PDA

View Full Version : Poolfinaalid

Siim
11.04.02, 15:23
Kes siis jõuavad finaali?

Real Madrid - Barcelona
Hispaania vuti austajate maiuspala. Mind jätab suht külmaks. Kui valida, siis ehk pooldan Barcat, sest olen alati veidi Reali vastane olnud. Paraku arvan, et Real on kindlasti favoriit. Midagi pole teha, nad tunduvad praegu parimad.

Manchester United - Bayer 04 Leverkusen
Ükskõik kumb siit finaali jõuab, selle poolt ma olen. Favoriit on ManU. Nad on siiski küllalt sitked, et sakslastele koht kätte näidata. Kõik paremad (va Keane) on platsis. Sry, ei tea kahjuks kes kaartidega väljas on, seega võin eksida.

Hea on see, et see aasta ei ole finaal ühe riigi (Hispaania) siseasi.

dieter
11.04.02, 15:47
Originally posted by Siim88

Kõik paremad (va Keane) on platsis. Sry, ei tea kahjuks kes kaartidega väljas on, seega võin eksida.

Hea on see, et see aasta ei ole finaal ühe riigi (Hispaania) siseasi.

Becks peaks ka ikka nagu väljas olema vähemalt praeguse seisuga ju.
Mina isiklikult Barca poolt (kuna Reali võit Bayerni üle loomulikult teeb meele mõruks, aga sellise käitumisega nagu mõnel üksikul korral platsil ja eelkõige selle ääres fännide poolt oli, ma kohe kuidagi ei saa aktsepteerida).
Teises poolfinaalis olen loomulikult Toppi-Truppe ehk siis Bayer 04 Leverkuseni poolt, kuigi arvan, et hoolimata Keane ja Deividi puudumisest teeb ManU asja ära :(

guitz
11.04.02, 15:48
Manchester United - Bayer 04 Leverkusen
Mina loomulikult ManU poolt ja loodan et lähevad finaali.Väljas on Beckham(mingi 2 kuud),Keane,Johnsen.Teised peaksid mängima.Kodus peab Manu saama suure edu,sest Bayer on võõrsil väga ohtlik.

Real Madrid - Barcelona
Jätab külmaks,kuid loodan et Barca läheb edasi.Tuleb igatahes vihane andmine,sest nad on põlised vaenlased.

jyriöö
11.04.02, 16:01
Finaalis Real - ManU.
Vaevalt Barcast Realile kahe mängu peale vastast on. Eriti veel peale suht nigelet sudimist Pana vastu. Teisalt jälle võib Barca kogu täiega CL-le keskenduda, Realil on koduliigas veel üks raud tules.
Teises paaris jääb ManU keskväli peale Becksi vigastust tiba hõredaks, aga vähemalt Veron näitas jälle viimases mängus, kes on kunn. Kardan, et Leverkusenit ootab Old Traffordil paras pakk (a la vs Arsenal), millest nad ka kodus ei suuda üle saada.

dreyd
11.04.02, 16:06
kurb on et ManU Leverkuseniga kokku läheb, oleks sakslastel vastas kumbki hispaania klubi, siis paneks kogu energia sakslastele, aga jah reali ja barca vahel, pigem barca, kuna noor "saviauk":D on sümpaatsem, kui kogu real kokku.

grande finale: ManU-Barca: 1:2 Ole ole lööb ja my second man Saviola 2 põmmi

Maarek
11.04.02, 18:45
Real-Barca Real nagu favoriit, aga kurat teab mis sellest sõjast välja tuleb.
ManU-Leverkusen - Leverkusen ehmatab hea kodumänguga ka teist brittide tiimi.

Aramis
11.04.02, 21:33
Annaks Jumal Bayerile koduväljakueelise(ehk esimene mäng võõrsil)!!!

sicmic
11.04.02, 22:28
ManU - Bayer
Bayer on moraalselt ManUle lihtsam vastane, samuti on ka Bayer mänguskeemilt sarnane. Tähtis on esimeses mängus edukas olla! ManU edasi ;)
Real - Barca
Barca ei suuda jah arvatavasti 2 mängu piisavalt head vastupanu osutada, neid tabab arvatavasti sama saatus, mis Bayernit...

Arvatav finaal ManU - Real
Mõte sellest ajab südame nii kiiresti põksuma et...ülihuvitav tuleks!(ja loomulikult lõppeks hästi :D)

Aramis
12.04.02, 00:29
Liverpooli vastu ei näinud ma Bayeril erilisi võimalusi.MAnu on kehvem Liverpoolist välja arvatud üks tõsine kriteerium - enesekindlus.Ja see võib muuta kõik.Muus osas ma Bayeri pärast ei karda.

gnat
12.04.02, 03:06
ma loodan et finaalis on real-leverkusen, kuigi realil on see aasta vedanud on nad siiski hästi mänginud ja bayerni vastu tuli ka hea mäng väla v.a. FÄNNID, kes täielike idioote mängisid see oleks naljakas kui real Effe ära ostaks ja usun et barca saab reali jaoks suht kerge vastane olema sest suht ebastabiilne see hooaeg.

a teises paaris usun et ManU ei saa ilma Keane ja Bechamita hakkama ja usun et bayern saab hakkama v.a. juhul kui esimeses mängus need 5 või rohkem venda kollased saavad

ok ma usun et finaal Real- Bayern

Aramis
12.04.02, 04:51
Gnat, Leverkuseni puhul on klubi nimeks lihtsalt Bayer.

guru
12.04.02, 21:59
Barca vs ManU oleks, oleks unelmate finaal - mõlemad on mulle ülimalt sümpaatsed satsid, mõlemad mängivad ründavat jalgpalli. Jään lootma ja ootama.

gnat
13.04.02, 03:34
njahh ..... sorris selle n pärtast lõpus olen kuidagi mõlema kohta millegi pärast harjunud bayrern ütlema..... ja loodan et seda enam ei juhtu a seoses bechami vigastusega on nüüd inglismaa koondisel küll ikka kägu majas kui nii öelda loodame et ehk paraneb kiiremini

Devil
14.04.02, 15:57
Real vs Barcelona ... mina olen kah barca poolt kuna reaali vastu sympaatiat ei ole ei tea põhjust maybe mõned mängijad lihtsalt ei meeldi ei tea maybe stiil jne aga barca on veits ahvatlevam ja mõnusam meeskond, mulje siuke ... kui reaali staarid hea pelaga hakkama saavd siis on definetly barcal raske aga kui rivaldo oma mänguvormi yles saab siis on ka reaalil raskem... barca loodab oma ryndavale mängule ... reaal oma staaride imeoskustele :D
Manu vs Bayer ... minujaoks on siit kindel favoriit manu nagu ka enamustele kuid bayer näitab ennast aina paremast kyljest ei tea kas sakslased suudavad yllatuda ... manu tunneb kindlasti puudust keanist ja kas becks saab mängida maybe lahkub jälle varakult peale esimest puudet vastasega ...
--------------------------------------------------------------------
loodame et mõlematelt poolfinalistide paaridelt tulevad huvitavad mängud ja me saame nautida ilusat mängu :)... minu finaali pakkumine oleks barca - manu :) ... see oleks ideaalne mulle :)

sicmic
14.04.02, 17:35
Originally posted by Devil

manu tunneb kindlasti puudust keanist ja kas becks saab mängida maybe lahkub jälle varakult peale esimest puudet vastasega ...

ma kahtlen sügavalt, kas ta jalaluumurruga üldse platsile tuleb... ta on ju siiski 6-8 nädalat audis, hea kui MMle saab:( :viha:

Devil
14.04.02, 20:28
asooh ma ei olnud sellest asjast teadlik .. murd vai mõra:sega4: .. ma miskipärast arvan et mõra

sicmic
14.04.02, 23:16
Originally posted by Devil

asooh ma ei olnud sellest asjast teadlik .. murd vai mõra:sega4: .. ma miskipärast arvan et mõra

Kus sa siis elanud oled?:kaval: :doh:
Mingi varbakont on ikka päris katki...

Devil
15.04.02, 01:34
hehe ma kuulsin et ravimite ja ime asjade abil pidavat saama isegi mängida .. kuid kahtleme eks näeb ... loodame parimat :)

Aramis
22.04.02, 02:20
Originally posted by Aramis

Annaks Jumal Bayerile koduväljakueelise(ehk esimene mäng võõrsil)!!!

Ja Jumal andis BAyerile koduväljakueelise!!!

Che
23.04.02, 04:15
finaalis eeldatavasti Real-Manu. sümpaatitest niipalju, et hea meelega näeks, et karikas läheks Hispaaniasse - vaieldamatult ilusaim jalgpall Euroopas hetkel. maitse asi muidugi. Barca oleks ehk isegi südamelähedasem, kuid Deportivo kõrval mängib Real minu silmadele vähemalt kõige ilusamat jalgpalli hetkel. pealegi ei meeldi mulle Rivaldo (väga hea üksikmängijana, aga kasutab oma talenti minu arvates valesti). teine eelistus oleks Leverkusen (siiski väike saksa klubi, mis sest, et sigarikas). parim finaal vaieldamatult Real-Manu. kahju, et Redondo enam Real'i eest ei mängi. kellele ilusad, kellele valusad mälestused. nii arvan mina.

Aramis
23.04.02, 14:32
Originally posted by Che

). teine eelistus oleks Leverkusen (siiski väike saksa klubi, mis sest, et sigarikas). parim finaal vaieldamatult Real-Manu. kahju, et Redondo enam Real'i eest ei mängi. kellele ilusad, kellele valusad mälestused. nii arvan mina.

Ma iseloomustaks Leverkusenit küll teisiti.Sigarikas kindlasti mitte.Suhteliselt väga rahast sõltuv meeskond, iga aasta müüb ta oma tähed ära kui tõsiseid pakkumisi tulb(eelmine aasta Emerson) ja läheb skoudib väga tegusalt endale kuskilt Brasiiliast midagi uut(see aasta Lucio).Kui klubi on ta pigem suur kui väike sest BAyeri nime all mängib ka saksa tipus olev kossusats.Seega on fänne ja spordirajatisi kamaluga jagada.JA eks nad on kaksa esikuuikus old juba aastatkümneid, aga Ballacki,Lucio ja ennekõike Toppmölleri tulek on mehed uuele tasemel viinud.

Aramis
24.04.02, 03:35
No nii, esimene round nende osalt läbi ja minu kummardus Realile.see meeskond on super.Kolm väga tugevat mängu ja aina paremaks läheb.Võrreldes Bayerni kodumänguga siis Barca tegi küll parema esimese poolaja ,aga teise poolaja tegutsemine ,eriti peale Reali väravat on lubamatult nõrk ja peale Mcmanamani väravat usun ma ,et edasipääseja siit paarist on selgunud.Super Real!
Igal juhul olen selle poolt ,kes iganes teisest paarist talle vastu tuleb, sest olen alati ilmsete favoriitide vastu ja kes suudab sellist favoriiti võita see peab seda tegema väga võimsa mänguga.Loodame ,et selleks saab olema Bayer ;)

ek
24.04.02, 04:13
Ilus mäng oli. Ei tea kas asi on selles et ma kergelt Reaali fännan aga tundus et Barca tüübid olid ikka parajad jõhkrutsejad seekord.
Ka polümeerset lund sadas mängijatele pähe jälle nagu see Hispaanias kombeks on juba saanud.
Vaatasin TV3 pealt kus Kannik arvas et esimene värav oli vv. liiga välja liikunud aga teine värav ei olevat nagu kellegi süü, minu meelest oli täpselt vastupidi, esimese puhul oli ta ju ainult meeter või poolteist väravajoonest eemal, teise värava puhul aga päris kaugel kusjuures ründaja tuli suhtleiselt terava nurga alt värava peale.

Mõlemad väravad olid ikka hästi löödud :õnnelik:

Che
24.04.02, 05:04
Real mängis targalt. isegi väga. mingi ime läbi olid nad ka oma kaitseliini ilusasti tööle saanud. natuke kahju kah, sest Barca tõesti üritas. neil tuleks endale üks korralik pleimeiker hankida (Riquelme,Gallardo), kes leiaks need augud kaitseliinis. Kluivert on selleks liialt ründaja, kuigi tänases mängus oli ta Enrique kõrval ka mängujuhina tasemel. Rivaldo on minu jaoks üksikmängija, mis sest, et üks parimatest. liialt läbinähtav oli Barca ründetaktika täna.

dreyd
24.04.02, 11:52
loomulikult olen rahul, kuigi Real mu lemmikute hulka ei kuulu, siiski My man Mcmanaman:õnnelik: :õnnelik: , tegi ilusa tõste, svensson palun seda arvestada;) (kuigi vist hilja juba:( )

Aramis
24.04.02, 12:26
Ma tõstaks esile Overmarsi ja imestan, et üldiselt Salgado sugust meest nii ümber ei joosta, aga tundub, et MArc on oma noorusaegse kiiruse tagasi saanud ja muudkui uhab.Kahjuks olulist abi sellest Barcale ei tulnud.Kuid Barca kurja juureks jäi ikkagi kaitse, kes ei suutnud kahte lihtsat kiirrünnakut ära võtta - väravavahi süüdistamine mõlemas olukorras on minu meelest mõttetu.

mcnamara
24.04.02, 13:09
Overmars uhas küll mööda äärt jah edasi-tagasi, aga mis on asja mõte? Lõpptulemuseks oli ju iga kord õnnetu kõksatus värava ette, oma mängijast vähemalt 10 meetri kaugusele. :D Roberto Carlose tsenderdused polnud muuseas paremad.
Barca mäng meenutas eile vahepeal Venemaa mängu Eesti vastu. Lõputu palliveeretamine keskväljakul. Tahtsin ja ootasin katalaanide võitu, aga kui Macca oli Reali kasuks 2:0 löönud sain aru, miks Reali nii kõrgelt hinnatakse. Ikka on vägev meeskond küll.

vandersell
24.04.02, 15:09
Esiteks peab ütlema, et Barca ei olnud kaotust ära teeninud ja Real võitu veel vähem. Õnnest jäi puudu. Ja mis puutub jõhkralt mängimisse, nagu keegi siin eespool mainis, siis Realil oli jah mingi nõrguke sitakott- niitähtsusetu mees, et isegi nimi ei meenu- kes iga puudutuse peale muru nosima hakkas :viha: ja peale seda, kui ta kohe-kohe oleks kanderaamiga ära viidud, ajas end püsti ja mängis edasi nagu midagi. Kui nüüd järgmise nädala mängu vaadata, siis... jah, ega midagi head loota pole. Nüüd peab lootma vaid ManU peale, et need sakemannidele ära teeksid :r66m17:

PS. kuna vaatasin mängu soome kanalilt siis huvitab mind, kuidas Pardisalu Reali väravate puhul käitus :jump1:

mcnamara
24.04.02, 15:28
Originally posted by vandersell

Esiteks peab ütlema, et Barca ei olnud kaotust ära teeninud ja Real võitu veel vähem. Õnnest jäi puudu.

Ei tea küll, mis alusel nii väidad. Barcal oli kahtlemata häid väravavõimalusi ja esimesel poolajal nad halvasti ei mänginud ka. Aga mida lõpule lähemale, seda suuremaks pusimiseks läks. Minu meelest teenisid oma kaotuse päris ära. :doh:

vandersell
24.04.02, 15:33
Ma ei saa ju teistmoodi öelda. vt. teemat 5 lemmiktiimi ;) Aga sinu mees näm-nämm on ainuke Realist, kes mulle kogu aeg on sümpatiseerinud.

Troonik
24.04.02, 18:59
Kuradima kahju, et Barca kaela sai! 0:1 skooriga oleks veel mingigi võimalus olnus, aga 0:2 - see oli juba liig! Barca lootused on kustunud ja Real finaalis! Ja vastaseks arvatavasti MANU!

airmike
24.04.02, 23:50
oi-oi-oi-oi ,mis nüüd Madriidis juhtuma hakkab,Barcelona mehed loobitakse vist veriseks,et neil mingit võimalust ei oleks:viha:

Aramis
25.04.02, 03:30
Oi kui tore mäng!!!Oi-oi-oi kui tore!!!!
Nauding Leverkuseni Bayerist!!!Puhas nauding.Tublid poisid!!!Minu eufooria on metsik.Muidugi tuleb aru anda, et see pole edasipääsemine, kaugel sellest, aga superhea võõrsilmäng oli see küll.Kaugelt parem Realist,keda ma eile kiitsin nende võõrsilmängu eest.Manu esimene värav oli õnnetus, pennal paratamatus.Aga võõrsil kaks korda välja tulla kaotusest Manu vastu ja siis veel ka possessionit omada üle 50% - see on tase!!!!

Robyn
25.04.02, 03:38
Appi!:juuksed: Kui pingeline mäng! Mul läks vähemalt miljon närvirakku. Tegelt, olgem ausad, teise poolaja lõpp oli ManUl täielik paanika, mängisid juba nagu Eesti koondis mõned aastad tagasi...

dieter
25.04.02, 12:48
Uhh, mida aeg edasi seda rohkem hakkab mulle kohale jõudma ja meeldima asjaolu, et Michi Ballack järgmisel aastal Bayerni keskväljal dirigeerib. Bayerist mõnevõrra muidugi kahju, et sellisest mehest ilma jäävad (ja võimalik et ka Zé Robertost, kes 'teenis' küll penalti, kuid muidu oli üsna tubli).

Hästi tehtud, Toppi-Truppe :lahe: , ManU oli tõesti üsna hambutu Leverkuseni vastu, kes mängis ilusat palli ja suutis hoiduda paanikast kõigil hetkedel.

vandersell
25.04.02, 12:56
[quote]Originally posted by dieter
Hästi tehtud, Toppi-Truppe :lahe: quote]

Võibolla hoopis Tropi-Tuppe:D
No ofence:P

mcnamara
25.04.02, 13:22
Niipalju kui eilset matshi lauamängu mängimise kõrvalt nägin:D :D - Bayer tundus ääretult ensekindel, ManU aga vastupidi eksinud ja hädas. Ründajad jäid tihti täiesti isoleerituks, sakslase dikteerisid tempot.
Leverkusenil on kodus nüüd palju kergem kui 'pooli vastu. Ei pea nii meeletult ründama. Kordusmängu tulemust siiski ennustada ei tahaks (need ennustused lähevad niigi rappa viimasel ajal) :P Usun, et 0:0 see mäng siiski ei lõpe.

Mätas
25.04.02, 14:23
Mardisalu ei tohiks ühtegi ManU mängu kommenteerida, nii jubedat ManUle kaasaelamist pole ammu näha olnud. Võiks ikka vähe erapooletum olla.

Maarek
25.04.02, 15:28
Tekib küsimus, mis valemiga Nistelrooy 10 väravat on löönud. Eile oli ta ikka täielik ... ja ainus, mida suutis oli pärast pallikaotust vastasel täiega seljas elada.

Leverkuseni mäng oli aga tase ja lust oli vaadata kuidas 65000 Manu fänni ees mänguohjad enda käes hoiti ja 2 suurepärast kolli löödi. Nistelrooy mahatõmbamine Ze Roberto poolt oli küll suts mõttetu, kuna vend poleks nii kui nii sellega mitte essugi peale osanud hakata. Igaljuhul jään ootama järgmist nädalavahetust, mil koduseinte toetusel ManU-le ust näidatakse.;)

Samas tekib küsimus Leverkuseni järgmises hooajas, kuna müüdud on juba Ballack ja olen kindel, et lahkuvad ka Lucio ja Ze Roberto.:oih: :oih:

dieter
25.04.02, 15:43
Originally posted by Maarek

Samas tekib küsimus Leverkuseni järgmises hooajas, kuna müüdud on juba Ballack ja olen kindel, et lahkuvad ka Lucio ja Ze Roberto.:oih: :oih:

Lucio ikka ei lahku, Calmund (meeskonna manager) ütles eelmisel nädalal, et Lucioga saavutati kokkulepe veel vähemalt 1 hooajaks. Aga Zé Robertost on Bayern väga huvitatud ja ma ei näe mingit muud võimalust tema Bayeris hoidmiseks, kui et Leverkusen võidaks CL-i ära, kuid kes teab, kas seegi päästaks :kaval:

sicmic
25.04.02, 21:28
Loomulikult lootsin ja ootasin kodust turvalist võitu, kuid ManU mängud jagunevad headeks ja halbadeks, see oli "hea" näide halvast mängust, eriti hädas olid loomulikult ründajad. Tulemusele aitas kaasa ka vastaste hea etteaste, Bayer võinuks veelgi rohkem rünnata mu arust, ilma et selle eest karistada oleks saanud. Õnneks seda siiski ei toimunud ning kui Bayeris tuleb hea etteaste, ei jää sakslastele suurt lootust, moraalne eelis on loomulikult vastastel.

Ainus hea asi oli see, et Keane oma vigastusest nii rutusti paranes.

gnat
26.04.02, 01:45
mõlemad poolfinaalid minu jaoks fantastilise tulemusega aga kurb on mõelda leverkuseni tulevikule sest ikkagi keskväli läheb nagu müügiks ja seetõttu kohe tekkis väike vimm bayerni peale ett tahavad tühjaks teha aga see läks üle ja see et üks ebameeldivamaid klubisi (no offence) chelsea ka soovi avaldab rikub ka tuju ära.:( igatahes loodan et suudetakse kõik peale Ballacki alles hoida ja tema asemele mõni kiire lõuna- ameeriklane leida ja ehk suudavad veel kuidagi Ballackit ka moosida.. mis sest see peale seda eellepingut kuidagi võimatu tundub aga Ballackist saaks siis Bayernis Effi - le hea paarilise :)

ja isegi kui Real on kuidagi lemmikum klubi kui bayer.......
loodan ikka et Leverkusen suudab Realile vastupanu osutada.

gnat
26.04.02, 01:52
....Ballackist saaks siis Bayernis Effi - le hea paarilise
pean silmas hea asenduse peale Effi enam kui kindlat lahkumist.

Aramis
26.04.02, 02:01
Originally posted by gnat

igatahes loodan et suudetakse kõik peale Ballacki alles hoida ja tema asemele mõni kiire lõuna- ameeriklane leida ja ehk suudavad veel kuidagi Ballackit ka moosida.

Sihitakse Ballaci asemele uut Brasiilia 19 aastast virtuoosi nimega Kaka.Loodetavasti pole ta nime vääriline, aga samas teda sihib päris mitu klubi, seega midagi kindlat pole.

jkes
30.04.02, 18:17
Kuigi minu arvates on champ. l. järjekordselt p..sse läinud ( itaalia klubidel ei tulnud mitte midagi välja) ja Bayern langes ka välja, kes oli minu valikutes järgmine peale itaallasi, loodan täiega, et ei tuleks finaali ManU-Real M. Leverkusen peab lihtsalt neile tontidele täna ära tegema. See on kahtlane, kas Barca oma vastasega hakkama saab, aga loota ju võib ikka...
Siis veel Mardisalu, kes elab kõigest jõust kaasa ManU-le, eelmises mängus , kui inglastel mingi olukord oli, hakkas kutt täiega räuskama ja ma ei tea mida veel tegema.....Leverkuseni olukordades oli tihti nagu tummahammas ja kui sakslased veel väravad lõid, tundus, et Mardisalu hakkab pisaraid valama....
Igatahes põrmu ManU ja Real Madrid, kuid ITAALIA KLUBID TULEVAD VEEL TAGASI....

Aramis
01.05.02, 02:23
moendil poolaeg ja seis 0-1.Selle seisuga läheks edasi MAnu.No õnneks pole see lõplik.Samas seoses Bayeri rünnakulaviinidega on ohtlikumad võimalused inglise klubil.Uh, nüüd on treener Toppmölleri teha, et meeskond teiseks poolajaks motiveerida elu mängu tegema.

edit: olgem ausad - ma kiirustasin...yeeeeee!!!!!!!!!Oliver Neuvillllleeeee!!!!!! 1-1...seis on viigis ja edasi saab momendi seisuga Bayer!!!Thank you!!!

Robyn
01.05.02, 03:33
Eniwei, mina finaali ei vaata, sest minu jaoks pole sel enam tähtsust, kes pagan võidab... (tegelt võibolla vaatan, aga sakslaste poolt küll ei ole):(

Siim
01.05.02, 03:34
Kõigepealt Arsenal, siis Liverpool ja nüüd ManU. Mõni ime, et inglastele sakslased kohe kuidagi ei meeldi. Kuid tuleb tunnistada, parem võitis!

Aramis
01.05.02, 03:51
Täna paistab meie kohal päike!Hea mäng ja hea meel Bayerlaste üle, kes suurepäraselt töötasid ja lõpus hästii vastu pidasid.Ja MAnu fännidele - sorry, et nii läks! Vähemalt oli mul päris uhke meel, et erinevalt osadest meeskondadest(ei maini nimesi) ei teinud bayeri mehed mingit võlstvigastusi ja muud libaajaviitmist(kiired vahetused nt).Põhimõtteliselt oleks nii Lucio kui ka Sebescen võinud maha langeda ja lasta end ravitseda mõned minutid.Aga ei ,mehed lonkasid ja töötasid nii palju kui suutsid.Manust niipalu ,et nad töötasid ,aga midagi jäi puudu.Esimene poolaeg oli Manu kohutavalt effektiivne nurgalöökides.See oli müstiline ja ma juba kartsin halvimat, aga õnneks ei tulnud sealt midagi.Hoolimata Butti ja Keane platsil olekust oli pall siiski Bayeri käes ja Manu ei suutnud seda possessioni oluliselt halvata.Aga kui kätte sai olid vasturünnakud üsna ohtlikud.

guitz
01.05.02, 04:05
Nii see on,et Bayer finaalis.Kahjuks ei suudetud lõpus väravat lüüa,kuigi võimalusi oli.Kaks korda päästeti joonelt ja paar teist olukorda ei löödud ära.Kuid ManU kaitse oli jälle ebakindel,oleks võinud olla vabalt 3-1,kui Bayer oleks ma võimalused ära kasutanud.See tõestab veel,et suvel tuleb muretseda Hofland või Nesta või...Kuid hea mäng Keane'lt,Brown'lt(võib Inglise koondise isegi jõuda sellise mänguga),kuid armetu mäng Veronilt ja Nistelrooy'lt.Väravatest räägides oli Keane oma ilusti lööd,kuid Bayeri värava võib Barthezi hingele kanda,sest oleks ta kasvõi meetri värava pool olnud oleks ta käe vahele saanud.Eks vanamees ei õpi enam.
Muideks mul närvid täiega läbi.Imetleda tuleks jah Luciot ja Sebesceni sest mehed kannatasid ära ja ei vingunud,s.t. ei palunud vahetust.Tuleb au anda Bayerile,sest eriti mänguaega ei venitatud ja jõhkralt ei mängitud.
Edu Bayerile finaaliks,kuigi teil läheb raskeks seal.

gnat
01.05.02, 05:33
kahtlemata suur päev bayerile aga kas tuleb veel rõõmsam 15. mail kui ollakse Realiga (Barcaga) finaalis??? yllatav kuidas ikka suudeti vastu pidada ja joonelt palle ära lüüa (sellise tembuga said hakkama vist 3-l korral Bayeri mehed) mul tekib aint üks küsimus seoses 15. mai kohta, kuidas saavad nad ilma ze robertota hakkama see nende jaoks üks tugevamaid hoope ja vaene mees CL finaalis mõtetu kollase pärast puududa.... ise ei näinud olukorda aga ma kyll seal eriti midagi hullu ei näinud....

ManU mäng oli aga mannetu kuidas saadi sellise koosseisuga kaotada, ütlen ausalt et pole tegeltt ManU fan ja olin väga õnnelik kui Töppmöller püsti kargas ja rõõmsal jooksu sammul staadionile tõttas. Aga finaalis olen vist Reali poolt kui ta sinna pääseb sest nad mingi karika ikka 100. sünnipäeval ära teeninud küll. Igatahes tuleb põnev finaal ma loodan.

gnat
01.05.02, 05:48
kahtlemata suur päev bayerile aga kas tuleb veel rõõmsam 15. mail kui ollakse Realiga (Barcaga) finaalis??? yllatav kuidas ikka suudeti vastu pidada ja joonelt palle ära lüüa (sellise tembuga said hakkama vist 3-l korral Bayeri mehed) mul tekib aint üks küsimus seoses 15. mai kohta, kuidas saavad nad ilma ze robertota hakkama see nende jaoks üks tugevamaid hoope ja vaene mees CL finaalis mõtetu kollase pärast puududa.... ise ei näinud olukorda aga ma kyll seal eriti midagi hullu ei näinud....

ManU mäng oli aga mannetu kuidas saadi sellise koosseisuga kaotada, ütlen ausalt et pole tegeltt ManU fan ja olin väga õnnelik kui Töppmöller püsti kargas ja rõõmsal jooksu sammul staadionile tõttas. Aga finaalis olen vist Reali poolt kui ta sinna pääseb sest nad mingi karika ikka 100. sünnipäeval ära teeninud küll. Igatahes tuleb põnev finaal ma loodan.

guru
01.05.02, 06:45
Oi te ei kujuta ette kui valus ja kibe on. Ülimalt kahju. Finaali ei saanud vale võistkond. Tõesti müts maha Bayeri ees, nad olid paremad, kui vaja lõid värava ja mängisid antisaksalikku jalgpallli - ründasid, kui oli vaja kaitsesid ennast salgavalt, pidev pressing oli pallil. Bayer mängis ideaali lähedast jalgpalli. Minu jaoks väga kurb.

Kui oled ManU fänn ootad iga hooaeg karikaid ja tiitleid, raske on tunda rõõmu CL poolfinaali kohast. PL tõenäolisest " runner up " medalist. Masendav.

Jah ei vaeva teid rohkem. Lähen lükkan video masinasse ja vaatan meie `99 aasta triumfi. PL võitu, FA Cup-i fnaali Newcaastle vastu ja seda unustamatut finaali. Eh klohutab, tavaliselt mõjub vägagi kosutavalt.:):):):)

Glory, glory Man United,
Glory, glory Man United,
Glory, glory Man United
And the Reds go marching on, on on.......

Aramis
01.05.02, 11:55
Kas on mõtet tänast mängu üldse vaadata?Pea 100%lised arvamused(kui möni BArca fänn välja arvata) , et edasi on Real.Ei maksa ka püstitatud küsimust valesti võtta - ka mina olen edasiminejas täiesti kindel, aga küsimus on, kas mängust tuleb midagi(nt Barca lööb 1-0 ja suudab seda pikalt hoida - põnev) või juhtub see, mida ma kardan Barca paiskub rünnakule ja poolaja lõpuks juhib kodumeeskond a 3-0 või midagi.See oleks suht jama lugu.Aga paraku on nii, et kui sa juba kodus pole suutnud mängu tasakaalus hoida, siis on see vähetõenäoline ka võõrsil.Minu ootused-lootused on siis Barca ülimalt küpse ja kindla mängu peal, et sellest mängust ka vaatamisväärne tuleks.

sicmic
01.05.02, 16:48
Originally posted by gnat

Aga finaalis olen vist Reali poolt kui ta sinna pääseb sest nad mingi karika ikka 100. sünnipäeval ära teeninud küll. Igatahes tuleb põnev finaal ma loodan.

Kas ManU ei ole siis karika ära teeninud 100. sünnipäeva puhul?:oih: :kurb10:

Väga kahju, et esimese mänguga nii halb seis tekitati, Bayer üllatas ning loodan, et üllatab finaalis veelgi, kuigi ei pruugi olla enam niipalju õnne, siiski löödi ju 3 korda pall joonelt ära(tundus, et esimene oli isegi sees)

Glory, glory, Man United!

Che
01.05.02, 17:56
teenitud võit Leverkusenile. olenemata finaali vastasest (i.e. Real või Barca) on oodata ründavat jalgpalli. see mulle meeldib. kuigi kaldun arvama, et Real mängib sakslased finaalis taktikaliselt lihtsalt üle. sarnaselt Barcelonas juhtunuga. mis Manu'sse puutub, siis Beckhami puudumine annab tunda. Veron ei ole ikka see, mis ta Itaalias oli. tema koht ei ole Inglismaa.

Aramis
01.05.02, 19:53
Ei ta mängi sakslasi ttaktikaliselt üle.Kui siis ainult individuaalsete oskustega.Üks mis on Bayeri poolel on nälg tiitlite järele ja see on väga suur tegur.see annab võimaluse, et Bayer üllatab ja võidab.Aga esialgu on see vaid lootus.
to mick : see Ze Roberto palli päästmine joonelt oli siiski tõenäoliselt joonel.Tahaks näha erinevaid aeglustusi ja phototsi erinevate nurkade alt.Aga fakt on see, et kolm joonelt päästmist ei ole õnn vaid ennastsalgav kaitsemäng.Üks selline oleks ehk õne kategooriasse läinud, aga nii Placente kui ka Ze Roberto päästmised olid õige kohavaliku tulemus.Placente liikumine olukorras oli super!

vandersell
02.05.02, 12:44
Niisiis läks eile nii, nagu arvata oli. Ega ei olegi ju reaalne finaali saada, kui kahe mänguga ei suuda ühtegi väravat lüüa :( aga Rauli värav oli küll väga ilus, ei saa salata. Finaal- ei teagi, kelle poolt olla- saksa meeskonnad mulle ei meeldi ja Real... Päris vaatamata ka ei saa vist jätta. Olen siis ilusa jalgpalli poolt :)

mcnamara
02.05.02, 14:25
Oh jah nüüd on siis mängud nähtud ja...Leverkusen üllatas ikka mind totaalselt. Kaudselt kukutasid nad mängust kõigepealt Arsenali, seejärel 'pooli ja lõpuks ManU. Tõeliselt muljetavaldav!
Arvasin, et ManU on teises mängus selge soosik ja võtab võidu - ometi see nii ei läinud. Põhjuseid on mitmeid, ometi peamine neist vist see, et ManU mäng sel hooajal oli tasakaalust väljas. Neil puudus lihtne ja selge mängujoonis, mida varasematel aastatel järgiti. Loobuti suuresti tuttavaks saanud stiilist, eelkõige muidugi sellepärast, et varasem põhikeskväli - Scholes, Beckham, Keane, Giggs - sai väga harva ühel ajal platsile. Barthez, Blanc ja Veron on mängijad, kes valmistasid pettumuse.:( Võimalik, et järgmisel hooajal mängivad nende kohtadel juba hoopis uued mehed.
Real tegi oma töö ära. Eile mängis Barca küll sümpaatselt, aga hetkekski ei tekkinud kahtlust, kumb meeskond jätkab. Finaalis ei julge küll Leverkusenile suuri võimalusi pakkuda, hispaanlaste masin on liikunud sel hooajal Euroopas nagu õlitatult.

Che
02.05.02, 16:59
jään oma arvamuse juurde, et finaalis võidab Real. ja seda ennekõike tänu just nende kogemustele ja taktikalisele küpsusele. loomulikult on siin oma osa indiviuaalsetel oskustel, aga see ei saa olema põhiline. Bayer mängis Manu vastu ilusat jalgpalli. küll aga mängiti juba edasipääsu kindlustanud viigiseisus kohati väga ohtlikult. sedapuhku küll ilusalt :) Real on veelgi varmam vastase vigu ära kasutama, kui seda oli Manu. Barca mäng oli hea näide, kus külalised enamiku ajast palli hoidsid ja ründasid. ometigi ei tekkinud kahtlust, kes väljub mängust võitjana. teine hea näide on paari aasta tagune finaal Valencia vastu, kus vastastelt rööviti kaitses istudes nende ohtlikeim relv- kiire vasturünnak. st. mida ma sellega öelda tahan on, et Real on paindlikum ja oskab targalt ära kasutada vastase mängustiili. lõppeks on pall ikka ümmargune.

Aramis
02.05.02, 17:32
KA mina arvan, et Real on selge favoriit, aga kuna BAyeri taktika on possessionile rajatud ,siis ega muud imetaktikat siin välja ei mõtle, kui korralikud vasturünnakud.Usun, et Bayeri pressing kui Real hakkab üritama keskvälja hallata on piisavalt effektiivne.Ennekõike otsustab männgu vaimne valmistatus ja Real on kindlalt enesekindlaim meeskond maailmas.Aga Toppmöller on näidanud end suurepärase motiveerijana ja kui ta suudab teha maksimumi, siis see minu varemmainiutud Bayeri nälg tiitlite järele võib saada otsustavaks teguriks millega Bayer võitleb endale need lisasentimeetrid, mis võib teda üllatusvõiduni viia.

vello99
02.05.02, 19:44
Algselt olin samuti arvamusel, et olgugi et Real on selge favoriit, siis ka Bayeril on oma võimalused. Aga samas on siiski tegemist Neverkuseniga, s.t. nüüd kus tiitel on reaalselt nende käeulatuses, siis karta on et nad ära lödistavad. Ja see Ze Roberto asi veel süvendas seda.

P.S See pall oli ikka vist joonel.

P.P.S. Ei ole päris kursis Saksa jalgpalliga, aga palju Bayern Ballacki eest välja käis?

guru
02.05.02, 20:09
Originally posted by vello99

P.S See pall oli ikka vist joonel.

P.P.S. Ei ole päris kursis Saksa jalgpalliga, aga palju Bayern Ballacki eest välja käis?

Tähendab Nelonen´i kordus näitas selgelt et pall oli üle väravajoone. Äärekohtuniku kala, mis teha. Olukord ise toimus nii kiiresti, et isegi ManU mängijad ei reageerinud väravale ega protesteerinud eriti. Keegi küll tõstis käed, aga see oli ka kõik. Sama teema mis `66 finaalis, sellest tuli aga suur-suur jama......

Aga Ballack läheb suhteliselt tühise summa eest, võrreldes maailmastaabiga. Paku mingi 6-7 miljonit £.

dieter
02.05.02, 20:48
Põhimõtteliselt näeb igaüks erinevalt seda, kas pall käis sees või mitte, enamasti (kui pole selge mingi 50-60 cm joonest seespool) ikka selle poole kasuks, kummale ise pöialt hoiab. Minule näiteks tundus kordustest, et pall oli joonel ja sealt Zé Roberto tolle ka ära võttis. Ent - nagu näha - on MUFC logoga meestel tunne teistsugune ja selline kord see maailm on. Samas minu arvamust toetab kindlasti emotsionaalselt asjaolu, et ma soovin et mulle tundunuks selle palli mittesisseminek ja mulle ka nii tundub.
Taolisi olukordi on ikka tihemini olnud, eriti karm on siis, kui pall on väravas sees mõnekümne sendi jagu, aga lüüakse ära õhust, st pall pole maha põrganud. Ega siin muidu absoluutset tõde ei selgita kui sama süsteemi kasutuselevõtus mis jäähokis, ent ka seal on teinekord joone ületamise ja mitteületamise vahel nii väike erinevus, et läheb ikka minuteid enne kui suudetakse asi selgeks saada. Ja see juba tapaks jalgpalli põhimõtteliselt.

mcnamara
02.05.02, 20:51
Originally posted by dieter
Ega siin muidu absoluutset tõde ei selgita kui sama süsteemi kasutuselevõtus mis jäähokis, ent ka seal on teinekord joone ületamise ja mitteületamise vahel nii väike erinevus, et läheb ikka minuteid enne kui suudetakse asi selgeks saada. Ja see juba tapaks jalgpalli põhimõtteliselt.

Nõus. Mulle ka mingi nurga alt ei tundunud, et pall oleks täielikult üle joone olnud. Nii või teisiti - sellised asjad peavad jääma väljakul asuvate kohtunike otsustada.

guru
02.05.02, 21:15
Originally posted by mcnamara

Originally posted by dieter
Ega siin muidu absoluutset tõde ei selgita kui sama süsteemi kasutuselevõtus mis jäähokis, ent ka seal on teinekord joone ületamise ja mitteületamise vahel nii väike erinevus, et läheb ikka minuteid enne kui suudetakse asi selgeks saada. Ja see juba tapaks jalgpalli põhimõtteliselt.

Nõus. Mulle ka mingi nurga alt ei tundunud, et pall oleks täielikult üle joone olnud. Nii või teisiti - sellised asjad peavad jääma väljakul asuvate kohtunike otsustada.

Umbes täpselt selliseid vastuseid ma ootasingi, ma olen küll kibestunud, kui kaotusepõhjusi ma kohtuniku tööst küll ei otsi.
Olen samuti nõus, et kaamerate kasutuselevõtt tapaks mängu ja otsustamine tuleb jätta kohtunikele, see aga ei tähenda et kohtunikud on eksimatud. Ja ma jään endale kindlaks, äärekohtunik eksis.
Ärme hakka antud teemal vaidlema. Mõtetu. Mitte sellepärast, et ühel või teisel poolel oleks õigus, vaid enam ei saa muuta midagi.

vello99
21.05.02, 17:29
Originally posted by guru

Umbes täpselt selliseid vastuseid ma ootasingi, ma olen küll kibestunud, kui kaotusepõhjusi ma kohtuniku tööst küll ei otsi.
Olen samuti nõus, et kaamerate kasutuselevõtt tapaks mängu ja otsustamine tuleb jätta kohtunikele, see aga ei tähenda et kohtunikud on eksimatud. Ja ma jään endale kindlaks, äärekohtunik eksis.
Ärme hakka antud teemal vaidlema. Mõtetu. Mitte sellepärast, et ühel või teisel poolel oleks õigus, vaid enam ei saa muuta midagi.

Nõus sellega, et ega me siin omavahel tõde ei leia ning ega see midagi ei muudakski.

Samas see, et selline vaidlus üldse tekkida saab viitab minu meelest otseselt kaamerate kasutusele võtmise vajalikkusele. Selleks et pärast mängu ei oleks mingit kobinat. Muidugi see peaks olema piiratud, nt. nagu am.jalgpallis on veerandi kohta teatud arv kordi, millal sa kaamerat kasutada ning kohtuniku otsust "tsällendzida" saad. Samuti peaks olema piiratud, mida saab kontrollida (nt. pall üle väravajoone ja võib-olla ka suluseise), samas igasuguseid mängijate poolt vigade sooritamist (nt. karistusalas või punast kaarti põhjustavad) peaks olema täielikult kohtuniku otsustada.

Ja kui anda võimalus poolaja jooksul korra (või max. kaks) lasta kaamerat kasutada, siis kuidas saab see jalgpalli surm olla.

Seetõttu saab see MM huvitav olema, et kui mingis olulises mängus saab jama olema, eks siis jälle see küsimus tõusetub.

mcnamara
21.05.02, 20:35
Originally posted by vello99

Ja kui anda võimalus poolaja jooksul korra (või max. kaks) lasta kaamerat kasutada, siis kuidas saab see jalgpalli surm olla.

Seetõttu saab see MM huvitav olema, et kui mingis olulises mängus saab jama olema, eks siis jälle see küsimus tõusetub.

Olen siin korra juba varem kusagil öelnud, et olen täiesti vastu videokohtunike kasutamisele jalgpallis. On mitu põhjust, miks nii arvan:
1. Inimliku eksimuse võimalus on spordis alati ja seda tuleks respekteerida. Jalgpallurid eksivad, eksida võib ka kohtunik.
2. Videokaamerate kasutamine ei ole jalgpalli surm, kuid see on ilmselge samm jalgpalli kommertsialiseerumise suunas. Videokohtunike kasutamine peataks mängu mitmeks minutiks.
3. Kui videokohtunikku kasutakse ebaselgete väravate ja suluseisude puhul, siis miks mitte vigade puhul? Ei saa loogikast aru. Suluseisude puhul teeb ju äärekohtunik otsuse olles olukorda näinud, samas määrusterikkumised võivad toimuda mänguolukordades, kus neid ei märka ükski väljakul olev kohtunik.
Kõik kokku - ei taha ja ei poolda.