PDA

View Full Version : Tellimine Kitbag.com'ist

Alo
12.04.02, 18:38
Sai siis esitatud eelmisel reedel särkide tellimus kitbagi. Kolmapäeval helistati mulle Hansapangast ja öeldi, et minu kaardinumbriga on kitbag.com netikaubamajas tehtud veidi kummaline tellimus - nimelt perekonnanimele Kaius (tegelikult Karus) ja aadressile Tallinna mount (tegelikult mnt). Kinnitasin, et tõepoolest sai sellisesse kohta tellimus antud ning ilmselt englismannid siis oma tarkusega mu 'kirjavigu' olid parandanud. Öeldi, et OK, läheb tehing käiku.

Täna saatsin lõpuks kitbagi maili, et mis seis on. Sain vastuse, et kaardi väljaandja on tehingu tagasi lükanud! Helistan panka - ei nemad ei lükanud tagasi, aktsepteerisid ning edastasid minu õiged andmed sinna juurde. Uuesti mail kitbagi, sealt vastus, et kui ma tahan, siis võin neile tsheki või rahakaardi postiga saata! :viha:

Kuradi munapead, igatahes saatsin neile korralikult sõimu ning vähemalt mõneks ajaks on mul kitbag.com sarnasest aadressist siiber. :trafck:

Näis, mis nad nüüd vastavad, kuid tundub, et need inimesed, kes minu kaudu tellisid, jäävad esialgu särkidest ilma. :(

Alo
12.04.02, 22:22
Originally posted by Alo
Näis, mis nad nüüd vastavad, kuid tundub, et need inimesed, kes minu kaudu tellisid, jäävad esialgu särkidest ilma. :(

Niisiis, hetkeseis:

Andsin sisse uue tellimuse, http://www.edirectory.co.uk/pf/pages/moreinfoa.asp?Companyid=880&afid=880&RecordID=6223 46

Tundub, et tarnivad samast Kitbagist, kuid nemad ehk ei hakka mu nimele spellerit mängima. Samuti on postikulu £20 võrra odavam... :õlu:

Hüva..

Alo

Juks
13.04.02, 15:12
Hea töö, Alo!

Räägi ainult, kaua särkide saamisega aega võiks minna? Poolasse tahaks ikka sinises minna ;)

Alo
16.04.02, 23:34
Andsin sisse uue tellimuse, http://www.edirectory.co.uk/pf/pages/moreinfoa.asp?Companyid=880&afid=880&RecordID=6223 46

Nonii... edirectory.co.uk saatis täna mulle teate tellimuse tühistamisest. Järelepärimise peale selgitati, et nende tarnija (kitbag.com siis mäletatavasti) kahtlustab, et tegu on pettusega... Ning et nad on suurima heameelega nõus mu tellimuse täitma, kui ma neile postiga tšeki saadan! :trafck: :viha: :trafck: :trafck:

Alo

priity
16.04.02, 23:45
Alo, kirjuta neile, et kitbag on omadega sassis ning saada tellimuse detailid mu soccerneti postkasti, vaatan mis annab ära teha. Kui tellimus väga suur pole, saab ehk saatmiskulude pealt isegi kokku hoida.

airmike
17.04.02, 00:16
mida te selle ****ing kitbag´ga jamate.kogu maailm on analoogseid firmasid täis.

Martin
17.04.02, 01:08
Pean kurbusega teatama, et ka minu tellimus (4 särki) tühistati toreda Kitbagi poolt.

Seega, asun otsima alternatiivset tellimisvõimalust. Vanabdan Nõo seltskonna ees, sest sihukest värdjat kammi pole elu sees veel olnud, eriti võttes arvesse fakti, et tellija oli veel ka MD, ehk meditsiinidoktor. Näiteks Match saatis MD kaebe peale puuduva numbri Inglismaalt Eestisse kahe päevaga (noh, minu eeldus, et selline asi aitas kiiremini tegutseda neil)...

Tehkem omad järeldused idiotismist välismaa mõnede tarnijate hulgas...

pastakanovic
17.04.02, 01:55
Kohalik Nike esindus shaboteers Teie ülla ürituse ära:D

greenday
17.04.02, 06:20
Teate, mis oleks seff! Kui telliks selle punase eesti särgi ja paneks EJL lapaka peale! See oleks küll jummala vinge!:prill4:

Juks
17.04.02, 14:07
Vahest oleks hea idee teha üks ühine pakkumine Sportlandile või teistele vahendajatele. Kui praegu müüvad nad särki hinnaga üle 1000 krooksu tükk, siis koondpakkumise korral annaksid äkki veitsa alla tuhande ka kätte.

Isiklikult olen nõus kuu aega Sportlandi kilekotiga ringi käima, kui vaid koondise särgi 800 krooksu eest saaks.:P

Alo
17.04.02, 15:31
Airmike, palju sult Nike esinduses kooriti särgi eest?

greenday
19.04.02, 10:08
Saan ma õieti aru, et siin käib mingi ühine tellimine kitbagist. Kui jah, siis ei ütleks ära 6naelasest MM2002 minipallist...

Alo
19.04.02, 12:26
Originally posted by greenday
Saan ma õieti aru, et siin käib mingi ühine tellimine kitbagist. Kui jah, siis ei ütleks ära 6naelasest MM2002 minipallist...

Oioi, greenday, sa saad *väga* valesti aru.... :)

Alo

airmike
19.04.02, 18:34
seal nike`s peab kõva käsi sees olema siis saab sealt.äkki on sul mõni tuttav kange spordimees,kes on kuidagi jalajäljega(nike maaletooja) seotud?hind oli mingi 500 eegu kandis

Miq
19.04.02, 20:54
Noh, kes ei ole veel näinud, siis http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=875&page=2

Tembu
07.08.02, 12:28
Nüüd kus PL uus hooaeg kohe-kohe tulekul,siis kas leidub huvilisi,et Kitbagist mõned asjad üheskoos tellida? Endal oleks huvi täiesti olemas,kuid see va postikulu oleks nats narr üksi kinni plekkida...Andke siis teada,kui..

Alo
07.08.02, 13:29
Originally posted by tembuu
Nüüd kus PL uus hooaeg kohe-kohe tulekul,siis kas leidub huvilisi,et Kitbagist mõned asjad üheskoos tellida? Endal oleks huvi täiesti olemas,kuid see va postikulu oleks nats narr üksi kinni plekkida...Andke siis teada,kui..

Ja kindlasti Kitfag\'ist? Su närvid ja aeg ei maksa midagi?

Alo

Tembu
07.08.02, 13:44
Ega koht polegi peamine, lihtsalt tekkis sügav vajadus kanda seljas miskit kena särgikest.Kui asjad oleks ka Maarjamaal müügil siis oleks kaikki kunnossa,aga paraku...Tead mõnd paremat kohta,kus närvid jääksid ikka alles ja aega kah meeletult ei läheks?

vandersell
07.08.02, 13:47
kle tembu, keegi pidi ju mingi aeg Inglismaale minema, äkki toob sulle midagi ära? (Arsenali stuffi?)

Alo
07.08.02, 15:40
Originally posted by tembuu
särgikest.Kui asjad oleks ka Maarjamaal müügil siis oleks kaikki kunnossa,aga paraku...Tead mõnd paremat kohta,kus närvid jääksid ikka alles ja aega kah meeletult ei läheks?

Kahjuks pakkuda ei oska, kuid edukast Kitfagi tellimusest Eestisse pole ma veel kuulnud. Erinevalt edututest.

Kas klubi ametlikul või fännilehel ei pakuta miskit head?

Maarjamaast, kui sellisest, rääkisin ma aga offtopicu (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=1615) all.

Alo

Jaan
21.08.02, 01:08
Kas keegi ebay-st on midagi tellinud? Seal mingid Tai taadid pakuvad aeg-ajalt 10-20 taalaga Premiershipi s2rke. Pildi peal on kyll originaalid, aga tea kas ka need, mis ostjatele saadetakse?

Tembu
02.12.02, 18:09
Hmm, kui see on võimalik(olen arusaanud,et Eestisse nad kaupa ei toimeta), siis soovitan siseneda kitbag.comi läbi football365.comi valides seal replica shirts...Niimoodi peaks saama 5£ odavamalt..Sai proovitud,kuigi hetk hiljem loobusin asjast ja jätsin asja eest maksmata,sest miski kummaline kiri tuli ette,mis ütles,et We are not able to ship to your country......
Damn,elame siis ikka kusagil va in the middle of nowhere?!!
Ja minu mitte-eriti-heasoovlikele e-mailidele nad ei vasta...

Jaan
02.12.02, 23:01
No ma tellisin kitbagist walesi koonduse s2rgi. Sihtkohaks siiski USA. Ei tulnud kohale. Samas kui teatasin neile kolme n2dala m88dudes, et asi pole kohal, andsid raha tagasi. Kasutasin seda k6ige odavamat postiteenust, aga mul on karvane tunne, et tegelikult said need s2rgid otsa yldse. K6vem defitsiit praegu, nimelt.

Tembu
06.02.03, 00:16
Vautshi-vau! Nad kurikaelad vastasid mu e-mailile!!!
Küsisin neilt siis miks nad Eestisse kaupa saata ei saa,kuigi postitamine käib läbi DHLi...Selle raha eest mida nood saavad (s.o. 11£) peaks pakikese ikke teele saadetud saama.
Vastus tuli siis selline:
For any customer purchasing adult clothing and souvenirs inside Europe, VAT
is included in the price quoted, at the standard UK rate of 17.5%.
Childrens clothing is exempt from VAT in the UK and therefore no tax is
added to the price quoted by Kitbag.com

For any customers purchasing outside the European Union, all purchases are
exempt of UK VAT and Kitbag.com therefore do not charge VAT. Products are
shown inclusive of VAT until the destination country is selected.

Any customs or import duties levied once the package reaches its
destination country are the responsibility of the recipient. Kitbag.com
have no control over these charges and cannot predict what they may be, as
customs policies vary widely from country to country. We advise that you
contact your local customs office for further information on the duties
they may levy.

We hope that this information is useful, but if you require any further
advise, please do not hesitate to contact us again.

Kind regards

Customer Service

Krt, midagi peaks selle süsteemiga seal ettevõtma! Ühendagem väed ühise eesmärgi nimel!!!

Jaan
06.02.03, 10:54
Mina sealt kirjast kyll vastust sinu kysimusele v2lja ei loe. Lugesin igaks juhus mitu korda isegi.

Martin
06.02.03, 13:59
Originally posted by Jaan

Mina sealt kirjast kyll vastust sinu kysimusele v2lja ei loe. Lugesin igaks juhus mitu korda isegi.

Mina sain vähemalt nii aru, et nad kardavad, et sa maksaksid oma ostu eest umbes elu lõpuni igast jõledaid makse ning seetõttu ei julge sinu enda huvides saata vms kräpp.

silverman
06.02.03, 17:27
Originally posted by Martin

Originally posted by Jaan

Mina sain vähemalt nii aru, et nad kardavad, et sa maksaksid oma ostu eest umbes elu lõpuni igast jõledaid makse ning seetõttu ei julge sinu enda huvides saata vms kräpp.

Mida kuradit. Vendadel on lihtsalt ainult mingid stampkirjad. Otsisid oma aruga kõige sobivama ja klõps teele.

rauno
10.02.03, 10:49
http://www.pennantshop.com/estonia_2004_soccer_football_gifts.htm

leiab ka igasugu asju netist:D

Lapeteus
10.02.03, 12:40
Särgi ja vimpli peale oleks vähemalt võinud EJL logo panna. Praegu meenutavad need asjad pigem presidendi kantselei suveniire.