PDA

View Full Version : Serie A fantasy 2011/2012

eika
17.08.11, 17:11
Loll küss, aga mis need kõige pädevamad Serie A fäntäsi variandid on? Ma tean, et Yahool vist oli midagi, http://www.seriealive.com/ tundub ka asjalik, aga veel?

Jasper
17.08.11, 18:43
Loll küss, aga mis need kõige pädevamad Serie A fäntäsi variandid on? Ma tean, et Yahool vist oli midagi, http://www.seriealive.com/ tundub ka asjalik, aga veel?
Kunagi liitusin sellega - http://www.oleole.com/seriea/el7b.html + http://serieafantasy.soccernet.com/CleverTV/en/espn/na/22/clienthome.do

Ja umbes kahe nädalaga jäi asi soiku.

-e- seal oleole's polegi vist enam sittagi.

-e2- ja espn teatab Entries are now open for our fantastic Serie A Fantasy game! Pick your teams now for the 2008/09 season! ehk mõlemad on vist surnud.

-e3- ülikasulik postitus. või mis te arvate?

vendetta
17.08.11, 18:53
http://www.gazzetta.it/Magic_Cup/magiccampionato/index.shtml
kõige ässamad reeglid... :lahe:
CdS on ka mingi mingi Mister Calcio Cup aga seda pole kunagi proovinud veel...
ESPN on ka iga hooaeg olnud korralik fantasy. Enda lemmik on http://forum.bettingadvice.com/vbsoccer.php, sest erinevalt tavalistest fäntasitest võtab see nii kuradi vähe aega, et tulemused/skoorid varakult ära ennustada ja siis vajadusel hiljem mudida veel täpsemaks. Eika selle foorumi tulemusi vaadates võiks proovida küll, tõsiselt teevad seal terve hooaja kaasa mingi ~50 inimest vast.

ja +3mirrion Jasperile, need fantasyd on täielik moti küsimus... mul viskab alati jube kiirelt kopa ette...meeldiv erand on UEFA omad, sest need on lihtsalt nii hea teostusega ja kui on saanud korraldada mingi omade jopede liiga, siis nt CL oma olen alati võiduka lõpuni ikka kaasa teinud.

Saarlane
17.08.11, 21:21
Aga lepime kokku midagi ja hakkame lammutama!

d-fox
17.08.11, 22:39
Aga lepime kokku midagi ja hakkame lammutama!

oleks käpp ning miskise auhinna peaksime ka isekeskis leppima kokku

orbitaaljaam
17.08.11, 23:39
Seletage vanurile ka lahti, misasi see on :D

Maarek
18.08.11, 00:00
Seletage vanurile ka lahti, misasi see on :D

Teed endale Serie A mängumeestest kujuteldava tiimi (etteantud eelarve piires) ja sõltuvalt sellest, kuidas sinu poolt valitud liikmed päriselus esinevad, saad või kaotad punkte. Hooaja jooksul saad siis lähtuvalt meeste esitustest ka teha vahetusi ehk turul oma luusereid maha parseldada, et veel hullemaid asemele osta. Paremustabel siis juba vastavalt sellele, kuidas punkte peale tuleb.
Vähemalt oli selline viimana Serie A fantasy, milles mõned aastad tagasi osalesin.

Yahoo Fantasy moodi "head-to-head" varianti vist Serie A puhul saadaval pole?

orbitaaljaam
24.08.11, 11:15
Sama hästi võiks raha Maapanka panna.

Mõnuagent 007
24.08.11, 12:16
Tehke nüüd see fantaasialiiga kuhugi ära ja ärge ajage spagette suust välja.

Jasper
24.08.11, 20:08
Tehke nüüd see fantaasialiiga kuhugi ära ja ärge ajage spagette suust välja.

Privaatliiga on tasuline ...

http://www.gazzetta.it/Magic_Cup/magiccampionato/index.shtml
kõige ässamad reeglid... :lahe:

pikk itaaliakeelne pe-de-eff reeglistik

eika
24.08.11, 20:38
(seriealive.com) Privaatliiga on tasuline ..
Ise laksasin sinna läbi uljalt endaga liituma kutsunud serieaweekly (http://www.serieaweekly.com/2011/08/join-the-serie-a-weekly-fantasy-league.html), aga üldiselt näivad need mängijate "hinnad" väga peded ja üleüldse kuidagi kohtlane värk.

Francesco
24.08.11, 20:51
Ise laksasin sinna läbi uljalt endaga liituma kutsunud serieaweekly (http://www.serieaweekly.com/2011/08/join-the-serie-a-weekly-fantasy-league.html), aga üldiselt näivad need mängijate "hinnad" väga peded ja üleüldse kuidagi kohtlane värk.

See seriealive.com, registreerisin ära ja hakkasin mängijaid lisama ja koguaeg tuleb selline nuss - You have attempted to add a player in an improper manner or there has been an error. Please try again. Mis nuss on?

Maarek
25.08.11, 00:24
See seriealive.com, registreerisin ära ja hakkasin mängijaid lisama ja koguaeg tuleb selline nuss - You have attempted to add a player in an improper manner or there has been an error. Please try again. Mis nuss on?

Mul polnud mingit nussi. Sai tiimid küsimusteta valmis vorpida.
Privaatliiga loomisega on seis muidugi jama :(

vendetta
25.08.11, 01:52
Uuu, mul ütleb sul pole PM sissegi lülitatud, kas fännid hakkasid spämmima liigselt?
Igatahes saatsin sulle emaili peale selle jutu... loodetavasti e tiiger hüppab siin foorumis ja jõudis kohale.

Selle fantasy teema kohapealt veel, mingi anomaalia, aga olen bocky'ga täitsa nõus, las see teema jääb ikka reaalse liigahooaja arutelu jaoks. Ma näppisin üks päev neid fantasy liigasid päris mitu tükki läbi ja võin kirjutada väikse ülevaate neist ja siis teeme ära mingi liiga see hooaeg? Kui keegi tahab teemat algatada siis tehke ära juba ''Soccerneti Serie A fantasy 2011/2012'' ja ma üritan homse päeva jooksul need erinevate fantasyte ülevaated sinna kirja panna ja hääletame? Sinna teemasse võivad kõik kisaga märku anda, kes sellest projektist huvitatud, siis näeks ära kas saame mingi mõistliku arvu huvilisi kokku.

karl54
27.08.11, 00:29
Jääb ära siis?

vendetta
27.08.11, 00:44
Mul on hetkel kiire olnud lihtsalt, õnneks tuleb streik niiet see nv ei toimu nagunii veel mitte midagi...

karl54
07.09.11, 00:26
Teeb keegi siis?

Jasper
07.09.11, 01:58
Jääb ära siis?

Teeb keegi siis?

Lihtne - tee ära, kui kipitab.

karl54
07.09.11, 17:26
Lihtne - tee ära, kui kipitab.

Pole kahjuks kursis, kus, kuidas jne, jätaks asjatundjatele selle tegemise.

vendetta
07.09.11, 22:47
fhäntasi-shmäntasi

Oli jah selline ''kaval'' idee, et vaatan nad üle ja annan siis mingi ülevaate siia, oleks teadnud mis aju**** sellega kaasneb, siis oleks pigem säästnud oma lühikesest elust need paar tundi millegi mõistlikuma tegevuse tarbeks!

Aga lubatud ülevaade...

Roosa leht - lahe fantasy... kuni regamiseni, alates sellest hooajast on teretulnud ainult tõupuhtad makaronid. Burksi-kartuli jne mätsutajad leidku omale muu ajaviide, debiilne... isegi itaalia expatid ei saa liituda :confused:

Espn soccernet - ei olegi enam serie a'd... või noh...midagi isegi on aga see on hispaaniakeelne (wtf? :confused:)

Yahoo - serie a? misasi see on? NFL u-12 fantasy ftw!!

Seriealivemidagi - paljalt selle lehe vaatamisest üle 30 sekundi hakkab pea valutama, regamiseni ei suutnud vastu pidada.

Cds MrCalcio - päris lahe tundus, regasin ära..uurisin ringi, tegin tiimi jne. Aga viimase nädala jooksul olen kuus korda üritanud sisse logida, et postitaks siia foorumile ka mingid screenshotid kuidas välja näeb ja mitte midagi-- lihtsalt sisse logida ei ei lase ja oma tiimi näha ei saa. Masendav saast.

http://4.bp.blogspot.com/_pXWylU0ShGY/SZsvsf2R7zI/AAAAAAAAAAo/83rpG6zyB0I/s200/screw-you-guys-im-going-home-102108-1.jpg

ja ma pidin kogu selle pasa veel kaks korda kirjutama, sest soccerneti foorum on ka üks paras käkk. Vihkan foorumeid, kus ma pean iga pikemat posti tagavaraks copima, sest võibolla ei lähe postitus läbi esimese korraga. Srsly, see on nii fucking 1995...

tervitan roma fänne... niisama lihtsalt, nii ajuvaba päev, et miks ka mitte

Jasper
07.09.11, 23:09
lol. teema lukku.

Tanel
07.09.11, 23:52
Aga tundub, et seriealive on ainuke asi, mis siis reaalselt töötada võib?

Maarek
08.09.11, 23:49
Aga tundub, et seriealive on ainuke asi, mis siis reaalselt töötada võib?

Mina sinna mingi tiimi üsna lambist ära tegin, aga jama värk on see, et mingit omavahelise liiga varianti pole. Tegelikult küll on, aga vähemalt mina selle eest vähemalt $50 välja köhida ei taha.
Muidugi on variant kõigil osaleda selles koodiga "serie-a-live-vip-4" liigas, mis varem postitati ja siis omavahelist paremust kuidagi sealt välja otsida.

Tanel
09.09.11, 13:47
http://www.fantacalcio.kataweb.it - Itaalia keeles veidi ebaklassikaline fantasy

Liiga nimi: Soccernet.ee Serie A
Password: Scudetto

Limiit on liigal pandud 12 tiimi, sest tahaks selle kähku täis saada, et saaks Mercatoga alustada (ühel tiimil samu mängijaid vist olla ei saa). Võib tulevikus teisi liigasid teha.
Ei ole küll väga hästi aru saanud veel, aga vist on niiöelda omavahelised mängud. Hinded tulevad igatahes Repubblica.it andmete põhjal.

3 väravavahti, 7 kaitsjat, 7 poolkaitsjat, 5 ründajat.

Liigas peaks lisapunkte andma mängijate söödud, viigiväravad ja võiduväravad. Pakkus alguses kodumeeskonnale 2-punktist eelist, aga muutsin 1 peale.

Alustab 200 krediidiga.

Liituge käbe kui liitute ja andke siin teada. Olen õhtul kodus ja saan veidi rohkem tegeleda.

Tanel
09.09.11, 13:58
Pole päris hästi aru saanud, aga 21:15 on mingi sulgemine ehk siis võiks liiga selleks ajaks kindlasti täis saada ja veel varem tegleikult, et saaks tiimi ehitada. Ei tea, kas ainult selleks vooruks või miskit muud.

karl54
09.09.11, 14:14
Pole päris hästi aru saanud, aga 21:15 on mingi sulgemine ehk siis võiks liiga selleks ajaks kindlasti täis saada ja veel varem tegleikult, et saaks tiimi ehitada. Ei tea, kas ainult selleks vooruks või miskit muud.

Kuidas ma liigasse liituda saan, seal ainult Itaaia keeles ongi?

Sain liitutud vist.

Maarek
09.09.11, 14:20
Liituge käbe kui liitute ja andke siin teada. Olen õhtul kodus ja saan veidi rohkem tegeleda.

Liitusin. 4 meid seal hetkel on.
Eks õhtul vaatan, kuidas see asi seal käib.

Maarek
09.09.11, 14:21

Sain liitutud vist.

Karl Linde oli liigas kirjas küll.
Mina kasutasin Google Chrome tõlkega inglise keelde ja sain enam-vähem pihta küll.

Tanel
09.09.11, 14:25

Sain liitutud vist.Mhmh, Ita keeles, aga midagi ülikeerulist pole kuigi ma ka Itaalia keelt rohkem ei oska kui surfates pähe jäänud. Google Translate aitab välja kui vaja.

keenjus250
09.09.11, 14:30
Liitutud. Nagu ma aru saan siis meeskonda saab teha kui 12 tiimi on koos?

Tanel
09.09.11, 14:36
Jep, vb pean midagi kinnitama ka veel. Mingi enne kuute jõuan koju, siis vaatan. Kui just loengu lõpuks täis ei saa...

karl54
09.09.11, 14:39

Oot, ma praegu veel ei saa tiimi valmis teha?

Tanel
09.09.11, 14:41
Mkm, kõik 12 tiimi peavad koos olema, toimib nagu üleminekuturg. Kui ühel tiimil on Ibrahimovic, siis ta saab ainult nende eest mängida vist, aga mängijaid saab osta/vahetada vist ka. Kindel pole, eks näis kui asi algab.

Mõnuagent 007
09.09.11, 15:04
Õu, kui ma end ära regand olen, et kuskohas ma siis selle liiga leida võin?

Tanel
09.09.11, 15:12
Avalehel peaks olema mingi võimalus kui sa sisseloginud oled, et crea un lega vms ja seal on kaks valikut, üks on liiga loomine ja teine liitumine.

Mõnuagent 007
09.09.11, 15:21
Leidsin, vist.

Jasper
09.09.11, 15:21
Kui mehi puudu, siis 18-19 ajal uurin seda asja.

-e- võimalikult lollikindlaid juhiseid ka, kui keegi viitsib.

eika
09.09.11, 15:23
Millal see üleminekuturg või asi on? Sesmõttes, kui mul ainuke võimalus netti jõuda on laupäeva varahommik / pühapäeva hommik, siis vist liituda pole mõtet?

Lambimees
09.09.11, 15:38
Sain ka kuidagi tehtud, kuid see üleminekuturg tekitab jah veel küsimusi.

Tanel
09.09.11, 15:41
No üleminekuturg algab siis kui saame liiga täis ja loodetavasti saab iga vooru vahel meestega diile teha, aga eks näis. Endalgi täiesti uus asi selline fantasy. Muidugi kui sa meeskonda koostada ei saa avavooruks, siis on keeruline.

Praegu on veel viis vaba kohta.

Tanel
09.09.11, 15:46
Neli kohta veel. Lisaks, et iga meeskond peaks üksteisega läbi mängima ühe korra nii, et ei kujuta ette ka seda, kuidas need välja hakkavad nägema. Ilmselt iga vooru ajal omavahelisi mänge ei toimu. Kahju, et varem tähele ei pannud seda fantacalciot, et saanuks suurema liiga teha kuigi praeguse tempoga tulnuks suurem liiga vist täis normaalseks ajaks.

Maarek
09.09.11, 15:47
Praegu on veel viis vaba kohta.

Nüüd veel 4 alles.

On vist lootust, et saame selle liiga täis.

vendetta
09.09.11, 15:48
Päris lahe tundub :)
Benjamin liitus teiega, sebige nüüd ruttu veel mõned tiimid.

orbitaaljaam
09.09.11, 15:48
Kuna ma olen selles fantasy footballis ja football manageris jumala dumbuser (siis kui mina noor olin mängiti DOOM 2), siis kas see on mingi eriti aeganõudev ja laialdasi teadmisi nõudev värk? Kas see on asi, millega peab igapäevaselt tegelema? Ei hakka niisama ruumi raiskama ja regama kui sellega võiks tegeleda keegi, kes asjast biiti tunnetab.

Tanel
09.09.11, 15:50
Ma arvan, et kõigil on üsna must auk selle mänguga. Eks õpime ja jagame ja aitame... :) Järgmine hooaeg saab siis juba vara alustada ja suure teha (või lausa Serie A-deks ja B-deks jagada asja)

Igatahes ei usu, et see üle 5-10 minuti nädalas võtma hakkab kui selgeks asjad saab.

Maarek
09.09.11, 15:59
Kuna ma olen selles fantasy footballis ja football manageris jumala dumbuser (siis kui mina noor olin mängiti DOOM 2), siis kas see on mingi eriti aeganõudev ja laialdasi teadmisi nõudev värk? Kas see on asi, millega peab igapäevaselt tegelema? Ei hakka niisama ruumi raiskama ja regama kui sellega võiks tegeleda keegi, kes asjast biiti tunnetab.

Eks sa selle tiimi vastavalt etteantud eelarvele oma sisetunde järgi paika paned.
Kui tahad, siis võid ju tiimi kokku panna kasvõi ainult Parma mängijatest (juhull, kui näiteks keegi teine neid ei taha :p) ja kui neil hästi läheb, siis punkte tuleb ja kui ei lähe, siis on kehvasti.
Tugevalt asjas sees olevatel mängijatel on muidugi eelis, aga ega see mäng ju mõisa peale käi.

d-fox
09.09.11, 16:08
tehtud.

orbitaaljaam
09.09.11, 16:42
Minul viskab igatahes pärast passwordi sisestamist sellise kirja ette:Beware, there is no free links at this time. Kas ma võin eeldada, et liiga täis? ehki näitab, et liitunud on 9/12.

-e- ääää, screw that shit, ma ei viitsiks sellega pärast kahte vooru nagunii enam tegeleda.

cannuman
09.09.11, 17:26
Järgmine hooaeg saab siis juba vara alustada ja suure teha (või lausa Serie A-deks ja B-deks jagada asja)

Tursk Serie C-sse!!!

Tanel
09.09.11, 18:52
Ikka veel kolm kohta vabad nii, et liituge.

Andri92
09.09.11, 19:12
liitusin!

Tanel
09.09.11, 19:38
Noh, võiks need kaks kohta lähima tunni ajaga küll ära täita!

cru
09.09.11, 19:55
ühinesin!

eika
09.09.11, 20:14
Noh, liitusin ja edasi?

Tanel
09.09.11, 20:25
Liiga on täis, nüüd tuleb oodata, et see vist lehe poolt aktiveeritaks. Õhtu jooksul võib vaadata, aga võimalik, et siiski ei saa veel täna meeskondi teha, sest ütleb "La lega è completa. Il mercato aprirà nei prossimi giorni." (Liiga on täis. Üleminekuturg avaneb järgnevatel päevadel.)

Muidu räägin veel süsteemist veidi:

Üleminekuturg on kõige keerulisem värk. Lehel räägib ka mingist oksjonivormist vms, eks näis. Seda peab ilmselt praktikas tegema, et aru saada.
Iga vooru eel saad formatsioone muuta kuni esimese mänguni on aega 30 minutit.
Väravasööt annab ühe lisapunkti.
Võiduvärav mängija poolt annab ühe lisapunkti.
Otsustav viigivärav annab 0,5 lisapunkti.
Meeskonna koosseisus on 3 GK, 7 DF, 7 MF, 5 FW. Meeskonna algseks komplekteerimiseks on 200 krediiti.
Nö. kodumeeskond saab mängu eel 1 lisapunkti kodueeliseks.
Tähtsaim osa meeskonna tulemuse otsustamisel annab aga Repubblica.it hinne mängija esitusele.
Kokku peaks siis olema 22 omavahelist vastasseisu. Mis voorudes meie mängud toimuvad, see selgub.

Tanel
09.09.11, 20:35
http://www.fantacalcio.kataweb.it/index.php?page=help&what=regolamento_asta_continua - siin on kogu info, laske google translate'i ja peaks enamvähem arusaadav olema. Üsna lihtne süsteem.

Eriti juhtida siis tähelepanu Mercatole ja täpsele punktide jagamise süsteemile ning kuidas see mängu skoore mõjutab.

Tanel
09.09.11, 20:35
Ou, Mercato on lahti! :) Vähem kui kaks tundi aega tiimid ära teha vist või siis ei tea, mis juhtuma hakkab.

Tanel
09.09.11, 20:40
Ah kurat kui keeruline see on praegu, pmst peame vabaagentidele ise väärtuse pakkuma vist. Oksjon indeed.

Cerca un calciatore - valid positsiooni ja klubi ja paned cerca. Pakkud mingi hinna (sinna kus on esialgu 0) ja kui teised ei pakku kõrgemat, siis peaks endale saama.

200 krediiti on palju.

Edit:Potrai modificare la formazione fino al 09/09/2011 alle 20:15. - ehk siis idee järgi peaks tõesti täna algama, aga huvitav, mis siis saab kui keegi mängijaid kätte ei saa.

Tanel
09.09.11, 20:45
Vb peaks ausa mängu põhimõttel tegema nii, et iga mängija eest pakume vähemalt 5 krediiti. Ehk siis 5 krediiti eest ostetud 22 mängijat läheks kokku maksma 110 krediiti ja 90 jääks manööverdamiseks suurte tähtedega.

Tanel
09.09.11, 20:46
Oksjon mängijale kestab muideks 2 päeva ehk siis selles voorus ei saa keegi mehi kokku.

Hello postitused.

Tanel
09.09.11, 20:53
Unustage mu 5 krediidi algne fair play.

Ai!!! Nüüd sain aru. Andis algse koosseisu ette mulle, mida kohe tähele ei pannudki. Esimene voor tuleb sellega nusberdada ja staare otsida. Tehke aga formatsioon ära ja nädalavahetusel saab oksjonite asjadega juba järgimseks vooruks valmistuma hakkata ja suuri staare osta.

keenjus250
09.09.11, 20:55
Ma ei saa mitte midagi aru. Kust ma formatsiooni näen? Kus oksjon on?

Tanel
09.09.11, 20:58
Pingi ja põhikosseisu mängijaid saab valida Titolare ja Panchinaga ja kui 11 algkoosseisu ja 7 pingimeest olemas, siis ülejäänud tuleb Tribunale saata.

Smailid peaks näitama seda, kui tõenäoliselt mees mängu saab. Minul üsna nadi võimalus. Üldse on mul millegipärast ainult 17 meest minimaalse 18 asemel?!?

Tanel
09.09.11, 21:00
Ma ei saa mitte midagi aru. Kust ma formatsiooni näen? Kus oksjon on?
Formatsiooni saad siis teha vist, kui mängijad valitud on. Sede Club - Modifica Formazione (valid mängijad).

Oksjon on Mercatos, kus otsid. Vist näevad teised ka kui oled kellelegi pakkumise teinud. Ei tea kas näete mu lolle Bovo ja Boruci pakkumisi kui mõtlesin, et tiime automaatselt ei antud.

Putsi ma igatahes ei saa meeskonda muuta oma 17 mängija pärast ja viskab errori, et peab vähemalt 18 olema. Teistel paistab 18 olevat. Üks ründaja on mul puudu miskipärast.

Tanel
09.09.11, 21:05
Ei suuda aru saada, mis asja ma tegin, et mul 17 mängijat on ja teistel 18. Paistab, et esimene voor tuleb loobumiskaotus juba... :D Teie igatahes minge uurige nii kaua kui saate oma formatsioonid ära nikerdada. Eks edaspidi saab asi veidi selgem olema.

Edit: Igatahes esimene voor on nii, et elame vast üle, et veidi see voor perse kukub, järgmiseks juba nädal aega valmistuda ja õige värk algab alles siis. Või minu arvates veelgi parem variant oleks lihtsalt selle junniga nv-l kätt harjutada ja alustada uue, suuremaga (18 tiimi). Mis arvate?

Milanista
09.09.11, 21:42
No ma oleks kombits,kuigi see tundub jõle keeruline

Tanel
09.09.11, 21:48
Nojah, peaks kiiresti õppima olema. Ehk suudan ka ise mingi juhendi valmis teha eesti keeles tähtsate asjadega. Pühapäeval üritan korraldada midagi ja esmaspäeva õhtul/teisipäeva hommikul võiks liiga täis ja valmis olla.

keenjus250
09.09.11, 21:55
Okei, hakkan pihta saama. Benatiale ja Lavezzile pakkumised tehtud.

Maarek
09.09.11, 22:33
Einoh, päris "ägedad" vennad olen saanud.
Senimaani ei saa ikka mitte muhvigi aru.

Tanel
09.09.11, 22:35
Eino need ägedad vennad said kõik endale. Nendest tuleb aegamööda lahti saada lihtsalt või pingil hoida. Aga vast harjutage ja järgmine nädal alustame uuesti.

karl54
28.02.13, 03:02
:D vaatasin täna huvipärast mis seal fantasys toimub ja kerib olla 13. kohal tabelis ja korra on olnud isegi 9. kohal, paras aeg vist asi käsile võtta ja äkki võidab ära selle, keegi on teinud muudatusi ka koosseisus või üldse jälginud seda? päris ära ununes see asi.

Francesco
28.02.13, 03:34
:D vaatasin täna huvipärast mis seal fantasys toimub ja kerib olla 13. kohal tabelis ja korra on olnud isegi 9. kohal, paras aeg vist asi käsile võtta ja äkki võidab ära selle, keegi on teinud muudatusi ka koosseisus või üldse jälginud seda? päris ära ununes see asi.

Hea et meelde tuletasid, ma pole ka ikka kuid sinna vaadanud.

KihnuViive46
21.05.13, 21:34
Kuidas teil siis Fantasy Serie A välja kukkus? Kes võitis? Ise tegin debüüdi, valisin hooaja alguses mehed ära ning ei külastanud kordagi transferit. Tulemuseks tubli 9. koht! :P

Lisan tabeli:

1 Della Terra 1921
2 fccool 1910
3 FC Cariba United 1899
4 FC Vaela Vihased 1869
5 Bot3489 1850
6 Kopli Kurjad Koprad 1838
7 BessaCoutinho 1756
8 viola 1750
9 Torino Juventus FC 1743
10 Bremer Bay Bans 1725
11 Rakvere Bianconeri 1723
12 Siirup 1717
13 Don Corleone pojad 1691
14 Massachusetts 1669
15 AC Haapsalu 1620
16 Cannone 1595
17 corrieredellosport 1587
18 FC IGAV 1586
19 FC Tom Soier 1579
20 Real de Skarban 1554

Maarek
21.05.13, 22:45
Ma ikka aeg ajalt käisin kohendamas. Tiimi sattusid isegi Balotelli ja vahetusmeheks Emeghara :p

cru
21.05.13, 23:39
Käisin, jälgisin, muutsin peale (peaaegu) igat vooru. Vähemalt hooaja teises pooles. Kuna mul on üsna suurepärane võime 50-50-90 reeglist kinni pidada, ei olnud võit väga veenev. Kokkuvõttes 81. koht (7620 kasutaja seas).
Tiim Della Terra.

hofnar
21.05.13, 23:40
Muutsin koosseisu korra peale hooaja algust, viimaseks ei jäänud. Rahul siiski pole :(

tsumase
28.05.13, 02:22
Ise käisin kogu hooaja vältel mõned korrad vaatamas ning tegin vist mõned transferid isegi aga praktiliselt algusest peale valitud sats ja kolmas koht. vaid 22p liidrist maas ka. polegi kõige hullem arvestades, et minu teadmised Itaalia jalgpallist on ikka suhteliselt algelised...Cavani, Hamsiku ja mõne mehega veel oli muidugi suhteliselt raske mööda panna ka :)!

keenjus250
21.07.13, 21:44
Uueks hooajaks saab juba nüüd meeskonna valmis teha: http://www.fantasyseriea.com/

Iceman
21.07.13, 22:21
Veits vara veel, aga sama sait on teinud selleks hooajaks ka korraliku bundesliga ja la liga fantasy...et sel aastal siis saab kenasti nelja tippliiga fantasyd teha.

marv3llous
21.07.13, 22:25
Klikkisin lehel, nagu oleks aastas 98. Mingit korralikumat fantasyt pole teil?

cru
20.08.13, 20:10
vähem kui nädal jäänud. teeme?

Francesco
20.08.13, 20:28
Mina oleks käpp, aga kuidagi võiks asja siin huvitavamaks ajada et huvi püsiks.

Uuu
21.08.13, 00:46
Leht on küll tõsiselt askeetlik sõnnik, aga minu mansa on tehtud.

eika
21.08.13, 10:37
teeme eraldi liiga ka?

http://www.fantasyseriea.com/
liiga: soccernet
kood: mYKfxaHcYbnD

eks õlled võib igaüks personaalselt vahele panna vms

Uuu
21.08.13, 11:34
Miks mitte. Regan ka, kui laiskusest võitu saan.

zelee
21.08.13, 15:27
Liitusin ka. Ilmselt unustan vahepeal ära ja jään viimaseks.

Maarek
22.08.13, 14:46
Liitunud.
11 meid hetkel seal kokku.

Kuna "raha" alustamiseks eriti ei antud ja mehed kallid, siis sai üsna lambisats kokku klopsitud. Tuleb vist juba esimesed üleminekud korraldada :D

count
22.08.13, 15:36
Pole selle Fantasy Serie A -ga ennem kunagi etgeelenud, ja väga pihta ei saa mis toimuma hakkab, aga liitusin ka ära ja tegin oma meeskonna. Loodame algaja õnnele.
e: ja paistab et ma olen ainuke luuser, kes ei suutnud kogu 120 millist algkapitali magama panna

julm1
22.08.13, 16:49
ühinesin ka, vaatab mis saab
2,5 milli jäi alles

Francesco
22.08.13, 19:21
Olemas. Võite kohad sappa sisse võtta.

Uuu
23.08.13, 14:43
Kas veel saab mehi müüa-osta?
Marchisio vana pede juba outis ja Ilicic ka pers*es vist :(

eika
23.08.13, 14:45
Kas veel saab mehi müüa-osta?
Marchisio vana pede juba outis ja Ilicic ka pers*es vist :(
peaks saama.

Tofoa
23.08.13, 15:51
Lez do it!

Saarlane
23.08.13, 16:02
Liitusin samuti. Fantasy traditsiooniks on aga saanud see, et hooaja kestel läheb sellega tegelemine meelest ära. Seni pole ühegi fantasy ühtegi hooaega lõpuni teinud.

Juventino27
23.08.13, 16:21
Teen eksperimendi, kuidas kogu raha ära kulutades on võimalik valida kõige sitem (vähem punkte tootev) meeskond. 3 Roma meest kaitsesse, ründesse Matri,Amauri,Giovinco väravavaht Livornost.

count
23.08.13, 16:22
Kas keegi viitsiks siis n00bile kiire 101 teha ja selgitada mis selle asja mõte on ja mis seal täpselt tegema peab ja kes lõpuks võidumees olema peaks?

eika
23.08.13, 16:26
Tegelt oleks võinud selle Head-to-Head liiga teha, olnuks põnevam. Või?

Head-to-head leagues are more like real-life leagues. The participating teams play against each other in each round, and the winner of each match is decided based on the points scored in that round. The winner gets 3 points and the loser gets 0, same as in real-life games. In case of a draw, both teams get 1 point. There is a match center where you can follow the comparative progress of both your team and your opponent in any given round, along with statistics for both teams.

Francesco
23.08.13, 16:34
Tegelt oleks võinud selle Head-to-Head liiga teha, olnuks põnevam. Või?

Head-to-head leagues are more like real-life leagues. The participating teams play against each other in each round, and the winner of each match is decided based on the points scored in that round. The winner gets 3 points and the loser gets 0, same as in real-life games. In case of a draw, both teams get 1 point. There is a match center where you can follow the comparative progress of both your team and your opponent in any given round, along with statistics for both teams.

See oleks väga vinge ju. Kahte liigat peaks korraga ka saama ju? Et oleks see mis praegu ja head to head? Tee valmis Eika!

eika
23.08.13, 16:39
http://www.fantasyseriea.com/
liiga: soccernet serie a
kood: FyVowseQ0hjy

head-to-head shit, mis tundub ägedamgi ja tiim jääb ka (vist) samaks. Probleem on vaid selles, et hilinejaid vastu ei võeta vms.

cru
23.08.13, 19:52
põnevuse eesmärgil oleks tore koostada list, millise tiiminime taga peitub milline kasutajanimi.

List:
Della Terra - cru
ACF Wollstonecraft - Francesco
Siirup - Iceman
SSC Hofnar - Hofnar
Serie B - Tauri.T
Hungry Wolves - count
Torino Juventus FC - KihnuViive46
FC Inter Mustamae - julm1
MakiPizza FC - Uuu
Torino JK Tofoa - Tofoa
FC Konnakoib - zelee

Francesco
23.08.13, 20:00
ACF Wollstonecraft

Iceman
23.08.13, 21:06
Siirup.

hofnar
23.08.13, 22:03
SSC Hofnar, ainuke ilmselt kes Michael Bradleysse usub.

Tauri.T
23.08.13, 22:52
Liitusin mõlemaga. Eks paistab, kas unustan vahepeal ära või ei. Kuna ma eriline fäntasihunt ei ole, siis sai nimetatud oma tiim Serie B'ks.

count
24.08.13, 17:45
põnevuse eesmärgil oleks tore koostada list, millise tiiminime taga peitub milline kasutajanimi.

Luciano Moggi - count

KihnuViive46
25.08.13, 13:01
Torino Juventus FC - KihnuViive46

Enda üllatuseks avastasin, et ma juhin liigatabelit. Wow! :D

Francesco
25.08.13, 13:51
Kes Della Terra on?

Ja ma enda üllatuseks avastasin, et ma olen liiga viimane! Wow! :D

julm1
25.08.13, 14:13
neid positsioone pole mõtet üldse vaadata hetkel, voor pole läbi ning iga vooruga need muutuvad päris palju
enda tiim on inter mustamäe

count
25.08.13, 14:33
neid positsioone pole mõtet üldse vaadata hetkel, voor pole läbi ning iga vooruga need muutuvad päris palju
enda tiim on inter mustamäe

Mul pole ühtegi Milani ,Hellase ega Sampdoria mängjat, niiet ei saanudki väga punkte veel koguda. Täna kavatsen kõikidest Milaanotaridest valguskiirusel mööduda!

Uuu
25.08.13, 16:33
MakiPizza FC

Tofoa
26.08.13, 00:00
Torino JK Tofoa

zelee
02.09.13, 18:40
FC Konnakoib

cru
03.01.14, 01:06
Astuge oma fantasy meeskonna juurest ka ikka vahepeal läbi!

KihnuViive46
21.04.14, 18:45
Enam pole palju lõpuni jäänud. Esikoha nimel käib väga tihe rebimine, vahe kõigest üks punkt.

Saarlane
06.08.14, 19:25
Tegin fantasyseriea.com Soccernet.ee nimelise liiga. Koodiks on 5H4PqHmeVVCS. Liitugem.

Maarek
29.08.14, 21:43
Tänase seisuga oli vaid 7 tiimi meie liigas. Ärge nüüd pidurdage.

mazz
17.08.15, 14:11
Uus hooaeg, liituge koodiga Audm6QMLban5

http://www.fantasyseriea.com/en/my-leagues

Iceman
22.08.15, 12:11
Täna algab uus hooaeg pihta, viimane võimalus veel meeskond ära teha enne hooaja algust.

Maarek
17.05.16, 09:41
Jube pisike pilt, aga peale klikkides näete, et mulle vastaseid polnud :D

4759