320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tellimine Kitbag.com'ist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tellimine Kitbag.com'ist

    Sai siis esitatud eelmisel reedel särkide tellimus kitbagi. Kolmapäeval helistati mulle Hansapangast ja öeldi, et minu kaardinumbriga on kitbag.com netikaubamajas tehtud veidi kummaline tellimus - nimelt perekonnanimele Kaius (tegelikult Karus) ja aadressile Tallinna mount (tegelikult mnt). Kinnitasin, et tõepoolest sai sellisesse kohta tellimus antud ning ilmselt englismannid siis oma tarkusega mu 'kirjavigu' olid parandanud. Öeldi, et OK, läheb tehing käiku.

    Täna saatsin lõpuks kitbagi maili, et mis seis on. Sain vastuse, et kaardi väljaandja on tehingu tagasi lükanud! Helistan panka - ei nemad ei lükanud tagasi, aktsepteerisid ning edastasid minu õiged andmed sinna juurde. Uuesti mail kitbagi, sealt vastus, et kui ma tahan, siis võin neile tsheki või rahakaardi postiga saata!

    Kuradi munapead, igatahes saatsin neile korralikult sõimu ning vähemalt mõneks ajaks on mul kitbag.com sarnasest aadressist siiber.

    Näis, mis nad nüüd vastavad, kuid tundub, et need inimesed, kes minu kaudu tellisid, jäävad esialgu särkidest ilma.

    #2
    Originally posted by Alo
    Näis, mis nad nüüd vastavad, kuid tundub, et need inimesed, kes minu kaudu tellisid, jäävad esialgu särkidest ilma.
    Niisiis, hetkeseis:

    Andsin sisse uue tellimuse, http://www.edirectory.co.uk/pf/pages/moreinfoa.asp?Companyid=880&afid=880&Recor dID=622346

    Tundub, et tarnivad samast Kitbagist, kuid nemad ehk ei hakka mu nimele spellerit mängima. Samuti on postikulu £20 võrra odavam...

    Hüva..

    Alo

    Kommentaar


      #3
      Hea töö, Alo!

      Räägi ainult, kaua särkide saamisega aega võiks minna? Poolasse tahaks ikka sinises minna

      Kommentaar


        #4
        Andsin sisse uue tellimuse, http://www.edirectory.co.uk/pf/pages/moreinfoa.asp?Companyid=880&afid=880&Recor dID=622346
        Nonii... edirectory.co.uk saatis täna mulle teate tellimuse tühistamisest. Järelepärimise peale selgitati, et nende tarnija (kitbag.com siis mäletatavasti) kahtlustab, et tegu on pettusega... Ning et nad on suurima heameelega nõus mu tellimuse täitma, kui ma neile postiga tšeki saadan!

        Alo

        Kommentaar


          #5
          Alo, kirjuta neile, et kitbag on omadega sassis ning saada tellimuse detailid mu soccerneti postkasti, vaatan mis annab ära teha. Kui tellimus väga suur pole, saab ehk saatmiskulude pealt isegi kokku hoida.

          Kommentaar


            #6
            mida te selle ****ing kitbag´ga jamate.kogu maailm on analoogseid firmasid täis.
            aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

            Kommentaar


              #7
              Pean kurbusega teatama, et ka minu tellimus (4 särki) tühistati toreda Kitbagi poolt.

              Seega, asun otsima alternatiivset tellimisvõimalust. Vanabdan Nõo seltskonna ees, sest sihukest värdjat kammi pole elu sees veel olnud, eriti võttes arvesse fakti, et tellija oli veel ka MD, ehk meditsiinidoktor. Näiteks Match saatis MD kaebe peale puuduva numbri Inglismaalt Eestisse kahe päevaga (noh, minu eeldus, et selline asi aitas kiiremini tegutseda neil)...

              Tehkem omad järeldused idiotismist välismaa mõnede tarnijate hulgas...
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #8
                Kohalik Nike esindus shaboteers Teie ülla ürituse ära

                Kommentaar


                  #9
                  Teate, mis oleks seff! Kui telliks selle punase eesti särgi ja paneks EJL lapaka peale! See oleks küll jummala vinge!
                  \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                  Kommentaar


                    #10
                    Vahest oleks hea idee teha üks ühine pakkumine Sportlandile või teistele vahendajatele. Kui praegu müüvad nad särki hinnaga üle 1000 krooksu tükk, siis koondpakkumise korral annaksid äkki veitsa alla tuhande ka kätte.

                    Isiklikult olen nõus kuu aega Sportlandi kilekotiga ringi käima, kui vaid koondise särgi 800 krooksu eest saaks.:P

                    Kommentaar


                      #11
                      Airmike, palju sult Nike esinduses kooriti särgi eest?

                      Kommentaar


                        #12
                        Saan ma õieti aru, et siin käib mingi ühine tellimine kitbagist. Kui jah, siis ei ütleks ära 6naelasest MM2002 minipallist...
                        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                        Kommentaar


                          #13
                          Originally posted by greenday
                          Saan ma õieti aru, et siin käib mingi ühine tellimine kitbagist. Kui jah, siis ei ütleks ära 6naelasest MM2002 minipallist...
                          Oioi, greenday, sa saad *väga* valesti aru....

                          Alo

                          Kommentaar


                            #14
                            ALOLE

                            seal nike`s peab kõva käsi sees olema siis saab sealt.äkki on sul mõni tuttav kange spordimees,kes on kuidagi jalajäljega(nike maaletooja) seotud?hind oli mingi 500 eegu kandis
                            aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

                            Kommentaar


                              #15
                              Noh, kes ei ole veel näinud, siis http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=875&page=2
                              Jube Tige Kala

                              Kommentaar

                              Working...
                              X