PDA

View Full Version : Kirjelda ennast kui jalgpallurit!

greenday
09.04.02, 04:15
Mind huvitaks inimeste vastused sellistele küsimustele, et siis midagi kõrva taha panna näiteks. Vastuseid ootan täielikelt kossuvendadelt, küürselgadelt kuni kasvõi Real Madridi mänguriteni. (sulgudes mu enda vastused):

1. Kui tihti ja millist trenni teed? (mina teen mingit trenni vast üle poolte päevadest - kas siis jalka, jooks 0,5-1h või siis musklipunnitamine. Vahel mängin päevas ka kaks mängu.)

2.Kui hea mängija oled ehk millises eesti liigas arvad, et saaksid normaalselt hakkama? (arvan, et saaks ütleme 3ndast alates hakkama.)

3. Mis on su plussid-miinused platsil? (Suurim miinus on aeglus, mis tuleneb liiga suurest pekikogusest, vastupidavus on norm. Ei ole maailma andetuim tehnikakunn, suhtumine on viis pluss:õnnelik: ja taipan mängust nii mõndagi.)

4. Kas sinu arvates oleks kõige ilusam ja heam elukutse olla eesti koondises? (Jah):D :D :D

Undi
09.04.02, 12:56
1. FC Soccerneti trennid, ülikooli kehalise tunnid (seal käimine on siiski kõike muud kui regulaarne ;) ), alates aprilli lõpust orienteerumine, iga neljapäev keskmiselt 8-9 kilti 'võistlustempos' (kui ära eksin, siis märksa rohkem muidugi :D )

2. njah...just eile sain kutse kolmandasse liigasse minna mängima, aga ma ei hülga teid, kallid Soccernetlased :)

3. ma ei tea kas see on + või -, aga ma olen üks nendest harvadest, kes väravas võivad mängida ja mõnikord saan kiita ka oma tegevuse eest :D aga tegelt kui ma platsile saan, siis olen nobe kui tuul :P ehk siis põhiline + on kiirus. Eriline tehnikamees pole, aga noh...harju keskmine, eksole.

4. Kes siis koondises ei tahaks mängida? :) Mina igal juhul tahaks...aga vot professionaalne jalgpallur ka olla ei tahaks...mingi kompromiss võiks olla, et käin koolis/tööl ja hobi korras mängin koondises :D:lahe:

Aramis
09.04.02, 14:03
1.Momendil veel saalis 2-4 korda kossu(oleneb töönädalast), aga kui ilm ilusamaks läheb ,siis kõik vabapäevad(3-4 nädalas) lähevad õues kossu(tavaliselt mingi 1on1 või 2on2 ja ütleme 3 tundi) või jalgpalli tähe all.See kevadine enda lolliks mängimine on ülioluline, et saaks talvise pekikoorma maha.
2.Ma piirduks ka kolmanda liigaga.Teine liiga nõuaks tööst loobumist ja treenimiseks üliinimlikke pingutusi.
3.Plussid mängu lugemine, töövõime.Miinused stardikiirendus,lühinägelikkus.
4.Liiga surve sel töökohal - kui unistada, siis ma läheks mängiks kuskil saksa teises liigas pigem.

kyps
09.04.02, 21:13
Astun siis ise kah sellele libedale teele, et ennast kirjeldada.

1. Kui tihti ja millist trenni teed? Hetkel mingit trenni ei tee, vahel juhtub et mängin malet.

2.Kui hea mängija oled ehk millises eesti liigas arvad, et saaksid normaalselt hakkama? Arvan et selliste IT meeste liigas oleks normaalne tegija:)

3. Mis on su plussid-miinused platsil? Plussid on...eee...ääää...ööö...ma mõtlen väheke veel :keel2: Miinused on kehv kiirus, tehnika, vähene võitlusvaim, nõrk löök, kehv peaga mäng jne. Ahjaa, plussiks võib vast pidada seda, et mul pole vahet kumma jalaga mängin, ühtviisi "head", ma ei isetse ja teoorias tean kuidas tegelikult peaks mängima.

4. Kas sinu arvates oleks kõige ilusam ja heam elukutse olla eesti koondises? Peale mu tõsist arenguhüpet juhtub ühel MM-il nii, et finaalis saab Eesti väravavaht punase ja kuna kõik vahetused tehtud, pean ise väravasse minema. 0:0 seisult antakse viimasel minutil vastaste kasuks pennal, mida nende väravaht sooritama tuleb. Loomulikult ma püüan palli ja virutan vastas asetseva värava poole teele ja .....värav ja Eeeesti Maailmameister:)

Jyrka
09.04.02, 23:57
1. Kui tihti ja millist trenni teed? Praagu ainult mõnikord õues mängin

2.Kui hea mängija oled ehk millises eesti liigas arvad, et saaksid normaalselt hakkama? no mingi nõrgem euroopa liiga... inglise näiteks

3. Mis on su plussid-miinused platsil? eriti ei viitsi mõelda aga kiiresti väsin ära

4. Kas sinu arvates oleks kõige ilusam ja heam elukutse olla eesti koondises? of koors :õnnelik:

Repserto LuaLua
10.04.02, 18:09
1. Kui tihti ja millist trenni teed?
trenni nagu eriti ei tee..vahel juhtub et mängin kypsi või läti vanamehega malet.

2.Kui hea mängija oled ehk millises eesti liigas arvad, et saaksid normaalselt hakkama?
õllejoomisel kõrgliigas....jalgpalli suhtes ei kommenteeri.

3. Mis on su plussid-miinused platsil?
pluss on see et ma olen täielik staar...miinuseks see et ma ei oska mängida.

4. Kas sinu arvates oleks kõige ilusam ja heam elukutse olla eesti koondises?
ei, kõige parem elukutse on olla eesti koondise fänn. :õnnelik:

mcnamara
10.04.02, 20:39
Originally posted by kyps

4. Kas sinu arvates oleks kõige ilusam ja heam elukutse olla eesti koondises? Peale mu tõsist arenguhüpet juhtub ühel MM-il nii, et finaalis saab Eesti väravavaht punase ja kuna kõik vahetused tehtud, pean ise väravasse minema. 0:0 seisult antakse viimasel minutil vastaste kasuks pennal, mida nende väravaht sooritama tuleb. Loomulikult ma püüan palli ja virutan vastas asetseva värava poole teele ja .....värav ja Eeeesti Maailmameister:)

Vat see on alles unistus!:õnnelik: Tubli kyps, fantast mõte!:D

gnat
11.04.02, 00:59
See kevadine enda lolliks mängimine on ülioluline, et saaks talvise pekikoorma maha.

vat see on õige suhtumine ja ise ka sellega tegelemas praegu.

1. Kui tihti ja millist trenni teed? Kaks korda nädalas on kehalise tund ja peale seda veel ka veel 4-5 tundi nädalas jalkat taguda pole ka paha + paar päeva nädalas rullikatel

2.Kui hea mängija oled ehk millises eesti liigas arvad, et saaksid normaalselt hakkama? Kui mingi noorte liigad on olemas siiis seal.

3. Mis on su plussid-miinused platsil? Kindlasti kiirus on väike miinus muid nagu ei teagi tehnika pole just eriti tegija aga vastupidavus agresiivsus ja mängu tahe isegi 0:5 kaotus seisus kui ma võrdleks kellegiga mängu stiili ja mitte jalgpalli andeid siis oleks see vist Janker..... ple kindel et nimi õieti kirjutatud ...kus ta muidu nyyd mängib pole teda bayernis enam näinud .... või on vigastatud???

4. Kas sinu arvates oleks kõige ilusam ja heam elukutse olla eesti koondises? suurim au kohe kindlasti

Siim
11.04.02, 14:30
Kaks korda nädalas on koolis kehalise tunnid + vahest taon niisama jalkat.

2.Kui hea mängija oled ehk millises eesti liigas arvad, et saaksid normaalselt hakkama? Arvan, et viiendas. Kuuendas oleksin võib-olla algkoosseisus:) .

+ Teoorias olen kõva!
- aeglus, olematu tehnika, äraarvamatud peapallid, nõrk löök, kehv kiirendus, vähese võhmaga, kehv platsinägemine jne
plussjamiinus : näitlejameisterlikus vahel ;)

4. Kas sinu arvates oleks kõige ilusam ja heam elukutse olla eesti koondises? Jaaa

dieter
11.04.02, 15:07
Originally posted by gnat

kui ma võrdleks kellegiga mängu stiili ja mitte jalgpalli andeid siis oleks see vist Janker..... ple kindel et nimi õieti kirjutatud ...kus ta muidu nyyd mängib pole teda bayernis enam näinud .... või on vigastatud???

Carsten JANCKER (capsiga panin sellepärast, et mainisid, et ei tea kuidas kirjutatakse, nii jääb paremini silma) mängib ikka Bayernis, kuid terve see hooaeg on läinud vigastuse nahka. Pärast 1.09.2001 mängu Inglismaaga kui Jancker tegi sakslaste ainsa värava (viies nad kusjuures juhtima) on tal pidevalt midagi viga olnud, vahepeal sai korda ja platsile ka, aga suurt midagi ära ei teinud (va kaks väravat karikamängudes) ja siis jälle vigastet. Nii et praegu pole teada, kas ta MM-ile kaasa võetakse. Saksa pealt isegi telereklaamid jne sellised, et mingi väike poiss ütleb, et ta on sel hooajal juba rohkem väravaid löönud kui Jancker, kes seisab nulli peal. Sama võib öelda (et rohkem väravaid löönud) ka Bremeni väravavaht Rost, kes teatavasti üle-eelmisel nädalal lõi mängusituatsioonis nurgalöögi olukorras värava.
Sry, et nii pikalt küsitlusevälist juttu tuli (olen end Janckeri käekäiguga enam-vähem kursis püüdnud hoida ;)), üritan ka ise vastata.

1. Teen trenni 3-5 korda nädalas, koosneb talvel valdavalt suusatamisest ja kehva ilma korral jooksmisest, suvel jooksmisest ja rattasõidust põhiliselt. Nüüd üritan ka jalgpallitrenniga otsa peale saada.

2. Olen üsna s*tt mängija ja arvan, et saaksin hästi hakkama nende inimeste liigas, kes pole isegi väiksena trennis käinud ja lihtsalt jooksevad platsil sihitult palli järgi. Õlleste-viinaste, aga nooruses hästi mänginud meeste liigas ei saaks vist eriti hakkama.

3. Plussiks (kui üldse midagi) ehk see, et mul teataval määral võhma ja jõudu on, kuigi ma seda nt. liigatasandil veel katsetanud pole.
Miinuseks totaalne tehniline mahajäämus ja ebatäpsus harvaavanevate võimaluste realiseerimisel.

4. Kõige ilusam ja heam vast mitte, ma siiski ei näe isegi unistustes end kui professionaalset jalgpallurit. Kuid meeskonnaga seotud ametikohal võiks küll heameelega rügada, nt. mänedzherina (kuigi mul ka sellealaseid oskuseid pole)

Ramm
11.04.02, 15:14
Kolm korda nädalas käin trennis.

2.Kui hea mängija oled ehk millises eesti liigas arvad, et saaksid normaalselt hakkama? Hetkel ei oska öelda.

+ Kiirus on hea,keskmine tehnika,suure võhmaga!
- Pealöögid
plussjamiinus : vastasmängijaid närvi ajada!:D

4. Kas sinu arvates oleks kõige ilusam ja heam elukutse olla eesti koondises? Ja

-Loom-
11.04.02, 16:33
1.Kolm korda n2dalas + veel koolis kehalise tunnid.
2.Arvan, et praegu saaxin 3 liigas ikka hakkama...aga tulevikus kui areneda, siis mix mitte k6rgemal.
3.+ Kiirus, peam2ng, t88v6ime, platsi n2gemine
- Kehv tehnika, Natukene n6rk/ebat2pne l88k vasaku jalaga.
4.Nu kui platsile ca saab, siis ikka :-)

wall
11.04.02, 19:52

Kuigi talvel olid Soccerneti trennid, neid eriti ma ei külastanud põhjustel, mis ei puuduta oluliselt suhtumist. Muidu siis jah, kord nädalas Soccerneti trennid, kord nädalas käin basseinis ujumas (kui olusid arvestada, siis jätaksin need käimad vahele aga noh... peab) ning kord nädalas kehalises jalgpall(enamasti) :) Veel jooksmine omal tahtel, küll väga ebaregulaarselt, kuid ikka saab tehtud toda.

2.Kui hea mängija oled ehk millises eesti liigas arvad, et saaksid normaalselt hakkama?

20 minutiliste mängudega saaks ehk kusagil tasemelt u.8.liigas (mida pole :doh: ) hakkama.

Kui jaksu on siis:
+normaalne tehnika omaarust ning normaalne kiirus (küll aga pole see äärekaitsja positsioonil mängivale piisavalt hea!!!!) Peamäng on enam-vähem aga mitte kuigi pikk kasv seab piirid peaga mängimisele. Pealelöögid - pole nad küll üldsegi head, kuid on paranemas...
-täpsus ning kui jaksu pole, pole enam ka plusse <--- vastupidavus on kaugel alla keskmist. Nõrgavõitu olen kah :oih:

Kõike seda pean ma loomulikult veel kõvasti treenima.

4. Kas sinu arvates oleks kõige ilusam ja heam ( 'kõige parem' on korrektsem öelda) elukutse olla eesti koondises?

Kui Eesti koondises olemine oleks elukutse siis peaks seda ala õppima minema... aga muidu sinna kuulumisest ei ütleks ära, kuid see on utoopia.

wall
11.04.02, 20:30
Ahjaa, unustasin öelda,et lõppkokkuvõttes olen ma ikkagi ülikehv mängija :oih: :doh: :r66m7: :arm7: :eiei:

peab ikka treenima-treenima-treenima :hüppenöör:

sicmic
11.04.02, 21:19
1. Kui tihti ja millist: Soccerneti trennid, kehaline ja vahelduva eduga oma aias/sõpradega, üldiselt nii 2-4 x nädalas...ja loomulikult jalgpalli. :D
2. Mitmes liiga: Liigasse hetkel sellise tasemega minna ei tahagi.:sega3:
3.Plussid/miinused: neid esimesi on vähem kui neid teisi:sega5:
4. Eesti koondis parim amet? : mina koondise tasemele küündima ei saa, kuigi jõle uhke tunne oleks, fänniamet on piisav :D

eston maravilha
12.04.02, 21:03
nädalas umbes korda kolm saab palli nagu taga aetud. ja siis veel pea-aegu iga päev saab rattaga väike ring tehtud

eelmine aasta olin neljadas liigas. ei tahaks küll praalida kuid arvan et kui ikka korralikult vähemalt 3-4 korda nädalas trenni teeks mitte niisama ei toksiks oma lõbuks arvan et 3ndas saaks kindlasti akkama.

+ kiirus(kui peki maha saaks;)), hea kohavalik, situatsioonide ette nägemine, flair samuti;) ja siis peamäng(eriti oma kasvu kohta)
- tehnika pole just kõige parem(õigemini võiks parem olla, kasv(kuigi ründava mängijana on sellest suht pohlad, natuke aega tagasi oleks veel pannud veel vastupidavus aga olen täheldanud et selle koha pealt akkab paremaks minema

je rait. aston villa for me anytime

greenday
12.04.02, 23:57
Originally posted by eston#21

nädalas umbes korda kolm saab palli nagu taga aetud. ja siis veel pea-aegu iga päev saab rattaga väike ring tehtud

eelmine aasta olin neljadas liigas. ei tahaks küll praalida kuid arvan et kui ikka korralikult vähemalt 3-4 korda nädalas trenni teeks mitte niisama ei toksiks oma lõbuks arvan et 3ndas saaks kindlasti akkama.

+ kiirus(kui peki maha saaks;)), hea kohavalik, situatsioonide ette nägemine, flair samuti;) ja siis peamäng(eriti oma kasvu kohta)
- tehnika pole just kõige parem(õigemini võiks parem olla, kasv(kuigi ründava mängijana on sellest suht pohlad, natuke aega tagasi oleks veel pannud veel vastupidavus aga olen täheldanud et selle koha pealt akkab paremaks minema

je rait. aston villa for me anytime

Kas sa siis Aston Villas mängides Eestit ei tahakski esindada?:(

eston maravilha
12.04.02, 23:59
ei

parem esindaks inglismaad või kolumbiat

Jyrka
13.04.02, 00:33
eston sa oled ikka mõnus friik

Kaarel
13.04.02, 00:58
Ärge sõimake esteeti. Küll ta esindab ka Eestit, kui Villa eest mängib.

eston maravilha
13.04.02, 13:42
Originally posted by Jyrka

eston sa oled ikka mõnus friik

ja mis mu signatuur ütleb????

jantz
16.04.02, 23:48
:lahe: ahha trenni teen aga alati just mitte jalkat,iga päev muidu vahel 2 korda.
mängija oskustest:annan palju sööte ja mängin mõistusega ja natuke oskan trikki ka
mängija miinustest:ei oska eriti ikka mängida tegelt viiendasse liigasse kuuluks vast,sest FC elva noortekoondise vendadest mängin paljudest paremini(need on muidugi ütlemata kehvaksed kõik seal)
:lahe:

Jeeg
17.04.02, 02:02
Talvel olid meil Soccerneti trennid iga reede, praegu on veel trenniajad ebaselged ja taon kaootiliselt kuidas kunagi, pmst peaaegu iga päev + veel sõprusmängud keskmiselt ju iga teine nädal. Kehalise kasvatuse tunnis käia ei viitsi kevadeti, aga nüdü peab minema enivei ;)

Ma olen amatöörsatsi pingipoisi tasemel hetkel, seega ei tasuks eladeski unistada kõrgemast kui III liigast kunagi 10. aasta pärast ;)

+ Kui natukenegi motivatsiooni saan või mõne vastase peale pahaseks saan, siis olen täis võitlsuvaimu ja ei pane väsimust tähelegi, mäng hakkab kohe minema
Nügimisvõtted, mis kompenseerivad vähese kehamassi, siiski on ikka 80+ mehikesi võimatu juba nügida
tehnikahaige mees olen, samas... (loe miinuste alt)
võin kõigis kohtades peale vasakkaitse mängida

- jõud
liialt suur eneseusaldus triblamisel
vastupidavus
löögijõud ja sagedane praak löökides
platsinägemine rünnakuolukorras, tihtipeale ei kuule ega pane tähele kui söötu tahetakse vms, algaja viga vist - loodan lahti saada

peaaegu ;)

Devil
01.06.02, 21:01
2 korda nädalas trenn ja yks liiga mäng nädalas + lisaks veel minimum kord nädalas orgunnin pisikese mängu sõpradega kusagil ... nii omalõbuks ja loomulikult 3-5 korda nädalas õlle trenn + igapäevane suitstamine ja pyhapäeva õhtune sigari popsutamine kaardi laua taga :)
Hetkel kusagil 3 liiga äärepoolikuna ma usun :) ... aga kui suits ntx ja alkoholi koguseid vähendada ja siis võib ju veel tõusta .. noor kah ..teine ju :D
Võidutahe :). Kiirus on tugev plus ja selle kenakese kiiruse juures suudan oma tehnikaga palliga hakkama saada, creative side on kah hea -- igast lollusi suudan välja mõelda :) ahjaa paremal jalal asub ylimega kena pauer millega saab hullemaid pomme värava poole virutatud :) .. ja suhtkoht täpselt kusjuures :P ... universaalsus on kah kindlasti pluss ... soccerneti eest olen suutunud hästi seista nii kaitses poolikus kui ka Väravas :D ... igast teisi plusse on kah veel eesotsas mängu lugemisega ...
Miinuse alla paneksin ntx selle et vasak jalg pole võrdselt hea paremaga kuid ei saa kurta ... ja yks miinus oleks kindlasti see et väravas olles mängin barthezi :P ja mõned veel nii miinused kui plussid
4. Eesti koondis ... kindlasti oleks suur salasoov on seal pelada :))), kasvõi yhe korra :D... milanis tahaks elulõpuni mängida :P ... unistused unistused :D

apunkto
02.06.02, 01:54
Jalgpalli saab mängitud umbes 4-5 korda nädalas, neist trenne umbes kord nädalas aga see muutub suvel kui tihemini trannis käia saab. Vahetevahel käin ka jooksmas :oih:

ma ei oska eritii mängida tegelt kui aus olla:D Aga no 4. liigas kus praegu olen saab enamvähem hakkama, tase tõusab koos meeskonnaga ma pakun.

Miinuseid on rohkelt, suurim neist on vasak jalg millega tsenderdamine on minu jaoks maagiline saavutus:D kõige kiirem ma ka pole ja tihti juhtub, et väsimus tüki peale..vihje küsimusest 1.: (Vahetevahel käin ka jooksmas :oih:) Pluss on see, et ma satun enamasti sinna kuhu pall põrkab ja siis jääb üle ainult väravasse tõksata pall..vahetevahel õnnestub jumala abiga ka mõnest, mehest mööda triblada kui kuigi osav tehnik pole..

Suht mõttetu küsimus?

intel
06.06.02, 02:44
peaaegu iga päev. esmaspäev ja kolmapäev jalka trenn, teisipäev (ja neljapäev) jõusaal, neljapäeval jooksmine, laupäev on vaba, või mängin jalkat või teen jõudu, pühapäeval tavaliselt liiga mäng. Nüüd on meil ka järvamaa MV, mis on mul kõik sassi ajanud.

Praegu piirdun 4. liigaga.

Plussid??:kratsti: kuna ma alustasin jalgpalliga teistest kõvasti hiljem, pole mul erilisi plusse välja tuua. niisiis: vasak jalg pole kuigi hea (mida ei saa ka parema kohta öelda), tegelt väga aeglane ma ka ei ole, peaga mäng on mul alla arvestuse, löök on enam-vähem (kui pallile pihta saan), üldiselt panen päris palju villast, kuid üritan ennast parandada.

Mitte just kõige ilusam ja heam kuid ilus ja hea oleks siiski.:r66m5:

Kokkuvõte: jalgpalli mängida ei oska, kuid tahan osata ja sellepärast trenni teengi.

Swifty2002
14.06.02, 04:53
1.Mängin niisama sõpradega u.5-6 päeva nädalas oma 2 tundi päevas vähemalt

2.Ei tea pole iialgi üheski liigas mänginud ega tea mis tase seal on Eks 5 liigas saaks ikka hakkama

3.Plussid:(See on vast raskeim küsimus)Tehnika,Löögitugevus,Peaga mäng.
Miinused:Vasak jalg on mõni päev ikka väga paigast ära ja üleüldse mu täpsuse ebastabiilsus(Mõni päev võin mitu penaltit ristnurka lüüa kuid teinepäev lähevad peaaegu kõik mööda,Nurgalöökide aja ei meeldi jalaga väga lüüa,rohkem meeldib peaga,Õnneks oma endisest needusest (Postid,Latid )olen enamvähem ülesaanud
kuid mõni pall lendab ikka latti ja posti.

4.Eks ta ole ikka auasi küll oma riiki esindada;)

marx2k2
15.06.02, 21:31
1.Nädalas 5 korda vähemalt 5tundi mängin jalkat

2.Saaksin hakkama normaalselt 1 liigas JK Tammekas

3.Plussid-täpne lööija,hea väravavaht.
Miinused-löögitugevust vähe,kiirust vähe

4.See on mu unistus Eesti koondises mängida

marx2k2
15.06.02, 21:35
Iseenast on raske kirjeldada niisiis proovisime üksteist kirjeldada ja vaatame mis tuleb välja

2.meistriliigas

3.Plussid-löögitugevus,kiirus,triblamine
miinused-lööb liiga palju üle värava , väravavaht

Swifty2002
15.06.02, 21:42
2.Nagu ma juba ütlesin et ma ei tea liiga tugevustest midagi niisis arvan et ka tema saab vabalt 5das hakkama

3.Plussid - väravavaht , normaalne enamvähem täpne , söödud
Miinused - Peaga mäng , vasak jalg , löögitugevus

kaupo
26.08.03, 07:40
Praegu pole juba 8 kuud üldse midagi teinud. Aga alates septembrist 3X nädalas jalkat ja 1-2 korda üldfüüsilist (jõusaal, ujumine, jooks vms.) või teisi sportmänge.

Noh, kolmas liiga praegu, arvan. Kui viitsiksin väga tõsiselt ennast vormi ajada, siis võib-olla ka teine. Aga mitte varem, kui paari aasta pärast sel juhul.

Plussid - kogemused, hea platsinägemine, jõulisus, kavalus (läheb tegelt kogemuste alla), osa tehnikast (täpsed lühikesed ja pikad söödud, palli valdamine, palli surmamine, palli hõivamine jne.), kaitsemäng (nii üks-ühega kui ka positsioonimäng), võitluslikkus, stardikiirus, reaktsioon.
Miinused - vähene vastupidavus, kiiruse püsimine (kuni 15 meetrit on viimasepeal. Siis aga jõuavad raisad järgi ja lähevad isegi mööda .:viha:) osa tehnikast (löögitäpsus kaob, kui rakendada löögijõudu üle 80-85%, peamäng, löögid vasaku jalaga, jne.), suhteliselt nõrk löök (maastlöök vaid napilt üle poole väljaku on tavaline tulemus), nõrk hüppevõime (viimati 44 cm.) ja lühike kasv (179cm.), vahetusest mängu sulamine võtab aega (7-8 minti vähemalt)

Ei.

teoreetik
26.08.03, 10:29
1.Mängin keskmiselt 3x nädalas trennis,sügisel.Kui trennis ei ole suvel siis taon jalkat õues ning harjutan löögitehnikat.

2.Mängin kolmandas noorteliigas,see sobib mulle täielikult.

3.Plussid-tehnika,peamäng,võimaluste realiseerimine,kiirus rünnakutel,vastupidavus,suudan mängida mitmeid kohti väljakul.
Miinused-löögitehnika ja tugevus,liigselt väike pallide eest võitlemine,väljakunägemine,mõnikord liigne isetsemine,vasak jalg

4.Võibolla küll

H.M Murdock
26.08.03, 10:48
1. Kui tihti ja millist trenni teed? nädalas 2-4 korda käin mängimas (u 2h) või kui parajasti jalkat ei mängi,sõidan rattaga.sel suvel selja taga juba tubli 600km.

2.Kui hea mängija oled ehk millises eesti liigas arvad, et saaksid normaalselt hakkama? ma oma trenni (FCF 3 \'89) üks parimaid,ma ma arvan,et noorteliigas saaks teises ilusti hakkama (hetkel mängin kolmandas) .esimesse weel ei tiku.

3. Mis on su plussid-miinused platsil? plussid on kiirus ja tehnika,miinused on löök ja platsi nägemine.

4. Kas sinu arvates oleks kõige ilusam ja heam elukutse olla eesti koondises? elukutselise jalgpallrui jaoks küll,kas ka minu,ei oska öelda.

Lünk
26.08.03, 13:46
1. 3-4 mängin vutti, lisaks klmapäeviti orienteerumine ja veel teen pikamaajooksu trenni.

2. Eriti heaks mängijaks end ei pea, kuid 3, 4 liigas peaksin ikka hakkama saama

3. + hea kaitsetöö - peamäng, tehnika

4. Eesti koondise esindamine oleks super!

2mSööt3mMööda
26.08.03, 22:38
Suvek kui rohkem aega teen 2-3 korda nädalas. Aga mõnikord tulevad laiskusetuurid peale :(
kui korralikult trenni teha siis 3-4 liiga vast

Plussideks vast oleks kiirus ja teised elemendid on kõik keskmised välja arvatud peamäng mis on täielik null.
mis elukutse see koondises mängimine ikka on? :)

priit
27.08.03, 00:11

Trenni teen tegelikult suht tihti - nii suvel kui talvel ~8 korda nädalas, pluss erinevad võistlused.
Ala nr 1 on karate sest seda olen ma nii kaua teind, et jalgpall on paratamatult prioriteet number 2.
Suvel tegelen jooksu, jõusaali, karate ja jalgpalliga - rohkem füüsilist. Käin FC Soccerneti trennides (2 x nädalas) ja ka liigamängudel.
Talvel on u 5-6 x nädalas karate-trennid ja nädalavahetustel tihti võistlused. Ja muidugi mängin ka jalgpalli, mida ma ikka armastan.

Oeh.. eks ma ikka seal viiendas saan kõige paremini hakkama.

-Miinused: kogenematus ja nadi pallitunnetus, võhma on kaa suht vähe, löögitugevus on selline keskmine.
+Plussid: Kiirus, suudan kõrgele hüpata ja siis heal juhul peaga värava koksata, tasakaal on kah hea, pühendumus ja mänguks keskendumine, vasak jalg ei ole väga palju paremast halvem, võitluslikkus, reaktsioon on hea, väravas olen kaa mõnikord ja suudan ka heade tõrjetega silma paista.

Eesti koondises tahaks ikka olla.

Silver
28.08.03, 11:25

Noo, kuidas kunagi. Vahest teen trenni 7x nädalas, vahest 1-2x nädalas. Oleneb täiesti. Talve teen ikka rohkem. Suvel on mängud nii noorteliigas, kui ka 5. liigas. Seega, kui 2 mängu nädalas, see annab juba palju juurde.

Oleneb, kuidas seda võtta. Niisama võib ka esimeses liigas kaasa lonkida. Normaalselt võetes ma arvan, et kuskil 3 liiga. Kui vaja ja aastaid paar juurde tiksub, miks mitte ka kõrgemal.

- Motivatsioon. Ei anna endast alati kõike, kui tuju pole. Samas on probleemiks ka see, kui vastas on mingi 2m kapp, kes jalg ees sisse tuleb, siis olen tavaliselt mina see, kes võitlusega olukorda ei sekku. Pea mängus ei ole eriti tugev.

+Plussid: Väga hea ma millegis ei olegi. Kõik on enam-vähem võrdne.

Why not. Majanduslikult võttes peaks ka kõrvalamet olema, mis piisavalt raha sisse tooks, kui ei ole just koondises suur staar, kes piisavalt juba sisse toob. :D

p3p3
29.08.03, 16:00
Kui tihti millist trenni teed ?
Trenni teen iga päew ,esmaspäewast reedeni teen lillekylas aga laupäew pyhapäew mängin sõpradega ja käin jooksmas.
Kui hea mängija oled ehk millises liigas arvad et saaksid hakkama?
Endale ise ei hakka hinnangut andma aga trennikaaslased pakkusid et 3 liigas .
Plussid-Miinused platsil ?
Plussid-Väljakunägemine,loogitäpsus,tehnika,löögitugevus,s öötmine
Miinused-Peamäng,vasak jalg,närvitsemine ise ei oska enam midgi öelda aga kindlasti on neid weel.
Kas sinu arvates oleks kõige ilusam ja heam elukutse olla Eesti koondises ?
Jap kindlasti .

meier11
30.08.03, 00:56
1. Nädalas teen suvel ikka nii 5-6 korda trenni, talviti rohkem, nii 8-10 korda. Käin jõusaalis, ujumas, mängin loomulikult jalgpalli ning plaanis ka poksi minna.
2. Eelmine hooaeg sain igastahes vabalt teises liigas hakkama ning eks praegu see tase sealkandis ole.
3.Plussid- Töövõime, pikad passid, nurgalöögid, ylitugev löök ;) , tehnika, kiirus, kogemused kõrgemast liigast ning jõulisus
Miinused- Peamäng, möla, mõnikord närvilisus, soov vahest ise vedada :oih:
4. Nii ja naa, ei oskagi öelda

Tihane
30.08.03, 01:28
Kui tihti millist trenni teed ?
Vahel harva jõuan trenni (trennid muidu nädalas kaks korda
Kui hea mängija oled ehk millises liigas arvad et saaksid hakkama?
Neljas liiga on täitsa OK .. tõenäoliselt poleks kolmandalgi äda.
Plussid-Miinused platsil ?
Plussiks mõningane professionaalne kogemus, miinuseks vorm
Kas sinu arvates oleks kõige ilusam ja heam elukutse olla Eesti koondises ?
Ilusaim vaevalt .. kuid ilus kindlasti.

sprinter
31.08.03, 22:35
kui suve võtta siis trenne meil nagu polnd aga jalkat sai mängidud 4-5 korda nädalas vahel igapäev 4. ja 5. liiga meeste vastu (nüüd omsest akkan veel kergejõustikus käima + jalka(2-3 korda nädalas pidi trenn olema)

neljandas peax akkama saama küll

- pea mäng veits nõrk ja tehnika pole ka kõige parem
+ pakun et kiirus kuna tegelend 7-8 a, kergejõustikuga (lemmik oli sprint)

ikka

17
31.08.03, 23:01
Suvel tagusin ikka iga päev vutti, nüüd sügise poole on veits ära vajunud, aga talvel nagu jah suuskamist ning kossu kolm korda nädalas.

2.Kui hea mängija oled ehk millises eesti liigas arvad, et saaksid normaalselt hakkama? Seda ei oska kohe üldse õelda.

3. Mis on su plussid-miinused platsil?+löögitugevus ja löök üldse -peamäng ja kiirus.

4. Kas sinu arvates oleks kõige ilusam ja heam elukutse olla eesti koondises? No ikka.

Väravavaht
02.09.03, 18:09
1. Muidu 4 korda nädalas jalkat, kuid suvel oli isegi 1 nädal 10 trenni:õnnelik:

2. Pakun 3.

3. Plussid: Hea reaktsioon, Kiirus, Pikkus
Miinused: Peamäng, Närvilisus platsil(ala sõimamine mingi sitakeeramise eest)

4. Loomulikult.

rohelineKonn
03.09.03, 10:26
eile mängisin üle mitme kuu, endale tundus, et hetkel ei vea ka viienda liiga taset välja. sööta ma ei oska, triblada, taklata ja peaga lüüa samuti mitte. tugevaks küljeks on verbaalne argesiivsus. mõte koondisekutsest ei pane käsi värisema.

et siis selliseid jalgpallureid ka vahelduseks

vandersell
03.09.03, 10:48
Originally posted by rohelineKonn

eile mängisin üle mitme kuu, endale tundus, et hetkel ei vea ka viienda liiga taset välja. sööta ma ei oska, triblada, taklata ja peaga lüüa samuti mitte. tugevaks küljeks on verbaalne argesiivsus.
Minu masti mees :D Kuigi ma juba paar kuud mänginud ca 2xnädalas...

indie
03.09.03, 11:21
Et kunagi sai kehalises midagi tehtud, 100 meetrit, 5 ringi ümber koolimaja. Sellest on möödas juba mõni aasta. (Millal ma viimati jooksin? kurat, ükskord oleks trammist peaaegu maha jäänd. siis jooksin.)

A mingi seitsme aasta pärast mängiks Eesti eest ühe mängu, löön seal ühe värava, ning saadan siis koondise kuradile koos kogu jalgpalliga.

Robinho
03.09.03, 14:53
Koolis saab paar korda nädalas mängitud, vahel sõpradega ka saab mängitud. Trennis kuskil ei käi. Plussid: Võibolla kiirust on mõningal määral. Räägitakse, et ma olen hea kaitses, ise seda ei usu. Miinused: Tehnika, löök on metsapoole, peaga mäng on 0. Seega proffesionaalse jalgpallurina minust asja ei saa ning Eesti koondisekutset ma elusees ei saa (kes teab, äkki järgmises elus:kaval: ), kuid pühapäevajalgpallurina saab hakkama.:D
Ahjaa, unistustes olen segu Zidanest ja Ronaldost. :P

eston maravilha
03.09.03, 19:04
zidane kiilanev peanupp ja ronaldu hambumus..

Robinho
03.09.03, 19:07
Originally posted by eston#21
zidane kiilanev peanupp ja ronaldu hambumus..
Tubli!

terav äär
06.09.03, 00:24
1. Trenni pole kahjuks viimased kuus kuud teha saanud. Alatihti tekkivad vigastused segavad. Kuid enne vigatusteperioodi stbiilselt 5 korda nädalas.

2. Eesti tasemel arvan et saan hakkama igas liigas.

3.+ tehnika, kiirus, vastupidavus, kogemused, mängu lugemine, löök jne
- mul on yks jalg

4. käinud, näinud..........

greenday
06.09.03, 00:36
Originally posted by terav äär

1. Trenni pole kahjuks viimased kuus kuud teha saanud. Alatihti tekkivad vigastused segavad. Kuid enne vigatusteperioodi stbiilselt 5 korda nädalas.

2. Eesti tasemel arvan et saan hakkama igas liigas.

3.+ tehnika, kiirus, vastupidavus, kogemused, mängu lugemine, löök jne
- mul on yks jalg

4. käinud, näinud..........Äkki avaldad oma nime?

Silver
06.09.03, 09:45
Oliver Nääs, kui ma ei eksi on eeltoodud postitaja nimi.;)

resorte
12.09.03, 20:02
Suvel mängisin kah pea igapäev vutti, aga nüüd sügisel mängin nädalavahetustel vaid, kuna tuleb keskenduda õppetööle. ;)

Pakun kuskil 3.-4. liigat vast.

+ tehnika, mõlemad jalad ja löök. :)
- peamäng ja kiirus. :(

Eks ta ole jah.

mxm
12.09.03, 22:31
Sprindi kiirus hea, väravate löömine hea ,vastupidavus kohutav ,söötmine võiks parem olla,väravavaht all pool igasugust arvestust:D

ehk eesti 4 liigase kõlbaksin.

Hogarth
13.09.03, 02:25
1.Pole pikka aega juba üldse trenni teinud.2. 4-ndas-5ndas. 3.+-id:peamäng,tehnika,võitluslikkus. -sed:parem jalg,vastupidavus,löögitäpsus.4.loomulikult on.

nodisco
13.09.03, 09:20
1.
trenni teen tavaliselt kaks korda nädalas (lihvin tehnilisi oskusi).
2.
kui viitsiksin end kätte võtta, siis kolmandas saaks hakkama.

Plussid: kaitsetöö, vasak ja parem jalg

Miinused: motivatsioon (kõige suurem miinus minu jaoks), söödutäpsus jätab soovida (aga viimasel ajal on paranema hakanud).

4. eks ikka.

marabella666
13.09.03, 10:15
1.
trenni teen nädalas kolm korda meeskonna juures, pluss üks kord jõusaal ja üks kord individuaalne tehnika.
2.
teises liigas suudan iga kell mängida... rohkem ei taha midagi \"lubada\"

Plussid: vastupidavus (Cooperi test - 3690 m, km rekord 2.53), head tsenderdused, sean esiplaanile alati meeskondlikud huvid, zong rekord 3001 (rohkem ei viitsinud)

Miinused: mängutunne tuleb sisse alles poole tunni järel, stardikiirendus, vasak jalg.

4. loomulikult

2mSööt3mMööda
13.09.03, 11:21
Mis on cooperi test ja zong?

17
13.09.03, 11:29
Originally posted by daywalker

Mis on cooperi test ja zong?

Cooper on sihukene, et pead 12 minutit jooksma ja siis kui 12 minti läbi siis arvestatakse palju jooksnud oled, aga zongist ei tea ma midagi.

greenday
13.09.03, 11:48
zong on zhongleerimine ehk kõksimine ehk palli jalalt jalale hüpitamine :).

greenday
13.09.03, 11:49
Originally posted by FCOperBK

1.
trenni teen nädalas kolm korda meeskonna juures, pluss üks kord jõusaal ja üks kord individuaalne tehnika.
2.

Plussid: vastupidavus (Cooperi test - 3690 m, km rekord 2.53), head tsenderdused, sean esiplaanile alati meeskondlikud huvid, zong rekord 3001 (rohkem ei viitsinud)

Miinused: mängutunne tuleb sisse alles poole tunni järel, stardikiirendus, vasak jalg.

4. loomulikult

WOW@Cooper!

Silver
13.09.03, 11:56
Vend ikka jookseb. Selline mees saaks ka politsei eest ära joosta, kui väga vaja ;)

eston maravilha
13.09.03, 18:55
juhul muidugi kui politsei stardikiirendus parem pole;)

Pealik
13.09.03, 19:26
kahtlane, sest tal on vasaku jala stardikiirendus metsik:D (no offence)

marabella666
13.09.03, 19:44
good evening, fellows...:D
Väga meeldiv, et minu pinu postitus teemal \"kirjelda ennast, kui jalgpallurit\" nii palju vastukajasid tekitas. Zong. - tähendab zonglöörimine ehk kõksimine ehk palli õhus hoidmine. Politseil pole mul eest vaja ära jooksta, sest ma ei ole Lee Bowyer:P

Kaarel
13.09.03, 21:11
Bowyeril pole seda kah vaja teha, sest tal on head advokaadid ;)

marabella666
13.09.03, 21:22
kas sama head kui Woodgate`l?:P

eston maravilha
13.09.03, 21:38
woodyl on muideks sitemad sest ta pidi ühiskondlikku tööd tegema

sprinter
13.09.03, 23:21
see teema lõpp läheb nagu veits jamax või mis?

vandersell
14.09.03, 21:09
Minu arvates pigem vastupidi :)

p3p3
18.09.03, 14:55

1.
2.

4. loomulikult

ise jooksin kah täna cooperit 3300 meetrit tuli

kaala
18.09.03, 15:08
Originally posted by p3p3

1.
2.

4. loomulikult

ise jooksin kah täna cooperit 3300 meetrit tuli mis cooperi test ?

mjkk
18.09.03, 15:11
Originally posted by kaala
mis cooperi test ?

See, kus sul 12 minuti jooksul võimalus võimalikult palju maad läbi liduda. ;)

dimaggio
01.10.03, 17:26
Nii umbes 5 korda nädalas.

2. Kui hea mängija oled ehk millises eesti liigas arvad, et saaksid normaalselt hakkama?
Pakuks umbes 3dat. But, you never nõu...

Plussideks on mul kindlasti kiirus ja ka tehnika. Vastupidavus on kah hea. Oskan mängida/lüüa ka mõlema jalaga.
Miinusteks on võipal peamäng.

Kindlasti EI, sest olla mõnes Inglise Liiga meeskonnas oleks ikka kõige tipp...;)

lume
01.10.03, 20:35
Minu andmed oleks siis sellised:

Vastupidavus: kohutav Väravavaht: olematu
Mängujuht: rahuldav Söötmine: hea
Äärel: nõrk Kaitsmine: rahuldav
Ründamine: vilets Standardolukorrad: vilets

Väravaid karjääris: ikka on
Karjääri kübaratrikid: vist 1
Selle aasta liigaväravaid: 1
Selle aasta karikaväravad: 0

Ja trenni teen kord kuus.

mg
23.10.03, 15:42
spets trenni ei tee, aga kehaLISE tundides ja kodus saab ikka palli taGUDA
head küljed on vasak jalg ja kiirus, tehnika vajab mõningast lihvimist, vastupidavus samuti. tsenderdused tulevad vahel hästi välja.
hästi mängin vasakul äärel, soovitavalt kaitses, kuigi kaitsemäng jätab vaheke soovida.
halvad küljed on õhuvõitlus, kuna olen suht lühike ja platsinägemine.
arvan et kuskil viiendas liigas suudan ühe poolaja isegi hästi mängida(VÕIBOLLA)
halb on veel see et kipun mõnikord suht toorelt mängima ja kohtuniku ja vatasmängijatega möliseda.

mg
23.10.03, 15:43
see et ärge neid kirjavigu eriti tähele pange:õnnelik:

Noonik
24.10.03, 16:49
Hmmm. Meeldib meeskonnamäng - söödud jne. Tehnika pole eriti hea, kuna pole kunagi trennis käinud. Mängin \"Loomuliku inteligentsi\" kasutades . :P Suhteliselt vastupidav. Pikkuse poolest on pluss ka teisel korrusel mängides.:D

Okei siis. Ma ei taha ennast kiita. irw

gamer
25.10.03, 11:01
käin trennis ja olen väravas väga hea. kõige parem külg on kauglöögid ja lähilöökidele reageerimine. natuke annab soovida enesekindlus õhupallidele minekul. võiksin ka natuke pikem olla.
samas võin mängida väga rahuldavalt paremat äärepoolikut.
trennis käin Pärnu Kalevis.

hugen
08.11.03, 18:55
Treenin iga päev. Kui noorelt varakult trennis oleks käind oleks mõnes välisklubis, aga kahjuks olin lapsepõlves palju haige. Tugevad on mul käed ja magu. Jalad seevastu nõrgad, aga jalgpalluril pole ju jalgu vaja. Peaga töötan hästi iga pühap. hommik. Areng on olnud viimase aastaga silmamärgatav. Hetkel panen playstationi peal paremini kui Kannik ja Mardisalu kokku. Trennis käin Tallinna pubides.

Even
30.12.03, 15:29
Teen 5 korda nädalas jalgpalli trenni.

1991.a sündinud poiste 3 liigas.

Ei liigu pallile vastu. Ei viitsi tagasi kaitsesse tulla. Pistma hakkab kiiresti.

Kõige ilusam oleks vasakründaja kohta täita.

realmadridfan
30.12.03, 16:44
1.Kui tihti ja millist trenni teed?
2-3 korda nädalas jalkatrenni + kehalise tunnid. Suvel mängin peaaegu iga päev kui trenni ei ole, sõpradega vutti. Ja vahel harva käin jooksmas ka ning teen jõutrenni.

Heh, praegu mängin 88.a sündinute 3. liigas:D... Aga kui ma joosta rohkem jõuaks, siis saaks vb isegi 5. liigas hakkama.

3.Mis on su plussid-miinused platsil?
Tehnika, kiirus ja peamäng mul omaarust suht head, aga suurimaks miinuseks, nagu enne juba mainisin, pean vastupidavust. Nii et peab rohkem jooksmas hakkama käima.:)

4.Kas sinu arvates oleks kõige ilusam ja heam elukutse olla eesti koondises?
Ei tea, võibolla...

Mikusiku
29.01.04, 21:02
1. 2 korda nädalas on jalkatrenn + 2 kehkat.suvel mängin iga päev koos sõpradega ja iga päev käin jõusaalis
2.ei tea, liiga noor veel:oih:
3.vastupidavus, kiirus, liikumine(vabax jooxmine jne.), jõud
ei tea, mille pärast, aga peamäng on ypris halb:( kuigi ma enda vanue kohta ypris pikk
tehnika, pealelöömine ja söötmine on kuskil vahepeal:õnnelik:

Litmanen37
05.02.04, 13:36
Mind kirjeldati FC Reaali kodukal umbes järgnevalt: Raske kondiga mängija,kes õpetab,kuidas lyya 0 nurgaalt,väliskyljega lati alla:D

Hunt
05.02.04, 13:59
Siis kui juhtub:P Peamiselt juhtub see pohmakaga:)
Võimalik et õllelliga 5ndas:P JOODIKUD KA JU INIMESED:)
Plusse nagu polex aga miinus (või oli hoopis pluss??) See et saan kergelt pahasex:)
4.Kas sinu arvates oleks kõige ilusam ja heam elukutse olla eesti koondises?
KAs keegi on lollix läinud? Mind sinna ei lasta ka rahaeest:)

Tanel
29.02.04, 15:15
1.)Noh trenni teen aint Jalgpalli alast ja vahelduseks (2-3 korda päevas käin soccernetis ka ja mudugi teen endale mängutarkust mängides CMi,Hattricki ja MZi).Suvel saob ikka igapäev ka trenni asemel palli taotud.Trenn mudu toimub Sisehooajal 1 kord nädalas ja välishooajal 3 korda nädalas.

2.)Noh loodaks ikka ,et ikka Meistri liigas ja veel välismaale mis on muidugi väga utoopiline kuid mitte võimatu ,sest mingi anne vist minus on.Nii et tulevik näitab natuke tahax ikka tulevikus vutti taguda mingis liigas.

3.)Plussid võib-olla kiirus,väravavahina võib olla reaktsioon , vastupidavus, juhendamine, võin mõlema jalaga mängida, aga mind eriti kiiruse tõttu väravasse ei lasta,noh siis veel üx pluss on jõulisus kuigi ma kehapoolest ei paista mingi hiiglane ,aga kui tarvis ikka läheb trügib teistest läbi,petmis oskus on ka veel üx pluss. Miinused:Kehv närvisüsteem,ütleme et see nagu plussides ,et vajan ühte väravat ,et korralikult mängima hakkata.Noh eks siin osad asjad veel.

4.)Noh vot see on küll lihtne öelda ikka Jah.

Lisax: Olen eluslöönud üle 30-ne kübara trikki.Löin 9-nda klassi poisile (ise läksin 4.ndasse)kolm väravat ja pärast veel teistele otsa 3 kolli,kappis on särk mille sain Kõrgessaare vs. Emmaste 1991-1993 aasta poiste võistluses parima mängija eest.Kuigi meie tiimis on emmaste proffide vastu võib olla 3 võrdset mängijat (väljakul oli siis 6 mängijad koos vv) ja meil veel üx hea puudus.Kaotasime kahjux 7:0 ,kuid veel lisax ,et olen oma võisa kapten.Särk anti muidu ütleme 3 aastase varuga.