320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Poolfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Poolfinaalid

    Kes siis jõuavad finaali?

    Real Madrid - Barcelona
    Hispaania vuti austajate maiuspala. Mind jätab suht külmaks. Kui valida, siis ehk pooldan Barcat, sest olen alati veidi Reali vastane olnud. Paraku arvan, et Real on kindlasti favoriit. Midagi pole teha, nad tunduvad praegu parimad.

    Manchester United - Bayer 04 Leverkusen
    Ükskõik kumb siit finaali jõuab, selle poolt ma olen. Favoriit on ManU. Nad on siiski küllalt sitked, et sakslastele koht kätte näidata. Kõik paremad (va Keane) on platsis. Sry, ei tea kahjuks kes kaartidega väljas on, seega võin eksida.

    Hea on see, et see aasta ei ole finaal ühe riigi (Hispaania) siseasi.
    0
    Real - ManU
    0%
    0
    Real - Bayer
    0%
    0
    Barcelona - ManU
    0%
    0
    Barcelona - Bayer
    0%
    0

    #2
    Originally posted by Siim88

    Kõik paremad (va Keane) on platsis. Sry, ei tea kahjuks kes kaartidega väljas on, seega võin eksida.

    Hea on see, et see aasta ei ole finaal ühe riigi (Hispaania) siseasi.
    Becks peaks ka ikka nagu väljas olema vähemalt praeguse seisuga ju.
    Mina isiklikult Barca poolt (kuna Reali võit Bayerni üle loomulikult teeb meele mõruks, aga sellise käitumisega nagu mõnel üksikul korral platsil ja eelkõige selle ääres fännide poolt oli, ma kohe kuidagi ei saa aktsepteerida).
    Teises poolfinaalis olen loomulikult Toppi-Truppe ehk siis Bayer 04 Leverkuseni poolt, kuigi arvan, et hoolimata Keane ja Deividi puudumisest teeb ManU asja ära
    ¡No Pasarán!

    Kommentaar


      #3
      Manchester United - Bayer 04 Leverkusen
      Mina loomulikult ManU poolt ja loodan et lähevad finaali.Väljas on Beckham(mingi 2 kuud),Keane,Johnsen.Teised peaksid mängima.Kodus peab Manu saama suure edu,sest Bayer on võõrsil väga ohtlik.

      Real Madrid - Barcelona
      Jätab külmaks,kuid loodan et Barca läheb edasi.Tuleb igatahes vihane andmine,sest nad on põlised vaenlased.
      C’mon Man United!!!

      Kommentaar


        #4
        Finaalis Real - ManU.
        Vaevalt Barcast Realile kahe mängu peale vastast on. Eriti veel peale suht nigelet sudimist Pana vastu. Teisalt jälle võib Barca kogu täiega CL-le keskenduda, Realil on koduliigas veel üks raud tules.
        Teises paaris jääb ManU keskväli peale Becksi vigastust tiba hõredaks, aga vähemalt Veron näitas jälle viimases mängus, kes on kunn. Kardan, et Leverkusenit ootab Old Traffordil paras pakk (a la vs Arsenal), millest nad ka kodus ei suuda üle saada.
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          #5
          kurb on et ManU Leverkuseniga kokku läheb, oleks sakslastel vastas kumbki hispaania klubi, siis paneks kogu energia sakslastele, aga jah reali ja barca vahel, pigem barca, kuna noor "saviauk" on sümpaatsem, kui kogu real kokku.

          grande finale: ManU-Barca: 1:2 Ole ole lööb ja my second man Saviola 2 põmmi

          Kommentaar


            #6
            Real-Barca Real nagu favoriit, aga kurat teab mis sellest sõjast välja tuleb.
            ManU-Leverkusen - Leverkusen ehmatab hea kodumänguga ka teist brittide tiimi.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              #7
              Annaks Jumal Bayerile koduväljakueelise(ehk esimene mäng võõrsil)!!!

              Kommentaar


                #8
                ManU - Bayer
                Bayer on moraalselt ManUle lihtsam vastane, samuti on ka Bayer mänguskeemilt sarnane. Tähtis on esimeses mängus edukas olla! ManU edasi
                Real - Barca
                Barca ei suuda jah arvatavasti 2 mängu piisavalt head vastupanu osutada, neid tabab arvatavasti sama saatus, mis Bayernit...

                Arvatav finaal ManU - Real
                Mõte sellest ajab südame nii kiiresti põksuma et...ülihuvitav tuleks!(ja loomulikult lõppeks hästi )
                Which ship has never docked at Liverpool?
                The Premiership.

                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                Kommentaar


                  #9
                  Liverpooli vastu ei näinud ma Bayeril erilisi võimalusi.MAnu on kehvem Liverpoolist välja arvatud üks tõsine kriteerium - enesekindlus.Ja see võib muuta kõik.Muus osas ma Bayeri pärast ei karda.

                  Kommentaar


                    #10
                    ma loodan et finaalis on real-leverkusen, kuigi realil on see aasta vedanud on nad siiski hästi mänginud ja bayerni vastu tuli ka hea mäng väla v.a. FÄNNID, kes täielike idioote mängisid see oleks naljakas kui real Effe ära ostaks ja usun et barca saab reali jaoks suht kerge vastane olema sest suht ebastabiilne see hooaeg.

                    a teises paaris usun et ManU ei saa ilma Keane ja Bechamita hakkama ja usun et bayern saab hakkama v.a. juhul kui esimeses mängus need 5 või rohkem venda kollased saavad

                    ok ma usun et finaal Real- Bayern

                    Kommentaar


                      #11
                      Gnat, Leverkuseni puhul on klubi nimeks lihtsalt Bayer.

                      Kommentaar


                        #12
                        Barca vs ManU oleks, oleks unelmate finaal - mõlemad on mulle ülimalt sümpaatsed satsid, mõlemad mängivad ründavat jalgpalli. Jään lootma ja ootama.

                        Kommentaar


                          #13
                          njahh ..... sorris selle n pärtast lõpus olen kuidagi mõlema kohta millegi pärast harjunud bayrern ütlema..... ja loodan et seda enam ei juhtu a seoses bechami vigastusega on nüüd inglismaa koondisel küll ikka kägu majas kui nii öelda loodame et ehk paraneb kiiremini

                          Kommentaar


                            #14
                            Real vs Barcelona ... mina olen kah barca poolt kuna reaali vastu sympaatiat ei ole ei tea põhjust maybe mõned mängijad lihtsalt ei meeldi ei tea maybe stiil jne aga barca on veits ahvatlevam ja mõnusam meeskond, mulje siuke ... kui reaali staarid hea pelaga hakkama saavd siis on definetly barcal raske aga kui rivaldo oma mänguvormi yles saab siis on ka reaalil raskem... barca loodab oma ryndavale mängule ... reaal oma staaride imeoskustele
                            Manu vs Bayer ... minujaoks on siit kindel favoriit manu nagu ka enamustele kuid bayer näitab ennast aina paremast kyljest ei tea kas sakslased suudavad yllatuda ... manu tunneb kindlasti puudust keanist ja kas becks saab mängida maybe lahkub jälle varakult peale esimest puudet vastasega ...
                            --------------------------------------------------------------------
                            loodame et mõlematelt poolfinalistide paaridelt tulevad huvitavad mängud ja me saame nautida ilusat mängu ... minu finaali pakkumine oleks barca - manu ... see oleks ideaalne mulle

                            Kommentaar


                              #15
                              Originally posted by Devil

                              manu tunneb kindlasti puudust keanist ja kas becks saab mängida maybe lahkub jälle varakult peale esimest puudet vastasega ...
                              ma kahtlen sügavalt, kas ta jalaluumurruga üldse platsile tuleb... ta on ju siiski 6-8 nädalat audis, hea kui MMle saab
                              Which ship has never docked at Liverpool?
                              The Premiership.

                              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                              Kommentaar

                              Working...
                              X