320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Meistriliiga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti FNBA Meistriliiga 2011/2012

    Ja nii ongi! Mingi lockout meid ei morjenda.

    Teeks liiga(d) ära. Küll need unioni vennad seal ookeani taga lõpuks alla annavad, sest palgatšekid ju ei laeku enam aga neil on "family to feed!" Ning isegi kui hooaeg alles veebruaris algab vms, on meil liiga juba olemas. Et väga vahet pole.
    Vaataks kes tõusevad ja kes kukuvad. Kas on loobujaid? Et kes pole veel commish olnud ja kelle kord oleks. Jne.

    Ahjaa. Kokkutuleku teeks siis ikkagi ka ning arvatavasti toimuks see seekord Pärnus ning vahetult peale drafti, mis omakorda võiks toimuda oktoobri lõpus nagu ikka? 28. okt reede draft ja 29. okt laupäev kokkutulek.

    #2
    Oletame hooaeg algab alles veebruaris vms, kas siis oktoobris poleks veidi kummaline juba ära draftida? Ei?

    Esiliiga eelmise aasta esikolmik oli muidu:
    1. Terror Squad
    2. BC Naljavennad
    3. Kopli Kurjad Koprad

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas SDK Vaata postitust
      Ja nii ongi! Mingi lockout meid ei morjenda.

      Teeks liiga(d) ära. Küll need unioni vennad seal ookeani taga lõpuks alla annavad, sest palgatšekid ju ei laeku enam aga neil on "family to feed!" Ning isegi kui hooaeg alles veebruaris algab vms, on meil liiga juba olemas. Et väga vahet pole.
      Vaataks kes tõusevad ja kes kukuvad. Kas on loobujaid? Et kes pole veel commish olnud ja kelle kord oleks. Jne.

      Ahjaa. Kokkutuleku teeks siis ikkagi ka ning arvatavasti toimuks see seekord Pärnus ning vahetult peale drafti, mis omakorda võiks toimuda oktoobri lõpus nagu ikka? 28. okt reede draft ja 29. okt laupäev kokkutulek.
      orgunni siis Sugarisse selleks päevaks hea pidu!

      ja tee äkki ise Liiga ära, pärast vaatab, kes commish on. Tundub, et väga palju uuendusi Yahool tänavu pole, message board pidi veidi parem olema ainult.

      Kommentaar


        #4
        Live Drafts End: 12/2

        See peaks ütlema kõik (2 ei ole mitte veebruar, vaid 12 on detsember).

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas skint Vaata postitust
          Live Drafts End: 12/2

          See peaks ütlema kõik (2 ei ole mitte veebruar, vaid 12 on detsember).
          täpselt. kuigi Yahoos oli kuskil KKK all kirjas, et iseenesestmõistetavalt nad jälgivad lockouti olukorda ja teevad vajadusel jooksvalt muudatusi.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas uukaa Vaata postitust
            orgunni siis Sugarisse selleks päevaks hea pidu!

            ja tee äkki ise Liiga ära, pärast vaatab, kes commish on. Tundub, et väga palju uuendusi Yahool tänavu pole, message board pidi veidi parem olema ainult.
            Paide kui viimane commish peaks tegema vist liiga. Siis saab kohe ära siduda ka eelmiste liigadega vms.
            Yahoo midagi üritab vist jah, mingi franchise lisa on vist tekkinud jne.

            Ja peale kahte Long Islandit on Sugaris alati head peod

            Kommentaar


              #7
              Praegu lubab liigat tehes tagumiseks drafti päevaks 1. novembrit, mis tõenäoliselt kuidagi tänavuse olukorraga klapida ei taha. Üldiselt minu arvamus on selline, et enne asjade selgumist pole mõtet ülearu tõmmelda ja managerides segadust külvata, kui lockout läbi ja Yahoo plaanid paika saanud, siis on paslik ka liiga ära teha. Vahest mõtleb Yahoo mingeid lisasidki juurde. Kui kange himu, siis muud asjad saab ju ka siin foorumis ära õiendada. Aga muidu jah, liigat tuleks jätkata minu kaudu.

              Kommentaar


                #8
                ESPN America on mul siin terve mänginud ja need vennad ütlesid, et kui 7-10 päeva jooksul lahendust ei tule, siis on logistiliselt juba väga keeruline hooaega ette võtta.

                Kommentaar


                  #9
                  Parandamatu optimist nagu ma olen, siis mina teeksin ikkagi drafti oktoobri lõpus ära nagu tavaliselt. Vbla tunnevad siis ka mängijad ja omanikud sealpool lompi pinget, et näe kuttidel juba liiga loodud ja kõik meie taga kinni. Ma nagu ei näe väga vahet ja põhjust seda drafti hiljem teha nö vahetult enne hooaega, kui see hilineb. Või no ootame ntx sept. lõpuni otsusega?

                  Ilma draftimata oleks vist pingetu ka kokkutulekut teha okt. lõpus?

                  No tulistage veel arvamusi.

                  Kommentaar


                    #10
                    No ma siis tulistan ka. Mina teeksin ka ikkagi oktoobris drafti ära, harjumus sees ja juba mõnda aega on tunne peal, et oot oot, peagi saab ju draftima hakata. Suht igasügisene tippsündmus või nii. Nii et mina draftiks. Ja kui seekord ometi kord kuupäev sobiks, siis võtaks ka kokkutulekust osa.

                    Kommentaar


                      #11
                      Liigast lahkuda ei kavatse.Alati valmis.Aga draftimisel tõesti ei näe suurt mõtet,sest siis peaks hakkama kaaluma, et keda klubid võiks lubada mängima ja kes jätab hooaja vahele jne.Aga kui enamus nõuab drafti, siis tuleb ju tagumik kohale veeretada

                      Kommentaar


                        #12
                        Tervist! Ei ole küll veel meistrika mees aga võiks drafti ära teha küll

                        Kommentaar


                          #13
                          mis teeme? lükkame ka edasi drafti? varsti peaks ära otsustama, et vajadusel draftiks üks õhtu ära reserveerida

                          Kommentaar


                            #14
                            No jah. Uudis tuli, et nemad lükkavad 2 nädalat edasi. Minu poolest võime ju siis lükata kah ja jälgida asjade arengut seal. Aga ainuke asi ongi see, et kas lõpuks enam saab draftida, ehk et kas on vabu kohti draftiks jne. Et kokkutuleku seisukohast peab ka asja vaatama, enne ei ole ju pointi kui draft tehtud meil.

                            Kommentaar


                              #15
                              Drafti pole ju mõtet eriti enne meeskondade koosseisude selgumist teha? Kui just loteriid ei taha harrastada...
                              Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                              Kommentaar

                              Working...
                              X