PDA

View Full Version : Liivakasti leksikon

Jasper
10.08.11, 11:22
Kaua seda ikka edasi lükata, pidi teema ära tegema. Pole piisavalt motivatsiooni, et kogu kuld kokku kaevata, aga hakkame vaikselt minema. Arvan, et tuleks lisada autor ja seletus, et kõik aru saaksid.

Ranninokkija(Uuu) - Ranocchia. (ootan pingsalt millal sellest saab ranninikkuja)
cocky-bocky(Uuu) - count. Minu vaieldamatu lemmik. Pole teada, kas tegelikult on mõeldud inglisekeelset vastet ülbusele, kuid mulle meeldib mõelda, et ei. Nägemus järgmine: algselt kutsus Uuu count-i cock'iks, mis eesti keelde tõlgituna on kürb(ja vastand paljude teiste poolt kasutatud count-i hüüdnimele c*unt). Sellele on lisatud näpuotsaga inglisekeelne hellituslõpp '-y' ja oligi pool valmis. Teine pool on sarnane sõnamäng kultusõllega ühiskonna madalamatest kihtidest. Geenius tööl, na.

Ootan teie sissekandeid, parandusi ja loomulikult suurmõtlejate uusi vaimuvälgatusi.

denisss
10.08.11, 11:35
...mis siia tuleks terve itaalia alafoorum nüüd kopipeistida või? :)

siinne keelekasutus muutub humoorikamaks pea sama kiire tempoga kui seria a oma viimastki austuseraasu kaotamas on. down down down the drain...

Kasepats-Pidur
10.08.11, 12:30
Isiklikud lemmikud on putsinits ja snickers-mees.

Maarek
10.08.11, 13:44
Paolo uus nimi Dickanio tekitas kerge muige.

Ning muidugi elagu Nazio :p

Halb ründaja
10.08.11, 14:01
Lichtsteiner - litsikivi vms

Jasper
10.08.11, 14:20
Ning muidugi elagu Nazio :p
Nazio krediiti siinsetele nimeseppadele vist anda ei saa.

Isiklikud lemmikud on putsinits ja snickers-mees.
Putsinits(Uuu) - Mirko Vucinic.
Snickers-mees(cannuman) - Mario Balotelli ... tuntud ka kui lihtsalt snickers või anaalbreikar. Minu subjektiivse arvamuse põhjal üks kõige tard'imaid hüüdnimesid halvas mõistes ehk LOL-väärtuseta. Aga vahet pole, nagu näha, siis austajaid on.

PS! Olles trollinud interit, manu ja Totti-t on Mario mu lempar troll. World Troll of the Year.

Miks ükski counti ja F.Totti pärl ei meenu ... ?

Kasepats-Pidur
10.08.11, 14:22
Pane esimesse posti kokku kõik, pärast peab otsima mööda teemat taga.

edit:

Hahahah, ükshaaval müüte oma parimaid(teie mõttetut meeskonda vaadates) mees-naisi maha nagu kärbseid.
Kes järgmisena...De Pussy või Poozarro(kiidate siin alailma)?
Kõige hullem on see, et mu parimate nimedega mehed lahkuvad ükshaaval. Putstista, Adrimak, Peniz, Putsinits, Riis, koera-toni

http://bologna.theoffside.com/files/2010/03/david_pizarro.jpg

eika
10.08.11, 14:31
counti emo-eika äkki kvalifitseerub ka. Põhimõtteliselt olen vist ainus (?) foorumlane, kes saanud Elu24liku eesliite.

edit: staarmängija Meneze üleminek Penizeks oli klassik ja Milani fännide üldnimetamine Bilani fännitarideks on imo ka mainimisväärne, kuigi otseselt pole 100% sama teema.

keenjus250
10.08.11, 14:34
Uuu:
De Pussy - de rossi
Adrimäck - adriano
rotti - totti

Count:
Peniz - menez
Bilan - milan
emo-eika (hiljaks jäin)

Jasper ja orbit:
Koit Toome litsiputsinuustik

eika
10.08.11, 14:37
Kuldne suurkolmik Bilan, Printer, Rubentus.

aron8888
10.08.11, 15:04
Adriano - Pizzadriano

Uuu
10.08.11, 15:05
Mulle meeldin juba keenjuse kasutajanimi.
Siiski pean noomima, et Peniz on Uuu välja töötatud. Peale eelpool nimetatud mehe müümist võtsid riommalased mehe nime meeleldi üle. See võiski segadust tekitada.
Aga laske tulla....las see teema areneb edasi ja kunagi saab suure-suure kokkuvõtte teha ühes postituses.

cannuman
10.08.11, 15:45
nagu Tursk eile kinnitas, siis Ranocchia on eesti keeles KONN. Kasutage julgelt.

Ja Uuu võiks varsti Roma uutele meestele ka nimed ära panna, kaua võib?

Maarek
10.08.11, 15:51
Nazio krediiti siinsetele nimeseppadele vist anda ei saa.

Ka Dickanio paistab olevat internetiavarustest laenatud nimi, seega ei saa ka selle väljamõtlemist uuu kontole kanda.

Jasper
10.08.11, 16:00
jajah. emoeika ja koeratoni klassikalised kohvininna materjal.

mis varjatud vihjed on koeratoni nime taga?

Kuldne suurkolmik Bilan, Printer, Rubentus.

Need on ka mujalt.

-e-

Milani fännide üldnimetamine Bilani fännitarideks on imo ka mainimisväärne, kuigi otseselt pole 100% sama teema.
fännitarid andsid vasted viidetega Laziole ja inglastele. Milaano preilisid ei mõtle? http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?8933-Serie-A-2010-2011&p=1218019&viewfull=1#post1218019 Lõpptulemus on muidugi järjekordne klassika.

eika
10.08.11, 16:13
See kõik sama postitus / lõik elik:

päikeses ei ole küsimus - jah ma sain liiga palju päikest ja sina said ka kui tuled küsima objektiivset arvamust Bilani fännitaridelt või emo-eikalt. Lihtsam oleks kohe Nazio teemasse küsimus riputada.
Otsing on pede.

ja lisaks

Uuu:
De Pussy - de rossi

on läbi käinud ka täisnimega Lõust De Pussy.

Maarek
10.08.11, 16:19
mis varjatud vihjed on koeratoni nime taga?

Äkki see :p

http://www.youtube.com/watch?v=95Yb6k3nliI

Või siis hoopi see :D
http://www.cafepress.com/+luca-toni+dog_tees

cannuman
10.08.11, 16:25
meie endist väravavahti kutsusid ka Count ja F.Totti vist koeraks.

eika
10.08.11, 16:40
Lihtsalt remargiks: kas Orbiti poolt väljamõeldud, eeldatavasti Apokalüpsise esilekutsuv Lazio vs Roma fännide kohtumine mänguvaatamise näol on veel jõus ja kust pileteid osta saab?

cannuman
10.08.11, 16:48
Orbitiga ammu läbi räägitud, et pileteid müün mina. Kuna tegemist on defitsiit kaubaga, siis mingit üldist hinnakirja ei ole, vaid kõikidega sõlmime eraladi kokkulepped.

orbitaaljaam
10.08.11, 17:12
Ei aja teemat off topikuks.

Adriano nimeväänamistest on isiklik lemmik adripirukas (uuu).

Kasepats-Pidur
10.08.11, 17:14
Kindlasti vääriks veel lahtiseletamist termin "juustukott".

cannuman
10.08.11, 18:00
pasapruun (Uuu) - AS Roma särgi värk. RGB (139, 0, 0). Inglise keeles Maroon. Eesti keelne termin "Bordoo punane"?

count
10.08.11, 18:08
Muidugi kõik unustavad parimad palad:

Cissy - Tuntud Nazio klubi ründaja. Tähendab ka aasia tüdrukut, kes on hingelt valge, omab ilusaid lokke
kes ei armastaks asiaate
Kloss - Tuntud Nazio klubi superründaja. Sarnaselt kutsutakse ka marihuaana mõju all olevat noormeest kes avastab et ta on pede.
Lotita - Tuntud Nazio klubi superstaar megapresident. Võib kasutada ka ära vajunud tisside hellitavaks nimeks.
Mauro Zanalrapearate - Tuntud üle maailma kui "see mees kes peale DicAnaalioga joodud veini roosades trusperites ennast vannituppa pildistama läks" , läbi aegade üks suurimaid naerualuseid
HernAanus - Üks maailma läbikukkunumaid jalgpallureid Nazio ridadest.
Stefano Tauni - tõsist sünnihaigust põdev Nazio teine kapten
Mark Läbinussiaju - kohati tuntud Nazio ridades Bresciano nime all

to be continued

hofnar
10.08.11, 18:36
masendav mõelda, et Uuu ja Count on täiskasvanud inimesed...

Jasper
10.08.11, 18:37
Okaka Tsuka
Fatlicio
Ass Riomma ka kuigi see on jällegi mujaltarvatavasti.

count
10.08.11, 18:52
Ibrahiimovputs tuntud löömamees youtube klippidest, mõne õnnetu inimese arvates ka jalgpallur
Aleksandra Puta hispaania päritolu kerglaste elukommetega ja pardihuultega noor poiss , mõne tüdruku arvates ka pallivõlur
Robin-HO! no comments
Veniv-Lits Bong äärmiselt nukra ilmega homoseksuaal moepealinnast, eestis on tal oma "Bilani fännitaride" (puhtalt minu autoriõigustega väljend) klubi
Ants Sealarf kui poleks särki, ei näeks ka meest. tõelise mordaga pensionär moelinnast. Vaieldamatult kõige tumadam mees kes kunagi Bilani tüdrukutel niiskeks on kütnud
Thiago Pallist-Ilma eelmise hooaja kõige ülehinnatum nisajalg.

to be continued

Jasper
10.08.11, 19:04
See ei ole siin väljamõtlemise teema. Nagu näha ei tooda see vajalikku kvaliteeti(võib-olla on lihtsalt konteksti puudus). Ok?
http://www.tlcafrica.com/george_weah31.jpg

d-fox
10.08.11, 19:12
masendav mõelda, et Uuu ja Count on täiskasvanud inimesed...

vaid pooleldi.

Uuu
10.08.11, 19:37
Kuule cocky...viimased Lazio mängijate nimed on ikka täiesti mööda....ennem kui neid siia trükid peavad nad ikka sisse ka elama.
Muide breciano ei ole enam Lazios...täiesti müüdi maha
Rubentuss ja Dickanio on täiesti spontaanselt sündinud. Lazio välismaa foorumis on juventus rube tegelikult küll...ma natuke täiendasin...aga dickanio on endiselt paljude lazialide iidol...ei tea küll enam miks. Pole seda kuskil kohanud.
Koeradoni on sellest et mul sõbral koera nimi oli Toni ja näod on ka suht sarnased. Kuid mis kasu sellest nimest enam, kui mees on läinud.
Kassett on ära unustatud teil.

Francesco
11.08.11, 02:37
Kuule cocky...viimased Lazio mängijate nimed on ikka täiesti mööda....ennem kui neid siia trükid peavad nad ikka sisse ka elama.
Muide breciano ei ole enam Lazios...täiesti müüdi maha
Rubentuss ja Dickanio on täiesti spontaanselt sündinud. Lazio välismaa foorumis on juventus rube tegelikult küll...ma natuke täiendasin...aga dickanio on endiselt paljude lazialide iidol...ei tea küll enam miks. Pole seda kuskil kohanud.
Koeradoni on sellest et mul sõbral koera nimi oli Toni ja näod on ka suht sarnased. Kuid mis kasu sellest nimest enam, kui mees on läinud.
Kassett on ära unustatud teil.

Vabandust Uuu, aga oma seltskonnas ma kasutan koera-Donit siiamaani. Mitte Luca järgi vaid meie ENDISE :) debiilse väravavahi nägu meenutas küll rohkem koera kui inimest. Selle nime eest olen ma sulle küll vist tänu võlgu.

Ja tänud ka Cocky eest :D ta mul telefonis sama nime all.

Cerny Petr
11.08.11, 07:29
Ok, kutid..te suudate isegi SELLE teema anuusi keerata?! Veniv-Lits Bong? Koera-Doni?
Enne ma käisin siin, et enda teie-vaba-elu rohkem hinnata ja tunda rõõmu, et ma ei ole pidanud(loodetavasti) kunagi cunti-sugustega suhtlema...nüüd aga on mul lihtsalt kõigist teistest kahju. Väga kahju. Mille eest meid ometi sellistega nuheldakse? Piinlik.

Uuu
11.08.11, 10:27
Ära seda teemat lihtsalt loe...siin on julmalt saasta, aga kes aastaid foorumis on olnud ja igasugu leiutisi näinud, tunneb siin natuke huumorit ka.
Esimese laksuga uksest sisse lennata ja seda teemat lugeda on kindlasti õudus.
Ja cocky....please ära mõtle sponaanselt mingeid nimesid välja, eriti veel 5 minutiga 6 Lazio venna nimesid....fail.
Nagu näete võtab see nimede protsess võtta pikemalt aega. Ma pole riomma 3 viimase uustulnukale nimegi saanud.

Jasper
13.08.11, 13:00
ilan - Milan. Nii lamp, et see ei ole defineeritav.

Uuu
13.08.11, 15:03
Mul m-täht ei tööta klaviatuuril. Aga ainult siis, kui ilan tahan kirjutada.

orbitaaljaam
14.08.11, 19:01
Mu meelest on Uuu cannumani hellitavalt cannu-munnuks kutsunud.

Uuu
14.08.11, 22:47
Tõsi :D....ropema versiooni pärast hakati kahjuks postitusi kustutama

orbitaaljaam
08.09.11, 20:47
Uuu toidab endiselt
orbitaaljaam-orgiajaam vms
resorte-restoilette

Jasper
21.09.11, 13:43
Siia võib vist ka koosolekute pirne koguda:
Yuto "Jasper: tra, kes paneb Jaapanis lapse nimeks Juri" Nagatomo - nüüd tuli meelde.

Esimesel miitingul muutusid keeleharjutused Van Bommel ja Zaccheroni vastavalt Van Basteniks ja Zaccardoks.

-e-
see Yuto tuli nii või naa wikipedia'ga.

http://en.wikipedia.org/wiki/Yuri_Ebihara
http://en.wikipedia.org/wiki/Yuri_Kochiyama

Parim on see:
Yuri (genre), a Japanese loanword referring to female homosexual content in fiction, especially anime and manga.

http://en.wikipedia.org/wiki/Yuri

eika
22.09.11, 12:29
Count ja Uuu peaksid rohkem Inglismaa alafoorumisse postitama. $$$ teeks vist nädalaga enesatapu või nutaks end surnuks

coates-skrtl/coater-carrashit oleks päris äge paar.

Käi putsi paks! vms Ausalt vaikselt hakkab su wannabe huumorimeel pinda käima juba =/ .ja
Carragher eksole. Või oleks eriti lahe kui ma hakkaks peale igat Manu mängu teie foorumisse kirjutama Fergushit ja Hernashit?

Jasper
05.11.11, 13:36
Amauriboinikov on ka suht hea. eika®?

Teiresias
05.11.11, 18:15
Palun tungivalt teema autoril esimest posti tihedamini editida, et sinna kokku panna kõik need sõnad, kuna mudu on jube halb lugeda läbi sadu lehekülgi iga kord uuesti, sänx

Uuu
05.11.11, 19:41
Aastalõpu kokkuvõte võiks teha siis juba. Mul on parimad ajad mööda hetkel...rioma on nii hale juba laias pildis, et ei viitsi neid kloune uute nimedega üle kallata. Igasugune motivatsioon on kadunud.

Halb ründaja
06.11.11, 16:19
No siis ongi paras aeg sul padrunid käiku lasta..

restoilette

Uuu
06.11.11, 17:47
Pandi paika, muud midagi peldik.

atleticomadrid
07.11.11, 01:23
mis sul sellega?

Sevilla - Selilla

Uuu
07.11.11, 01:53
Päris hea :) Aga La liga 2 meeskonna mudaliigast ei maksa väga välja tehagi.

atleticomadrid
07.11.11, 13:38
liivakasti lapsed

A true Sevilista as i can see from your changed DP.

Uuu
07.11.11, 19:28
What a loser :D

Jasper
29.02.12, 15:22

cheesefacer - fazeri uus toode?

keitsik
01.03.12, 00:51
Rainer - ranieri
Rokkar- rocchi
Saurus -zauri
kloaak- Quagliarella

Milanista
01.03.12, 00:59
Nahhui sa nussid seda teemat?

Uuu
01.03.12, 09:37
Nõus...ma pean kurbusega tunnistama, et olles ise erru läinud ei näe ma mingit järelkasvu :( Rokkar-Rocchi? WTF nagu.
See on umbes sama, et Ibrahimovic-Hobune

Jasper
01.03.12, 10:26
Rainer - ranieri
Rokkar- rocchi
Saurus -zauri
kloaak- Quagliarella
see on biidist nii mööda, et ma salvestan ära.

F.Totti
01.03.12, 11:51
Minu arust ei ole Itaalias teist nii debiilset klubi, kus naturaalselt oleks vaja juba nimed kanda Liivakasti Leksikoni, sest lihtsalt mõni võib need puujalad lihtsalt segamini ajada ja üheks inimeseks tembeldada.

Jutt käib siis: Rocchi ja tema sohipoeg Brocchi-st. Ja siis ärge ajage segamini, et Brocchi sohipoeg on Rocchi.
Teie tandem on Zauri, kelle sohipoeg om Mauri. Ja ärge siis ajage segamini, et Mauri sohipoeg on Zauri.

Pederassuse tipp, isegi Doktor Parnassuse Imaginaarium on selle kõrval mõistlik film.

Ja Konko jh on pärit Kongost!

Ütlen ausalt, et mina võtsin riiulilt Võõrsõnade Leksikoni ja nuh ei leidnud sealt midagi mõistlikku, mõtlesin, et nüüd oleks mõistlik nad siia ajuliivale kirjapanna.

orbitaaljaam
10.04.12, 17:15
Uuu toidab:Kaerajaan, Junnan, Kassett, Poojunn, Taadei-kaamel

atleticomadrid
14.04.12, 21:14
Uuu toidab:Kaerajaan, Junnan, Kassett, Poojunn, Taadei-kaamel

Poonussi - Bonucci

jamesblake
16.04.12, 22:42
Deminevittu on isiklik lemmik

Uuu
20.04.12, 13:25
:) vorm on natuke taastunud...kuna isiklikult vihkan üht unicefi klubi siis ma pole kindel, aga Perselona oli mu esimene ametlik tehasetoodang peale mitmete prototüüpide(Baruniceflona, Parka) väljatöötamist. Top3 jõudis ka Bercelona ja Percelona.

Jasper
06.05.12, 13:00
Domenico Russo, hüüdnimega "Mimi dei cani, Koera-Mimi, Hispaania linnaosa bossi hüüti nii seetõttu, et poisikesena müüs ta Toledo tänava ääres koerakutsikaid. - Roberto Saviano "Gomorra" (lk 58)

Jasper
17.05.12, 14:57
Räbaltuss(count?) - juventus. mujal levinud rubentuse ja rube(rubare - varastama ita. k.) uus mutatsioon, mis vihjab halvasti hoolitsetud naisgenitaaliale. kohtab tihti matemaatilise võrrandiga "22-23 ? 28", kus juventuse vastased seavad küsimärgi alla Zemani tiitliloenduse ja kinnitavad, et juventusel on 28 scudettot(nagu tunnistab ka FIGC).

orbitaaljaam
07.01.13, 00:43
Täna toidab:

pazaretti pidi tast palju parem olema.

Ei tea jah mida see Zzzzemunn mõtleb....jätab ossi niimoodi pingile ja nüüd lõpus alles sisse.

F.Totti
11.01.13, 18:34
Ennem kui Meintz segadusse satub, siis kiirkorras uuendustrükk:

Lorik Cana- KANA, maakeeli chicken.

Elkannide suguvõsa- ELKANNIKAD

Ja siis Lazio Hall of Fame liikmed:

Mauro Zarate- Mauno (Mauno tuli tagasi) Pizzarrate

Stephen Makinwa- Makipizza

Christian Manfredini- Manfredinifuck

TIM CUP- Miki-Hiire karikas

Scudetto- Kõrvadega karikas

JanK
20.01.13, 17:48
Borini - Uriini
Ibrahimovic - Vibrahimovic

Jasper
20.01.13, 19:02
http://www.youtube.com/watch?v=4Mhs0OG1_v4

Ctulu
26.01.13, 21:30
Pescara - paskara

JanK
04.02.13, 21:29
Bonera - Boner

Heitinga - Hightinga

Francesco
05.02.13, 06:35
Bonera - Boner

Heitinga - Hightinga

Foorum VÄLISMAA JALGPALL Itaalia jalgpall Liivakasti leksikon

Mida putsi see Heitinga siia puutub?

JanK
06.02.13, 21:16
ära hvlirdi minuga peeter

ma tahtsin seda öelda, ta tuleb kunagi itaaliasse mängima siis mina tegin õigesti

Francesco
06.02.13, 23:39
Ma tahan seda öelda et sa oled debiilik aga ma ei lähe ju seda kuskile Saksamaa foorumisse teavitama.

hofnar
07.02.13, 00:59
JanK on nagu eriti sitt versioon Tofoast, kes omakorda pole just kõige parem Estoni järeltulija.

JanK
07.02.13, 01:00
ma olen tükk sitta, mitte mingi eriti sitt versioon tohvoast

miks te peate mind üldse sildistama

lehvitage sulgi, kauboid

JanK
07.02.13, 01:46
Lotito - Lotildo

epicap
07.02.13, 01:51
JanK kes sa oled???????????????????l

Mehhakas
07.02.13, 07:56
JanK on emoeika varikas

JanK
08.02.13, 01:35
ma ei mõista miks mingid üllartiidud hakkavad oma auschwitzi propageerima kui manu avatariga andrus tuleb ütleb teile tere

milleks teile see

JanK
08.02.13, 18:18
Marchetti - Parketti
Immobile - Dildobile
Verratti - Spermatti

http://www.sadanduseless.com/2013/02/russian-facebook/

JanK
10.02.13, 21:11
Atalanta - FATALanta

p.s. gabbiadini ja bonaventura

orbitaaljaam
18.03.13, 20:37
Tegelt on ikka imelik küll, et Totti suguse kvaliteediga meest pole peale 2006 kaasatud.Totti on ise avatud olnud, lihtsalt treeneritel on olnud liiga suur EGO, arvates, et Viineri Vinkud ja Dinataljad teevad mängu ära .

Kes see on?

cannuman
18.03.13, 20:48
Giovinco? Kilivinku jms juba varem kasutusel olnud minu mälu järgi

orbitaaljaam
15.05.13, 12:19
Vänt-Etta
vendetta

Francesco
20.12.13, 20:38
sitaletico - atleticomardid (Uuu)

Lihtsuses peitub võlu.

atleticomadrid
20.12.13, 23:26
sitaletico - atleticomardid (Uuu)

Lihtsuses peitub võlu.

Võtaks isegi arvesse, kui tegemist ei oleks Hispaania jalgpalli juhtiva klubiga, Madrid ainsa jalgpalliklubiga ja koondise tulevikutegijate tootjaga. Ehk aastate pärast võib jälle leksikoni tõsta.

Uuu
21.12.13, 01:31
Full respect atleticole. Selle agoonia käigus on soccernet mu elust kadunud ja kurb, et millestki rääkida pole. Nüüd sai väike nurgapost maha pandud. Aga väike väike teine.

Francesco
21.12.13, 08:18
Võtaks isegi arvesse, kui tegemist ei oleks Hispaania jalgpalli juhtiva klubiga, Madrid ainsa jalgpalliklubiga ja koondise tulevikutegijate tootjaga. Ehk aastate pärast võib jälle leksikoni tõsta.

Sellel ei olnud midagi pistmist Atletco Madridiga, vaid sinu kasutajanime atleticomadridiga.

atleticomadrid
21.12.13, 12:47
Sellel ei olnud midagi pistmist Atletco Madridiga, vaid sinu kasutajanime atleticomadridiga.

Tõlgendamise küsimus.

Francesco
21.12.13, 13:13
Tõlgendamise küsimus.

Ale on 20% kuni 40ni
Sitaleticol pm isegi õiguski, kuni 10nda vooruni oli tõesti nutt kurgus ja nöör kaelas, aga nüüd oleks nagu kõhuviirus olnud mitu nädalat ja olen täitsa tühi seest. Ei koti üldse mida see vit*t lotito või bosnia rahakäsn petkvitt teevad. Hooaeg on perses ja ei teagi kas sellise omaniku käe all enam üldse mingit tulevikku tuleb.

Kuidas sa seda teistmoodi tõlgendad?

atleticomadrid
21.12.13, 14:49
Kuidas sa seda teistmoodi tõlgendad?
Ma tõlgendan asju täpselt nii, kuidas mul tuju on

http://www.finddelawarehomes.com/files/2013/09/cranky.jpg

Francesco
21.12.13, 14:58
Ma tõlgendan asju täpselt nii, kuidas mul tuju on

http://www.finddelawarehomes.com/files/2013/09/cranky.jpg

http://avellino-calcio.it/wp-content/uploads/2013/08/Salvatore-Aronica-Napoli.jpg

atleticomadrid
21.12.13, 15:01
wutlol, väga camp jne jne.

cannuman
21.12.13, 15:26
meeldiv tõdeda, et koos uue ÕS-iga tuleb ka uus Liivakastileksikon. Kaunis :)

Jasper
31.01.14, 12:56
Trahiir, na! (http://www.youtube.com/watch?v=-PZpWcGiH5g)(by Uuu) - interi uus omanik Erick Thohir.
http://fedenerazzurra.com/wp-content/uploads/2013/07/159710_erick-thohir-direktur-utama-pt-visi-media-asia-tbk-viva-.jpg

instant classic.

Jasper
14.12.14, 18:55
http://forzaitalianfootball.com/wp-content/uploads/2013/08/Sassuolo-Logo.jpg
Söövitage see pilt mällu. Sellest räägitakse veel kaua!

FORZA SASSUOLO!!!

SassiHuiolo
vt ka: Cаша, Putin, huinjaa, #yolo, Kolo, Yaya, Lorde, Kanye, yay, zaz, Zaza

Jasper
11.01.15, 20:49

vitt juusuthabemega puts (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?11060-AS-Roma&p=1654267&viewfull=1#post1654267)(by Uuu) on uus derby special toode. kas see süüa ka kõlbab või mida sellega teha - ma ei tea. igatahes keeras ta kõik puzzi. :D

Uuu
11.01.15, 23:10
Oleks Klose selle viimase sisse löönud siis oleks ära ka söönude selle juustuhabemega pede. Aga suur jumal taevas kaitses majoneesilespareid.

Jasper
14.01.15, 19:52
fanny (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?11098-S-S-Lazio&p=1655104&viewfull=1#post1655104) (by vendetta) - Francesco. samas biidis, mis bocky (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?10314-Liivakasti-leksikon&p=1321379&viewfull=1#post1321379). kas ka Totti on nüüdsest ristitud Balo eks (http://instagram.com/thisisfannyneguesha)i nimega? vt. ka urban dictionary (http://www.urbandictionary.com/define.php?term=Fanny).

Milanista
14.01.15, 22:14
Nägid ise kuidas c katekooria Koolera ta kohvile tõmbas.
Kes see "Koolera" on? Cholebas?

Ericc
17.01.15, 21:36
Milano Iveco

JanK
02.02.15, 23:46
Gabbiadini - Kabjavõi-Huidiini

Rumori di Spogliatoio
14.04.15, 03:02
Kui oma leksikon tahate rikastada, palun väga...

https://www.youtube.com/watch?v=CZhcYZhhQBc

JanK
18.06.15, 20:43
dybala - tiblala

Tofoa
23.06.15, 00:07
Registreerime uue Interi mängija - Kondomibia

Cule
23.06.15, 00:19
Ja Munndukic?

Jasper
01.08.15, 18:54
ma arvan, et sukeldudes sügavale tumedusse, oleme saanud vastuse kaua dešifreerimata väljendile.

persenäkk (by Uuu) - Uuu valmistatud persesnäkk, mida ta söödab oma Muri Stefanole (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?1609-AC-Milan&p=1702393&viewfull=1#post1702393). see on pm eelmäng (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?1609-AC-Milan&p=1702411&viewfull=1#post1702411), et maestro saaks ise tõeliselt maiustada (http://www.urbandictionary.com/define.php?term=groceries).

http://pinecam.com:8080/images/smilies/f_musicalnote.gifUuu, that's how it post to be
Uuu, that's how it post to be
Uuu, that's how it post to behttp://pinecam.com:8080/images/smilies/f_musicalnote.gif

smdh
https://38.media.tumblr.com/d8142e6edaf6ebfa20784e9287804783/tumblr_nk1sw8VAeJ1qjqxmoo1_500.gif (https://www.youtube.com/watch?v=aPxVSCfoYnU)

Uuu
01.08.15, 22:13
Tulistad blankse ma vaatan....oleks siis midagi naljakat sul siin olnud. Ma vähemasti naersin oma naljadele küll pikalt järele...kumb siis vorsti sisse "imes"? Kas Civic või Pesukoti poiss?

Francesco
02.08.15, 00:39
Hea et see teema üles toodi, viimae aja parim mis Markkult tulnud on on Mr. Pee

JanK
01.12.16, 18:37
Juudiventus (count)
Shitmobiil (count)
Paskaara (ilmselt keegi pealinnast)
Kondoom
GON ZA LO MA GU AIN (count)

JanK
08.01.17, 00:10
Baari-Paavo-leti-ääres

Pavoletti.

JanK
27.05.17, 10:25
Eile õhtul toimus Francesco Totti ametlik lahkumisõhtusöök. Kõik mängijad olid kohal. Keda polnud? Lutsiaanust Spermanetti. Tehke sellest kõik ise omad järeldused.

count

Devil
27.08.17, 22:56
Joel Chukwuma Obi - Jobi? Muidugi keskmine nimi on ka üks paras Joel De Luna.

JanK
27.08.17, 23:41
türgi messi - marie ünder

cannuman
27.08.17, 23:49
türgi messi - marie ünder

Ünder on ikka tuntud kui Türgi Dybala ju mitte Messi.

JanK
28.08.17, 00:00
see chievo värava autor võiks romas mängida https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/z6d/2/16/1f600.png
mida nime

Pucciarelli

ehk kui as roma siis Putsitrelli

Uuu ukerdas uskumatult selle välja

Jasper
28.08.17, 00:53
Joel Chukwuma Obi - Jobi? Muidugi keskmine nimi on ka üks paras Joel De Luna.

ma olen kogu aeg kasutanud J. Obi

JanK
09.10.17, 23:59
Urve Balo

JanK
12.11.17, 18:15
Uuu aktsioonis.

Venturast sai Vänt-türa.

count
12.11.17, 18:24
Uuu aktsioonis.

Venturast sai Vänt-türa.

Kitsen/kkuja võõraste sulgedega ehtimine küll ilus tegu pole. (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?2176-Koondis&p=1843551&viewfull=1#post1843551)

Vänttüra vallandamine on kohustuslik, kui Itaalia soovib MMile jõuda ja alagrupist punkti kirja saada. Vanus on teinud oma töö ja kui Ederi eelistamile Balotelli-Zazale oleks veel kuskil rassistlikus maailmas ok, siis tõesti Jorginho koju jätmine on juba 100% ajuvaba ja peaks juba iseenesest vallandamise põhjustama.
#VenturaOUT

JanK
12.11.17, 18:58
aa oih

rip

Jasper
05.11.18, 14:18
kui kõlakad tõele vastavad, siis #dasMonchiEffekt on viimase akna ja tulemustega ristitud Munnchi'ks.