320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

    Vaata selle \"tõenäolisega\" on nagu on, aga ma loodan, et meie poisid on oma vigadest õppinud, sest eelmine hooaeg algas meie allakäik just Lootose mängust, seni olime kõik mängud võitnud ja kõik olid tohutult kindlad endas, mis muutus juba ülbusesks ja järsku avastasime, et oleme Lootose vastu kaotusseisus, kes ju polnud meie kõrval mingi tegija. Ja kukkusimegi p****, järgmise võidu saime alles 6 mängu pärast. Väga õpetlik lugu sellest, et kiida lolli ja siis loll arvabki, et on tark ... Sinna see III liiga kadus ... Aga eks vigadest õpitakse ja kindlasti see kord me teid ei alahinda nagu ka kõiki teisi, sest pall on ju ümmargune ...
    Logo on lihtsalt selleks, et meelde tuletada, kellega meie järgmine vastasseis on, kuigi natuke ebausku on siin ka mängus, sest vahetult enne FCF Järva-Jaaniga mängu oli mul Jaani logo ja tulemus oli positiivne, kahju ainult, et teiste meeskondade logosi siin pole.

    Egas midagi, ootan pikisilmi teie külaskäiku Roosna-Allikule. Kõike paremat!

    P.S. Olen teie kodukal kommentaare lugenud, aga pole kohanud mängudes Bruno Rammo nime, kas pikajuukseline väravavahtide hirm on saapad nagisse riputanud?

    Kommentaar


      Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

      Originally posted by Dennis
      P.S. smith, kas sa ei oska midagi täpsemat Kirmi - FC Elva Ii mängu kohta öelda? Intrigeeriv seis ju ...
      Smith oma jutu järgi mängul ei käinud, teadis rääkida ainult niipalju, et neil polnud vahetsumehi, kirm lõi oma vähesed olukorrad väravateks ja mägnust ei puudunud ka kaklused ja muud ebameeldivused..

      Nüüd on saanud natuka mahti ka kirjutada oma nägemus mängust FCF Järva-Jaani - FC Warrior Valga, mängu kommentaar ise asub siin

      Mis puutub kohtunikke siis näiteks Warriori treener sai kollase kuid jätkas sellegippolest ohjeldamatut kohtuniku sarjamist, lausa uskumatult nõrk kohtunik, kes lasi sel sündida ega võtnud midagi ette, et selline pull ära lõpetada...
      Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

      Kommentaar


        Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

        Originally posted by Dennis


        P.S. Olen teie kodukal kommentaare lugenud, aga pole kohanud mängudes Bruno Rammo nime, kas pikajuukseline väravavahtide hirm on saapad nagisse riputanud?
        nonii, lootsime seda olulist infot küll varjata, aga tähelepanelikud lugejad on tõesti välja tsekanud , et kordagi pole platsil käinud ründaja nimega B.Rammo. Põhjus väga lihtne ... mees oli väga raskelt haige ja praegu taastumas... suure tõenäosusega teda enne sügisringi väljakutel ei näegi siit ka vastus meie vähese resultatiivsuse kohta. kaitse on läbisõiduhoov juba pikka aega, kuid eks me juba kevadel teadsime millega riskime ... põlvkondade vahetus - see on fakt, millest ei pääse ükski võistkond
        299195

        Kommentaar


          Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

          elva meeskonnast ei tahtnud keegi eriti rääkida, et mis seal õieti toimus, kuid elva oli ülekaalus ja kirm lõi vähesed olekorrad ära. ühe värava said nad ka \"tõelisest fairplayst\", kui meie keskkaitse vigastada sai ning vastased värava juurde jooksid ja ära koksasid. väga ebameeldiv olukord oli. ja kohtunik oli ka väga nõrk, kes kuidagi mänguga hakkama ei saanud.
          ma võin küll eksida ja selle juhuse süüks panna, aga see aasta on mängudel kohtunike tase üllatavalt madal olnud. eelmine aasta juhtus sellised suuri käkke paaril korral, kuid nüüd on meie 5-st mängust 2l kohtunik mängu üllatavalt mõjutanud. Elva ja Tajau mängu kohtunik ei teadnud reegleidki. näide: kaitsja tahab palli puhtaks lüüa ja see läheb üle jala. väravavaht võtab palli kätte ja ossa üllatus, kohtunik puhub! olevat olnud tagsi mäng, sest pall riivas õrnalt minu jalga ja kui kaitsja jalga riivab ja väravavaht kätte võtab, siis on tagsimäng! APPI! see on ikka katastroofiline! ja EJL laseb sellistel vilistada. kuigi elva meeskond roosna-alliku mängu puhul kõvasti kohtuniku kallal vingus (tahad või ei taha dennis, aga osa sellest oli ka põhjendatud), oli vile talutavuse piirides. tajaku ja kirmi mängud on olnud täielik katastroof. ootaks vastukaja, sest mulle tundub, et eelmine hooaeg olid mängud parema kohtunikuvilega.
          ja see pesemine. see on jah valus teema, kuid Elva kodumängudel on võimalus olemas. mina oleks poolt, et pesemistingimused peaks ikka iga kodumeeskond suutma tagama ja oleks tore, kui EJL selle ka kohustuslikuks muudaks.

          nimekiri meeskondadest ja pesemisvõimalusdest (kuna see hooaeg on meil ainult 3 vämismängu olnud, siis nimekiri on lühike):

          Roosna-Alliku SK - eelmine aasta oli koolimajas, see aasta ei saanud pesta! jama!
          FCF Järva-Jaani - Jänedal kohe pesemist ei olnud, kuid Järva-Jaanis oli see koolimajas võimalik. normaalne!
          SK Kirm - olemas!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

            Allo

            Lugupeetud pallurid, saan aru, et kohtunke teema võib kohati hell olla, kuid katsuga asjadest aru saada.
            EJL liit koolitab iga aasta uusi kohtunike, kelle esimesteks väljunditeks on kas madalamate liigade väljak või II liiga piir (kuhu ei tohiks noori minu arvates väga lasta, vast ainult juhul kui väljakul on Meistri või Esiliiga kohtunik). Üksi väljakule tulemine, raamatutest õpitu põhjal nõuab suurt julgust ja peale hakkamist. Kogemustega tuleb ka kindlus ja tase paraneb märgatavalt. Eriti pean ma just silmas noori kohtunike nagu see, kes vilistas Elva ja Tajaku mängu, olen suht kindel, et sellest vennast saab kohtunikuna asja ja kindlasti juba selle hooaja lõpus on ta hoopis teisest puust. Ainus oht on see, et kui ta alguses väga paika pannakse, temasse eelarvamusega edaspidi suhtuma hakatakse ja vennal isu ära koab. Kui see juhtub, siis tegelikult on vast tegu nõrga mehega ja ta ei sobigi kohtunikuks, aga see selleks.
            Omal ajal alustasid kohtunikud 3 ja 4 liiga piirilt, mis oli esimesel aastal kogemuste kogumiseks suurepärane paik. Tänase seisuga ei ole EJL piisavalt kohtunike ja mis veelgi enam piisavalt raha, et kohtunike madalamatesse liigadesse piirile määrata.
            Mis olukorda veelgi rasekndab on see, et mängijad 3ndast liigast allapoole (kohati ka kõrgemal) ei tea ise ka reeglitest suurt mitte midagi.
            Samas mõistan ka mängijate frustratsiooni, aga tolerantsus tuleb pikas perspektiivis kõigile kasuks. Jääb alles rohkem kogemustega kohtunike, mis tähedanb et konkurents suureneb ja üldine vilistamise tase paraneb.


            Ahjaa, lisada võib veel seda, et mänge kohtunike süü tõttu praktiliselt mitte kunagi ei võideta või kaotata. Mängud kaotavad mängijad ise. (Loomulikult on erandeid)

            Parimatega
            Eestlane Finsbury Parkis

            Kommentaar


              Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

              vähemalt Comwelli mehed lubasid meile , et Pärnus on meie küllakäigu ajaks meri veel soe ...
              mõte iseenesest (pakkuda pesemistingimusi) on väga hea, aga see tähendab , et kulutused oleksid planeeritud juba enne hooaega ... kui aga ei ole nii rikas sats, et mõnda sauna või tervisekeskust omaks... igasugusesse peldikusse ei tihka külalisi pesema juhatadagi ... lind võiks asja ka natuke teiste mätta otsast juurelda, sellist kompleksi nagu teil valgas, pole ju terves lõuna-eestiski ...
              299195

              Kommentaar


                Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                Chazlor, sinu jutus on tõetera sees, et las poisid harjutavad ja äkki kogemuste kogunedes saab mõnest tubli vilemees. Kõik on korras, aga vaata, siin tuleb selline aspekst mängu, et mina kui mängija ei kannata, et mees kel vile kaelas ei suuda otsuseid vastu võtta, kurat, miks ta siin minu mängus peab alles õppima, sest kõige hullemad on ju need kohtunikud, kes ei suuda lihtsalt otsustada. Sa soovitad olla rahulik ja tolerantne, aga kui jäetakse penalti andmata vms, eks sa püüa olla! Mul tuleb meelde aastavanune juhtum, kus üks noor kohtunik muutis Kallastel üheainsa audi ajal 4 korda oma ostust. Miks meid (mängijaid) karistatakse, et tema vilistada ei suuda?!!
                (Mitte, et ma ise ei tea kui hea kohtunik oleks, aga vahel otsustada ikka suudan)
                No ma mõtlesin, et ma ei lähe isiklikuks, aga see vend, kes näiteks pühapäeval Kehtnas vilistas ajas mind nii vihale, et ei saa. Mees on aastaid vilistanud nii vähemalt II liiga mänge, pärit vist Märjamaalt ja saab hakkama sellistae asjadega nagu ma eespool olen kirjeldanud - no andke andeks! Näiteks veel, et kui kümmekond mudilast meie väravavahti mulla ja kividega pildusid, ise väravavõrgus ronides ja väravavaht sellele kohtuniku tähelepanu juhtis väitis mees, et ega ta ei ole korrapidaja platsil, kurat, kes siis veel on? Pärast viskas demonstratiivselt protokolli, et kirjutage protest, kui tahate, mis kasu sellest enam.
                Loomulikult on olemas inimestel halbu ja häid päevi ja ega see meeletu kriitika ka kuhugi vii, aga kui sa oled viis - kuus aasta vilistanud ja ütled, et ma pole korrapidaja, no ma ei tea, äkki on vale amet?

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                  Allo

                  Absoluutselt ei vaidle sulle vastu Dennis. Siuksed mehed ei kõlba seda ametit pidama, need kelle pärast ma muretsen just noored mehed, kes just alustavad. Kui pasa paneb, loomulikult tuleb talle see ka selgeks teha, eks vigadest õpitakse. Olen ka ise alguses väga suuri kalasid teinud. Aga pärast mängu võiks asjad ära klaarida ja mitte viha/arusaamatusi/eelarvamusi endaga edasi kaasas kanda. Kui emotsioonid lahtuvad võiks ajsa rahulikult kaalutleda, mitte foorumis noori mehi maapõhja sarjata. Kui ühe meeskonna vv teeb kohtuva kala ja laseb palli jalgevahelt läbi veereda, mis ka meeletu bläkk, siis ei sarjata tead pea et kunagi, foorumis vähemalt mitte.
                  Kui keegi pole veel aru saanud, siis nende postituste mõte on selles, et ka kohtunik on inimene ja võib ka seda foorumit lugeda, mis tähendab, et sõna võttes võiks ka sellega arvestada, toonitan veelkord..noorte ja alustavate kohtunike aadressil.

                  Parimatega
                  Eestlane Finsbury Parkis

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                    Üldiselt ei ole Chazloriga üldse kohe mitte nõus!

                    Minu kaks sõna antud teemas: http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=1339&page=3

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                      kõik jutt on väga tore ja üritan ka kohtunikest aru saad, kuid ka klubidest vaja aru saada. mõnes mõttes ju klubid ostavad EJL-lt kohtunikuteenust, kuigi tegemist on väikse rahaga, siis nii see on. sellepärast võib ju ka vahest nende kalla veidi vinguda, kuid üldiselt oleme ikka tänulikud, et nad platsil on ja vilistavad, sest madalamad liigad ikka vutifännidele, kes tahavad ametlikult vutti mängida ja ilma kohtuniketa oleks asi võimatu.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                        www.fcflora.ee väidab, et mäng JK Tajak - Räpina SK ei lõppenud mitte 4:1, vaid 4:-.
                        Oskab keegi foorumlastest öelda, kas see vastab tõele ning kui jah, siis mille eest Räpinat karistati
                        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                          Vot ei oska kahjuks kohe öelda, uurime, kuid ju see mingi tavapärane mängija värk ehk ole (karitusega vend väljakul) vms...
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                            Roosna-Alliku Sk - FC Lootos Põlva 3-1 (2-1)
                            Nii loidu mängu ei mäletagi, Roosna-Alliku oli domineeriv pool ja lõi hulga võimalusi, kuid vaid kolm kolli. Aga ega Lootosel polnud ka midagi.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                              Roosna-Alliku SK vs. Põlva Lootos 3:1 (2:1)
                              Alguses mingi 5.min löödi juba \"esimene\" värav,aga kahjux nägi kohtunik suluseisu ja ei lugenud seda!!Siis peale seda mingi 3-4 min ja Alliku lõi uuesti värava,seekord sellise,mida loeti ikka Siis mingi 10min hiljem eksis Põlva väravavaht ja 2:0 oli olemas!!!Ja mõni minust hiljem andis kohtunik penalti Alliku kasux,mida aga ei suudetud ää lüüa:( 40min kandis lasti löögile Põlva mees vabalt ja tulemus 2:1!!!
                              Teine poolaeg oli Alliku mäng,kuigi Põlval oli ka mõni oma võimalus!! 3:1 löödi mängu lõpus penaltist ja see pani mängu lõppseisu ka paika!!!
                              Igatahes aitähh hea mängu eest põlvakad!!
                              *Mängu seis ei ole ennem selge kui kohtunik on andnud lõpuvlile*

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                                FC Elva II - Räpina SK 3:1 (1:0)

                                Väga halb esitus elva meeskonna poolt. Enamus võimalusdest jäeti kasutamata ning jällegi ei suudetud vahepeal oma mängu leida. Räpina mängis kogu kohtumise stabiilselt ja sai selle eest tasuks ka värava. Ilus mäng see ei olnud aga peaasi et punktid ära tulid.

                                Ja minu teada peaks teised tulemused sellised olema:
                                01.06. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Lootos 3:1
                                01.06. 15.00 SK Kirm - FC Warrior 0:3
                                01.06. 15.00 FC Elva II - Räpina SK 3:1
                                01.06. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - KSK KESPO 1:0
                                01.06. 15.00 FC Comwell - JK Tajak 9:0!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X