320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

    Teglt paljutki oleneb ju ka vastasmeeskonna poolt loodavast ōhkkonnast. Nt Jaani-Kespo mäng oli küll suht rahulik, ilma eriliste vahejuhtumiteta
    .

    Kommentaar


      Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

      Nagu ma välja võin lugeda, siis smith on Elva esindaja ja van der Sarjas Roosna-Alliku oma. Seega ilmeslt Teid kumbagi polnud nägemas Kespo-Kirmi mängu. Vaid statistika põhjal järelduste tegemine on suht kuiv info ja sageli ekslik. Just selliste ennatlike kommentaaride taustal me paistamegi jõhkardid. Kui Te varasemaid kommentaare olete lugenud, siis mitte kõik ei pea meid vägivaldseteks mängijateks. Kaitsmete-teema oli üldistatud näide. Teie kui jalgpallurid peaksite oma kogemuste põhjal teadma, et sääreluu on ikka üks hell paik. Liiga väikeste kaitsmetega mängimine võrdub ilma kaitsmeteta mänguga. Selge see, et kui ikka julmalt sisse s­õidetakse on kaart. Minu näide oli olukorrast, kus tavaliselt (kasutades normaalseid kaitsmeid) ei juhtu midagi. Väike kolks, kus jalad kokku puutuvad, näiteks palli pärast võitlemisel. A kui nüüd ühel on sellised kaitsmed, mis vaevalt 10 cm jalast katavad, siis on loomulik, et sedasi saab haiget. Kuid kas see on siis õiglane, kui sellisest olukorrast antakse viga?

      Kespo-Kirmi mängu kohta veel nii palju, et oli siiski normaalne võitluslik mäng. Kirm lõi oma võimalused ära, meil jäid realiseerimata. Suhteliselt normaalsed mehed (mõnede eranditega muidugi).

      Ja vastus van der sarjasele, et loomulikult pole õigustust toorele ja jõhkrale käitumine. Samas me võime kah spekuleerida teemal 1) kas pall põrkas vastu teie kaitsja kätt, kes seisis väravajoonel 2) kas pall käis väravas ja teie väravavaht tõmbas palli väravast välja. Need olid vägagi vaieldavad olukorrad. Samas oleksime meie pidanud hoopis kiivreid kandma, kui 1.95 pikk mees saab lihtsalt õhuvõitluses jalaga näkku. Tal oli nädal aega silm kinni. Mida siis veel lühemad mehed tegema peavad. Tuletan veelkord meelde - jalgpallis mängib 2 meeskonda ning peaaegu alati on ühe toores mäng tingitud teise samalaadsest käitumisest. Ja kui sa nimetad seda kaotust paikapanemiseks, siis sa saad asjadest ikka suhteliselt imelikult aru. Ja moraal loetakse meestele ette kõva häälega.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

        Ausalt öeldes on mõtekas kehtnakaid oma kodus samamoodi kohelda,nagu nemad meid
        *Mängu seis ei ole ennem selge kui kohtunik on andnud lõpuvlile*

        Kommentaar


          Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

          Kechtel - teadmiseks nii palju, et sääreluu on inimese kõige tugevam luu

          Kommentaar


            Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

            nojah mulgi \"meeldivaid\" kogemusi kehtnaga..........

            mäletan et se eoli vist mingi 2-3a. tagasi kui oli maakonna etapp kehtnas ja siis see 1.95 mees (nr15) mõtles mulle õhuvõitluses et peax korra poisile kynarnukiga nägu teritam aja liedis mu nina yles ja siis lexgi ninaluu......., aga olex siis pärast vabandust paluma tulnd aga ei........

            ja siis sama mängus veel löödi yhel vennal selg paigast

            aga jah kehtna omad on alti siukse vähe jõulisemalt mängind kui teised

            ja khent ajutule vastukaja see ei loe ju kas on kaitse või mitte kaitse aga kui vastu jalga lööd siis nagu ikka viga olenemata kas on kaitsmed peal või ei

            Kommentaar


              Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

              Originally posted by kechtel


              Nagu ma välja võin lugeda, siis smith on Elva esindaja ja van der Sarjas Roosna-Alliku oma. Seega ilmeslt Teid kumbagi polnud nägemas Kespo-Kirmi mängu. Vaid statistika põhjal järelduste tegemine on suht kuiv info ja sageli ekslik. Just selliste ennatlike kommentaaride taustal me paistamegi jõhkardid. Kui Te varasemaid kommentaare olete lugenud, siis mitte kõik ei pea meid vägivaldseteks mängijateks. Kaitsmete-teema oli üldistatud näide. Teie kui jalgpallurid peaksite oma kogemuste põhjal teadma, et sääreluu on ikka üks hell paik. Liiga väikeste kaitsmetega mängimine võrdub ilma kaitsmeteta mänguga. Selge see, et kui ikka julmalt sisse s­õidetakse on kaart. Minu näide oli olukorrast, kus tavaliselt (kasutades normaalseid kaitsmeid) ei juhtu midagi. Väike kolks, kus jalad kokku puutuvad, näiteks palli pärast võitlemisel. A kui nüüd ühel on sellised kaitsmed, mis vaevalt 10 cm jalast katavad, siis on loomulik, et sedasi saab haiget. Kuid kas see on siis õiglane, kui sellisest olukorrast antakse viga?

              Kespo-Kirmi mängu kohta veel nii palju, et oli siiski normaalne võitluslik mäng. Kirm lõi oma võimalused ära, meil jäid realiseerimata. Suhteliselt normaalsed mehed (mõnede eranditega muidugi).

              Ja vastus van der sarjasele, et loomulikult pole õigustust toorele ja jõhkrale käitumine. Samas me võime kah spekuleerida teemal 1) kas pall põrkas vastu teie kaitsja kätt, kes seisis väravajoonel 2) kas pall käis väravas ja teie väravavaht tõmbas palli väravast välja. Need olid vägagi vaieldavad olukorrad. Samas oleksime meie pidanud hoopis kiivreid kandma, kui 1.95 pikk mees saab lihtsalt õhuvõitluses jalaga näkku. Tal oli nädal aega silm kinni. Mida siis veel lühemad mehed tegema peavad. Tuletan veelkord meelde - jalgpallis mängib 2 meeskonda ning peaaegu alati on ühe toores mäng tingitud teise samalaadsest käitumisest. Ja kui sa nimetad seda kaotust paikapanemiseks, siis sa saad asjadest ikka suhteliselt imelikult aru. Ja moraal loetakse meestele ette kõva häälega.

              No sina oled küll tark inimene! Seda milliseid kaitseid mängija kannab jääb tema ja ainuisikuliselt tema enda otsustada. Aga kui lüüakse jalga on see ju niikuinii viga ja tore, et kohtunik sellised asjad juba eos lõpetab ja pole absoluutselt vahet kas jalgade ümber on 5 paari kaitseid või hoopis kedra sisse ajaleht pandud - viga on viga.
              Ja spekuleerida võid sa ka maailma loomise ümber, kui soovid, aga fakt on see, et antud mängus käitusite te nagu kamp brutaalseid jõhkardeid ja jutul lõpp. Sellise suhtumisega te küll kaugele ei jõua, et pall oli sees ja seda ei loetud, ah, kurat lööme siis hoopis vastaste näod ülesse (kuigi ei olnud kindlalt käsi ,kaitsja lõi õlaga palli, ega ka pall väravas, aga seda sa niikuinii ju ei usu). Võiksid natuke tagasi tõmmata ja häbeneda, aga sul jääb ju õigust üle ka. Samas võibolla tõesti juhtus õhuvõitluses viga, aga see ei õigusta kätega kalllale minekut, võibolla laseks enne mängu endast õhu välja. Nagu siin lugeda on polnudki see I kord jõhrutseda vastase kallal. Ja paika panemise all mõtlesin seda, et te oma käitumise eest lõpuks ka punaste kaartide näol karistada saite.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                Originally posted by kechtel

                Ja vastus van der sarjasele, et loomulikult pole õigustust toorele ja jõhkrale käitumine. Samas me võime kah spekuleerida teemal 1) kas pall põrkas vastu teie kaitsja kätt, kes seisis väravajoonel 2) kas pall käis väravas ja teie väravavaht tõmbas palli väravast välja. Need olid vägagi vaieldavad olukorrad.
                Ära pane pahaks aga see ei koti siinkohal väga asja. Isegi kui kaitsja oleks kaks kätt pallile väravajoonel ette pannud siis saage aru: jalgpall EI OLE see koht, kus teist inimest meelega lüüakse. See on ajuvaba ju. Selle eest PEAB saama mängukeelu, selline mees ei ole jalgpallur ju. Mölisemine ja isegi toorutsemine - no see on elementaarne viisakus ja no kui on meeskonna mängustiil selline siis ka andeksantav teatud piirini. aga teise mehe löömine..mul pole sõnu selle kohta.

                ps. ma muidugi ei näinud seda olukorda oma silmaga, aga sa pole vastu ka vaielnud, et lööki näkku ei toimunud.

                Samas jah, meiega mängides oli Kehtna võistkond nagu iga teinegi, midagi hulle pole öelda..
                Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                  Mõttetut dialoogi (rõhutan mõttetut!) on siin viimasel ajal mehed!!! Katsuge ikka teema piires püsida. Meeldetuletuseks: teema on \"4. Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\".

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                    teema pealkiri on küll selline, kuid tegelikult on see siin ikka oma arvamuste avaldamiseks ka. nõme oleks teha ju teema \"4. liiga Lõuna alagrupi spekulatsioonid või kommentaarid\" ja kuivõrd siin teemas olev jutt nõme või mitte on igaühe enda otsustada.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                      Originally posted by CR50005

                      Mõttetut dialoogi (rõhutan mõttetut!) on siin viimasel ajal mehed!!! Katsuge ikka teema piires püsida. Meeldetuletuseks: teema on \"4. Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\".
                      Ole hea mees ja mine mulise kusagil mujal, kus su jutt kellelegi korda läheb. See on su esimene postitus, mis õigusega sa tuled siin ütlema, et meie jutt mõttetu on??? Sina oled mingi otsustaja, mida me omavahel võime rääkida ja mida mitte? Krt, mees sa oleks mul tänase päeva ära rikkunud kui ma laseks sinusugusel end häirida
                      Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                        Aga mina arvan, et see on yks lahedaimaid teemasid yldse siin alajaotuses. Kirgi, analyysi, spekulatsioone, kiired tulemused jne... Syda lausa h6iskab ja inimesed ka suht toredad ju

                        Laseme aga edasi :хnnelik:
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                          Originally posted by apunkto


                          Ole hea mees ja mine mulise kusagil mujal, kus su jutt kellelegi korda läheb. See on su esimene postitus, mis õigusega sa tuled siin ütlema, et meie jutt mõttetu on??? Sina oled mingi otsustaja, mida me omavahel võime rääkida ja mida mitte?
                          Mehed, ma olen lugenud sellelt leheküljelt kommentaare ja arvamusi sellest ajast saati kui see teema siin üles pandi ja see et mul pole varem olnud vajadust sõna võtta, ei tähenda, et mul pole õigust siin oma arvamust avaldada, mängisin ju isegi 4. liiga lõuna tsoonis päris mitu aastat. Varem oli siit saadav informatsioon asendamatu, kommenteeriti mängu ja mängu tulemusi. Nüüd aga varjutab asjalikku infot meeletu mula asjakohatute teemade üle. Tegelikult tunnen ma nüüdki huvi kuidas vanadel konkurentidel läheb, kuid objektiivset infot on siin minimaalselt. Mingil juhul ei tahtnud ma kedagi oma eelneva sõnavõtuga solvata, vaid juhtida teie tähelepanu teemale \" 4. Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\", asi hakkab lihtsalt liiga laiali valguma. Igal juhul soovin kõigile edu ja püüdke edaspidi teema raamesse jääda!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                            FC Elva II - FC Comwell 2:2 (1:2)

                            Väga halb mäng elva meeskonnale. Alustasime 10 mehega, sest jällegi oli meeskonna kokkusaamisega probleeme ning ilmselt on jama ka mäng Kespoga. Nüüd mängust. Algul oli domineerivaks pooleks Pärnu meeskond, kuid väga kiiret avaväravat nad lüüa ei suutnud. Umbes 15minutil sai äärest löögile Comwelli ründaja, kuid löök tuli välja nõrk. Kahjuks lasi aga Elva väravavaht ülilihtsa palli enda alt läbi ja seis oligi meie poolt vaadatuna 0:1. Umbes 5min hiljem sai nurgalöögisaginas löögile comwelli mängija ja tugev löök lati alla resultaat. 0:2 kaotusseisus meie mäng mõnevõrra aktiviseerus ning umbes 5min min enne poolaja lõppu sai meie noor 15a ründaja läbijooksule palli ja tõstis üle vastaste väravavahi. 1:2 meie poolt vaadatuna. Teine poolaeg algas Elva survega, kuid mitmed ülihead võimalused jäid kasutamata. Umbes 65. minuti paiku saime karistuslöögi umbes 20m-lt ja meie poolkaitsja lõi ilusti posti kõrvalt palli sisse seisuks 2:2. peale seda mäng võrdsustus ja häid võimalusi oli mõlemal poolel. elva sai küll ka kolmandat korda palli väravasse, kuid kohtunik tegi täiesti ootamatu otsuse ja ei lugenud väravat ära, sest vastaste väravavaht oli pikali ja seda kohtuniku meelest meie meeste abiga. väga kaheldav otsus. kokkuvõttes hea, et viigi saime, sest jäime ju 0:2 kaotusseisu, kuid ka võit polnud kaugel. Homsed mängud saavad põnevad olema, sest tabeliseisu vaadates on võimalik elval lausa kolmandaks langeda.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                              Käisin ka seda mängu kaemas, võitlust oli küll palju, aga selle eest kannatas mänguilu. kõrvalvaadatuna oli väga huvitav vaadata duelli Ahti Paltseri ja Comwelli tõeliselt hea ründaja vahel (nime kahjuks ei tea). Üpris nauditav oli endise merkuuurlase peaaegu eksmatu mäng, iga teine kaitse oleks selle mehe vastu hädas olnud. Samuti oli ka super Heimi karistuslöök, samas jättis Comwell palju ühtlasema mulje. Samas, smith ma jään eri eriarvamusele selle 3. värava suhtes, vist ikka oli kerge blokk.

                              P.S. kui Elva mehed nimetasid meie platsi katastrofaalseks, siis teie oma on ju lausa katastroofijärgne ...

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused\'

                                see ei olegi päris meie plats. see on selle hooaja varuvariant. meie õige plats on ikka elvas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X