320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale '4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused'

    Algselt tegi selle postituse intel


    FCF Järva-Jaani SK vs. FC Lootos 5:2 (1:1)


    1. poolajal läks Lootos 1:0 juhtima (ei mäleta, kuidas). Poolaja lõpus lõi nurgalöögist peaga Taivo Idavain seisuks 1:1. 2. poolajal suutis J-Jaani juhtima viia Anti Orgla, kes samuti peaga värava lõi. Mäng oli üsna võrdne. Mõne aja pärast sai Lootos nurgalöögi ja lööja lõi otse väravale. Kuna pall oli libe, siis libises pall väravavahi käte vahelt väravasse (kuigi ma sain jala vahele, lõi ründaja ikkagi palli kindlalt sisse). Niisiis 2:2. Tervislikel põhjustel pidime ühe vahetuse tegema, mis osutus üpris heaks käiguks(ehk eesti keeles: ma polnud mänguks hästi valmistunud ning organism hakkas streikima ). Seejärel...Lootose karistusalas tõmmati maha meie ründaja ning määrati penalti. Sooritamisel ei eksinud Tõnis Vanna ning juba me jälle juhtisime. Lootos hakkas juba rohkem suruma ja kaitse unustati. Kontrarünnakust suurendas skoori Tanel "Torpeedo" Teearu. Viimase J-Jaani värava tegi ka vist Anti Orgla ja ei mäleta jälle kuidas see toimus. Ilmastikuoludest niipalju, et vahepeal sadas paduvihma ning mäng meenutas mõnikord rohkem mudamaadlust, kui jalgpalli.
    Kui mul midagi valesti on, siis parandage.
    Kuda sa 5. värava unustada said. See oligi just kõige nauditavam ju
    .

    Kommentaar


      Vastus teemale '4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused'

      Miuke see värav oli? (mul nagu peast pühitud)


      ja see penalti....ma ei ütleks küll, et see nii väga ülekohtune oli. Ma olin ka koos Fernandoga päris lähedal ja nägime ilusti et tegelt oli ikka viga.
      Lahinguväljal näeme, raisk!

      Kommentaar


        Vastus teemale '4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused'

        FC Elva II - SK Kirm 2:4 (1:3)

        Kommentaariks niipalju, et kohe algul 20 minutiga oli seis Elva poole pealt vaadatuna 0:3. Siis mäng võrdsustus ja Elva sai penaltist ühe värava tagasi mängida. Peale seda oli Elval veel mitu head võimalust, kuid sisse ükski pall ei läinud. Teine poolaeg oli võrdne ja selle tulemusena said mõlemad võistkonnad veel ühe värava. kokkuvõttes elva kaotus 2:4. Võiks veel lisada, et Kirmi mängijad vist reegeid hästi ei tea ja kui neid nendele meenutada muutuvad nad agresiivseteks, millega nad ka mitu kollast kaarti said.

        Kommentaar


          Vastus teemale '4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused'

          Algselt tegi selle postituse intel


          Miuke see värav oli? (mul nagu peast pühitud)


          ja see penalti....ma ei ütleks küll, et see nii väga ülekohtune oli. Ma olin ka koos Fernandoga päris lähedal ja nägime ilusti et tegelt oli ikka viga.
          Nohh torps sibas äärelt läbi>sööt Tõnnile>sööt Antile> VÄRAV
          .

          Kommentaar


            Vastus teemale '4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused'

            Tabel peaks olema selline:


            1. JK Olümpia-2000 9 7 1 1 39:9 22
            2. Valga FC Warrior 9 5 1 3 23:14 16
            3. Jõgeva SK Tähe 9 4 4 1 25:18 16
            4. SK Kirm 9 4 3 2 23:22 15
            5. Roosna-Alliku SK 9 4 1 4 23:16 13
            6. FC Lootos 9 4 1 4 27:23 13
            7. FC Flora Järva-Jaani SK 9 4 0 5 27:23 12
            8. FC Elva II 9 3 1 5 20:27 10
            9. JK Tajak 9 2 0 7 9:32 6
            10.Räpina SK 9 1 2 6 14:46 5
            Lahinguväljal näeme, raisk!

            Kommentaar


              Vastus teemale '4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused'

              Nohh torps sibas äärelt läbi>sööt Tõnnile>sööt Antile> VÄRAV

              Mis torps? kuidas ta lõi? ah tegelt vahet pole, ei hakka ruumi raiskama selle jutuga
              Lahinguväljal näeme, raisk!

              Kommentaar


                Vastus teemale '4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused'

                elva on löönud ikka 20 väravat mitte tabelis märgitud 12

                Kommentaar


                  Vastus teemale '4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused'

                  Järva-Jaani vs. Lootose penaltist niipalju, et kas pold mitte nii, et Lootose kaitsja mängis esimesena palli, peale mida kõik porri kukkusid. Nügimist oli moment enne, aga see pold veel karistusalas. Mis kaart?
                  Bolo should be drugged tested, and if found clear should be banned for 6 months.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale '4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused'

                    Algselt tegi selle postituse tafka


                    Järva-Jaani vs. Lootose penaltist niipalju, et kas pold mitte nii, et Lootose kaitsja mängis esimesena palli, peale mida kõik porri kukkusid. Nügimist oli moment enne, aga see pold veel karistusalas. Mis kaart?
                    Tegelt oli ikka nii, et Jaani mees sai enne pallini ning Lootose kaitsja jäi veits hiljaks palli ära löömisel ning sõitis Jaani tüübil jala alt ära. Viga oli raudselt karistusalas! See viga oli raudselt kaardi vääriline ju: Oli viimane kaitsja, oli 1:1. Ja põhimõtteliselt oleks kohtunikel õigus siukese vea eest isegi punane ju määrata...
                    .

                    Kommentaar


                      Vastus teemale '4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused'

                      ah herr moiv ära nüüd nii pöördesse ka mine selle penaltiga, olin ise täpselt tanni taga kui ta maha tõmmati ja mees mängis samaaegselt ka palli..Olukord oli piiripealne, oleks võinud ka vilistamata jätta aga kaart oleks küll tsipa ebaõiglane olnud..
                      Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                      Kommentaar


                        Vastus teemale '4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused'

                        RÄPINA-JÖGEVA 3-3

                        Kommentaar


                          Vastus teemale '4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused'

                          Puhkusele minnakse siis selliselt seisult -



                          1. JK Olümpia-2000 9 7 1 1 39:9 22
                          2. Valga FC Warrior 9 5 1 3 23:14 16
                          3. Jõgeva SK Tähe 9 4 4 1 25:18 16
                          4. SK Kirm 9 4 3 2 23:22 15
                          5. Roosna-Alliku SK 9 4 1 4 23:16 13
                          6. FC Lootos 9 4 1 4 27:23 13
                          7. FC Flora Järva-Jaani SK 9 4 0 5 27:23 12
                          8. FC Elva II 9 3 1 5 20:27 10
                          9. JK Tajak 9 2 0 7 9:32 6
                          10.Räpina SK 9 1 2 6 11:43 5

                          Paistab, et Olümpia läheb siit esimesena edasi, teise koha peale tuleb veel väga kõva heitlus, sest võimalus on veel kähemalt kuuel meeskonnal.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale '4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused'

                            Ise olen Olümpia-2000 mängija....Arvan ka, et meie võidame Lõuna tsooni. Nüüd me teame,kuidas kõik meeskonnad mängivad, ja...arvan, et kõik läheb hästi...nagu see oli esimeses ringis

                            !!! Varsti saab valmiks JK Olümpia-2000 kodukas, aga see on ainult vene keeles, sest meil on ainult natuke eestlasi meeskonnas, peaaegu kõik on venelased.

                            Aadressiks tuleb: www.fcolumpia2000.tk Aga seal praegu mitte midagi ei tööta, ainult esileht

                            Kommentaar


                              Vastus teemale '4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused'

                              Paar sõna siis esimese ringi lõpetuseks mu poolt..FCF Järva-Jaani meeskonna väljavaated siit edasi jõuda on küll väga nõrgad kuid pole siiski kadunud. Oluline on nüüd ka teise ringi esimene pool korralikult mängida: Esimeses ringis kaotasime kohe 4 mängu järjest, ja seejärel võitsime ülejäänud viiest mängust 4 See meenutab tibake Mehhiko seeriat MM valikturniiril, kus meeskond(seal küll tingituna treenerivahetusest) järsku vormi muutis, ning lõpuks ka MM-ile jõudis..

                              SK Kirmile kaotasime 4:2, see oli vast teenitud kaotus, kuid valgale 4:3, ning jõgevale 5:3(jõgeval 2 kahtlast penaltit) kaotatud mängud oleks parema õnne korral võinud ka meile soodsalt lõppeda. Pealegi mängime nimetatud võistkondadega selles ringis kodus

                              Esimese ringi kurveim moment oli kodune 6:1 kaotus Roosna-Allikule, kellest praegu liigatabelis jääme maha vaid punktiga Hoolimata sellest, et Alliku mängijad hooaja esimeste mängude põhjal usinalt väitsid, et meie tase ei küündi kaugeltki nende omani välja

                              Positiivseimad momendid olid vast 4:0 võit elva, ning 5:2 võit lootose üle. Üldse oli selles ringis nii, et kui võitsime, siis suurelt lisaks veel ju 6:0 räpinaga ja 3:0 tajakuga..

                              Praguseks kogutud 12 punkti oleks miinimumsaavutus ka järgmises ringis, kuid kodus oleks vaja ka tugevamate meeskondade vastu punkte noppida, ning ehk tabeli ülemises pooles oma debüüthooaeg lõpetada:P

                              Stardisirgele on jõudnud ka FCF Järva-Jaani meeskonna kodulehekülg, mis küll veel arendamist ja täiendamist vajab, kuid infot meeskonna ja mängude kohta võib sealt juba praegu leida www.hot.ee/jjaanisk

                              Jõudu ning kohtumiseni teises ringis!
                              A.O
                              Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                              Kommentaar


                                Vastus teemale '4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused'

                                Tjahh Kirm on vast isegi võidetav, sest kuigi aeg on veits edasi läinud, mängisid nad tol korral ikka 75% pikka palli ette ning nende kiired tüübid olid varmad võimalusi ära realiseerima. Tuleb lihtsalt loota, et neil pikkade pallide andmine meie veits väiksemal staadionil nii hästi ei õnnestu.
                                Valga on jahh suht tugev võistkond, mu meelest kõige raskem vastane 1. ringis. Meie väravad olid küllaltki ootamatutest olukordadest, kust keegi midagi oodata ei osanud. Neil aga samas võimalusi jagus, lihtsalt realiseerimine jättis soovida. Alliku tegi küll meile suuremat skoori, kuid seal oli oma vigu kah rohkem kui küll.
                                Jõgeva ja Olümpia on hea mängu korral ju isegi võidetavad, lihtsalt tuleb Jõgeva kiired ründajad kinni saada ning Olümpia kaitse lahti harutada.
                                Ja see, et suutsime 1. ringis mõningaid meeskondi võita, ei pruugi veel tähendada, et sama peaks korduma. Kuigi Räpina sai kõige suureskoorilisemalt, tunduvad just nemad kõige suuremad üllatajad(Räpina SK - Jõgeva SK Tähe 3:3) ning kes teab keda veel 2. ringis võita. Sama lugu on Elvaga. Ning ega võit Lootose vastugi ju kerge olnud. Mängule panid ju ikkagi punkti 3 resultatiivset kiirrünnakut(nojahh ühest tuli penalt). Ja Samas võib Tajakki võitma hakata, kuid nende puhul tundub asi ikkagi viitsimisest.
                                Kokkuvõtteks võiks öelda, et 1. koht on suht tõenäoliselt Olümpia jagu, kuid 2.-3. koha peale konkureerib ju tegelikult veel 7 meeskonda, nii et igal punktil tundub saab olema kulla hind.
                                .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X