320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

    FCF Järva-Jaani - Valga FC Warrior 4:4(1:3)

    Mäng algas Jaani survega, kohe mängu algul lõi Jaani poolkaitsja poolelt väljakult väravale ja väravast väljajooksnud väravavaht tõrjus küll löögi, kuid ometi läks pall väravasse. Pärast seda läks initsiatiiv Valga meeskonna kätte ja juba lühikese surumise järel lõid nad 1 minutiga kaks väravat seisuks 1:2. Natuke kentsakalt käitus mängu kohtunik, kes Valga keskkaitsjale näitas kollast kaarti käega mängu eest. Olukor oli piiripealne, sest kaitsjale paistis päike silma ning pealegi katkestas kohtunik sellega Jaani 1:1 olukorra väravavahiga. Poolaja keskel sai sama mees veel teisegi kollase(jällegi käega mängu eest!!). Seega oli Jaani 11 meest Valga 10 vastu. Kohtuniku vile kallutas veidi meie poole vastaste treener, kes teda ohtralt sõimas ning väljaku kõrval enesekontrolli kaotamas oli. Hoolimata sellest, et Valga oli vähemuses lõid nad veel ühe värava. Poolaeg lõppes 1:3.

    Teisel poolajal üritas Jaani oma arvulist ülekaalu maksma panna, üsna mängu algul oli Jaanil 2 suurepärast võimalust, ühe neist raiskasin ära mina Siiski lõime üsna peatselt 2:3 ning ka 3:3. Sellest innustust saades hakkas Jaani taas suruma kuid ometi suutis Valga veel ühe värava seisuks 3:4 lüüa. Seejärel surus taas Jaani, ning umbes 8 minutit enne mängu lõppu eksis vastaste väravavaht ning seis oli viigis 4:4. Seejärel suutsime Valga väravale tekitada viimase 5 minutiga 3-4 raudset väravavõimalust, millest ma taas ühe kindalama ära raiskasin Siiski võib mänguga rahul olla üldiselt.

    seda, et uue koduka aadress on praegu http://members.lycos.co.uk/jjaanisk
    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

    Kommentaar


      Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

      Kui rääkida Roosna-Alliku SK ja Tajaku mängust,siis need Tajaku mängijad on ikka täielikud haiged!Muidugi kõige haigem ja nagu pedekas oli nr 17,hull karvane tont!Aa no ütleme nii,et Alliku oli seekord kõvasti üle ikka tajakust ja näitas neile nende koha kätte!Soovida jäi ka kohtuniku tegevus!
      *Mängu seis ei ole ennem selge kui kohtunik on andnud lõpuvlile*

      Kommentaar


        Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

        11 August 2002. XI voor. Räpina.
        Räpina SK - JK Olümpia-2000 Tartu 1:6 (1:3)

        \"Olümpia-2000\" väravad: 15`. Mitrofanov M., 20`. Shkoda J., 32`. Lebedev O., 67`. Mitrofanov M., 83`. Lavjagin A., 89`. Shkoda J.

        \"Räpina SK\" lõi oma värava 15 minutil - kohe pärasat esimese \"Olümpia\" värava....

        Kommentaar


          Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

          SK Kirm - FC Lootos 6 : 0

          Lootos mängis kümnekesi, kuna ei saadud võistkonda kokku.Viimasest neljast mängust on saadud neli kaotust ja kaitse on kui läbisõiduhoov.Tundub , et tegemist on väikese kriisiga, nii et meeskonnad kes mängivad Loootsega lähiajal, omavad olulist eelist.
          299195

          Kommentaar


            Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

            Originally posted by Sir Louis


            Kui rääkida Roosna-Alliku SK ja Tajaku mängust,siis need Tajaku mängijad on ikka täielikud haiged!Muidugi kõige haigem ja nagu pedekas oli nr 17,hull karvane tont!Aa no ütleme nii,et Alliku oli seekord kõvasti üle ikka tajakust ja näitas neile nende koha kätte!Soovida jäi ka kohtuniku tegevus!
            Roosna mehed on ikka jubedad ässa teisi mustama. Kutsute vastased mingile kultiveeritud põllumaale ja kui oma võistkonnakaaslane kohtunik ei ole, jätab vile muidugi soovida (muidugi ma ei tea kes vilistas, aga vaevalt siis oma mees).
            Paluks vastasvõistkondade vastu natsa viisakam ja sõbralikum olla siis ei räägita ka teist kui hobumeestest.

            Pikem jutt lootose lehelt
            Tasub lugeda
            http://www.fclootos.ee/event.php?dir=2002&file=emv02m5

            Kommentaar


              Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

              ja kui oma võistkonnakaaslane kohtunik ei ole, jätab vile muidugi soovida (muidugi ma ei tea kes vilistas, aga vaevalt siis oma mees).
              Sina kui Warriori mängija oled ju loomulikult kõige suurem Mihkel seda väitma. Vaadake kõigepealt enda ümber ringi, Valgas kogetud vile on hullem kui kuskil kaugel Ida-Virumaal, kus sõna otseses mõttes mängud ära vilistatakse.

              Selle asemel, et niisama teravusi pilduda, kommenteeri oma mängu, miks te siis 3-1 eduseisu hoida ei suutnud?

              Kommentaar


                Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                Nagu punkti panija ütles olime vähemuses ja platsilt ära saadetu oli üks väga kindel keskkaitse (kel pole juhtund käega mängu)
                See ei ole muidugi vabandus.

                Soovin Valgas mänginud võiskondadelt arvamust vile kohta.
                Ma arvan et ainukesena polnud rahul O-2000 Sydney (treener suutis poisid üles kütta juba enne mängu suure bravuuritsemisega - aasta parim mänguplatsile saabumine - Tartu poisid andke andeks, igatahes ei ole vaja Kallaste piirile silte kus mäng toimub, loodan oma suurepärasele orienteerumisvaistule)
                Kui jutt juba orjenteerumisele läks siis Lootos olge valmis, kindlasti tuleb tore mäng.



                Kommentaar


                  Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                  Originally posted by lind
                  Pikem jutt lootose lehelt
                  Tasub lugeda
                  http://www.fclootos.ee/event.php?dir=2002&file=emv02m5
                  Suurepärane kommentaar Lootose suleseppadelt:P Väga õige jutt ja ilusti on hobumehed paika pandud Mis, teha tuleb teil kikkpoksi siirduda kuigi ma ei usu, et sealgi suurt vastaste austust teenite
                  Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                    Kuulge teie seal Jaani idioodid, ega me ei ole platsil selleks, et austust teenida, vaid selleks, et punkte saada, kui me tahaks austust siis läheks me paraadile. Ma kujutan ette, et seda kellegi kibestunud kirjatükki on lugenud oma 30 inimest, teie arvates on avalikkuse surve meie vastu on tappev. See, et me möliseme mängu ajal teistega ja teie seda südamesse võtate on pelgalt teie probleem, kui te pole tähele pannud siis me möliseme mängu ajal ka omavahel aga see ei takista meid olemast väljaspool väljakut parimad sõbrad. Kui keegi on õrnuke siis mingu tüdrukutega keksu mängima.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                      Kuule Dennis , ma pidasin sind küll natuke intelligentsemaks... Minu jaoks tähendab jalgpall küll oluliselt rohkem kui ainult punktide kogumist.Kuigi ka Lootoses pole meestel alati suud kinni , ei tähenda see et mulle selline mölamaffia meeldiks ja usu mind, ma olen juba piisavalt ilmas elanud, oma jutustamisega võid ehk koolipoisse hirmutada, täismeestele on see rohkem sääsepirinaks kõrva ääres.
                      299195

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                        esmaspäev hakkab õhtusse veerema, aga Jõgeva-Elva mängu tulemust veel laiem üldus ei tea.. Kas kellelgi sellekohast infi on?

                        Ja dennis, üldiselt võiks ka punktide jahtimisel siiski tsiviliseeritud inimeseks jääda. Aga mida mina ikka tean, olen ju kõigest idioot

                        ull jama
                        Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                          Räägiti
                          Jõgeva - Elva 6 : 0 (ma pole päris kindel)

                          Sellepärast vist Elva mehed suurt sõna ei võtagi. See ju kõigest mäng (hobi)

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                            umbes 8 minutit enne mängu lõppu eksis vastaste väravavaht ning seis oli viigis 4:4.
                            Pigem lööja oli eksimatu

                            Ja R-Alliku mängijate kohta seda, et nad muud ju ei oska, kui möliseda. Erinevalt Alliku vendadest mõtlevad Jaani idioodid kuidas mängida. arvan et alliku old traffordil tuleb paari nädala pärast kõva madin (loodame et ilma vigastusteta).
                            Lahinguväljal näeme, raisk!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                              EJL-i andmeil jäi oli Jõgeval tulemuseks 3-0
                              Seega oli 11.voor selline -

                              Räpina Sk - JK Olümpia-2000 Tartu 1:6
                              Roosna-Alliku - JK Tajak 6:1
                              FCF J-Jaani - FC Warrior 4:4
                              SK Kirm - FC Lootos 6:0
                              SK Tähe - FC Elva II 3:0

                              Ja nüüd tabeliseis
                              1. JK Olümpia-2000 Tartu 11 9 1 1 50:10 28
                              2. Jõgeva SK Tähe 11 6 4 1 31:19 22
                              3. Valga FC Warrior 11 6 2 3 29:18 20
                              4. Roosna-Alliku SK 11 6 1 4 34:18 19
                              5. SK Kirm Suure-Jaani 11 5 3 3 29:25 18
                              6. FC Flora Järva-Jaani SK 11 5 1 5 34:27 16
                              7. FC Lootos Põlva 11 4 1 6 27:34 13
                              8. FC Elva II 11 3 1 7 20:32 10
                              9. JK Tajak 11 2 0 9 11:41 6
                              10.Räpina SK 11 1 2 8 11:54 5



                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                                Kuule sina intel hoia parem oma suu kinni!Ise oled alles tatt ja juba mölised siin!
                                *Mängu seis ei ole ennem selge kui kohtunik on andnud lõpuvlile*

                                Kommentaar

                                Working...
                                X