320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ee...lemmik mobla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ee...lemmik mobla

    kui siin on küsitud susside kohta jne,siis mina küsin mis mobla teile meeldib (firma ja mark)ja ka mis mobla te praegu hoiate,isiklikult oman A2628s-si,see on ´hea telefon.
    ei,ei,ei taavi ei läinud sinna!!Tuli siis ta vä?Krt ta olex võind ikka ära maksta!Davai,saame siis kokku

    #2
    Oman Ericssoni mudelit A1018s juba viimased kaks aastat - minu esimene ja seni ainus telefon. Tal on see viga, et aku peab ikka jube vähe, uuena mingi 3-4 ööpäeva, nüüd vast kaks ööpäeva pingutab välja veel. Kui ostaks uue, siis kas Ericu T28 või R320. Nokia mudelitest tuleks kõne alla ilmselt 6210, kohe meeldib teine Uuemaid ja kallimaid ei hakanud siin mainima, hammas ei hakka peale lihtsalt :P
    Jalgpallihaigla patsient #172
    Diagnoos: raskekujuline futboliit

    Kommentaar


      #3
      a vot mul on ärikas telefon

      Nokia 5110

      Kommentaar


        #4
        3310( nokia) kuigi tegelikult on suht suva mis firma selle mobiili tegi, peaasi et funkab, ja seda ta teeb. arvan, et v22rt telefonid hakkavad tulema ka firmast Ericcsony( moodustub vist selle aasta l6pus)

        eriti k6va on see, et Snake 2 rekord on 4196 (natuke sohiga tehtud aga siiski...)
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          #5
          mõubil on jummala mõttetu asi!!!

          Kommentaar


            #6
            Praegu oman A1018s ja see on olnud juba 1 ja pool aastat!Nõustun Rainmaniga,et aku peab vähe(mul peab 2,3 päeva)!
            Tahaks 6210 või 3330!
            C’mon Man United!!!

            Kommentaar


              #7
              No mina oman NOKIA 3310 ja ei leia mingit vahet kas mul oleks 3330 või mitte, sest seal on ainult mõni üksik funktsioon vahet. Aku peab kuus kuni seitse päeva.
              "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

              http://runplus.wordpress.com

              "Fitness is a battle, welcome to the front line"

              Kommentaar


                #8
                mul on ericsson 2618s ja olen sellega väga rahul, ainuke asi, mis puudu, on vibraalarm
                kui just peaks uue valima, siis tahaks Ericssoni R320-t, aga asi jääb raha (või õigemini selle puudumise) taha

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by heikireb

                  No mina oman NOKIA 3310 ja ei leia mingit vahet kas mul oleks 3330 või mitte, sest seal on ainult mõni üksik funktsioon vahet. Aku peab kuus kuni seitse päeva.
                  kui sa seda tihemini kasutad, siis vähem, nii 4 päeva kindlalt, aga suve algul ei kasutanud seda eriti üldse ja 13 päeva pidas vastu, siis hakkas piiksuma, et aku tühjeneb(daa)
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    #10
                    Nokia 5110 on mul , aga lemmik on 3330

                    Kommentaar


                      #11
                      Orginally posted by m1ck
                      kui sa seda tihemini kasutad, siis vähem, nii 4 päeva kindlalt, aga suve algul ei kasutanud seda eriti üldse ja 13 päeva pidas vastu, siis hakkas piiksuma, et aku tühjeneb(daa)
                      (daaa) ma olen kasutanud seda üpriski tihti alates jõuludest. Peale selle tööd tehes ei jää eriti aega seda kasutada.(daaa)
                      "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                      http://runplus.wordpress.com

                      "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                      Kommentaar


                        #12
                        Nagu jalgpallis olen ma vähemuse ehk Saxa pooldaja nii ka mobiilides ma ei kavatse omada Nokiat või Ericsoni vaid olen kogu aeg truuks jäänud Siemensile.Algust sai tehtud kyll Boschiga ,aga need Siemensiga sinasõbrad.Vanasti oli C25 ,aga nyydsex on M35 minu fööniks, kes ei karta vett ja põrutust - minu puhul vajalikud omadused.
                        Ah jaa ,mis veel mobladest - meeskonnakaaslane ostis täna tuliuue Ericsoni T39M - esimese GPRS(nii vist peax see lyhend olema -Wapi järglane). telefoni.

                        Kommentaar


                          #13
                          öööääääääääüüüü ..mõtetu teema

                          8210

                          Kommentaar


                            #14
                            Ericsoni T39M - esimese GPRS(nii vist peax see lyhend olema -Wapi järglane). telefoni.
                            kas R520m ei olnud mitte enen T39Mi?? Ega ma päris kindel pole.
                            Howay the lads!

                            Kommentaar


                              #15
                              Nokia 5110 ja Eric2618 (mis puutub viimasesse, siis olen 100% undertakeriga nõus)
                              tulevik ruulib

                              Kommentaar

                              Working...
                              X