19.45 De Graafschap-PSV 2
19 november 20.45 Heracles Almelo-Twente 2
19 november 20.45 NEC-Roda 2
19 november 20.45 Heerenveen-RKC Waalwijk 1
19 november 21.45 Ajax-NAC Breda 1
20 november 13.30 ADO Den Haag-Utrecht 1
20 november 13.30 Vitesse-Feyenoord 1
20 november 15.30 Groningen-VVV Venlo 1
20 november 17.30 Excelsior-AZ 2

karl54
17.11.11, 16:44
13 voor

19 november 19.45 De Graafschap-PSV 2
19 november 20.45 Heracles Almelo-Twente 2
19 november 20.45 NEC-Roda 2
19 november 20.45 Heerenveen-RKC Waalwijk 1
19 november 21.45 Ajax-NAC Breda 1
20 november 13.30 ADO Den Haag-Utrecht 1
20 november 13.30 Vitesse-Feyenoord 2
20 november 15.30 Groningen-VVV Venlo 1
20 november 17.30 Excelsior-AZ 2

Karla
18.11.11, 11:20
13 voor

19 november 19.45 De Graafschap-PSV 2
19 november 20.45 Heracles Almelo-Twente 2
19 november 20.45 NEC-Roda 2
19 november 20.45 Heerenveen-RKC Waalwijk 1
19 november 21.45 Ajax-NAC Breda 1
20 november 13.30 ADO Den Haag-Utrecht x
20 november 13.30 Vitesse-Feyenoord 1
20 november 15.30 Groningen-VVV Venlo 1
20 november 17.30 Excelsior-AZ 2

salajane33
18.11.11, 16:55
13 voor

19 november 19.45 De Graafschap-PSV 2
19 november 20.45 Heracles Almelo-Twente 2
19 november 20.45 NEC-Roda 1
19 november 20.45 Heerenveen-RKC Waalwijk 1
19 november 21.45 Ajax-NAC Breda 1
20 november 13.30 ADO Den Haag-Utrecht 1
20 november 13.30 Vitesse-Feyenoord x
20 november 15.30 Groningen-VVV Venlo 1
20 november 17.30 Excelsior-AZ 2

Bart
18.11.11, 17:08
13 voor

19 november 19.45 De Graafschap-PSV 2
19 november 20.45 Heracles Almelo-Twente 2
19 november 20.45 NEC-Roda 1
19 november 20.45 Heerenveen-RKC Waalwijk 1
19 november 21.45 Ajax-NAC Breda 1
20 november 13.30 ADO Den Haag-Utrecht 1
20 november 13.30 Vitesse-Feyenoord 2
20 november 15.30 Groningen-VVV Venlo 1
20 november 17.30 Excelsior-AZ 2

umbadapopp
18.11.11, 19:46
13 voor

19 november 19.45 De Graafschap-PSV 2
19 november 20.45 Heracles Almelo-Twente 2
19 november 20.45 NEC-Roda 2
19 november 20.45 Heerenveen-RKC Waalwijk 1
19 november 21.45 Ajax-NAC Breda 1
20 november 13.30 ADO Den Haag-Utrecht 1
20 november 13.30 Vitesse-Feyenoord 1
20 november 15.30 Groningen-VVV Venlo 1
20 november 17.30 Excelsior-AZ 2

Eeri
19.11.11, 12:46
13 voor

19 november 19.45 De Graafschap-PSV 2
19 november 20.45 Heracles Almelo-Twente x
19 november 20.45 NEC-Roda 1
19 november 20.45 Heerenveen-RKC Waalwijk 1
19 november 21.45 Ajax-NAC Breda 1
20 november 13.30 ADO Den Haag-Utrecht 2
20 november 13.30 Vitesse-Feyenoord 1
20 november 15.30 Groningen-VVV Venlo 1
20 november 17.30 Excelsior-AZ 2

midfielder
20.11.11, 21:32
13 voorust kokkuvõtte tegemine lükkab teadmata ajaks edasi kuna Excelsiori-AZ mäng katkestati peale avapoolaega ülitiheda udu tõttu Rotterdamis.

Panen üles uue vooru

14 voor

25 november 21.00 AZ-Utrecht 1
26 november 19.45 NAC-Heerenveen 1
26 november 20.45 Roda-Heracles 1
26 november 20.45 VVV-De Grafschaap 1
26 november 21.45 PSV-Groningen 1
27 november 13.30 Excelsior-ADO Den Haag 2
27 november 13.30 RKC Waalwijk-Feyenoord 2
27 november 15.30 NEC-Ajax 2
27 november 17.30 FC Twente-Vitesse 1

difender
20.11.11, 23:18
14 voor

25 november 21.00 AZ-Utrecht 1
26 november 19.45 NAC-Heerenveen 1
26 november 20.45 Roda-Heracles x
26 november 20.45 VVV-De Grafschaap 1
26 november 21.45 PSV-Groningen 1
27 november 13.30 Excelsior-ADO Den Haag 2
27 november 13.30 RKC Waalwijk-Feyenoord 2
27 november 15.30 NEC-Ajax 2
27 november 17.30 FC Twente-Vitesse 1

Blue Rock
21.11.11, 10:13
14 voor

25 november 21.00 AZ-Utrecht 1
26 november 19.45 NAC-Heerenveen 2
26 november 20.45 Roda-Heracles 2
26 november 20.45 VVV-De Grafschaap 1
26 november 21.45 PSV-Groningen 1
27 november 13.30 Excelsior-ADO Den Haag 2
27 november 13.30 RKC Waalwijk-Feyenoord 2
27 november 15.30 NEC-Ajax 2
27 november 17.30 FC Twente-Vitesse 1

Brick
23.11.11, 22:38
14 voor

25 november 21.00 AZ-Utrecht 1
26 november 19.45 NAC-Heerenveen 2
26 november 20.45 Roda-Heracles 2
26 november 20.45 VVV-De Grafschaap x
26 november 21.45 PSV-Groningen 1
27 november 13.30 Excelsior-ADO Den Haag 1
27 november 13.30 RKC Waalwijk-Feyenoord 2
27 november 15.30 NEC-Ajax 2
27 november 17.30 FC Twente-Vitesse 1

karl54
24.11.11, 14:52
14 voor

25 november 21.00 AZ-Utrecht 1
26 november 19.45 NAC-Heerenveen x
26 november 20.45 Roda-Heracles x
26 november 20.45 VVV-De Grafschaap 1
26 november 21.45 PSV-Groningen 1
27 november 13.30 Excelsior-ADO Den Haag x
27 november 13.30 RKC Waalwijk-Feyenoord 2
27 november 15.30 NEC-Ajax 2
27 november 17.30 FC Twente-Vitesse 1

marconius
24.11.11, 15:49
14 voor

25 november 21.00 AZ-Utrecht 1
26 november 19.45 NAC-Heerenveen x
26 november 20.45 Roda-Heracles 1
26 november 20.45 VVV-De Grafschaap x
26 november 21.45 PSV-Groningen 1
27 november 13.30 Excelsior-ADO Den Haag 1
27 november 13.30 RKC Waalwijk-Feyenoord 2
27 november 15.30 NEC-Ajax 2
27 november 17.30 FC Twente-Vitesse 1

Martin 16
25.11.11, 09:21
14 voor

25 november 21.00 AZ-Utrecht 1
26 november 19.45 NAC-Heerenveen x
26 november 20.45 Roda-Heracles 1
26 november 20.45 VVV-De Grafschaap x
26 november 21.45 PSV-Groningen 1
27 november 13.30 Excelsior-ADO Den Haag 1
27 november 13.30 RKC Waalwijk-Feyenoord 2
27 november 15.30 NEC-Ajax 2
27 november 17.30 FC Twente-Vitesse 1