320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SleepWalking'i naljasoon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    SleepWalking'i naljasoon

    Kuna viimase aja üks põletavamaid teemasid foorumis on SleepWalking'i võime või võimetus huumorit tabada (vähemalt mis puudutab Arsenali), siis teeme väikese testi:



    KÜSIMUS: Kas Stoki postitus on naljakas või mitte?
    41
    on naljakas
    31,71%
    13
    on pigem naljakas
    26,83%
    11
    pigem ei ole naljakas
    12,20%
    5
    ei ole üldse naljakas
    29,27%
    12

    #2
    Kapil on tavaliselt uks(ed) ees aga no see on ju selgelt sein!

    Kommentaar


      #3
      SW-l puudub igasugune huumorisoon, mis puudutab Arse***-i. Näiteks ei saaks ta aru naljast "So Arsenal have signed Park Chu-Young...I thought the problem in the first place was that the team was Chu-Young!!..."

      P.S:. Stoki nali oli nii halb, et kui mõnikord öeldakse et nali on nii halb, et on seeläbi naljakas, siis Stoki nali läks sellest ka veel ühe võlli võrra üle ja läks uuesti halvaks.
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        #4
        Valikuvariandid lahti seletatuna:

        on naljakas – kahju, et ise selle peale ei tulnud
        on pigem naljakas – võttis muigama (või kui sa pole sedasorti tüüp, kes omaette arvuti taga muigab, siis tõlgenda vabalt)
        pigem ei ole naljakas – tekitab sama palju emotsioone kui tühi kilekott
        ei ole üldse naljakas – nagu vaataks dokumentaalfilmi küüditamisest

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Meireles Vaata postitust
          Valikuvariandid lahti seletatuna:

          on naljakas – kahju, et ise selle peale ei tulnud
          on pigem naljakas – võttis muigama (või kui sa pole sedasorti tüüp, kes omaette arvuti taga muigab, siis tõlgenda vabalt)
          pigem ei ole naljakas – tekitab sama palju emotsioone kui tühi kilekott
          ei ole üldse naljakas – nagu vaataks dokumentaalfilmi küüditamisest
          Miks sa varem lahti ei seletanud?? Ma tahaks nüüd häält muuta.

          Kommentaar


            #6
            Minu hääl kuulub mitteametlikult siiski "Pigem naljakas" alla

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Miks sa varem lahti ei seletanud?? Ma tahaks nüüd häält muuta.
              Aa, vabandust, ei pea üks-ühele võtma (nt kilekott ja küüditamine teeb mõnele ilmselt kuhjaga nalja).

              Kommentaar


                #8
                Ma Arsenali teemasse ei julge panna, aga soccernet.com-i laivist:

                Fitting that on the day Arsenal sign a 6'6" defender, Stoke sign a 6'7" striker.
                Nali on/ei ole?

                Kommentaar


                  #9
                  Ma ei saanud aru, et Stok tahab nalja teha st arvasin, et ta tõsimeeli arvab, et see on trofeekapp. Seega polnud naljakas.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    #10
                    Mina sain kohe aru, et see oli nali kuna trofeekapil peaks vähemalt üks külg olema ju klaasist, et sinna klaasi taha saaks karikaid panna väljanäitusele. Minuarust oli see ikka väga hea nali, kahjuks sellist valikut üldse hääletusel ei ole :S
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      #11
                      Lähen teen kohe teema 'Liverpooli fännide naljasoon'. Aint et sinna pole nagu mingeid valikuid panna..
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        #12
                        Ekvivalent oleks pigem 'mcnamara naljasoon'.

                        See teema siin ei võta mingeid hoiakuid, vaid üritab aru saada.

                        Kommentaar


                          #13
                          minu subjektiivne arvamuseks ikkagi on ja jääb see vanahea, et arsenali fännil , eriti sleepwankingul ja reinudel ja ma ise ka ei tea enam kellel, ei ole enesekriitika oskust. Lihtsalt täiesti puudulik. Praegu , kus on reaalselt anaalselt vägistatud ja prügihunnikusse visata ja ainuke ais mis päästab ongi huumor enda kulul, minnakse veel rohkem blokki ja kappi ära.
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Kapil on tavaliselt uks(ed) ees aga no see on ju selgelt sein!
                            Äkki on Arsenali noormängija pandud trofeekappija tänu sellele ei paista uksi ega ka seda klaasist seina millest keegi rääkis

                            Kommentaar


                              #15
                              Tulemusega 9-18 jäi SW seekord naljale alla.

                              Järgmise korrani.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X