320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

palju maksab poolas õlu??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    palju maksab poolas õlu??

    Muuseas Poolas on kallis õlu: poes 10-25 krooni. Enamik siis 15-20.

    ....ohsaaaa vot sellist hirmu sõnumit nägin ma foorumis...õll 25ja poes ....hmmm yldiselt käis mul sõber hiljuti poolast läbi ...ja ytles et mingis väikelinna pubis maksis ta õlle eest umbes 15eeku (...jahh ma tean kyll et kuskil kopli sitsu baaris saan ma ka 9eeku kann..aga räägime yldisemalt)
    et nyyd siis kysimus foorumile palju maksab õlu poolas keskmiselt...poes kui baris
    ..tarkade klubil on võimalus ennast nyyd näidata..ja pärast tarkuse hiilguses mõnuleda...
    ja palun mitte mürgitada mingite häkkitud infoga kuskilt turisti lehekyljelt...vaid ikka mehed kes ise käind&näind...või ehk kogunisti joonutki....
    ei ausalt tema on tõsine....
    kõik õlle sõbrad ootavad vett pidavat infot
    jimmy.james

    #2
    Tean, et küsimusest veidi mööda.... pole aimugi, kuid seda küll tean, et resti õllet, paar pudelit kangemat võib ikaüks kaasa võtta üle piiri. Arvestada tuleks ka sellega, et Tallinn- Pärnu-Ikla ei ole mitte lühike marsruut ning selle tee jooksul hävineb nii mõnigi õlle.... Siiski soovitaks rahval enne Iklat ikka omal jalal püsida- terve Läti ja leedu on ka veel ees
    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

    Kommentaar


      #3
      Originally posted by jimmy
      Muuseas Poolas on kallis õlu: poes 10-25 krooni. Enamik siis 15-20.

      Ise sõitsin sealt viimati läbi eelmisel kevadel, siis sai mingist bensukast valik õllesid võetud, minu mälu järgi küll väga kallid ei olnud, 10 EEK sisse jäid ikka kõik. Üks oli veel päris odav, mingi 5 krooni vast, kuid see ei kõlvand juua ka. Aga mine tea, äkki on seal vahepeal makse tõstetud?

      Kommentaar


        #4
        Õllehinnad enam-vähem samad mis Eestis.
        poborsky@jalgpallihaigla.ee

        Kommentaar


          #5
          Poes 8-12 EEK, baaris 15-25 EEK .Eelmine aasta august , Krakow. Aga maitselt ikka kehvemad kui Eesti (otse loomulikult ) ja Tsehhi humalaveed.

          Kommentaar


            #6
            õlle hind

            Eelmise aasta septembris Bialystokis oli 24 h lahtiolevas poes 6lle hind orienteeruvalt 2.30-3.60 kohalikku raha. aga juba 2.50 sai enam-v2hem korraliku "Atom" 6lle k2tte kyll.
            @hytt

            Kommentaar


              #7
              Seal 12-18 krooni vahemikus sai teda ka ise ostetud, enamasti bensiinijaamadest, päris poodi ei jõudnudki. Seega ei ole imet kui poest sama hinnaga kui meil kätte saab.
              Poola õlu maitseomadusi kusjuures, pean ma erinevalt mõnest eelkõnelejast üsna heaks. Mina libistasin neid väga hea meelega.

              Ja mida lõuna poole, seda odavam - tsehhi on ju lähedal
              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

              Kommentaar


                #8
                Poolas üldiselt natuke odavam, aga Varssavi, mis on teatavasti ida-euroopa investeeringute pealinn on suhteliselt kallis koht võrreldes eestiga. nagu kirjutasin maksis selle aasta jaanuaris varssavi supermarketis õlu 10-25 krooni.
                see kümnekroonine (2 zlotti) oli midagi meie frederiku pilsneri sarnast - võrreldes teistega kõvasti odavam.
                Peaaegu kogu õllevalik on hele. Tumedaõlle sõpradel tuleb ilmselt kogu kraam kas kodunt kaasa võtta või siis hingehinda maksta - ca 50st margis oli ainult üks tume - 0,33 l makisi miagi 3,50 (ca 17.50) meie rahas. Tundub, et enamiku inimeste informatsioon pärineb kas liiga kaugest minevikust, teistest piirkondadest kui varssavi või arvutan mina kurssi valesti või teen paari supermarketi külastuse järel liiga ennatlikke järeldusi (viimast mväga ei usu).
                memer of Gaskoff fan club

                Kommentaar


                  #9
                  Ma võin oma väriseva käe panna südame peale ja kinnitada, et mina olin piisavalt täis kui ma viimati Poolast läbi sõitsin...seega ma kahjuks ei mäleta sealseid õllehindasid. Aga õlut ostsin ma raudpoltkindlalt
                  Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                  Kommentaar


                    #10
                    kaua pole enam jäänud


                    vähem, kui kolme tunnipärast paneme ajama ja varsti kontrollime ise hinnad üle
                    Jalpallihaigla patsient

                    Kommentaar

                    Working...
                    X