PDA

View Full Version : Soovitan raamatut!

Rainman
31.08.01, 23:51
Niisugune tore kirjastus nagu Varrak on välja andmas eestikeelset jalgpallientsüklopeediat. Ilmub see tore raamat oktoobris ja hakkab maksma umbkaudu 380 eeku. Varraku kodulehelt (http://www.varrak.ee/jalgpall/index.html) saab seda praegu ettetellimisega 90 eeku odavamalt. Ise tellisin igatahes ära :kop:

erx
01.09.01, 09:16
eelmises foorumis oli see teema juba kaaa. aga kas see ei ole mitte relaam, Kosk &cornwall ?

sicmic
01.09.01, 09:24
keelatud on teiste foorumite ja jalgpallisaitide jne reklaamimine, aga ma ei ole kindel kas jalgpalliencuklopeedia sinna alla k2ib, pigem mitte, sest see on ometi nii tore ja suht haruldane n2htus.

Nr11
01.09.01, 14:00
Kas keegi on lugenud mõne mängija autobiograafiat? Ning kuidas need olid?

mihkel
01.09.01, 19:02
Soovitan sellist raamatut nagu Nick Hornby "Fever Pitch". Seda hindavad kõrgelt ka need inimesed keda jalgpall külmaks jätab.

-Loom-
01.09.01, 21:50
irw krt nende valmimine hilineb..ma tellisin enda oma juba aastal6puturniiri ajal 2ra :viha:

Miq
02.09.01, 00:54
Orginally posted by Chobram

irw krt nende valmimine hilineb..ma tellisin enda oma juba aastal6puturniiri ajal 2ra :viha:
Aastalõputurmiiril oli Jalgpalliõpik. Krt, mais pidi valmis saama, mul pole siiamaani olemas. Ja Koge telefon on ka automaatvastaja peal. Siit küsimus - kas keegi teab asjast midagi?

kojamees
19.10.01, 11:19
Soovitan "Väikest jalgpallipiiblit",polegi nii hirmkallis.:love:

eston maravilha
19.10.01, 12:09
Orginally posted by Nr11

Kas keegi on lugenud mõne mängija autobiograafiat? Ning kuidas need olid?

kevadel lugesin paul mersoni biograafiat. õigemini oli see ainult ühest lühikesest perioodist tema elus aga huvitav oli sellegi poolest.

dieter
19.10.01, 14:05
kuule mihkel ole hea ja pajata veidi lähemalt, mida fever pitch sisaldab. ma olen hetkel netist tellimas üht tema teist raamatut, aga räägi, võib-olla huvitab seegi

greenday
22.10.01, 20:44
Orginally posted by Miq

Aastalõputurmiiril oli Jalgpalliõpik. Krt, mais pidi valmis saama, mul pole siiamaani olemas. Ja Koge telefon on ka automaatvastaja peal. Siit küsimus - kas keegi teab asjast midagi?

Mind huvitaks ka jalgpalliõpik ilgelt. Ise soovitan kõigile "Jalgpalli füsioloogiat", autoriks flora ja koondise arst Gunnar Männik. Väga huvitav raamat, kui jalkat mängid, loe läbi.

Miq
23.10.01, 16:26
Orginally posted by greenday

Orginally posted by Miq

Mind huvitaks ka jalgpalliõpik ilgelt. Ise soovitan kõigile "Jalgpalli füsioloogiat", autoriks flora ja koondise arst Gunnar Männik. Väga huvitav raamat, kui jalkat mängid, loe läbi.

Jalgpalliõpiku kohta niipalju, et helistasin Kogesse ja sealt vabandati ja öeldi, et seose Inglise kirjastuse pasaga peavad nad raamatu ise kujundama ja ilmub see kusagil novembris. Männiku raamatut pole aga ise kuskil müügil näinud ega tutvuda saanud sellega:(

Maarek
23.10.01, 17:50
Orginally posted by Miq

Jalgpalliõpiku kohta niipalju, et helistasin Kogesse ja sealt vabandati ja öeldi, et seose Inglise kirjastuse pasaga peavad nad raamatu ise kujundama ja ilmub see kusagil novembris. Männiku raamatut pole aga ise kuskil müügil näinud ega tutvuda saanud sellega:(

Paar nädalat tagasi oli küll Männiku raamat selles va "Rahva Raamatus" müügil. Kas tõesti nii kuum kraam, et enam pole.

mihkel
23.10.01, 18:33
Orginally posted by dieter

kuule mihkel ole hea ja pajata veidi lähemalt, mida fever pitch sisaldab. ma olen hetkel netist tellimas üht tema teist raamatut, aga räägi, võib-olla huvitab seegi
Nick Hornby on eluaegne Londoni Arsenali fänn. No ja ta siis jutustabki oma elust läbi Arsenali. Muidugi võtab ta sõna kõikidel tähtsamate sündmuste kohta, mis raamatus kirjeldatud ajajärku mahuvad.Hillsbrough, fännlus,jalgpallivägivald, televisiooni mõju jalgpallile jne.Ja seda kõike läbi oma elu. Lapsepõlv Londonis, kolledziaastad Oxfordis, elu õpetajana kuni selleni, et ta saavutab tunnustuse kirjanikuna. Muuseas raamatu põhjal on tehtud ka film, mida näitab soome yle tv reedel, 26. oktoobril.