320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM teleris

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    MM teleris

    Täna tuli meile satelliidi(kaabli-)välistele inimestele hea uudis: ETV plaanivat MM-ilt kogunisti 62 mängu ära näidata! Ja sama on loota ka Soome YLE-lt
    Loogiline kah, sest:
    1. Neil ju niikuinii kõigi mängude näitamise õigused.
    2. ETV on juunis saadetest tühi mis tühi.
    3. Mängud sellisel kellaajal, kus nad spordivihkajaid eriti ei sega.
    3. Hea ka see, et 25 mängu kordustena tulevad - videosse tuleb osa asju paratamatult võtta, aga kõike ei jõua. Mängud ju töö ajal ja enne juuni teist poolt nähtavasti puhkust ei saa.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    #2
    kas komejantide kohta ka midagi kuulukse?
    kuigi jah suurt valida ei ole Kaljuveer, Jurtshenko ja siis Suusa-Lemps või siis Räägu lottlõdisebvõbisebrõvedaltlõuaall Tiit.mnjah nukker. Kindlasti kaasatakse ma vähemalt loodan ka asjatundjaid(mängijaid, treenereid, jne), keegi peab ju mängu vaheajal nänni ka loosima .

    ise eelistan Ivar-poissi mulle ta täista meeldib,

    Kommentaar


      #3
      Äkki üllatab ETV jälle selliste külalistega nagu: Lauri Leesi, "noore jalgpalluri vanaema". Meenutage 98a MMi.

      Kommentaar


        #4
        Originally posted by mihkel


        Äkki üllatab ETV jälle selliste külalistega nagu: Lauri Leesi, "noore jalgpalluri vanaema". Meenutage 98a MMi.
        Too Leesi kommenteeritud mäng oli tase. Sellest ajast peale oskan kõiki prantsuse koondise mängijate nimesid õigesti hääldada
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          #5
          ETV


          Pakun, et ETVs kommenteerivad MMi vutti tavalised kahtlusalused nagu: Rääk, Kaljuveer, Jurtshenko. Huvitav oleks Osila laiv kommentaari kuulata . Kindlast kaasavad Kanniku. ETVl esimene MM ilma Toomas Ubata.

          Kommentaar


            #6
            Ah mis neist kommentaatoritest...peaasi, et mänge näeb ja PALJU
            Pealegi nad loodetavasti kaasavad ekspertideks Eesti koondislasi jt Aga siis palun mitte nii, et iga mängu jaoks erinev tegelane!
            Ise eelistan tõenäoliselt siiski enamasti Soome pealt vaadata. Aga tean, et paljudel teist seal lõunapool seda võimalust ei ole. Ja eks isegi tahaks suve poole kah võib-olla Lõuna-Eestis viibida.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #7
              Originally posted by mcnamara


              3. Mängud sellisel kellaajal, kus nad spordivihkajaid eriti ei sega.
              3. Hea ka see, et 25 mängu kordustena tulevad - videosse tuleb osa asju paratamatult võtta, aga kõike ei jõua. Mängud ju töö ajal ja enne juuni teist poolt nähtavasti puhkust ei saa.
              on jah tööajal. Lindistamine ei ole ju iseenesest probleem. Mina näen probleemi selles, et kui lindistad, siis ei saa siin foorumis eriti surfata- on suur tõenäosus tulemus enne vaatamist teada saada. Mul nii uus töökoht ka, et puhkust ma niipea ei näe
              Supplies!

              Kommentaar


                #8
                Puhkuse planeerimisega tekib raskusi. Puhata, istuda suvilas & seejuures ainult ETV peale loota nagu ei tahaks. Tuleb siis töölt pikad lõunapausid teha
                Enne mingit (eelmist?) MMi reklaamis ETV ka, et kannavad 'kõik' mängud üle, aga tuli välja, et otse ainult pooled, ülejäänutest mingid kokkuvõtted
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  #9
                  nii kuna märksõnad on MM, jalgpall, teve, siis panen järgneva infi siia:
                  ETV 21.40 - Jalgpalli MM finalistid. Argentina
                  46 päeva enne jalgpalli MM-võistluste avalööki alustab ETV saatesarja, mis tutvustab kõiki finaalturniiril osalevaid meeskondi. 5-minutilised saated on kavas argipäeva õhtuti kohe pärast spordiuudiseid.

                  egas midagi värksendame mälu ja sätime tasakesi juba MM-lainele.



                  Kommentaar


                    #10
                    Originally posted by dreyd


                    nii kuna märksõnad on MM, jalgpall, teve, siis panen järgneva infi siia:
                    ETV 21.40 - Jalgpalli MM finalistid. Argentina
                    46 päeva enne jalgpalli MM-võistluste avalööki alustab ETV saatesarja, mis tutvustab kõiki finaalturniiril osalevaid meeskondi. 5-minutilised saated on kavas argipäeva õhtuti kohe pärast spordiuudiseid.

                    egas midagi värksendame mälu ja sätime tasakesi juba MM-lainele.
                    ja mis päeval see siis täpsemalt algab, ei viitsi lahutada juuni algusest 46 päeva
                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      #11
                      nojah tegelt tänasest hakkab, lõpeb 28.05 ei kellegi muuga kui Venemaaga, selleks ajaks ollakse juba kindlasti eufoorias võiduga Prantsuse üle ja kaotus EEstile on ununenud

                      Kommentaar


                        #12
                        ...näiteks täna (ei arvutanud, vaatasin kavast) :P

                        PS. 32 finalisti tutvustamine algab tähestikulises järjekorras kahekordse maailmameistri Argentinaga. Esimesel nädalal tutvustatakse veel Belgia, Brasiilia, Costa Rica ja Ecuadori meeskondi.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          #13
                          Täna on isegi mitu vutisaadet aga mind huvitab hoopis see
                          kas need kes suvel linnas ka mingit ühisvaatamist planeerivad. Ma mõtlen selle all mingit pubindust või kindlat kohta ,kus näeks kogu aeg mänge kas või kordusest.
                          Jalgpallihaigla peaks küll midagi välja mõtlema.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            #14
                            Sama küsimus nagu Rootsi Kunnil,st. kas kuskil suurem seltskond vaatab MM-i.Ma olen kogemata selleks ajaks puhkuse võtnud ja pool ajast arvatavasti linnas
                            Arvatavasti saab seda teemat veidi ka 18.05 varssavis arutada.

                            Rootsi Kunn sünnipäeva puhul õnne ka
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #15
                              [i]Originally posted by rauno

                              Rootsi Kunn sünnipäeva puhul õnne ka
                              Misasja???
                              Rootsi kunnil on siiski minu mäletamist mööda novembris sünnipäev, vist 29-s
                              Kui sa mõtled Carl Gustavit siis temal alles tuleb ja seda 30.-ndal aprillil

                              Esimese mängu saab suht valutult ära vaadata (algus 14.30) aga mis puudutab järgnevaid päevi siis ma ei kujuta küll ette kuidas ma hommikul kell 9.30 pubis istun, vutti vaatan ja õlut joon

                              Arvan, et pubidega ei ole eriti mõtet läbirääkimisi pidada, sest ilmselt tuleb ka vuti-õlle-telk nagu EM-i ajal ja mina eelistaks küll suht(värskes) miljöös vutti vaadata.
                              Samas võiks kaaluda sellist värki, et paneks ise oma telgi püsti, üüriks suure ekraaniga teleka, jooks odavat õlut ja vaataks kõik koos.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X