PDA

View Full Version : Müstiline mäng?

greenday
10.04.02, 07:06
SLÕhtulehest: Samas on Eesti jõudmas kokkuleppele teise vastasega. “Tugev, aga naljakas meeskond. Homme saame ehk täpsemalt rääkida,” ütles Pohlak eile. “Jutt käib välismängust.”

Kes arvab, ära, mis mäng tuleb! Saab viis punkti. Mina küll pakkuda ei oska...

kyps
10.04.02, 12:45
Kuna Pohlak on musta huumori sõber siis on ehk oodata vastu mõnd neegritest koosnevat mansat. Näiteks Mali vms:)

mcnamara
10.04.02, 13:15
“Tugev, aga naljakas meeskond. Homme saame ehk täpsemalt rääkida,” ütles Pohlak eile. “Jutt käib välismängust.”

Kes arvab, ära, mis mäng tuleb! Saab viis punkti. Mina küll pakkuda ei oska...

Jamaika? :doh:

Siim
10.04.02, 13:16
No üritame siis arvata...

Pakun omalt poolt välja ee... no ütleme Trinidad & Tobago;)

Martin
10.04.02, 13:24
Vastus on niigi ilmselge, ehhh: Brasiilia.

Tugev, kuid naljakas seetõttu, et ei suuda selle tugevusega viimasel ajal midagi teha.

Vot.

P.S. Pärast kahte MM-i meeskonna üle saavutatud võitu ei viitsi Eesti enam mingeid "väikseid" maid kottida.

Undi
10.04.02, 13:26
usakate või islandiga mängime

jansa
10.04.02, 13:27
loodame et see mingi Kataloonia või Kantabarria jälle ei ole sest see pole ikka see mis konkreetne maakohtumine...

Maarek
10.04.02, 13:34
USA - naljakas, aga tugev.

ROOTSI KUNN
10.04.02, 15:02
SEE MEESKOND ON SENEGAL

greenday
10.04.02, 15:12
Originally posted by ROOTSI KUNN

SEE MEESKOND ON SENEGALSa pakud seda või tead? Kusjuures mu esimene mõte oli ka Senegal - fifa ränkingus MMile saanutest kõige madalam.

jyriöö
10.04.02, 16:36
Pohlak mainis, et tegemist on välismänguga. Kui tõenäoline on, et kesk kevadat hakatakse kuhugi padu Aafrikasse malaariat hankima sõitma?

kyps
10.04.02, 16:48
Originally posted by jyrioo
Pohlak mainis, et tegemist on välismänguga. Kui tõenäoline on, et kesk kevadat hakatakse kuhugi padu Aafrikasse malaariat hankima sõitma?

VIHJE: Saudide võitmiseks ei pidand meite poisid mitte Araabiasse sõitma.

jyriöö
10.04.02, 17:56
Sellisel juhul tasuks uurida, millised "tugevad ja huvitavad" mansad sel ajal Euroopas laagerdavad.

kyps
10.04.02, 20:07
Tegin veidra eksperimendi, nimelt panin google otsinusüsteemi järjest sellised sõnad nagu:interesting strong football national team
Ja meie suureks rõõmuks oli esimene lehekülg nimekirjas pühendatud Iraani meeskonnale:)

Saab näha:)

greenday
10.04.02, 20:09
Originally posted by kyps

Tegin veidra eksperimendi, nimelt panin google otsinusüsteemi järjest sellised sõnad nagu:interesting strong football national team
Ja meie suureks rõõmuks oli esimene lehekülg nimekirjas pühendatud Iraani meeskonnale:)

Saab näha:)Unustsid ära funny!:) Kusjuures ma ei imestaks, kui oleks Iraan.

mcnamara
10.04.02, 20:09
Originally posted by kyps

Saab näha:)

aga sa jätsid panemata sõna funny :D

eston maravilha
10.04.02, 20:13
nagu martin mainis võib küll brasiilia olla. sest brassid tulevad see nädal portugali laagrisse või kuskile sinna kanti

greenday
10.04.02, 20:16
Originally posted by eston#21

nagu martin mainis võib küll brasiilia olla. sest brassid tulevad see nädal portugali laagrisse või kuskile sinna kantiSee oleks ju päris sitt! Aga ma kardan, et nii suure rõõmu osaks me ei saa.

kyps
10.04.02, 20:17
tunnistan oma viga:( lasin ennast viimasest jyriöö postist eksitada.

Maarek
10.04.02, 20:54
Kuna kasutades sõna football, antakse vastuseks suuremalt osalt mingit jama (näit. Turks and Caicos Islands:D ).

Proovisin aga "funny strong soccer national team" ja esimeseks vastuseks sain Honduuras:lahe:
Ja kui hakata nii mõtlema, siis on tõesti tegu naljaka tiimiga, kes Copa Americal suurtele liiga tegi;) ;)

BTW, teiseks vasteks oli USA naistemeeskond:D :D

Juks
10.04.02, 21:32
Ma loodan, et Pohlak on niipalju seda suurepärast foorumit jälginud, et vastaseks toob meie kõigi ülisuure lemmiku (Mayhemi testi põhjal) UUS-MEREMAA :D

Hellik
10.04.02, 21:40
Originally posted by Juks

vastaseks toob meie kõigi ülisuure lemmiku (Mayhemi testi põhjal) UUS-MEREMAA :D

sa ajad miskit sassi ;) aga Uus-Meremaa ehk "All-blacks" on t6esti minu lemmik noh, ragby's päris kindlasti :)

Juks
10.04.02, 21:46
Originally posted by Jeeg

Soccernet.ee Jalgpalliportaali foorumlaste sümpaatseima mitteeuroopa koondise tiitli pälvib:

UUS-MEREMAA!!!
1he enamhäälega!

;)

Sorri, Mayhem, tegelt oli Jeeg see orgkomitee juht. :D

thierry
12.04.02, 01:55
Ma räägin teile mehed- tugev, aga samal ajal naljakas saab olla vaid 1- NIGEERIA!!!!! Super eagles. Come on!!!!!

jimmy
12.04.02, 18:42
..hmmm kuna naljakas on suhteline mõiste...ja ka tugevust
saame mitmeti määratleda...pluss veel pohlaku huumurimeel...siis võib see olla täiesti suvaline riik....lähen koju ajan gloobusele pöörded peale ja homme tulen ja ytlen tulemuse...ja otse loomulikult õige

aga mis on auhind?????
:õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu:

seve
12.04.02, 19:18
Originally posted by Maarek

BTW, teiseks vasteks oli USA naistemeeskond:D :D

Naistemeeskond - see on küll naljakas!

Jyrka
14.04.02, 16:23
Noh on midagi kuulda olnud?

Jeeg
14.04.02, 16:54
Mina pakuksin, et see meeskond on hoopis kas Jaapan või Lõuna-Korea :)

Samas ei ole välistatud mõni aafrika riikidest.

airmike
15.04.02, 00:47
NIGEERIA?:kratsti:

priity
15.04.02, 20:46
Nigeeria mängib kolmapäeval Shotimaaga.
Allpool nimekiri kolmapäevastest mängudest. lõuna-korea paistab veel vaba olevat...

April 17 (CET)
12:20 Japan ? - ? Costa Rica
16:30 Yugoslavia ? - ? Lithuania
17:30 Hungary ? - ? Belarus
17:30 Poland ? - ? Romania
18:00 Croatia ? - ? Bosnia-Herzegovina
18:00 Ukraine ? - ? Georgia
18:45 Malta ? - ? Azerbaijan
19:15 Denmark ? - ? Israel
20:00 Luxembourg ? - ? Liechtenstein
20:00 Norway ? - ? Sweden
20:00 Turkey ? - ? Chile
20:15 Belgium ? - ? Slovakia
20:15 Greece ? - ? Czech Republic
20:15 Slovenia ? - ? Tunisia
20:30 Austria ? - ? Cameroon
20:30 Republic of Ireland ? - ? United States
20:45 France ? - ? Russia
20:45 Germany ? - ? Argentina
20:45 Italy ? - ? Uruguay
21:00 England ? - ? Paraguay
21:00 Northern Ireland ? - ? Spain
21:00 Scotland ? - ? Nigeria
21:00 South Africa ? - ? Ecuador
22:00 Portugal ? - ? Brazil

ROOTSI KUNN
15.04.02, 23:42
Terve rida häid mänge ,kas on ka ühisvaatamist kuskil planeeritud?
Ise arvan ,et 9.mail ei mängi Eesti seekord mitte .
Nimetas näeb inglise mängu ja Kamikazes vene mängu ja eks veel teisteski kohtades.:)

Rainman
16.04.02, 03:22
Huvitav, kas tõesti jäi Eesti - Makedoonia mäng ära ainult sellepärast, et 9. mail läheb Kanal 2-s eetrisse Kahevõitluse saade, kus mina kaasa teen, ja seega jalkamäng samal ajal vähendaks tolle teleshow vaadatavust? :D

Fazz
16.04.02, 06:21
Originally posted by Rainman

Huvitav, kas tõesti jäi Eesti - Makedoonia mäng ära ainult sellepärast, et 9. mail läheb Kanal 2-s eetrisse Kahevõitluse saade, kus mina kaasa teen, ja seega jalkamäng samal ajal vähendaks tolle teleshow vaadatavust? :D

9. mail? Mis neil on siis juba kuuks ajaks saated valmis vändatud või :P ? Mängid ikka veel Jevgeni vastu või on tema selleks ajaks juba troonilt tõugatud :oih: ?

Ise osalesin sügisel Kuldvillakus, võiks ka kunagi Kahevõitlust proovida, kuigi see tundub kohati liialt kommertsialiseerununa.

greenday
16.04.02, 07:25
Originally posted by Fazz

Ise osalesin sügisel Kuldvillakus, võiks ka kunagi Kahevõitlust proovida, kuigi see tundub kohati liialt kommertsialiseerununa.hahahaa!

Rainman
16.04.02, 14:14
Originally posted by Fazz

9. mail? Mis neil on siis juba kuuks ajaks saated valmis vändatud või :P ? Mängid ikka veel Jevgeni vastu või on tema selleks ajaks juba troonilt tõugatud :oih: ?

Kas nüüd päris kuuks ajaks ette, aga umbes sinna kanti jah :lahe: Jevgeni tõugatakse juba varem troonilt :p

Repserto LuaLua
16.04.02, 15:58
Originally posted by greenday
hahahaa!

ära nii agaralt naera kused püksid täis

Fazz
16.04.02, 16:26
Originally posted by greenday
hahahaa!

Mul oli ka naljakas, kui hiljuti küsiti oma 10. mängu auhinnavooru jõudnud mängijalt mingeid Talleggi tooteid :naer4:

Mis aga antud teemasse puutub, siis samavõrd naljakas on see, missuguse õhinaga pakutakse Eesti vastaseks MMile jõudnud meeskondi.

moiva
16.04.02, 22:06
kes teab, ehk on mingi kobin vastane hoopis võetud? Nt Montserrat, kes hetkel fifa reitingus kõrgel 203., ehk viimasel kohal

Siim
16.04.02, 22:20
Originally posted by moiva

kes teab, ehk on mingi kobin vastane hoopis võetud? Nt Montserrat, kes hetkel fifa reitingus kõrgel 203., ehk viimasel kohal

Pidi olema tugev vastane. Nii vähemalt Pohlak väitis. Tugevus on muidugi suhteline mõiste. :)

intel
16.04.02, 22:22
Väga võimalik. Või hoopis Brunei Darussalam, 189. koht.
Kuid ma arvan, et mida pussum vastane, seda pussusem mäng.:jump2:

airmike
16.04.02, 22:34
Õige vastane on PALESTIINA RIIK :jump2: ,ja sellest kahevõitlusest ka veel .üks tuttav proovis,ice dog saatis vastuse ,et sellel hooajal enam ei saa.

Peku
18.04.02, 17:22
palestiina riiki ei eksisteeri...:doh:

arvan, et meie vastaseks on...
Lõuna-Aafrika Vabariik :D

Hellik
18.04.02, 17:35
Eile sattus juhuslikult kätte Isamaaliidu häälekandja "Tribüün". Seal oli intervjuu Pohlakuga(põhiliselt Lilleküla statast). Ta mainis, et Arenale planeeritakse maavõistlust Ukrainaga .Arvatavasti jääks see siis novembrisse.

yheksa
18.04.02, 17:46
Originally posted by Mayhem

Eile sattus juhuslikult kätte Isamaaliidu häälekandja "Tribüün". Seal oli intervjuu Pohlakuga(põhiliselt Lilleküla statast). Ta mainis, et Arenale planeeritakse maavõistlust Ukrainaga .Arvatavasti jääks see siis novembrisse.

Seesama artikkel: kliki aga... (http://www.isamaaliit.ee/tribyyn/?lang=0&newspaper_id=2&article_id=28&category_id=1 3&page=person)

PraS
18.04.02, 20:12
ma pakun,et see meeskond võiks olla Gröönimaa

vandersell
18.04.02, 20:20
Originally posted by märt

ma pakun,et see meeskond võiks olla Gröönimaa

Tugev... :sega10: :naer3: on sääl üldse mingit meeskonda- ja see ei lähe arvesse, kui Taani meeskond Gröönimaale viia

Ja yheksa, sa tahtsid vist seda linki panna http://www.isamaaliit.ee/tribyyn/?lang=0&newspaper_id=2&article_id=28&category_id=1 3&page=person

Maarek
18.04.02, 20:28
Originally posted by Rainman
9. mail läheb Kanal 2-s eetrisse Kahevõitluse saade, kus mina kaasa teen, ja seega jalkamäng samal ajal vähendaks tolle teleshow vaadatavust? :D

Saatsin ka sinna kaks meili osalemissooviga, aga ei suvatsetud isegi vastata. Samas kui Villu teist korda saates käis, jäi küll mulje, et osalejatega kitsas käes:doh: :doh:

BTW
Omal ajal sai ka sellises saates nagu 100% hiilatud ja 5 võidu eest "võimas" auhind koju toodud:D :D :D

Rainman
19.04.02, 01:04
Originally posted by Maarek

Saatsin ka sinna kaks meili osalemissooviga, aga ei suvatsetud isegi vastata. Samas kui Villu teist korda saates käis, jäi küll mulje, et osalejatega kitsas käes:doh: :doh:

Ma sain ka vastuse alles mitu kuud hiljem, konkurents on tipus tihe :D

daK
19.04.02, 21:54
kuidas oleks uruguai-ga?

moiva
19.04.02, 23:28
eks varsti paista

Carl
22.04.02, 00:41
:oih: kes seda teab, kes eestiga nyyd kohtub aga arvatavastion see Jaapan !!! :õnnelik: naljakad aga tugevad

vandersell
23.04.02, 16:48
Paistab, et selle topicu võib kinni panna, sest mingit mängu ei tule :( Vähemalt eilses Jalgpallipäevikus ütles, et järgmine mäng on 18 mai Poolas. Pohlak puhus lihtsalt soola! tra küll!

Hellik
23.04.02, 16:54
Originally posted by vandersell

Vähemalt eilses Jalgpallipäevikus ütles, et järgmine mäng on 18 mai Poolas. !

Nu, praeguse seisuga küll aga Eestil on ju ennegi tulnud kiiremas korras kuhugi pärapõrgusse mängima lennata ;)

aiFo
23.04.02, 17:58
kui praeguse seisuga vaadata eesti koondise tuumiku fc flora mängutulemusi, siis tuleb ike hirm peale, m6eldes poolale...:oih: keegi on ike väga liimist lahti...:doh:

Rain
23.04.02, 19:23
Pohlak puhus lihtsalt soola! tra küll!
Tolle asjaga on nii, et tegelikult ei puhunud ta mingit soola.
Kui Pohlak selle naljaka kuid tugeva meeskonna teemaga välja tuli, siis pidas ta Venezuelat silmas. Kokkulepe oli vist üsna lähedal, kuid siis otsustasid mingid kohalikud kindralid võimu haarama ning riiki pöörama hakata. Kodusõja kartuses jäi asi soiku.
Tegeleti ka uue vastase otsimisega, kuid ilmselt siis ebaõnnestunult.

Jaan
24.04.02, 02:41
Originally posted by Rain

Pohlak puhus lihtsalt soola! tra küll!
Tolle asjaga on nii, et tegelikult ei puhunud ta mingit soola.
Kui Pohlak selle naljaka kuid tugeva meeskonna teemaga välja tuli, siis pidas ta Venezuelat silmas. Kokkulepe oli vist üsna lähedal, kuid siis otsustasid mingid kohalikud kindralid võimu haarama ning riiki pöörama hakata. Kodusõja kartuses jäi asi soiku.
Tegeleti ka uue vastase otsimisega, kuid ilmselt siis ebaõnnestunult.

Mis otsast Venetsueela tugev on? Tegemist on L-Ameerika konkurentsitu kotipoisiga. Midagi eriliselt naljakat ma Venetsueelas ka ei leia?

eston maravilha
24.04.02, 03:58
ei ole enam kotipoisid. see turniir oldi eelviimased. just parajad vastased meie amatööridele

Fazz
24.04.02, 04:40
Päris konkurentsituteks L-Am kotipoisteks neid muidugi enam pidada ei saa, sest viimases MM-valiktsüklis võideti korra nii Boliiviat, Tšiilit ja Peruud kui ka MM-le pääsenud Uruguaid ja Paraguaid, lisaks viigistati Kolumbiaga. Nii et kokkuvõttes saadi võite rohkem ka Boliiviast ja Peruust, kuigi mõningate suurte kaotuste tõttu jäi väravate vahe veel selgelt kehvimaks:

1.ARGENTINA 18 13 4 1 42-15 43
2.ECUADOR 18 9 4 5 23-20 31
3.BRAZIL 18 9 3 6 31-17 30
4.PARAGUAY 18 9 3 6 29-23 30
5.Uruguay 18 7 6 5 19-13 27
6.Colombia 18 7 6 5 20-15 27
7.Bolivia 18 4 6 8 21-33 18
8.Peru 18 4 4 10 14-25 16
9.Venezuela 18 5 1 12 18-44 16
10.Chile 18 3 3 12 15-27 12

Ja kui tahta, leiab Venetsueelast ikka nii mõndagi naljakat. Kui vbla Eesti puhul ei saagi eristada nn 1. ja 2. Eestit, siis Venetsueela võib küll üsna selgelt jagada 1. ja 2. Venetsueelaks. Tegelt Venetsueela ja Jamaika olidki ainsad kandidaadid, aga ei tahtnud hästi uskuda, et sellisel ajal nii kauge reis ette võetakse.

Jaan
24.04.02, 04:54
Tuleb vist muu maailma jalgpalli natuke t6sisemalt j2lgida enne s6nav6tmist. Aga tugevaks ma Venetsueelat ikkagi kindlasti ei peaks.

Rainman
04.05.02, 02:32
Hemm, kas San Marino ongi see naljakas-tugev vastane? :oih:

jansa
04.05.02, 18:02
... on tekkinud jumalavallatu idee sõita peale Poola mängu San Marinosse edasi....täpsem info järgmisel nädalal..:õnnelik:

PS. Kas oleks veel huvilisi?

Sen
05.05.02, 16:02
Originally posted by jansa

... on tekkinud jumalavallatu idee sõita peale Poola mängu San Marinosse edasi....täpsem info järgmisel nädalal..:õnnelik:

PS. Kas oleks veel huvilisi?

Väga hea idee! loodan, et see ka teostatav on. Mina olen kindel tulija :õnnelik:

Jeeg
06.06.02, 19:34
Niisiis selgus Aivar Pohlaku antud intervjuust Prantsusmaa - Uruguay vaheajal, et see müstiline vastane olles naljakas kuid tugev oleks olnud siis Mali ja mäng kusjuures oleks toimunud võõrsil leisakus...

elx
10.06.02, 04:51
Algselt tegi selle postituse Jeeg

Niisiis selgus Aivar Pohlaku antud intervjuust Prantsusmaa - Uruguay vaheajal, et see müstiline vastane olles naljakas kuid tugev oleks olnud siis Mali ja mäng kusjuures oleks toimunud võõrsil leisakus...

algselt pidi siiski tlnas toimuma. eks see oligi üks keeldumise põhjus, et lõpuks pakuti mängu võõrsil.

kyps
10.06.02, 12:19
Algselt tegi selle postituse kyps

Kuna Pohlak on musta huumori sõber siis on ehk oodata vastu mõnd neegritest koosnevat mansat. Näiteks Mali vms:)

Ei saa mitte jätta oma saba kergitamata:) See on selle teema teine post muideks.

ROOTSI KUNN
16.07.02, 23:49
Krt. grusiinid ja türklased tegid siis meile seekord tünga ning mäng ,mis pidi augustis toimuma jääb ära. Kedagi on ometi enne valiktsüklit vaja mängitada ,sest nii ei saa koondis küll Horvaatiasse minna. Mida suudab Aivar ja vutiliit selle lühikese ajaga veel ette võtta ja kellega siis maavõistlus ikkagi peetakse. Muide see on juba teine kord sel hooajal ,kui meile tünga pannakse.
1. Makedoonia
2. Gruusia kes siis kolmas on?:viha:

MLS
17.07.02, 02:36
Mida suudab Aivar ja vutiliit

Mis! Eestis on vutiliit ka olemas vä!

jyriöö
17.07.02, 02:40
Originally posted by ROOTSI KUNN

Krt. grusiinid ja türklased tegid siis meile seekord tünga ning mäng ,mis pidi augustis toimuma jääb ära. Kedagi on ometi enne valiktsüklit vaja mängitada ,sest nii ei saa koondis küll Horvaatiasse minna. Mida suudab Aivar ja vutiliit selle lühikese ajaga veel ette võtta ja kellega siis maavõistlus ikkagi peetakse. Muide see on juba teine kord sel hooajal ,kui meile tünga pannakse.
1. Makedoonia
2. Gruusia kes siis kolmas on?:viha:

Tõenäoliselt toimub maavõistlus hoopis Walesiga :r66m7: :õlu: :reiv: . No minu meelest igatahes parem kui Gruusia. (Vabandust nende ees, kellele Briti vutt ei sümpatiseeri)

21. augustiks k.a. planeeritud*jalgpalli maavõistlus Gruusiaga jääb ära.
*
Gruusia Jalgpalliliit, olles saanud kutse mängida sõprusmäng Türgi
koondisega*21. augustil Trabzonis, palus täna Eesti Jalgpalli Liidult
nõusolekut Eesti*ja Gruusia vahelise mängu tühistamiseks samal
kuupäeval.*
*
Rahvusvahelist jalgpalli on augusti lõpus võimalik jälgida sellest
hoolimata. Eesti Jalgpalli Liit jõudis täna kokkuleppele Walesi
alaliiduga, pidamaks Eesti ja Walesi jalgpalli rahvuskoondiste vaheline
kohtumine augustikuus. Maavõistluse kuupäevaks saab olema kas 20. või 21.
august, daatum täpsustatakse lähipäevil.
*
EJLi pressiteenistus

sicmic
17.07.02, 03:04

Tõenäoliselt toimub maavõistlus hoopis Walesiga . No minu meelest igatahes parem kui Gruusia. (Vabandust nende ees, kellele Briti vutt ei sümpatiseeri)

jee, Ryan Giggs, jee :õnnelik: :) :arm3: :baibai: :hüppenöör :põnn::reiv: :jump1:

jyriöö
17.07.02, 03:06
Ära hõiska enne õhtut, m1ck! Giggs ei pruugi augusti lõpus siia tulla :(

sicmic
17.07.02, 03:13

Ära hõiska enne õhtut, m1ck! Giggs ei pruugi augusti lõpus siia tulla :(

nujah...ega ei tasu jah... kõige lähem mäng 21. kuupäevale on neil 23. , mil toimub võõrsilmäng chelseaga:( :kurb5: :kurb10: :kurb4: :kurb8: :kurb2: :kurb6:

Kaarel
17.07.02, 05:45
Tahaks loota, et see teade ka vettpidav on. Bellamy\'d ja Speed\'i tahaks Tallinnas näha küll.:õlu:

kyps
17.07.02, 12:21
Mäng võiks toimuda ikka 20. augustil. Et siis saaks väärikalt taasiseseisvumise aastapäeva tähistada:)

Igati positiivne uudis muidu.

ugla
17.07.02, 14:07
Seda et kas asi on kindel et mäng toimub Tallinnas ? :oih:

ROOTSI KUNN
17.07.02, 14:24
Kas keegi oskab Walesi reitingut postitada? On see Gruusia omast kõrgem või madalam? Ja lisaks tundub ,et eestlastele meeldib see Walesi variant isegi rohkem ,kui
šašlõkiküpsetajatega mängimine. Loodame ,et mängust ikka asja saab.:õnnelik:

vandersell
17.07.02, 14:30
Vaata siia (http://www.fifa.com/rank/index_E.html)
Gruusia 55 wales 91

Pätu
17.07.02, 18:47
see wales meeldib mulle nüüd küll kõvasti rohkem kui miski gruusia. kui need premieri poisid ka mängivad, siis on ikka seal vaadata küll midagi :)

delaney jee jee :)

Chazlor
17.07.02, 21:06
Allo

Gruusiaga oleme ju ka mänginud juba, kuid Walesiga mul küll ei meenu ühtegi kohtumist. Aga äkki panen hirmsalt puusse. Igaljuhul on see pigem pööre paremuse poole. Loodan huvitavat mängu, sest kui Gruusia viimane kord Eestis käis, siis oli staaridel nagu Ketsbaia ja Kinkladze tõsiseid raskusi motivatsiooni leidmisega, mida peale mängu pressikonverentsil tõdes ka nende tollane treener.

Tervitades

Martin
17.07.02, 21:33
Walesiga kohtuti viimati siis kui Metsik Roos veel ETV kanalit hullutas. 1:2 jäi.

Poborsky
17.07.02, 23:51
Ja aasta oli 1994.

Poborsky
17.07.02, 23:52
Ja aasta oli 1994.

Kaarel
18.07.02, 04:49
Tookord oli maikuises Kadriorus kohal Wales\'i legend Ian Rush, kes ka Mart Poomile ühe palli võrku toksas.

Siiski oli Wales\'i koondis siis ehk nõrgemas koosseisus, kui mängijatevalik oleks lubanud. Puudusid muuhulgas Ryan Giggs,Gary Speed, MArk Hughes. Loodetavasti tulevad nad sel korral täisrivistusega. Isiklikult ootan, nagu ka eespool mainisin, et Craig Bellamy ja Gary Speed oleks kohal.

-Antz-
18.07.02, 04:59
1994 kadriorus toimunust.

see oli tolleaegselt eesti koondiselt ikka päris korralik mäng, ka wales oli siis ikkagi paremal järjel (arvan nii...)
mulle jäi kõige eredamalt meelde marko üks-üks olukord, kus ta palli mingi imenipuga küljevõrku keerutada oskas ja sellega rahva ikka korra ära pettis... martini pendlast minu mälu mittepetmise korral 1:2...
see mäng on ajast, kui eesti koondis juba selle eest kiita sai, kui \"poisid hästi võitlesid\"...:õnnelik:

revanshi aeg on käes?

Kaarel
18.07.02, 13:57
See oli Ubakivi era. Samal aastal kaotati kõik mängud, v.a. sõprusmäng Lätile hiliskevadel. Mäletan, et peale 1:2 kaotust Walesile oli järgmine päev lehes umbes selline pealkiri: \"Eesti-Wales 1:2 - reaalsus või unenägu?\". See näitab, et latt oli siis veel palju madalam kui praegu.

See Kristali üks-üks olukord on jah eredalt meeles. Ta läl õnnestus läbu murda ning lüüa. Aga löök läks esimese postipoole küljevõrku. Abitribüünilt vaadates, kus ma olin, tundus, et pall läks võrku. Läks mingi pool minutit aega ennem kui saadi aru, et ei läinuski sisse...

Pätu
20.07.02, 04:09
nii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ei saa aru kus kohast see uudis tuli a see on saast...... wales mängib 21esel augustil hoopis horvaatiaga !!!!!!!!

http://news.bbc.co.uk/sport/hi/english/wales/newsid_2139000/2139296.stm

river
20.07.02, 19:00
Inglismaa on ka naljakas

Siim
26.07.02, 16:49
Wales mängibki 21. augustil Horvaatidega ja Eesti vastaseks tuleb Moldova.. võib lugeda Flroa kodukalt.

indrek
26.07.02, 17:09
hea, et siiski midagi toimub. kuigi jah walesi kõrval tundub moldova kuidagi kahvatu
ainuke mängija keda nimepidi mäletan oli vist keegi kodanik klyzscheiko. kuigi võin ka valesti mäletada.

ugla
26.07.02, 17:21
Moldaavia koondis. (http://www.iatp.md/fmf/fotbal/national_team.htm) Mnjaa,kui aus olla siis ühtegi minule tuntud nime siin ei ole. Fifa rankingus (http://www.fifa.com/rank/index_E.html) 103. kohal

Poborsky
26.07.02, 20:39
Tagapool ja säravate nimedega, ent Eestit on nad korra võitnud... Ning korra oleme viigistanud.

Kaarel
26.07.02, 20:44
Mõned aastad tagasi kaotati sõprusmängus kodus Moldovale 0:1. Mäng peeti Kohtla-Järvel.

ugla
26.07.02, 21:04
Ehk keegi seletaks algajale jalgapllihuvilisele et kes need säravad nimed on ?
Ainus nimi mida ma kusagil kuulnud olen on Sergiu Epureanu.

Siim
26.07.02, 22:06
uurisin veic Moldova mängijate tausta...

Sergiu Rogaciev - ründaja, mängib vene klubis Saturn... tundub, et läheb päris hästi... eelmine hooaeg 29 mängus 14 väravat

Alexandru Covalenco - kaitsja, Dinamo Moskva, sel hooajal osalenud 13 mängus

Radu Rebeja - kaitsja, Saturn, põhikoosseisus

Adrian Sosnovsky - kaitsja, Saturn, põhikoosseisus

Sergiu Clescenco - ründaja, Hapoel Tel Aviv, mänginud ka Zenitis ja Maccabi Haifas

Alexandru Curtianu - poolkaitsja, Torpedo ZIL, mänginud ka Hamburg SV-s ja Zenitis, klubis siiski eriti mängida ei saa

Sergiu Epureanu - poolkaitsja, Sokol Saraatov, mh mänginud ka Racing Santanderis

Need on siis mõned mehed, keda külla oodata.

vaherhar
29.07.02, 14:31
Häirib,et Eesti koondist nii koheldakse.Sellel aastal on juba kolm vastast mängust ära öelnud.Makedoonia ei tulnud rahaliste raskuste tõttu,Gruusia mängib Eesti asemel Türgiga ja Wales Horvaatiaga.Huvitav on ,et Gruusia lükkab mängu edasi juba teist korda.Me ei ole mingi varuvõistkond te lauasahtls.

Poborsky
29.07.02, 21:01
Ugla,

tahtsin kirjutada säravate nimedeta. Vabandan!

SDK
30.07.02, 20:10
Originally posted by vaherhar

Häirib,et Eesti koondist nii koheldakse.Sellel aastal on juba kolm vastast mängust ära öelnud.Makedoonia ei tulnud rahaliste raskuste tõttu,Gruusia mängib Eesti asemel Türgiga ja Wales Horvaatiaga.Huvitav on ,et Gruusia lükkab mängu edasi juba teist korda.Me ei ole mingi varuvõistkond te lauasahtls.

Nonii. Tundub loogilise jätkuna, et nüüd siis Ukraina ütleb üles 20 nov plaanitud maavõistlusest Eestiga. Vt Sportnet. Asemele on Pohlak orgunninud mängu Islandiga. Ega Island nõrk pole aga Ševtšenkot oleks tahtnud küll näha...

-Antz-
30.07.02, 21:47
no ukrainaga olevat algusest saati selline ebakindel värk olnud, eks nende äraütlemine tuli asjade loomuliku käiguna.
ja islandi vastu on eestil nii mõndagi tõestada... siiamaani pole nende väravasse palli saata õnnestunud!
ja kindlasti ei ole nad nõrgad vastased. viimastes suurvõistluste valikmängudes kõvasti \"suurtele\" varba peale astuda püütud...
kui vaadata eesti koondise hilissügisesi mänge, siis viik islandi vastu oleks mu meelest hea saavutus!
aga... me mängime loomulikult võidule! :õnnelik:

jansa
31.07.02, 00:00
..kui samas tempos edasi läeb siis jääb ka Island kodus nägemata ja mängime saarepoiste asemel kõrbelõvidega endisest NSVLst Tadzhikkidega...:)

jansa
31.07.02, 00:01

..kui samas tempos edasi läeb siis jääb ka Island kodus nägemata ja mängime saarepoiste asemel kõrbelõvidega endisest NSVLst Tadzhikkidega...:)
Ja mängime loomulikult võidule , kuid kukub välja nii nagu alati viik, ja Tiira Tom ja Sen viiakse 5 päevaks vee ja leiva peale platele peatäit välja magama...:)

Strike11
31.07.02, 13:08
Eks siis ole näha jah kellega see mäng meil siis lõpuks tuleb. Maamõistlus mis augustis ka on pidev alt aärhüppamine nüüd siis viimane uudis ,et tuleb mäng Islandiga.:)

Strike11
31.07.02, 13:10
to Martin:

Sa oled vist midagi segamini ajanud :) A joogid võib igaljuhul teha enne järgmist koondise mängu :)

daK
31.07.02, 17:03
loodetavasti tuleb hea võrdne mäng. on ju island fifa viimase rankingu 53 mansa. kui nende edurivi (gudjohnsen-dadason) vaka all hoida, võib nii mõndagi juhtuda.:lahe:

murri
01.08.02, 00:47
Äkki on tegu sellega, et Pohlak millegipärast hõiskab liiga vara tulevase vastase nime välja. Ja seda juba enne kindlate lepingute sõlmimist.
Pohlakul ennegi juhtunud, et paberid korda ajamata ja juba hõiskab.

Jaan
01.08.02, 03:40
Originally posted by Kaarel

See oli Ubakivi era. Samal aastal kaotati kõik mängud, v.a. sõprusmäng Lätile hiliskevadel. Mäletan, et peale 1:2 kaotust Walesile oli järgmine päev lehes umbes selline pealkiri: \"Eesti-Wales 1:2 - reaalsus või unenägu?\". See näitab, et latt oli siis veel palju madalam kui praegu.

Hilissügisel oli see Lätiga mäng. Marko Kristal täitis libero kohta...

vaherhar
01.08.02, 13:51
Ukraina mängib hoopis kodus Slovakkiaga.Tere hommikust.

andi
02.08.02, 14:52
JAKGPALL ON PAREM KUI SEX!:kaval:

Kaarel
02.08.02, 17:30

Hilissügisel muidugi, ei tea, miks ka kevadel kirjuatsin. Wales\'iga oli hiliskevadel.

Sel ajal oli juba totaalne segadus meeskonnas. Teel Lätti olevat Ubakivi bussis küsinud, et poisid, kes liberot viitsib mängida. Marko ütles, et võib ju kah... :sega3:

SDK
08.08.02, 18:46
Paistab siis, et see naljakas kuid tugev koondis on Uus-Meremaa. 12. okt Lillekülas on siis mäng. Kui on muidugi, sest viimase aja trend vastasvõistkondade poolt näitab seda, et ei ilmuta nö kohale...

vaikiv mees
08.08.02, 18:55
Originally posted by Kaarel

Hilissügisel muidugi, ei tea, miks ka kevadel kirjuatsin. Wales\'iga oli hiliskevadel.

Sel ajal oli juba totaalne segadus meeskonnas. Teel Lätti olevat Ubakivi bussis küsinud, et poisid, kes liberot viitsib mängida. Marko ütles, et võib ju kah... :sega3:

Ja kas sellest mängust ei tulnud mitte hooaja ainus viik kaotuste kõrvale vms.
Ja Marko oli seega mänginud kõikides liinides (nagu ka Reim) va. väravavaht (kuhu Õhtuleht teda ka naljaga pooleks pakkus kui paar v-vahti vigastatud olid)
(Aga see meenutuste liin kisub vist algsest teemast mööda. -> Aga muidugi mitte nii nagu Newcastle, noored &esiliiga Meistriliiga teema all. See selleks)

jansa
08.08.02, 19:20
...juhul kui U-Meremaaga mäng ikka toimub (ptui-ptui, viimaseid kogemusi arvestades) siis on üks hea külg lisaks heale meeskonnale veel see et mäng toimub laupäeval mis toob kindlasti rohkem publikut staadionile kui kolmapäevane päev...

murri
09.08.02, 14:12

...juhul kui U-Meremaaga mäng ikka toimub (ptui-ptui, viimaseid kogemusi arvestades) siis on üks hea külg lisaks heale meeskonnale veel see et mäng toimub laupäeval mis toob kindlasti rohkem publikut staadionile kui kolmapäevane päev...

Arvestades viimaseid kogemusi, toimub 12 oktoober mäng Vanuatuga.

vaherhar
17.08.02, 18:00
On plaan mängida kõigi Euroopa koondistega, siis mängitakse ka kõigi teistega kellega pole mängitud niiet Vanuatuga mängime kindlasti, aga millal ja mis kellast seda peab veel täpsustama.

rauno
22.08.02, 17:15
Vaatan vidoelt üle eilset mängu ja vaheajal Pohlakuga intervjuu oli.

12.okt Uus-Meremaaga mängust juba teame.:D

Pohlak ütles veel et 29.märts2003 toimub lilleküla statal mäng Kanadaga:D :D

*mida rohkem mänge seda parem:õnnelik: *